Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
costusmierdzi

costusmierdzi

Dołączył 5 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2886
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 2880
  • Obserwujący 29
  • Obserwowane 28
costusmierdzi
costusmierdzi wczoraj, 08:28:27
  • 0
Moi drodzy MĘŻCZYŹNI NIE PRAWICZKI, po ilu latach związku z jedną kobietą zaczyna was nudzić peklowanie z nią? A może nigdy się nie nudzi? Proszę o postawienie swoich TEZ

#s--s #zwiazki #zwiazki #s-x #peklowanie #milosc #psychologia #cimcirimci #milosc #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepasku

Czy seks z jedną kobietą się nudzi?

  • Nie 19.4% (18)
  • Tak, po 2 latach jak mija zauroczenie 32.3% (30)
  • Tak, po wieeeeelu latach 7.5% (7)
  • Dopóki dba o siebie i jest urozmaicenie to nie 40.9% (38)

Oddanych głosów: 93

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GalaktycznyWojazer
GalaktycznyWojazer
GalaktycznyWojazer
wczoraj, 08:35:22 via Wypiek
  • 6
@costusmierdzi nudzi się jak jest robiony od niechcenia, "kłoda", zbliżenie raz na miesiąc, dwa.
  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8
wczoraj, 08:39:03 via Wykop
  • 1
@costusmierdzi: na poziomie biologii, to bardzo szybko (Coolidge effect), trzeba w to włożyć rozum i wysiłek żeby potrwało długo
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi wczoraj, 08:19:49
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
wczoraj, 08:22:51 via Wykop
  • 2
@adisoniusz: kurka wodna nie pamiętam już tych wszystkich konfiguracji, zaraz wstawię następną ankietę badawczą o anomaliach
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 09.06.2026, 09:55:06
  • 0
Jakiej orientacji se*ualnej jest raper Miü ? Czy ktoś wie?
#homo #gej #lgbt #rap #hiphop #muzyka #koncert #miu #miu #maciejsekulski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
przedwczoraj, 13:41:39 via Wykop
  • 0
@Njal: to może jest ojcem?
  • Odpowiedz
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
18.05.2026, 04:58:55
  • 0
Idę spać bo dziś wolne, dobranoc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi 09.06.2026, 17:06:23 via Wykop
  • 1
@JestemFrenem: xD
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 24.05.2026, 21:06:34
  • 0
Chcę wyrazić szczerą opinię, bo widzę że jakoś nikt nigdzie o tym nie mówi, a jestem przekonana, że wjęcej osób tak czuje. Kupiłam wiele kursów od Klaudii i uważam, że wszystkie są na jedno kopyto, ciągłe mielenie o tym samym i nic to nie wniosło do mojego życia. Czy ktoś podobnie czuje?
#tsumetaiusagi #alchemiakobiecosci #opinie #rozowepaski
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
25.05.2026, 20:05:44 via Wykop
  • 0
@sberatel: wali jak syn
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 28.02.2026, 17:26:21
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.02.2026, 22:01:33 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 28.01.2026, 08:55:10
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 10:40:20 via Wykop
  • 0
@cacum3: i mówi to Putin
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 10:40:42 via Wykop
  • 0
@TechnoScorpion: 9 zł nie możesz przelać bo jest do pełnej kwoty tylko
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 11:31:57 via Wykop
  • 2
@zwyklyczlek: a z jajami za ile
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 12:11:19 via Wykop
  • 0
@zwyklyczlek: rozumiem że same jaja za darmo, to poproszę raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 13:12:53 via Wykop
  • 0
@zwyklyczlek: xD najlepiej jak wiszą!
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 14:36:17 via Wykop
  • 0
@zwyklyczlek: wolę kule
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 14:41:01 via Wykop
  • 0
@zwyklyczlek: czy otrzymam priorytetem? Czy pozawersją cyfrową można też otrzymać w wersji fizycznej?
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 20:16:37 via Wykop
  • 0
@zwyklyczlek: zależałoby mi na dostarczeniu paczkomatem, bo tak najwygodniej. Czy zmieszczą się oba do największej skrzynki?
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 23:13:19 via Wykop
  • 0
