#gotujzwykopem #pieczzwykopem #przegryw #szarlotka wlatuje za moment do piekarnika, co chuopy sądzą, jakieś zażalenia, obiekcje, laudacje?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 20260623_163940
Pobierz@Dequstator: dej mje tom blachę
@Dequstator: a to nie mięso mielone?
- 14
źródło: 20260623_140039
Pobierz@Dequstator: będzie tarło
@Dequstator: pierwszy raz widzę taką sekwencje. Większość jednak kroi na ćwiartki, obiera i wtedy trze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
#gotowanie #pieczzwykopem #gotujzwykopem #chleb
Czy maszynka/wypiekacz do chleba jest coś warty? Myślę czy by nie kupić ale opinie w internecie podzielone. Warte to coś? Ma ktoś i jest zadowolony?
Czy maszynka/wypiekacz do chleba jest coś warty? Myślę czy by nie kupić ale opinie w internecie podzielone. Warte to coś? Ma ktoś i jest zadowolony?
@Tony47: Niezbyt. Chleb mały, niekształtny, mocno drożdżowy, z dziurą po mieszadle i trzeba szybko wyjąć po upieczeniu bo nie będzie chrupiący.
- 0
@Kurupi: @deptacz_gnoju @paramyksowiroza czyli lipa sprzęt. Dużo miejsca zajmuje i pewnie zbędny jak się ma piekarnik jakiś
Doszły mnie słuchy że na mieście drożdżówki już po 4 dychy
#bojowkapiekarska #gotujzwykopem #pieczzwykopem #tworczoscwlasna
#bojowkapiekarska #gotujzwykopem #pieczzwykopem #tworczoscwlasna
źródło: 1000025415
Pobierz@Owlosiaty-Dzik: taniej nie sprzedawaj. Nie psuj rynku.
- 15
Dawno nic nie wrzucałem, trochę się opuściłem też w pieczeniu, ale wracam na dobre tory. samego maku na 14 drożdżowek dałem 800g, do tego 200g orzechow, 200g kandyzowanej skórki, zwykła skórka, marcepan 120g i 150ml rumu. Totalny r--------l w.smaku, nigdy nie jadłem lepszej drozdzowki z makiem.
#pieczzwykopem #gotowanie #jedzenie #gotujzwykopem #jedzzwykopem
#pieczzwykopem #gotowanie #jedzenie #gotujzwykopem #jedzzwykopem
źródło: IMG_3726
PobierzChuop właśnie piecze ciasto. Z takich składników poniżej. Będzie coś słodkiego do kawy
#przegryw #pieczzwykopem #jedzenie #przemyslenia #polskiedomy #dieta #jedzzwykopem #kawa
#przegryw #pieczzwykopem #jedzenie #przemyslenia #polskiedomy #dieta #jedzzwykopem #kawa
źródło: 1000032458
Pobierz- 31
Ciasteczka typu "brownie"
Użyta gorzka czekolada, ale i tak przez kubek cukru są aż za słodkie xD
Ale głęboko czekoladowe, pyszka wyszły (ʘ‿ʘ)
#pieczzwykopem
Użyta gorzka czekolada, ale i tak przez kubek cukru są aż za słodkie xD
Ale głęboko czekoladowe, pyszka wyszły (ʘ‿ʘ)
#pieczzwykopem
źródło: 1000087831
Pobierz- 2
@Limonene: przepisy tego gościa ogólnie są fajne, ma też kanał na yt : >
https://preppykitchen.com/brownie-cookies/
https://preppykitchen.com/brownie-cookies/
- 13
Miały być drożdżowki, ale mi się nie chciało, więc to tylko blacha drożdżowego z rabarbarem i kruszonką. #pieczzwykopem #gotujzwykopem
źródło: IMG_7255
Pobierz
źródło: 1000005122
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@cierpka-rzodkiewka: odwołujemy akcje @Soothsayer polizał wszystkie cebularze
Lepiej się spieszcie, już tylko 3 zostały
źródło: 1000007487
Pobierz- 16
Chłop se zrobił drożdżówki z makiem bo @cierpka-rzodkiewka poratowała przepisem i jezcze narobiła smaka.
