Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 1
@JuanPablitoSegundo_2137 idź nie ma co oszczędzać oszustów
@JuanPablitoSegundo_2137: jeżeli nie spóźniają się chronicznie z wynagrodzeniem to nic im nikt nie zrobi
- 1
🏗Sektor reaktorów jądrowych będzie potrzebował przez okres 50 lat działania około 40 tys. miejsc pracy. 🏗
🔦Jakie uczelnie oferują kierunek ,,energetyka jądrowa”?
💰Jak czy wszyscy specjaliści znajdą pracę w Polsce?
Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu!
#atom #energetyka #studia #praca
🔦Jakie uczelnie oferują kierunek ,,energetyka jądrowa”?
💰Jak czy wszyscy specjaliści znajdą pracę w Polsce?
Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu!
#atom #energetyka #studia #praca
źródło: soze_Posty IG (22)
Pobierz#praca czy AI już jest takie zaawansowane czy jest jeszcze szansa znalezc pracę jako customer service zdalnie na całym świecie? Potrzebuje pracy dodatkowej w weekendy i popołudnia więc szukam opcji
@mirkobiniu szansa jest tylko dlaczego mają wybrać Ciebie a nie AI (Another Indian)
- 0
@przegrywam_przez_miasto bo umiem myśleć logicznie a hindus nie
#praca #pracbaza #pracazdalna Co ściemnić w CV żeby dostać pracę zdalną? Angielski znam na C1, kompetencje komputerowe mam, teksty po polsku umiem pisać ponadprzeciętne. Brak mi tylko doświadczenia w pracy zdalnej żeby zachęcić pracodawcę
@filippo-maldini moze ze masz dom, prad i internet? To wysunie cie na prowadzenie wsrod takich bez tych dobr
@filippo-maldini: Francuski, Norweski, Niemiecki w mowie bardzo płynny.
@niedorzecznybubr: podatki powinny być na tyle niskie żeby nie opłacało się tak kantować.
konto usunięte via Wykop
- 5
@niedorzecznybubr: powinna być dowolność zawieranych umów. Czy ktoś chce UoP, czy zlecenie, czy rozliczać się na B2B.
@goferek: Jaką to dowolność ma szeregowy pracownik?
8
Problem z wiekiem emerytalnym. Zacznie się "grzebanie w systemie"?

Czy to znaczy, że podwyższenie wieku emerytalnego będzie prędzej czy później nieuniknione?
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
Jak to bylo? Obrzydzono polakom etos pracy? Moze trzeba nauczyc przedsiebiorcow etosu placy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #praca #gospodarka
#polska #praca #gospodarka
źródło: Screenshot_2025-05-26-13-03-51-705-edit_com.android.chrome
Pobierz@BrakWolnegoLoginu: jakis kurier wymyślił se sposób na dorobienie, a tu już nam amerykę ogłaszają :P
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja pier… miałem wczoraj bardzo konkretny sen ( ͡° ͜ʖ ͡°) śniło mi się, że peklowałem w hotelu moja przełożona (bardzo zadbana, rozwódka, 50+, ja lvl 29 to też istotne chyba). Pracuje w tym miejscu od ponad dwóch lat, babeczka od samego początku jest do mnie mocno pozytywnie nastawiona, często idzie mi na rękę, załatwia coś za mnie. Średnio raz, dwa razy do roku organizowane są konferencje
Ja pier… miałem wczoraj bardzo konkretny sen ( ͡° ͜ʖ ͡°) śniło mi się, że peklowałem w hotelu moja przełożona (bardzo zadbana, rozwódka, 50+, ja lvl 29 to też istotne chyba). Pracuje w tym miejscu od ponad dwóch lat, babeczka od samego początku jest do mnie mocno pozytywnie nastawiona, często idzie mi na rękę, załatwia coś za mnie. Średnio raz, dwa razy do roku organizowane są konferencje
Peklować?
- Tak 72.0% (54)
- Nie 28.0% (21)
- 4
zdolny-filozof-17: Weź ja na stole przy wszystkich. Raz się żyje.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@mirko_anonim: Zanim zaczniesz ją peklować to zmień robotę, bo będzie siwy dym kiedy to wyjdzie, a wyjdzie na pewno.
Odpowiadając na pytanie z ankiety:
- Tak, kiedy już przestaniesz tam pracować;
- Nie, jeśli jeszcze tam pracujesz.
Odpowiadając na pytanie z ankiety:
- Tak, kiedy już przestaniesz tam pracować;
- Nie, jeśli jeszcze tam pracujesz.
20
W Szczecinie rusza budowa wielkiej fabryki elementów turbin wiatrowych

