Mianowicie, zwolnił się termin na operację ręki, za miesiąc. Świetna wiadomość, bo im wcześniej, tym lepiej. Tyle, że po tej operacji mogę wrócić do pracy najwcześniej po ok. 2 miesiącach, a pech chciał, że mam już kupione wakacje w grudniu. No i teraz jak to rozegrać? Przecież nie można lecieć na wakacje będąc na L4 (chyba, że na takim od psychiatry xD). Pozostaje więc
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1500
Wyłoniono uczestników pilotażu skróconego czasu pracy

Połowa beneficjentów to podmioty związane z jednostkami samorządu terytorialnego. Obywatele zapłacą 50mln zł za to by urzędnicy mogli krócej pracować. Absurd.
z- 249
- #
- #
- #
- #
- #
18
Poznajcie NEET-ów. Mają 30 lat, nie uczą się, nie pracują i nie widzą w tym prob

Nie uczą się, nie pracują, nie rozwijają swoich umiejętności. Młodzi ludzie z grupy NEET pozostają na garnuszku rodziców nawet do 34. roku życia. Syn wstaje o 14, bo "jest zmęczony". Cały dzień snuje się po domu bez celu, ale kiedy koledzy dzwonią, to nagle energia wraca. Do rachunków się nie dokł
z- 33
- #
- #
- #
- #
- #
Mianowicie, zwolnił się termin na operację ręki, za miesiąc. Świetna wiadomość, bo im wcześniej, tym lepiej. Tyle, że po tej operacji mogę wrócić do pracy najwcześniej po ok. 2 miesiącach, a pech chciał, że mam już kupione wakacje w grudniu. No i teraz jak to rozegrać? Przecież nie można lecieć na wakacje będąc na L4 (chyba, że na takim od psychiatry xD). Pozostaje więc
, albo zrezygnować z wakacji i stracić pieniądze za nie...
@LeslieDancer: zobacz w jakich przypadkach możesz rezygnować z wyjazdu bez straty kasy. Może operacja mieści się w tych kryteriach.
- 1
- 0
- 0
#korposwiat #praca
Moja przełożona leci w c---a i mam już tego dość. Moja szefowa jest ogólnie świetną babką, bardzo dobrze się dobraliśmy charakterami, super się dogadujemy i do pewnego czasu bardzo dobrze nam się współpracowało, dodam tylko, że pracujemy full zdalnie. Plany są takie, że gdy ona za jakiś czas awansuje jeszcze wyżej (ale oczywiście nikt nie wie kiedy,
Jak masz za dużo pracy, to z nią pogadaj. Jak za mało zarabiasz, to z nią pogadaj. A jak nie podoba ci się to, że pracownicy pracują na sukces swoich przełożonych - to zażalenia chyba jedynie do jakiejś siły wyższej - tak działa świat.
5
Mo Gawdat: Przygotujcie się, dystopia nie nadchodzi, ona już tu jest

Były dyrektor ds. biznesowych Google, Mo Gawdat, powraca do London Real z surowym ostrzeżeniem: "sztuczna inteligencja rozwija się z zawrotną prędkością, a ludzkość może nie być przygotowana na jej konsekwencje". [EN]
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
co tamta tak naprawdę narozrabiała, że ją w------o
@afmaf: inne julki jej nie lubiły to wymyśliły, że trzeba pracować szybciej to wersja pierwsza
druga, to julka w telefon się gapiła zamiast pracować
Jeśli była między nimi dodatkowo dysproporcja w urodzie to już w ogóle.
- 9
#pracbaza #praca #energetyka #prad #elektryka
źródło: temp_file6065157382107745275
Pobierz- 1
źródło: temp_file365776770998051831
Pobierz- 21
- 6
Zero zabytkow, fatalne kulinaria, na ulicach syf i smrod.
Na plus niektore parki krajobrazowe.
5
Skrócony czas pracy staje się rzeczywistością. Znamy uczestników pilotażu

- 5
- #
- #
- #
- #
- #
3
Ofert przybywa, ale coraz trudniej o pracę. Co się dzieje?

Liczba wolnych miejsc pracy w gospodarce spada, a poszukiwanie nowego zatrudnienia trwa coraz dłużej wynika z październikowego Barometru Polskiego Rynku Pracy Personnel Service.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Cześć, gdzie najlepiej obecnie szukać pracy w Niemczech? Jakie polecacie strony, bądź agencje. Jest szansa dostać chociaż 1800 euro na rękę? Bądź też Holandia, jednak z tego co czytałem, są duże opłaty za mieszkania, gdzie w Niemczech są oferty z darmowym zakwaterowaniem
#niemcy #holandia #praca #pracawniemczech #szukampracy
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
Przeglądam sobie oferty pracy i się zastanawiam, czy to nie jest jakiś wał i nie robią z ludzi słupa.
https://justjoin.it/job-offer/audytio-sp-z-o-o--audytor-tajemniczy-klient-warszawa-other
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #praca #tajemniczyklient #slup
Z jednej strony niektóre te problemy w korporacjach są czasami tak abstrakcyjne, że nie powinno się tym w ogóle przejmować, ale z drugiej strony momentami człowiek bardziej się stresuje nie problemem samym w sobie, tylko reakcją innych i związanymi z tym możliwymi konsekwencjami. To samo dotyczy
wyjebią to wyjebią, nie przejmuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)




















źródło: temp_file981553322991613908
Pobierz