@zwyklyczlek: rozumiem.. w takim razie muszę wybrać się jakimś samochodem ciężarowym? Czy od razu promem?
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
29.01.2026, 07:39:48 via Wykop
  • 0
@Krolowa_Nauk: a tak z ciekawosci Tobie udało się tego dokonać? Bo brzmi to mega fajnie, tylko jak sobie policzyłam, że etatu to nigdy mi sie nie uda
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
29.01.2026, 07:40:48 via Wykop
  • 0
Już się cieszyłam, że jesteś chętny na amputacje :( no dobrze to na czym polega ten teges z użyciem jaj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
29.01.2026, 12:42:01 via Wykop
  • 0
@Krolowa_Nauk: Wow super! Tylko z tymi obligacjami jest tak, że raz jest więcej, raz mniej przeciez... nie są pewne
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
29.01.2026, 13:16:48 via Wykop
  • 0
@Krolowa_Nauk: czyli za parę lat planujesz zupełnie zrezygnować z pracy i zyc z tych oszczędności?
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
29.01.2026, 13:48:21 via Wykop
  • 0
@Krolowa_Nauk: no, myślę podobnie. 5 dni pracy w tygodniu wykańcza mnie. Tylko najgorsze jest to, że pracodawcy niechętnie dają pol etatu itp. Bo to niby się im nie opłaca
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 28.01.2026, 07:21:12
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 07:31:18 via Wykop
  • 0
@MistrzKowalski: zła odpowiedź
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 07:31:43 via Wykop
  • 1
@Trelik: jakim cudem? Po 8h pracy zasypia się na stojąco
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 07:31:56 via Wykop
  • 0
@Famine: z ludźmi zawracającymi dupe
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 08:45:44 via Wykop
  • 0
@sylwke3100: p...m? Chodzi o peniz?
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 08:46:01 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 08:46:27 via Wykop
  • 0
@MistrzKowalski: nie pracujesz 8? A co robisz? Zatrudnij mnie
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 08:47:04 via Wykop
  • 0
@WeunianyTrampek: z zawracami dupowującymi ludzi
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 09:01:08 via Wykop
  • 0
@Famine: xD
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 10:42:13 via Wykop
  • 0
@PapenPNW: a co jest normalne, 8h roboty a potem szalone zycie towarzyskie i sranie energią?
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 10:42:43 via Wykop
  • 0
@MistrzKowalski: jak to zrobiłeś? (。◕‿‿◕。) zarobiles już az tak dużo że możesz nic nie robić?
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 14:37:09 via Wykop
  • 0
@MistrzKowalski: chodzi o ike?
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 28.01.2026, 07:30:45
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 07:33:13 via Wykop
  • 1
@ziomus13: co to jest cfd? A kredyt zeby starczył do śmierci to musi być z 5 milionów
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 08:47:58 via Wykop
  • 0
@ziomus13: gram w lotto i ja razie udaje mi się przegrywać w 100% to może mam jakies szanse
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 08:48:46 via Wykop
  • 0
A gdzie sie robi to CVD?
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 10:39:15 via Wykop
  • 1
@UjogromemGoNazwali: oki, no ja chętnie, możemy razem napaść i będziemy mieli święty spokój. Średnio chce mi się marnować życie na etacie
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 10:43:02 via Wykop
  • 0
@przegrywam_przez_miasto: ooo no tak eh
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 10:43:51 via Wykop
  • 0
@przegrywam_przez_miasto: chcesz z nami? Będzie nam różniej w trójkącie
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 12:10:27 via Wykop
  • 0
@qew12: ale w Polsce nie da się na tym zarabiać. Mam toktoka i tysiące wyswietlen
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 28.01.2026, 08:52:42
  • 2
Co zrobić, mam koleżankę, która ciągle gada o tym samym, jest to monotonna analiza zachowań facetów, byłych, potencjalnych, nie chce mi się o tym słuchać i dodawać cos wiecej do tych tysiąca rad jakie jej dawałam. Ewidentnie cos jest nie tak pod kopułką. Macie tak samo?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #kolezanki #przyjaciolki #bff #ex #terapia #karyna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
