Mirki!

Serdecznie nie polecam aplikacji #glovo. Kilka dni temu dokonałem zamówienia przez aplikację GLOVO. Czekałem na dostawę około godziny jednak po 30 minutach śledząc zamówienie zauważyłem, że kurier stoi pod blokiem. Stał tam przez 25 minut, początkowo myślałem że to błąd na mapce. W momencie gdy zjawił się kurier zaczął mnie przepraszać za opóźnienie gdyż nie potrafił znaleźć nr mieszkania i nie potrafił w ciągu 25 minut zadzwonić do

Jak powinna zostać rozpatrzona reklamacja?

  • Zwrot kosztów dostawy (8 pln) 10.3% (7)
  • Zwrot całkowitej kwoty zamówienia (40 pln) 61.8% (42)
  • Darmowa dostawa lub kilka 11.8% (8)
  • Nic się nie należy 16.2% (11)

Oddanych głosów: 68

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gloglo: jak przeglądam Wasze wpisy na tym tagu, to tylko czekam aż mnie spotka coś nieprzyjemnego z glovo, a póki co kilkanaście zamówień i zawsze perfect... ale pewnie do czasu :D
  • Odpowiedz
#jedzenie #foodporn #aledobreto #pizza #bojowkapiekarska #gotujzwykopem

Jee, udało się. Wreszcie niedościgniony wzór pizzy neapolitańskiej został osiągnięty. Kluczem do sukcesu była mąka z pszenicy durum. Udało mi się także zrobić prawdziwą Salsiccie czy też bardziej popularną Italian sausage z pizzy w stylu Chicago. No powiem wam że szczerze nie jadłem nic smaczniejszego. Banalny przepis, 500g mąki z pszenicy durum, ja kupiłem w
Kick_Ass - #jedzenie #foodporn #aledobreto #pizza #bojowkapiekarska #gotujzwykopem

J...

źródło: comment_1587133558pB1QSnIGtsT0S6XR74vuCe.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hey, jestem wielkim fanem pizzy który od ponad 6 miesięcy nie ma piekarnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Troche podszkoliłem się w temacie i wiem że bardzo dobre efekty można osiągać nawet w zwykłym piekarniku z użyciem kamienia ale mimo wszystko wiąże się to z dużym czasem nagrzewania i poborem mocy no i najgorsze że N-ta pizza również potrzebuje kolejnej tury nagrzewania (°° .
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aphen: z pół roku,
No z minusów to to, że musisz się nauczyć piec w takim piecu. No i pokrętło regulacji plomienia jest w niewygodnym miejscu, i na dziwny zakres regulacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chybaDapi:
Ale ładna picka. Wyobrażam sobie jak smakowała ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i ogólnie to szacun, skąd wziąłeś drożdże?

  • Odpowiedz