Kolejna wielka inwestycja zagraniczna w Polsce. W Szczecinie rusza budowa rusza budowa nowego zakładu produkcyjnego dla morskiej energetyki wiatrowej. Powstaną setki nowych miejsc pracy w bardzo przyszłościowej branży, jaką jest offshore.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Pora wstawać. Samo się nie zrobi.
Ale wpierw kawa i coś do szamy.
Przetrwać jakoś dzień i w pewnym sensie skończy go wyjazdem do pracy o 22:00
To będzie męczący tydzień
#praca #dziendobry
Ale wpierw kawa i coś do szamy.
Przetrwać jakoś dzień i w pewnym sensie skończy go wyjazdem do pracy o 22:00
To będzie męczący tydzień
#praca #dziendobry
- 15
Saga continues:
Przekaz od #mentor dla wszystkich etatowców jak najbardziej tak. Zaplusuj wpis, aby wyrwać się z niewolniczego etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#sebcel #poniedzialkowysebcel #p--------------------l #frajerzyzmlm #heheszki #uncles #uncleass #wulgaryzmy #pracbaza #praca #glupiewykopowezabawy #rozwojosobisty #robpill
Przekaz od #mentor dla wszystkich etatowców jak najbardziej tak. Zaplusuj wpis, aby wyrwać się z niewolniczego etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#sebcel #poniedzialkowysebcel #p--------------------l #frajerzyzmlm #heheszki #uncles #uncleass #wulgaryzmy #pracbaza #praca #glupiewykopowezabawy #rozwojosobisty #robpill

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@CryNet: Nie boję, wszędzie lecę, że robiłem co najmniej rok i mam co najwyżej miesiąc przerwy. Nikt o nic nie pyta, bo się nawet nie odzywają (jak CV wysyłam OLX) albo przytakują, że ok, będziemy mieli pana na oku, a potem zero, null
- 1
Śmiesza mnie portale typu gowork gdzie można poczytać komentarze o danej pracy
Z prostej przyczyny, jak ktoś jest zadowolony z swojej pracy nie ma potrzeby pisania litanii o tym w internecie a swoje wszystkie żale wysrywaja ludzie którzy się np nie nadają i ich zwolnili albo jacyś sfrustrowani swoim życiem że za prostą pracę na produkcji chcą zarabiać kokosy xD
#pracbaza #praca #gowork
Z prostej przyczyny, jak ktoś jest zadowolony z swojej pracy nie ma potrzeby pisania litanii o tym w internecie a swoje wszystkie żale wysrywaja ludzie którzy się np nie nadają i ich zwolnili albo jacyś sfrustrowani swoim życiem że za prostą pracę na produkcji chcą zarabiać kokosy xD
#pracbaza #praca #gowork
źródło: IMG_4884
Pobierz@Herato: jest właśnie na odwrót niż myślisz. nie warto korzystać z tego portalu nie dlatego, że zamieszczają na nim komentarze jedynie osoby sfrustrowane, ale dlatego, że te komentarze mogą być usuwane przez pracodawców o ile wejdą w odpowiednią kooperację z gowork. U mojego poprzedniego pracodawcy wszystkie negatywne komentarze były usuwane i od 2 lat ciągle mą taką samą średnią ocen, mimo że rotacja jest ogromna i mimo że sam zostawiłem
konto usunięte via Wykop
- 1
@Herato: A jak zapytasz administratora strony dlaczego zmoderował/usunął twój post, w odpowiedzi dostaniesz groźby pozwu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: kariera w IT nigdy cieszyła się szacunkiem społecznym, wręcz przeciwnie - na każdym froncie, a ostatnio nawet i polityczni populiści upatrzyli sobie w IT kolejnego "wroga ludu". trzeba mieć wylane na jakieś boomerskie p---------e i robić swoje
- 1
wzorowy-wyznawca-93: Moglbym zarabiac 30k/mc, a i tak ojciec bedzie mi gadal ze nic nie umiem. Bardziej dumny byl jak zafugowalem plytki samemu (co sie nauczylem przez 5minutowy tutorial na YT) niz z jakiegokolwiek sukcesu w karierze
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
- 2
#studia #iwe #spawalnictwo #spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza #praca
Cześć Mirki (。◕‿‿◕。)
Ostatnio przewinęło się tu kilka postów związanych ze spawalnictwem,
Cześć Mirki (。◕‿‿◕。)
Ostatnio przewinęło się tu kilka postów związanych ze spawalnictwem,
źródło: image
PobierzJak chciałem wejść w branżę 2 lata temu (Mam MIBM skończone, spawam wszystkimi popularnymi metodami ale papiery tylko na 111 mam), to zaproponowano mi na stanowisku spawalnika/młodszego spawalnika 5500 brutto. Duży zakład który wytwarza nawet aparaturę pod reaktory jądrowe. Po Ich stronie były koszty związane z kursem IWE. Dyrektor powiedział, że doświadczeni spawalnicy zarabiają w okolicach średniej krajowej u nich. Po ilu latach jesteś uznawany za doświadczonego..? Tego nie wiem, ja temat
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#praca Panie doktorze dej pan L4 na tydzień
Czy można już wykonywać brykiet w domu w brykieciarce ręczne z trocin i papieru .I czy na powietrzu już będzie schnął.
#majsterkowanie #ogrodnictwo #ogrzewanie #brykiet #praca #pomocy #pytaniedoeksperta
#majsterkowanie #ogrodnictwo #ogrzewanie #brykiet #praca #pomocy #pytaniedoeksperta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Schwarzfahrer bardzo fajnie piszesz
Daj coś o menelach jeszcza :D
Daj coś o menelach jeszcza :D
@Schwarzfahrer: Piękne, proszę o więcej :)





















@kq2w6: Czy 6500 brutto da się wyciągnąć bez nocnych zmian?