Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Rozwiązywanie spartańskie do rozważenia
Ugułem wjbane w ciebie mają, ważne żebyś zap3dalal
Mniej czytania tych głupot, polskie realia to nie amerykańskie korporacje z seriali
- 2
20k brutto (i to na 80% podwyższonego KUP) to jest to co akceptuję.
- 1
304
Wielkie niedopasowanie. Coś dziwnego dzieje się na rynku pracy

Popyt na pracowników w Polsce, mierzony liczbą ogłoszeń o pracę oraz liczbą wakatów, jest najmniejszy od dekady, pomijając okres pandemii COVID-19. Poszukiwanie nowego zatrudnienia zajmuje już niemal pięć miesięcy, najwięcej od lat. Jednocześnie pozycja przetargowa pracowników pozostaje silna.
z- 142
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1841
Kasta lekarska skończy jak kasta prawnicza? OBY!

Problem ochrony zdrowia w Polsce nie sprowadza się jedynie do niedofinansowania. W dużej mierze wynika z samego nastawienia środowiska lekarskiego. Z niechęci do zmian i z dążenia do utrzymania ograniczonej liczby lekarzy na rynku. Potrzebne są systemowe reformy, a nie kolejne dosypywanie pieniędzy.
z- 400
- #
- #
- #
- #
- #
- #
342
Doktorant zarabia poniżej średniej krajowej. Brak chętnych na karierę naukową

Naukowcy na uczelniach, zwłaszcza w trakcie robienia doktoratu, słabo zarabiają, w związku z czym na uczelniach powstaje luka pokoleniowa. Szczególnie widać to w informatyce ze względu na duże dysproporcje wynagrodzeń między uczelniami a przemysłem - zwraca uwagę dyrektor Instytutu Badawczego IDEAS.
z- 131
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
Lekarze to są superinteligentni ludzie którzy potrafią dbać o swóje gniazdo.
SORy szukają lekarzy i płaca im 100k za miesiąc żadna Julia lekarka mieszkająca na Wilanowie która wychowała się w rodzinie lekarskiej nie będzie dotykała smierdzacego menela alkusa na sorze chocby placili jej 100k. Lekarze są bardzo chętni na takie zarobki ale SOR ma to
źródło: 111
Pobierz
źródło: image_picker_69F536F1-4B1E-4014-8CA9-26814E0BD70F-51649-000005A4CFEAF554
Pobierz- 0
16
W Łodzi rusza budowa wielkiego centrum dystrybucyjnego Media Expert

Za pół miliarda złotych w Łodzi rusza budowa wielkiego centrum dystrybucyjnego Media Expert. Powstaną setki nowych miejsc pracy. Więcej informacji na ten temat:
z- 2
- #
- #
- #
- #
#praca #pracakobiet #kobietynienadajasiedopracy #lezeipachne #szlachtaniepracuje
- 5
Pamiętam surowy wyrok na musztardę i testy parówek u Konona. Pamiętam pierwszy Fame MMA i złamaną nigę Magicala. Pamiętam mnóstwo dymów na urzędniczej. Wielu z Was kojarzę z nazwy użytkownika, ale to moje pierwsze konto od 9 lat. Chcę powiedzieć Wam co skłoniło mnie, żeby chociaż na chwilę się tu pojawić.
I’m
- 1
4
W Wielkopolsce powstanie nowa, wielka fabryka czekolady. Kilkaset nowych miejsc

Po fuzji z niemieckim Gubor Schokoladen, polski producent słodyczy Colian planuje budowę nowoczesnej fabryki w miejscowości Opatówek pod Kaliszem. Powstanie kilkaset nowych miejsc pracy.
z- 1
- #
- #
- #
- 0
- 12
Siemacie
Zwracam się z prośbą o pomoc, doradzenie jak wyglądają procedury i co trzeba zrobić w tej sytuacji.
Osoba po 60 roku życia, zarejestrowana w urzędzie pracy z prawem do zasiłku, podejmuje się pracy w firmie która zgłosiła się po tegoż pracownika, umowa podpisana na pół roku, praca fizyczna. W trakcie
- 16
2
Duński Vestas rusza z rekrutacją w Goleniowie. Nowe miejsca pracy w branży energ

Duński gigant energetyki wiatrowej Vestas ogłosił harmonogram zatrudnienia do niedawno przejętej fabryki łopat turbin w Goleniowie pod Szczecinem. To ważny krok w rozwoju sektora OZE w Polsce i Europie.
z- 1
- #
- #
- #
















Największa wada to brak pracy zdalnej ale papiery na elektryka zrobię mimo wszystko zdalnie?
https://innpoland.pl/216432,jak-zostac-elektrykiem-od-zera-wedlug-szefa-nvidii-to-milionerzy-przyszlosci
#elektryka #elektryka #praca #pracbaza
@Stefan_ciastko @eugeniusz_geniusz chodzi o fachowca na JDG a nie tyrkę na Janusza chłopaki :)
w pewnym sensie w tym robie, to doskonale o tym wiem, że na etacie g--o zarobisz, tu ewentualnie fuchy po godzinach inaczej słabo. Dobry ogarniacz może i zarabia dobrze, ale to wymaga duużo czasu i praktyki, a jest tego sporo bo dochodzą alarmy, automatyka, ładowarki, PV, serwisy, pomiary itp. Wiadomo nikt nie jest omnibusem, ale wiele trzeba się nauczyć. Ogarniacze-fachowcy siedzą w tym od X lat często na JDG.