W zeszłym roku zacząłem biegać, szło mi co raz lepiej aż do zimy gdzie miałem dwie grubsze przerwy ze względu na remont i później chorobę. Mam przebiegniete tylko ok 350 km więc jestem amatorem.
Ostatnio zintensyfikowałem treningi, wróciłem do regularnego trenowania bo przymierzam się do pierwszego półmaratonu i z tego powodu szukam dobrego obuwia, bo czuję że kolana dostają po dupie.
W ostatnich tygodniach, w wyniku rozmów ministry Cienkowskiej z ministrą Dziemianowicz-Bąk powstał pomysł na emerytury pomostowe - możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę tancerzom w wieku 40-45 lat (odpowiednio kobietom i mężczyznom) po 20 latach pracy. Stać nas!
@Vampire007: Dokładnie to samo pomyślałem. Taniec to nie jest praca, tu wartość dodana jest tylko dla tancerza (robi to dla swojej przyjemności) i ewentualnie jakiś występ dla kogoś - to można realizować na zleceniu. Traktowanie tańca jako swoją pracę to totalna głupota, a Ci idioci wymyślają im pomostówki na emeryturę. Boże kochany. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie opłacało się być inżynierem, automatykiem etc. tylko skakać na wyimaginowanym koniu
Mam światłowód z orange na czas nieokreślony za 80 zł/miesiąc, chciałem do tego dobrać jakieś abo + ew. 2 abo bo z żoną mamy kartę play - doładowuję co miesiąc za 35 zł mój i 35 zł żona.
Konsultant online na stronie orange chce mnie wkręcić w orange love czyli do internetu dodanie abonamentu plan S. Wtedy internet + telefon to będzie 125 zł + drugi abo też plan S za 50
Mucha "ożyła": Bez żadnego dodatkowego programowania, sama struktura połączeń neuronowych sprawiła, że wirtualna mucha zaczęła chodzić, omijać przeszkody i reagować na bodźce. Model przewiduje ruchy prawdziwego owada z niemal idealną precyzją. Link do artykułu powiązanych
@wfyokyga: ja nie jestem czołgiem ale też mnie szkalujo bo jestem z Bytomia :| najlepsze ze najwięcej do powiedzenia mają Ci z Zabrza a to taka sama dziura jak Bytom :D
@timeofthe: tak, czytalem w internetach i jesli to prawda to uważam to za s-----------o. Natomiast druga strona jest tak samo gowno warta jak nie gorzej.
Potrzebuję szafkę nad WC o szerokości 75 cm, wysokości 80 cm i głębokości ok 20 cm. Jako że jest to niestandardowy wymiar to ofc nigdzie takiej od strzała nie dostane.
Znalazłem jakieś szafki do składania w castoramie - EVA w czarnym macie - dokładnie takiej potrzebuje. Myślicie że da radę obciąć te dwie poziome belki do 75 cm tak, żeby można było tą szafke jakoś normalnie poskładać i zawiesić?
@GorinNoSho82: U mnie chłop krzyknął 2500 za taką szafkę + słupek do toalety. Pogięło co niektórych... Słupek już kupiłem za 500, teraz szukam szafki nad WC :)
Czytelnik portalu olsztyn.com.pl pokazał, jak w Enerdze można zejść ze stawki 0,7317 zł/kWh na 0,4968 zł/kWh dzięki przejściu na taryfę urzędową zatwierdzoną przez URE.
Mam taki rachunek za prąd. Czy jak przejde na taryfę sprzedawcy to będę miał taniej? Generalnie chodzi mi o tą średnią cene za 1kWh gdzie wychodzi 1,26 zł. Rozumiem że przechodząc na taryfę sprzedawcy będę miał średnią cenę 0.97 zł?
Ciekawe, dziś spisałem liczniki (rozliczenie rzeczywiste) i po kliknięciu "zapisz odczyt" scięło mnie z nóg. Za grudzień i zużycie 104kwh wyszło 95.29zł. Dziś natomiast za 131kwh wyszło.... 194,27zł. Różnica to 27kwh i 98,98zł. Taryfa G12W. #energa #prąd #prad #cenyzaprad #cenyenerga #zlodziej
@sawes05: G---o prawda, posprawdzaj testy i najlepiej sam zrób test. Linia odcięcia dla ledów jest o wiele lepsza niż dla standardowej żarówki H7 nawet w przypadku kiedy nie mamy soczewki w reflektorze.
Producent silników elektrycznych dla Zelmera, który zapewniał nieprzeciętną trwałość, istnieje i nadal produkuje sprzęt AGD w Polsce! Zelmer to już tylko marka importująca sprzęt z Chin a to Zelmotor jest producentem który produkuje w Polsce i rozwija markę SMAPP korzystając z doświadczenia Zelmera
#f1