Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
@mecenas-z-piaseczna: daj monetę dla skali, ale taką nie za dużą
- 5
co ciekawe mala pizza kosztuje 380 ntd
@mecenas-z-piaseczna: Dlatego jak Pizza Hut na Tajwanie to tylko w wersji „all you can eat”. Są przynajmniej dwa takie lokale - jeden koło Taipei Arena a drugi koło Sun Yat Sen Memorial Hall. Za ok 400 ntd (zależnie od pory i dnia tygodnia) przez 90 minut jesz ile chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat można popróbować tych wszystkich pizz
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sorasill: no ci powiem, że mi w piekarniku ładniejsza nigdy nie wyszła. No i dzalapino... Propsuje i zazdroszczę bo u mnie pizza dopiero w poniedziałek xd
Co to za salami?
Co to za salami?
@sorasill: a to u mnie na wsi nie ma takich sklepów. No a z salami mam właśnie problem bo większość śmierdzi tłuszczem po pieczeniu.
Czasami w Biedronce trafię na jakieś takie lepsze ewentualnie pepperoni z sokolowa ale takie malutkie plasterki. No ale z braku dobrego salami przerzuciłem się na boczen
Czasami w Biedronce trafię na jakieś takie lepsze ewentualnie pepperoni z sokolowa ale takie malutkie plasterki. No ale z braku dobrego salami przerzuciłem się na boczen
konto usunięte via Android
- 2182
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#pizza #gotujzwykopem
zostało trochę ciasta więc powrót do korzeni, podoba wam się taka margaritka? :)
zostało trochę ciasta więc powrót do korzeni, podoba wam się taka margaritka? :)
źródło: comment_1586533992FzHz7tf4mWcHRzKGekMLW0.jpg
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@makaveli88: ładna
- 2
Poważne pytanie bo kompas moralny zawodzi ostatnio.. #pizza #dominospizza
Dziś zamawiać picke na wieczór czy jutro dopiero?
- dziś 67.4% (31)
- jutro 15.2% (7)
- nigdy 17.4% (8)
@Brightsider czemu nie ma odpowiedzi dziś i jutro?
- 1
@KingRagnar: @iks__dee: To już kwestia sumienia xD
Kręcę placki na hydro 65%
Chce skończyć tą mąkę, zamówiłem już nowe, przyjdzie w przyszłym tygodniu.
Wciąż lipa z drożdżami, ostatni syp suchych właśnie poszedł. Trzeba będzie poszukać i poszperać.
#pizzachallenge #pizza
Chce skończyć tą mąkę, zamówiłem już nowe, przyjdzie w przyszłym tygodniu.
Wciąż lipa z drożdżami, ostatni syp suchych właśnie poszedł. Trzeba będzie poszukać i poszperać.
#pizzachallenge #pizza
źródło: comment_1586454793MIfjVlLCb1tQF5ssptXrsj.jpg
Pobierz- 8
Na pewno nie jako pierwszy i nie jako ostatni, ale ZROBIŁEM TO:
źródło: comment_1586453476ERHDA67BMk3ZDJgY4YgVXh.jpg
PobierzWczorajsze wypieki, 2x mini picka i 2x normalna, jedna przykleiła się do kamienia i trzeba było ratować co się dało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Divella Pizza, 67% hydro, sól 40g/l, oliwa 30g/l, na 660g ciasta dałem 0,75g drożdży suchych. Wyrastanie: 4h blok TO, 42 blok TK, 3-4h kulki TO. Pierwszy raz rozciągałem ciasto metodą slap and fold, bardzo szybko i sprawnie poszło, polecam spróbować. Mam też kolejny
Divella Pizza, 67% hydro, sól 40g/l, oliwa 30g/l, na 660g ciasta dałem 0,75g drożdży suchych. Wyrastanie: 4h blok TO, 42 blok TK, 3-4h kulki TO. Pierwszy raz rozciągałem ciasto metodą slap and fold, bardzo szybko i sprawnie poszło, polecam spróbować. Mam też kolejny
źródło: comment_1586425921Hg7PoTnniRe8tcvBi6wzdH.jpg
Pobierz- 0
@JezelyPanPozwoly: dawaj lajfhaka, ja tam lece z ciastem na misce, miskszczostwo
- 0
@siodemkaxx: Jeszcze bardziej go uwielbiam. #teamtradycyjnapizza
@wondermano1: zastanawia mnie czemu robicie takie grube koncowki zawsze kazdy je zostawia a z tego by sie dalo jeszcze 4 cm wieksza zrobic
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Na grubaśnym, z tuńczykiem i oliwkami. W końcu znalazłam przepis na ciasto, które zawsze się udaje <3
#gotujzwykopem #foodporn #chwalesie #gastrofaza #pizza
#gotujzwykopem #foodporn #chwalesie #gastrofaza #pizza
źródło: comment_1586353900ChvJC1syRqmcr6p8FSgjMu.jpg
Pobierz- 1
@Sl_w_k_1: ja na cienkim nie daje rady, a raczej mój piekarnik... https://www.mojewypieki.com/przepis/ciasto-do-pizzy-przepis-ii
@TrissMerigold: a ja ciasto
Nieskomplikowane ale pyszne
https://www.mojewypieki.com/przepis/jablecznik
Nieskomplikowane ale pyszne
https://www.mojewypieki.com/przepis/jablecznik
źródło: comment_1586355310HNHpoYFO54KedGHnDXXdTM.jpg
Pobierz- 18
- 13
Hejka koledzy i koleżanki i #moderacja, która zbanowała mnie za zdjęcie słonika :(
Chciałem pochwalić się pitcą co ją zrobiłem. Może brakuje trochę śledzia marynowanego.
#pizza #gotowanie #gotujzwykopem #heheszki
Chciałem pochwalić się pitcą co ją zrobiłem. Może brakuje trochę śledzia marynowanego.
#pizza #gotowanie #gotujzwykopem #heheszki
źródło: comment_1586335998w0uhlB7oGCiSHUUomE4nWL.jpg
Pobierz@hunter666: olaboga
źródło: comment_1586336416rXz9acNz5V6SnZyrYpwENL.jpg
Pobierz@hunter666: jest idealna <3






























źródło: comment_1586609297xAaPwAnyVNPwSJw84DnDWc.jpg
Pobierz