Wpis z mikrobloga

Hey, jestem wielkim fanem pizzy który od ponad 6 miesięcy nie ma piekarnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Troche podszkoliłem się w temacie i wiem że bardzo dobre efekty można osiągać nawet w zwykłym piekarniku z użyciem kamienia ale mimo wszystko wiąże się to z dużym czasem nagrzewania i poborem mocy no i najgorsze że N-ta pizza również potrzebuje kolejnej tury nagrzewania (°° .

I tu się pojawia moje pytanie!
Czy macie może doświadczenie z piecykami poniżej?

a) Spice Caliente - piecyk elektryczny cena stock 400zł ~~ niby spoko ale wymaga dodatkowych modyfikacji po których dopiero można uzyskać naprawdę świetne efekty. Zależnie od portfela mody mogą kosztować nawet drugie tyle co piecyk + wiadomo praca własna ale to nie stanowi dużego problemu.

b) Ooni Koda - piecyk gazowy stock 1300~~ i już po wyjęciu z pudełka ma pełna funkcjonalność podoba mi się fakt że piecyk pomijając gabaryty jest bardzo mobilny można zabrać go razem z butlą na wyjazd nad jeziorko etc. no i oczywiścię można bardzo szybko go nagrzać i robić pitce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pieczzwykopem
#pizza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aphen: z pół roku,
No z minusów to to, że musisz się nauczyć piec w takim piecu. No i pokrętło regulacji plomienia jest w niewygodnym miejscu, i na dziwny zakres regulacji
  • Odpowiedz