28.01.2026, 08:58:52 via Wykop
  • 0
@curiousboi: jak jej to powiedzieć?(╯︵╰,) znamy się 12 lat
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
27.01.2026, 19:16:01
  • 210
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi 28.01.2026, 07:24:18 via Wykop
  • 0
@JanDzbanPL: Same sobie ją wybrał. Istnieją miliony pięknych, fajnych dziewczyn w Polsce, które by go bardziej doceniały i kochały
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 02.06.2025, 11:51:25
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
02.06.2025, 12:11:23 via Wykop
  • 0
@Mia93: przyznał się, ale dopisywanie do tego całej otoczki, to już jest nadpobudliwe działanie wyobraźni mediów i wtłaczanie tego odbiorcom. Mocna manipulacja, sugestia, że posiada kawalerkę, to od razu zarąbał ją komuś. Nikogo życie nie jest czarno białe i sytuacje są bardzo różne. Nie ukradł, a zapłacił, natomiast ciekawa jestem kto z was ma tak czyste serce i rzuciłby wszystko żeby utrzymywać i opiekować się jakim obcym człowiekiem, jak wy
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
02.06.2025, 13:13:49 via Wykop
  • 0
@Mia93: xD poczytaj sobie co na sumieniu ma trzaskowski i jego rząd
  • Odpowiedz
s0k0l_pl
s0k0l_pl
02.06.2025, 04:42:27
  • 633
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi 02.06.2025, 11:59:35 via Wykop
  • 0
@s0k0l_pl: ona została zgwałcona, info z pierwszej ręki
  • Odpowiedz
Wuja66
Wuja66
02.06.2025, 04:08:43
  • 1044
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi 02.06.2025, 11:57:21 via Wykop
  • 0
@Wuja66: gansus xD propaganda wam mózgi zarobaczyła
  • Odpowiedz
Pawcio_cukierek
Pawcio_cukierek
02.06.2025, 04:25:54
  • 2170
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi 02.06.2025, 11:54:16 via Wykop
  • 0
@Pawcio_cukierek: gdzie wy macie mózg... czym wy myślicie? Chcielibyście żeby Rafał sprzedawał Polskę Europie? Zeby tu się syf i szambo rozlało tak jak w innych krajach? Ja bym np. Nie chciała być gwałcona na ulicy przez uchodzce; jeb*ć unie Europejską.
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 09.05.2025, 07:15:28
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
09.05.2025, 07:23:43 via Wykop
  • 2
@Hieronim_Pompa_Bosh: no tak najlepiej żeby prezydent nie interesował się w ogóle państwem, tylko srał na swoje gniazdo
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
09.05.2025, 16:31:32 via Wykop
  • 1
@czemuztak: nawrocki i mentzem i cała reszta są blokowani przez cały rząd, żyjemy w komunikacie, gdzie prawo do działań mają tylko "swoi". Otwórzcie w końcu oczy
  • Odpowiedz
jezus_cameltoe
jezus_cameltoe
08.05.2025, 10:59:22
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi 09.05.2025, 07:22:30 via Wykop
  • 0
@jezus_cameltoe: jak można popierać trzaskowskiego..............poyebane
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 08.05.2025, 07:55:02
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
08.05.2025, 09:49:21 via Wykop
  • 0
@KosmicznyBarszcz: a co to za zawód?
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
08.05.2025, 22:31:01 via Wykop
  • 0
@KosmicznyBarszcz: o kurde zazdroszcze, poważnie. Praca nauczyciela jest najlepsza na świecie, wakacje...
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 16.04.2025, 05:19:32
  • 11
Człowiek z natury jest niewolnikiem. Niewolnikiem czasu, niewolnikiem zasad moralno-społecznych, ocen innych ludzi, niewolnikiem szkoły, studiów, pracy, niewolnikiem swoich myśli, ciała, potrzeb fizjologicznych. Ciągle coś musimy, bo musimy i bo trzeba. To męczy, wykańcza, prowadzi do depresji. Jednak gdy odpuścimy sobie wszystko, przestaniemy się starać, dbać o siebie, swoje relacje, swoje ciało, przestaniemy pracować i ogarniać swoją przestrzeń dookoła, tylko rzucimy się w to upragnione nic nierobienie i wyzwolenie... stajemy się? Zapomnianym,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fraciu
fraciu
16.04.2025, 07:02:30 via Android
  • 4
@nickjuzmam po co? Xd byłem w paru krajach pracowałem, uczyłem się, poznałem multum ludzi. Ale największą radość jest właśnie w swoim małym świecie jak pisze @daretti877

