Ale glupie polaczki i tak powiedzą, że w polsce kształci się za mało lekarzy. Polska to ewenement. Nie ma drugiego takiego kraju gdzie się kształci tak dużo lekarzy. Oj nie moge się doczekać jak pójdziecie do lekarza po KULu albo innym gównie rydzykowskim czy innej szkole zawodowej w Płocku XD. Piękne to będzie.


@Bipolar-: i lekarzy ciągle brakuje, chociaż co się dziwić jak Kosiniak-Kamysz nie pracuje w zawodzie, tylko politykuje,
  • Odpowiedz
Wczoraj byłam w szpitalu na SOR gdzie miałam robiona tomografię i rentgen płuc. Dokumentację dostałam, ale papierowa. Chciałbym uzyskać zdjęcie z tego tomografu i rentgena? Mogę tam wbić czy zadzwonić wcześniej i wydadzą mi bez problemu? #szpital #lekarz #sor
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wuwuzela1: nie wywodze sie ze sluzby zdrowia, ale mialem tyle kontuzji i uszkodzen ciala w zyciu, ze moge powiedziec, ze jestem ekspertem. Otoz ja bym to olal, szczegolnie po dwoch dniach. Idac z czyms takim do lekarza, w szczegolnosci mezczyzny, narazilbys sie na kompromitacje i podkreslenie swojego statusu jako samca sigma. Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz
Kiedyś wam wspominałem, że miałem problemy z pamięcią, koncentracją, jakoś "mniej mi się myślało", utrata weny, nastrój troszkę był niższy (bez emocji, ale stabilny), zacząłem się przebudzać w nocy, zaczęła mnie czasami boleć głowa w takim dziwnym punkcie (jakby środek w głowy, ale tak 3-4 cm w stronę lewego ucha) i co dla mnie również jest istotne: przestalem pamiętać sny.

Kilka osób do mnie napisało na pw, ogólnie to od lekarza poz nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem u dentysty po raz pierwszy od 9 lat. Po wyleczeniu wszystkich zębów będę w plecy 4550pln łącznie z dzisiejszą wizytą, a to dopiero same wypełnienia. Potem #ortodoncja i rekonstrukcja łuków siecznych po bruksizmie a oprócz tego muszę pomyśleć do kogo iść wyprostować żuchwę xD

Dbajcie o zęby, bo będziecie mieli jak ja. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dentysta #stomatologia #zeby
P.....o - Byłem u dentysty po raz pierwszy od 9 lat. Po wyleczeniu wszystkich zębów b...

źródło: apu u pana doktora

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Albo mam coś pod powieką albo nie wiem co się dzieje ale skończę na SOr bo jest lipa straszna #lekarz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zexan: w topce najbliżej masz Ewę Milnerowicz-Nabzdyk, która kiedyś przyjmowała w Opolu (teraz nie wiem, chyba Wrocław) i operowała na NFZ.
Ja od siebie mogę jedynie polecić Zofię Borowiec z Wrocławia.
  • Odpowiedz
Czy mogę zasugerować mojemu lekarzowi zmianę leków? Trochę się boję, że pomyśli, że wchodzę w jego kompetencje i że jestem przemądrzały i się obrazi. Wiadomo, jakie to są święte krowy. Ale znalazłem inny lek na moją chorobę, który daje mniejsze efekty uboczne i chciałbym z nim spróbować.

#lekarz #medycyna #zdrowie #kiciochpyta #pytanie #pytaniedorozowychpaskow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach