Sztuczna inteligencja powoli zabiera mi pracę w IT. Chciałbym więc przeklasyfikować się na jakąś dobrze płatną pracę fizyczną np. elektryk, elektronik it'd
Największa wada to brak pracy zdalnej ale papiery na elektryka zrobię mimo wszystko zdalnie?

https://innpoland.pl/216432,jak-zostac-elektrykiem-od-zera-wedlug-szefa-nvidii-to-milionerzy-przyszlosci

#elektryka #elektryka #praca #pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fikster:
w pewnym sensie w tym robie, to doskonale o tym wiem, że na etacie g--o zarobisz, tu ewentualnie fuchy po godzinach inaczej słabo. Dobry ogarniacz może i zarabia dobrze, ale to wymaga duużo czasu i praktyki, a jest tego sporo bo dochodzą alarmy, automatyka, ładowarki, PV, serwisy, pomiary itp. Wiadomo nikt nie jest omnibusem, ale wiele trzeba się nauczyć. Ogarniacze-fachowcy siedzą w tym od X lat często na JDG.
  • Odpowiedz
Jako człowiek który całe życie klika w kąkuter to za każdym razem kiedy czytam lub słyszę ile zarabia większość ludzi w Polsce, i to za pracę która wcale nie jest lżejsza niż programowanie, to dochodzi do mnie w jak odklejonym zarobkowo zawodzie pracuję. Gdybym miał zarabiać przykładowo 7.2k brutto (mediana w PL) to nie miałbym KOMPLETNIE motywacji do pracy.

20k brutto (i to na 80% podwyższonego KUP) to jest to co akceptuję.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GomiGomi: a co sie o--------a na rynku? Jak jestes doświadczony, masz wiedze i wnosisz jakość do zespolu to na pewno znajdziesz prace. Oczywiscie tacy tez sa zwalniani, ale w tej branży jedne firmy zwalniają, a inne zatrudniają, a następnie te ktore zwalnialy zatrudniają, a te ktore zatrudniały zwalniają i tak sie zyje na tej wsi.
  • Odpowiedz
#programowanie #pracait #praca #pracbaza #programista15k #medycyna

Lekarze to są superinteligentni ludzie którzy potrafią dbać o swóje gniazdo.
SORy szukają lekarzy i płaca im 100k za miesiąc żadna Julia lekarka mieszkająca na Wilanowie która wychowała się w rodzinie lekarskiej nie będzie dotykała smierdzacego menela alkusa na sorze chocby placili jej 100k. Lekarze są bardzo chętni na takie zarobki ale SOR ma to
p0melo - #programowanie #pracait #praca #pracbaza #programista15k #medycyna

Lekarze ...

źródło: 111

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#programista15k #programowanie #praca Cześć! potrzebuję się skonsultować w zakresie pluginu do strony (nie wordpress). Szukam osoby znającej temat automatycznego wysyłania danych do portalu dane.gov.pl która za ustaloną stawkę sprawdzi plugin jakim dysponuję, określi czy ma prawo działać, wskaże i naprawi ew. problemy. Tylu tu programistów, więc może znajdzie się na wykopie jakiś jegomość chętny do pomocy?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym się z Wami wszystkimi przywitać. Nie będę się przedstawiał, bo chcę pozostać anonimowy, ale jestem tutaj od 2016 roku.

Pamiętam surowy wyrok na musztardę i testy parówek u Konona. Pamiętam pierwszy Fame MMA i złamaną nigę Magicala. Pamiętam mnóstwo dymów na urzędniczej. Wielu z Was kojarzę z nazwy użytkownika, ale to moje pierwsze konto od 9 lat. Chcę powiedzieć Wam co skłoniło mnie, żeby chociaż na chwilę się tu pojawić.

I’m
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zus #uop #urzadpracy #prawopracy #mops #gops #praca #prawo
Siemacie
Zwracam się z prośbą o pomoc, doradzenie jak wyglądają procedury i co trzeba zrobić w tej sytuacji.
Osoba po 60 roku życia, zarejestrowana w urzędzie pracy z prawem do zasiłku, podejmuje się pracy w firmie która zgłosiła się po tegoż pracownika, umowa podpisana na pół roku, praca fizyczna. W trakcie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ondraszek może chorować przez 90 dni jeszcze po ustaniu stosunku pracy ( jeżeli łącznie nie przekroczy 182 dni) potem zasiłek rehabilitacyjny może pobierać max 12 miesięcy / a potem jak nie ma szans na powrót to wniosek o rentę
  • Odpowiedz
@ZartosXXX: to samo u mnie, nie mam żadnego skila, którego można wykorzystać w pracy zdalnej, i trzeba ci rano się zrywać do kołchozu

  • Odpowiedz