Ostatnio zauważyłem jednak, że sporo agencji zatrudnia pracowników do pracy w jakimś kołchozie, ale nie na uop tylko umowę zlecenie.
Co o tym sądzicie? Raz byłem na takiej rozmowie to nie dość, że umowa zlecenie to 10 różnych kar umownych w tym niektóre po 1000-2000 zł...
#praca #pracbaza

























Spawać nie spawałem jeszcze, a co do mechaniki samochodowej zdarzało się grzebać, umiem użyc udaru czy trzymać grzechotkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