Wszystko
Najnowsze
Archiwum
7
Chaczapuri, czyli pizza prosto z Gruzji...

Przepis na gruzińskie chaczapuri, z farszem można też kombinować samodzielnie.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@ArekJ: ale chedorzyc juz ten jego placek z gownem, jakim zakompleksionym wychodkiem trza byc zeby za smieszkowy komentarz w postaci mema ponizej mi go kasowac i blokowac bez prawa odpowiedzi xD
źródło: comment_1587172092ZuBSzpOJOibr5bN04oNUlh.jpg
Pobierz- 1
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
@Mishy: "jest napisane" - jeśli już coś napisałeś to używasz strony biernej do określenia, że już coś zostało wykonane.
- 2
I po przekrojeniu
źródło: comment_1587150210tCHXVuD6cr4HtXUj66ymNy.jpg
Pobierz@MateuszWajcha: Bardzo ładna zapiekanka.
Mirki jaki uniwersalny w miare przepis na pizze Mam mąke stagoni rossa 5 wiec ok. Krotkie TK bo chcialbym jutro zjesc.
1k kg mąki, 1,5 g drozdzy, 30g soli, 600g wody ok? TO 4h, TK 12, TO 4h bedzie ok? #pizza #gzw #gotujzwykopem #pizzaboners #pizza #wlochy #pizza #gotowanie #gotowanietomojapasja
1k kg mąki, 1,5 g drozdzy, 30g soli, 600g wody ok? TO 4h, TK 12, TO 4h bedzie ok? #pizza #gzw #gotujzwykopem #pizzaboners #pizza #wlochy #pizza #gotowanie #gotowanietomojapasja
- 0
@eternit_nie_wybacza: ostatnio robiłem na podstawie tego przepisu, było TKO
https://pyzamadeinpoland.pl/2019/10/przepis-na-pizze-neapolitanska/
https://pyzamadeinpoland.pl/2019/10/przepis-na-pizze-neapolitanska/
- 2
Mirki!
Serdecznie nie polecam aplikacji #glovo. Kilka dni temu dokonałem zamówienia przez aplikację GLOVO. Czekałem na dostawę około godziny jednak po 30 minutach śledząc zamówienie zauważyłem, że kurier stoi pod blokiem. Stał tam przez 25 minut, początkowo myślałem że to błąd na mapce. W momencie gdy zjawił się kurier zaczął mnie przepraszać za opóźnienie gdyż nie potrafił znaleźć nr mieszkania i nie potrafił w ciągu 25 minut zadzwonić do
Serdecznie nie polecam aplikacji #glovo. Kilka dni temu dokonałem zamówienia przez aplikację GLOVO. Czekałem na dostawę około godziny jednak po 30 minutach śledząc zamówienie zauważyłem, że kurier stoi pod blokiem. Stał tam przez 25 minut, początkowo myślałem że to błąd na mapce. W momencie gdy zjawił się kurier zaczął mnie przepraszać za opóźnienie gdyż nie potrafił znaleźć nr mieszkania i nie potrafił w ciągu 25 minut zadzwonić do
Jak powinna zostać rozpatrzona reklamacja?
- Zwrot kosztów dostawy (8 pln) 10.3% (7)
- Zwrot całkowitej kwoty zamówienia (40 pln) 61.8% (42)
- Darmowa dostawa lub kilka 11.8% (8)
- Nic się nie należy 16.2% (11)
- 1
@Giorgio92: ale reklamację rozpatruje GLOVO a skoro ignoruje zgłoszenia to czyja to jest wina? Dostawcy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@gloglo: jak przeglądam Wasze wpisy na tym tagu, to tylko czekam aż mnie spotka coś nieprzyjemnego z glovo, a póki co kilkanaście zamówień i zawsze perfect... ale pewnie do czasu :D
#jedzenie #foodporn #aledobreto #pizza #bojowkapiekarska #gotujzwykopem
Jee, udało się. Wreszcie niedościgniony wzór pizzy neapolitańskiej został osiągnięty. Kluczem do sukcesu była mąka z pszenicy durum. Udało mi się także zrobić prawdziwą Salsiccie czy też bardziej popularną Italian sausage z pizzy w stylu Chicago. No powiem wam że szczerze nie jadłem nic smaczniejszego. Banalny przepis, 500g mąki z pszenicy durum, ja kupiłem w
Jee, udało się. Wreszcie niedościgniony wzór pizzy neapolitańskiej został osiągnięty. Kluczem do sukcesu była mąka z pszenicy durum. Udało mi się także zrobić prawdziwą Salsiccie czy też bardziej popularną Italian sausage z pizzy w stylu Chicago. No powiem wam że szczerze nie jadłem nic smaczniejszego. Banalny przepis, 500g mąki z pszenicy durum, ja kupiłem w
źródło: comment_1587133558pB1QSnIGtsT0S6XR74vuCe.jpg
Pobierz@Kick_Ass: zmień mąkę, mniej drożdży, daj dłuższy czas wyrastania i skróc wypiek do około 2 minut, wtedy się zbliżysz do napolitany ;) ale picka apetyczna, tu moja z wczoraj
źródło: comment_1587133758IxLcpaoY6e1NOO7pUWJds8.jpg
Pobierz@Kick_Ass: >Wreszcie niedościgniony wzór pizzy neapolitańskiej został osiągnięty. >15g drozdzy
takie 2/10 bait bo odpisalem
takie 2/10 bait bo odpisalem
Mirki jaki uniwersalny w miare przepis na pizze. Krotkie TK bo chcialbym jutro zjesc.
