Murki, potrzebuję spojrzenia kogoś z boku na sytuację.
Mianowicie, zwolnił się termin na operację ręki, za miesiąc. Świetna wiadomość, bo im wcześniej, tym lepiej. Tyle, że po tej operacji mogę wrócić do pracy najwcześniej po ok. 2 miesiącach, a pech chciał, że mam już kupione wakacje w grudniu. No i teraz jak to rozegrać? Przecież nie można lecieć na wakacje będąc na L4 (chyba, że na takim od psychiatry xD). Pozostaje więc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

, albo zrezygnować z wakacji i stracić pieniądze za nie...


@LeslieDancer: zobacz w jakich przypadkach możesz rezygnować z wyjazdu bez straty kasy. Może operacja mieści się w tych kryteriach.
  • Odpowiedz
Pracodawca narazie nie wypłacił mi wynagrodzenia na umowę zlecenie. W zusie nie widnieje data do której daty mam umowę. Czy możliwe że mnie zwolnił ?Za wrzesień nie mam wpisanych składek #praca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak radzić sobie z trudnym szefem w korporacji?
#korposwiat #praca

Moja przełożona leci w c---a i mam już tego dość. Moja szefowa jest ogólnie świetną babką, bardzo dobrze się dobraliśmy charakterami, super się dogadujemy i do pewnego czasu bardzo dobrze nam się współpracowało, dodam tylko, że pracujemy full zdalnie. Plany są takie, że gdy ona za jakiś czas awansuje jeszcze wyżej (ale oczywiście nikt nie wie kiedy,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ale czemu miałaby się nie czuć pewnie, skoro pracownicy którymi ona zarządza wykonują całą zadaną pracę? Jaka właściwie jest twoja skarga?

Jak masz za dużo pracy, to z nią pogadaj. Jak za mało zarabiasz, to z nią pogadaj. A jak nie podoba ci się to, że pracownicy pracują na sukces swoich przełożonych - to zażalenia chyba jedynie do jakiejś siły wyższej - tak działa świat.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@afmaf: nie ma większego wroga julki, niż druga julka, sztamę mają tylko wtedy kiedy trzeba doj*bać jakiemuś beciakowi który zapomniał gdzie jego miejsce.
Jeśli była między nimi dodatkowo dysproporcja w urodzie to już w ogóle.
  • Odpowiedz
@michalxd21: a potem Ci powiedzą, że jak będziesz się starał, kroił przewoźników na frachtach i notach, to wszystko jest możliwe. Również te 100k, ale musisz odpalić im na to haracz. W realu, 5500-6500 netto.,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Normalnie można emigrować tylko trzeba mieć jakąś pozycję i wykształcenie to będziesz kosił 2-3 razy większą stawkę niż w Amsterdamie czy Londynie. Legal, IT, Data etc. Zarobki kilkaset tysięcy dolarów rocznie, żyjesz zajebiście i nie dotyczą Cię problemy biedoty.
  • Odpowiedz
✨️ Gdzie szukać pracy w Niemczech?
Cześć, gdzie najlepiej obecnie szukać pracy w Niemczech? Jakie polecacie strony, bądź agencje. Jest szansa dostać chociaż 1800 euro na rękę? Bądź też Holandia, jednak z tego co czytałem, są duże opłaty za mieszkania, gdzie w Niemczech są oferty z darmowym zakwaterowaniem
#niemcy #holandia #praca #pracawniemczech #szukampracy

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eh, sam siebie wciągam za bardzo w korpo-gierki. Kiedyś potrafiłem mieć chyba na to wszystko bardziej wywalone. Fajnie by było być po prostu Ziemianinem chodzącym po Ziemi.

Z jednej strony niektóre te problemy w korporacjach są czasami tak abstrakcyjne, że nie powinno się tym w ogóle przejmować, ale z drugiej strony momentami człowiek bardziej się stresuje nie problemem samym w sobie, tylko reakcją innych i związanymi z tym możliwymi konsekwencjami. To samo dotyczy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@telegazeciarz: chłop przechodzi jakieś metaficzyne traumy i przemyślenia, a najgorsza konsekwencja jego błędu to wywalenie z roboty, gdzie zaraz i tak znajdzie inną robotę.
wyjebią to wyjebią, nie przejmuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@telegazeciarz: ło jakie straszne, utrata pracy to najstraszniejsze co może się stać xD to co mają powiedzieć ludzie gdzie ponosi się osobistą odpowiedzialność prawną za swoje błędy i można skończyć w ciupie albo stracić uprawnienia pracując na etacie
  • Odpowiedz