Moje trochę bardziej dietetyczne bo nie lubię lukru no i też wyszły mi drożdżuchy a nie drożdżówki.
#gownowpis #zainteresowania #pieczzwykopem #foodporn #gotowanie #jedzenie #chwalesie #przegryw
Moje trochę bardziej dietetyczne bo nie lubię lukru no i też wyszły mi drożdżuchy a nie drożdżówki.
#gownowpis #zainteresowania #pieczzwykopem #foodporn #gotowanie #jedzenie #chwalesie #przegryw
źródło: 1000026913
PobierzBędę dziś piec sernik bez cukru, bez mąki, bez spodu i w ogóle taki fit. Trzymajcie kciuki, bo sama wymyśliłam ten przepis #igrzyskabebzonow #pieczzwykopem
@Multipurpose_Labels: Polecam sernik na zimno bez cukru, bez mąki, bez spodu i w ogóle:
źródło: Screenshot_94
Pobierz- 27
źródło: 20260530_185643
Pobierz@Dequstator: człowieku miej litość i nie wrzucaj tak wspaniałych rzeczy tutaj
@Dequstator: mmm ale bym zeżarł wieczorem takie ciasto do filma leżąc na pryczy w swojej chuopskiej krypcie
Tego typu ciasto z pianką robiła moja babcia a teraz ja se robie
#bojowkapiekarska #gotujzwykopem #pieczzwykopem #tworczoscwlasna
#bojowkapiekarska #gotujzwykopem #pieczzwykopem #tworczoscwlasna
źródło: 1000024852
Pobierz- 22
źródło: 20260528_201847
Pobierz@Dequstator: mogłeś jeszcze bardziej przypalić
@lubie-sernik patrz co tu się dzieje
- 12
źródło: 20260528_160843
Pobierz@Dequstator: superancko!!!!!
Ciasto kruche, domowy budyń z prawdziwej wanilii, płatki migdałowe, borówki. Wchodź we mnie pyszny skurczysynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jedzenie #jedzzwykopem #gotujzwykopem #pieczzwykopem #bojowkapiekarska
#jedzenie #jedzzwykopem #gotujzwykopem #pieczzwykopem #bojowkapiekarska
źródło: 1000019397
Pobierz- 1
Kruche ciasto to nadciasto i nawet nie zaczynam dyskusji, bo nie ma o czym
źródło: 1000019395
PobierzDzień dobry Mirko
Moja mamełe sama piecze chleb - zawsze taki sam: na zakwasie, dużo ziaren, w blaszce.
Jakiś czas temu myślała by kupić na promce w Lidlu robot planetarny, bo wszystko sama robi ręcznie.
Chcę kupić jej w prezencie jakiś porządny. Tylko nie mam pojęcia jaki wybrać/na jakie parametry patrzeć. Bo z tego co mi wiadomo to ciasto jest dość gęste/ciężkie i jakikolwiek robot może nie dać rady. A z drugiej
Moja mamełe sama piecze chleb - zawsze taki sam: na zakwasie, dużo ziaren, w blaszce.
Jakiś czas temu myślała by kupić na promce w Lidlu robot planetarny, bo wszystko sama robi ręcznie.
Chcę kupić jej w prezencie jakiś porządny. Tylko nie mam pojęcia jaki wybrać/na jakie parametry patrzeć. Bo z tego co mi wiadomo to ciasto jest dość gęste/ciężkie i jakikolwiek robot może nie dać rady. A z drugiej
@general_row_grotecki: obczaj sobie mozano - robot za 400 zł, chleb normalnie kręci
@general_row_grotecki: Generalnie pojawia się pewna nieścisłość nie chodzi o moc tylko o moment obrotowy. Kitchan Aid Artisian ma 300W i spokojnie na raz 2 kg ciasta na chleb wyrobi. Minus to cena ok. 2k PLN.
































źródło: 20260623_180755
Pobierz