1k kg mąki, 1,5 g drozdzy, 30g soli, 600g wody ok? TO 4h, TK 12, TO 4h bedzie ok? #pizza #gzw #gotujzwykopem #pizzaboners #pizza
1k kg mąki, 1,5 g drozdzy, 30g soli, 600g wody ok? TO 4h, TK 12, TO 4h bedzie ok? #pizza #gzw #gotujzwykopem #pizzaboners #pizza
- 0
@TOTYLKO_JA: a powiedzcie mi, czy 4h TO przed i po TK jest ok? Po to kulki juz raczej wolam @wondermano1
- 0
@TOTYLKO_JA: coo
@TOTYLKO_JA fajna picka. Jak pieczona?
- 1
konto usunięte via iOS
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Giorgio92: Ananasa bym dodał
Pierwsza neapolitańska #pizza! Nie do końca wyszła tak jak miała, ale i tak jest super ¯_(ツ)_/¯ #gotujzwykopem
źródło: comment_1587125820SdAVU1o7Qyzp2yxhSYCaqB.jpg
PobierzPh gleby na poziomie 6-6,5 jest dobre pod taka uprawe?
#rolnictwo #pizza #heheszki #pytanie #pytaniedoeksperta
#rolnictwo #pizza #heheszki #pytanie #pytaniedoeksperta
źródło: comment_1587109761AzkcxRH5eyry3soaQgnP5q.jpg
Pobierz@xMasiehx: a ja myślałem że pizza to na drzewach rośnie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Moja picka urodzinowa wyszła pyszna, dziękować @MG78 @epic_25 @toodrunktofuck
Z winem wchodzi najlepiej #logikarozowychpaskow
#pizza #gotujzwykopem #jedzenie #jedzzwykopem #pieczzwykopem #gotowanie
Z winem wchodzi najlepiej #logikarozowychpaskow
#pizza #gotujzwykopem #jedzenie #jedzzwykopem #pieczzwykopem #gotowanie
źródło: comment_1587064726GbWABndEDCEAjiZufQn8EW.jpg
Pobierz- 1
@slepauliczka: Wszystkiego Najlepszego!
- 1
Postanowiłem że od dnia 16.04.20 do dnia 16.05.20 będę jadł codziennie pizze mrożone najróżniejszej maści. Zaczynam od razu foto pierwszych picc już niedługo. pondro
#pizzachallenge #challenge #pizza
#pizzachallenge #challenge #pizza
- 0
@Johnny_Kremufka picca
źródło: comment_1587063789T83MeKCwnitSHXddZkndJH.jpg
Pobierz- 0
Hey, jestem wielkim fanem pizzy który od ponad 6 miesięcy nie ma piekarnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Troche podszkoliłem się w temacie i wiem że bardzo dobre efekty można osiągać nawet w zwykłym piekarniku z użyciem kamienia ale mimo wszystko wiąże się to z dużym czasem nagrzewania i poborem mocy no i najgorsze że N-ta pizza również potrzebuje kolejnej tury nagrzewania (╯°□°)╯︵ ┻━┻.
Troche podszkoliłem się w temacie i wiem że bardzo dobre efekty można osiągać nawet w zwykłym piekarniku z użyciem kamienia ale mimo wszystko wiąże się to z dużym czasem nagrzewania i poborem mocy no i najgorsze że N-ta pizza również potrzebuje kolejnej tury nagrzewania (╯°□°)╯︵ ┻━┻.
Dzisiejsza #pizza do oceny. Przez długi czas wahałem się czy kupić kamień do wypieku, ale teraz wiem, że był to bardzo dobry zakup. Ciasto wychodzi zupełnie inne niż z blachy, zdecydowanie lepsze.
Jakie kombinacje składników na wierzch polecacie?
Jakie kombinacje składników na wierzch polecacie?
źródło: comment_1587049123Ke2M0NyWBh0A5wezNOjJrR.jpg
Pobierz






















Dzisiaj ciasto wg trochę innego przepisu. Ale jak na 1 gram drożdży na pół kilo maki to wyszło całkiem całkiem. Jeszcze tylko te brzegi muszę dopracować. No i sposób pieczenia też lekko zmodyfikowany. Szkoda że bazylii świeżej brak. Prosze się częstować
źródło: comment_1587228328QWybxlEZ5RtJf5Qq5wIPVG.jpg
Pobierzźródło: comment_1587228440ret5WGWysEXurS2k45FfEA.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora