Dlatego wszystkim niewolnikom XXI wieku przypominam, że twój etat to nie jest miejsce do jakiegokolwiek angażowania się. Twój pracodawca ma cię w dupie, płaci
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Dlatego wszystkim niewolnikom XXI wieku przypominam, że twój etat to nie jest miejsce do jakiegokolwiek angażowania się. Twój pracodawca ma cię w dupie, płaci
źródło: 1000007462
Pobierz- 7
- 3
Chce się przebranżowić z magazynów i syfu całego na coś konkretnego, aby nie mieć problemu z pracą, coś polecicie? Aktualnie pracuje za granicą więc przemecze się z miesiąc a potem zjeżdżam do Polski i kurs chce zrobić aby poprawić co nie co w życiu, robię też kurs na angielski bo się przydaje, coś ktoś? #praca
- 3
- 14
Na początku kwietnia aplikowałem poprzez gowork.pl do pewnej agencji pracy (Polska agencja) praca w restuaracji jak kucharz w Niemczech. Rekrutacja przebiegła szybko i już chyba następnego dnia dostałem informacje że klient zgodził sie na moją kandydature, w rozmowie telefonicznej zostałem poinformowany ze na dniach dostane listownie umowe do podpisania i skierowanie do medycyny pracy i sanepidu (ze względu że to praca w gasto) (wyjazd miał
13
Tatuaż jest jak za krótka spódnica. Nie każdemu i nie zawsze wypada

Ksiądz z wytatuowanym herbem na ramieniu, przedszkolanka z czaszką na szyi, bankierka z kolczykiem w brwi. Odważne tatuaże są coraz bardziej popularne. Czy trwałe malunki na ciele i kolczyki w nietypowych miejscach odstraszają pracodawców?
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
⮚ Запрошуємо працівників з України – wędrowców z dalekich ziem za górami, witajcie w naszym królestwie!
Zakres zaklęć i obowiązków:
źródło: ChatGPT Image Apr 15, 2025, 04_21_25 PM
PobierzI oczywiscie ze kazda praca ma swoje czynniki ryzyka. Niemniej zjezdzanie na dol wiaze sie z conajmniej kilkoma wiecej niz serwisant taboru kolejowego.
Nie zybym sie wpierdzielal komus w buty - wasze podejscie. Ale IMHO powinny byc inne widelki. I mowie to bez hejtu czy czegos podobnego. Po prostu jako feedback ze moze to niefajnie wygladac.
A cosniecos o zjezdzaniu na dol wiem :D
Pomimo ze kochalem prace na kopalni (najpierw 2 lata elektryk UR potem 7 lat dozor elektryczny) to raczej tam nie wroce. Tym razem juz skarby wygladaja nieco lepiej ale nie dla mnie to. Aczkolwiek dla kogos mlodego co wchodzi na rynek pracy oferta moze byc calkiem ok. Tylko ze mlody raczej nie bedzie mial wymaganego doswiadczenia :P
Fakt ze jak
8
Czy istnieje lenistwo?

Istnieją pasożytnictwo społeczne, klasa próżniacza, apatia, strajk włoski, nonszalancja, praktyka wu wei, ale "lenistwo" wydaje się wprowadzać tylko zamęt pojęciowy. Bezruch w ogóle, lenistwo są relatywne wartościowane przez doktryny polityczno-filozoficzne, systemy religijne, normy kulturowe...
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Zarobki nadal powoli rosną. A informatyk dłużej niż 2 tygodnie bezrobotny nie będzie, chyba że na własne życzenie.
@AdamF_OG: co? ja jak zmieniałem pracę to 3 miesiące szukałem, a mam 5 lat doświadczenia na karku. mam znajomych co pół roku szukali i nadal nie znaleźli. fora i linkedin są pełne historii, gdzie wymiatacze szukają miesiącami pracy, czasem przez rok i niczego nie mogą znaleźć. w 2 tygodnie to nawet jednej
10
O pracę coraz trudniej. Poszukiwanie zatrudnienia trwa średnio 10 tygodni

Pracy szuka się teraz coraz dłużej i to nie tylko w Polsce
z- Wykop Poleca
- Reklama
- 0
- #
- #
- #
- #
Jedyny sposób jaki przychodzi mi do głowy, to być bardziej uprzywilejowanym, urodzić się lepiej, w dzieciństwie trafić z przyjaciółmi lepiej, trafić z żoną lepiej, być mądrzejszym. Robienie tego co słabi robią, bycie cynicznym,

- 1
Aplikuje na pozycję do UBS, która znajduje się na ranku "Director". Jakie tam są widełki, żebym widział ile powiedzieć?
#korposwiat #praca #ubs #krakow #wroclaw #pracbaza
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
- 6
Aplikuje na pozycję do UBS, która znajduje się na ranku "Director". Jakie tam są widełki, żebym widział ile powiedzieć?
@mirko_anonim: Jakbym miał się zatrudnić w UBS, to bym wymyślił jakie wynagrodzenie jest dla mnie mega atrakcyjne, dodał 50-100% i tyle powiedział z założeniem, że wytrzymam tam dla kasy rok, dwa i ucieknę.
- 1
#praca
Mamy problem w januszexie z BHP pracy. Mianowicie mamy tam cięcie laserowe plastikowych płytek. Pracodawca olewa temat wymiany filtrów w odkurzaczu/odciągu. Na zmiane obrabianych jest tam około 1000szt gdzie już po paru godzinach dymi się z tego.
Według dostawcy sprzętu, rozwiązaniem naszych problemów jest odciąg mechaniczny zamontowany na dachu. Janusz zrobił cyk fuch. Otworzył brame zaślepił ją styropianem w którym jest wsadzona rura i to wszystko leci
Logistyka magister - no ok na guano uczelni.
Podyplomowe z zarzadzania projektami.
Informatyka zaoczna na Uniwersytecie Slaskim.
Angielski C1 potwierdzony certyfikatem.
Pracowalem
6
Emeryci nie chcą siedzieć w domu i nadal pracują

W ciągu ostatnich dziewięciu lat liczba pracujących seniorów wzrosła o 51,7 proc.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #




















Praca jest potrzebna żeby z głodu nie zdechnąć ale wychodzą z niej najlepiej o niej zapomnieć i zająć się swoim "małym światem"
źródło: 1000003179
Pobierz