Praca jest potrzebna żeby z głodu nie zdechnąć ale wychodzą z niej najlepiej o niej zapomnieć i zająć się swoim "małym światem"
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877
16.04.2025, 07:03:44 via Wykop
  • 5
@nickjuzmam:
daretti877 - @nickjuzmam:

źródło: 1000003179

Pobierz
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi 04.04.2025, 09:32:00
  • 1
Czy chcielibyście wziąć ślub? Czy branie ślubu to wasze marzenie, a może wzbudza przerażenie? Dlaczego?
Ja zawsze o tym marzyłam, ale im dłużej żyje, tym mniej mi się chce zmieniać w życiu, mimo bycia z kimś kogo kocham. No i... bo to tak na zawsze, bo to tak już poważnie... zero dreszczyku emocji...
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #logikarozowychpaskow #slub #rozowepaski #niebieskiepaski #

Chciałabyś/chciałbyś wziąć ślub?

  • Mezczyzna: chcę 36.1% (82)
  • Mezczyzna: nie chcę 47.6% (108)
  • Kobieta: chcę 11.5% (26)
  • Kobieta: nie chcę 4.8% (11)

Oddanych głosów: 227

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
04.04.2025, 09:33:19 via Wykop
  • 1
@Blackinccan: masz szansę, dużo dziewczyn o tym marzy. A co sprawia ze chciałbyś?
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
04.04.2025, 09:33:58 via Wykop
  • 1
@scriptkitty: a to nie ma odpowiednich? Xd
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
04.04.2025, 18:29:18 via Wykop
  • 0
@Krolowa_Nauk @Kitku_Karola @myemye94 @Linnior88 @kasiknocheinmal: hmm zgadzam się, rzeczywiście wzięcie ślubu powinno być wlasnie takim przypieczętowaniem świadomej decyzji i wyboru ze szczerej miłości :) a w sumie też po chęci lub niechęci zaręczenia się widać, czy facet z którym jesteśmy, chce nas na poważnie czy ma wątpliwości. Ja byłam parę lat z kimś kto wciąż nie byl gotowy i mącił mi w głowie. Czułam wtedy ten
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
Autor
09.04.2025, 06:33:56 via Wykop
  • 1
@kasiknocheinmal: @otto13 No niestety, ale zgadzam się z tym. Bóg jest miłością i sama miłość bez Boga nie istnieje. Ateiści jedyne co najwyżej mogą czuć, to pustkę przypudrowaną "wrażeniem miłości". Można się oburzać na to, rozumiem, ale po prostu wynika to z ograniczonego pola widzenia czubka własnego nosa, sorka
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Hunoko Kitai

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.02.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking