🏗Sektor reaktorów jądrowych będzie potrzebował przez okres 50 lat działania około 40 tys. miejsc pracy. 🏗

🔦Jakie uczelnie oferują kierunek ,,energetyka jądrowa”?
💰Jak czy wszyscy specjaliści znajdą pracę w Polsce?
Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu!
#atom #energetyka #studia #praca
SwiatOze - 🏗Sektor reaktorów jądrowych będzie potrzebował przez okres 50 lat działan...

źródło: soze_Posty IG (22)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#praca czy AI już jest takie zaawansowane czy jest jeszcze szansa znalezc pracę jako customer service zdalnie na całym świecie? Potrzebuje pracy dodatkowej w weekendy i popołudnia więc szukam opcji
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja pier… miałem wczoraj bardzo konkretny sen ( ͡° ͜ʖ ͡°) śniło mi się, że peklowałem w hotelu moja przełożona (bardzo zadbana, rozwódka, 50+, ja lvl 29 to też istotne chyba). Pracuje w tym miejscu od ponad dwóch lat, babeczka od samego początku jest do mnie mocno pozytywnie nastawiona, często idzie mi na rękę, załatwia coś za mnie. Średnio raz, dwa razy do roku organizowane są konferencje

Peklować?

  • Tak 72.0% (54)
  • Nie 28.0% (21)

Oddanych głosów: 75

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Zanim zaczniesz ją peklować to zmień robotę, bo będzie siwy dym kiedy to wyjdzie, a wyjdzie na pewno.

Odpowiadając na pytanie z ankiety:
- Tak, kiedy już przestaniesz tam pracować;
- Nie, jeśli jeszcze tam pracujesz.
  • Odpowiedz
Pora wstawać. Samo się nie zrobi.
Ale wpierw kawa i coś do szamy.
Przetrwać jakoś dzień i w pewnym sensie skończy go wyjazdem do pracy o 22:00
To będzie męczący tydzień
#praca #dziendobry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śmiesza mnie portale typu gowork gdzie można poczytać komentarze o danej pracy

Z prostej przyczyny, jak ktoś jest zadowolony z swojej pracy nie ma potrzeby pisania litanii o tym w internecie a swoje wszystkie żale wysrywaja ludzie którzy się np nie nadają i ich zwolnili albo jacyś sfrustrowani swoim życiem że za prostą pracę na produkcji chcą zarabiać kokosy xD

#pracbaza #praca #gowork
Herato - Śmiesza mnie portale typu gowork gdzie można poczytać komentarze o danej pra...

źródło: IMG_4884

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Herato: jest właśnie na odwrót niż myślisz. nie warto korzystać z tego portalu nie dlatego, że zamieszczają na nim komentarze jedynie osoby sfrustrowane, ale dlatego, że te komentarze mogą być usuwane przez pracodawców o ile wejdą w odpowiednią kooperację z gowork. U mojego poprzedniego pracodawcy wszystkie negatywne komentarze były usuwane i od 2 lat ciągle mą taką samą średnią ocen, mimo że rotacja jest ogromna i mimo że sam zostawiłem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kariera w IT nigdy cieszyła się szacunkiem społecznym, wręcz przeciwnie - na każdym froncie, a ostatnio nawet i polityczni populiści upatrzyli sobie w IT kolejnego "wroga ludu". trzeba mieć wylane na jakieś boomerskie p---------e i robić swoje
  • Odpowiedz
Jak chciałem wejść w branżę 2 lata temu (Mam MIBM skończone, spawam wszystkimi popularnymi metodami ale papiery tylko na 111 mam), to zaproponowano mi na stanowisku spawalnika/młodszego spawalnika 5500 brutto. Duży zakład który wytwarza nawet aparaturę pod reaktory jądrowe. Po Ich stronie były koszty związane z kursem IWE. Dyrektor powiedział, że doświadczeni spawalnicy zarabiają w okolicach średniej krajowej u nich. Po ilu latach jesteś uznawany za doświadczonego..? Tego nie wiem, ja temat
  • Odpowiedz