Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
trike
trike

trike

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7717
  • Znaleziska 84
  • Mikroblog 7633
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 1
trike
trike
trike 54 min temu
  • 2
Pytanie do osób z podobnymi myślami jak ja czyli o wylogowaniu się co was trzyma? Ja 31 lat samotny mieszkający na wsi dużo problemów psychicznych w ogóle od dzieciaka poniżany same niepowodzenia w życiu, nie wiem po co dalej funkcjonuje #przegryw #depresja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike
Autor
44 min temu via Wykop
  • 0
@Zjadacz_Mysli: ja nie mam rodziny jestem niechcianym dzieckiem urodziłem się przez przypadek
  • Odpowiedz

2264

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

To nie żart. Ministerstwo Zdrowia wyhamowuje tempo rozwoju studiów lekarskich. Resort nie planuje już ani dalszego zwiększania liczby miejsc, ani nowych kierunków. W kolejnych latach limity mogą nawet zacząć spadać. "Nie ma potrzeby". Czy przyjdzie nam zdy--ać w kolejkach do lekarzy milionerów?

Z_dupy_strzelec
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 9 godz. i 3 min temu
  • 247
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz500k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
trike
trike
trike 1 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
Dla mnie to bez różnicy moje życie jest nic nie warte i tak umrę pewnie szybciej niż wy wszyscy
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

trike
trike
trike wczoraj, 15:16:19
  • 4
Sram na to moje życie nic nie warte same niepowodzenia j---ć ten świat #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
22.06.2026, 21:02:48
  • 47
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 21:11:13 via Wykop
  • 4
@Zartos_Larpiarz: fajne c---i
  • Odpowiedz
Chuopijak
Chuopijak
22.06.2026, 18:49:15
  • 13
#przegryw 6.10 wstać i sie wyszykować żeby na 6.52 zdążyć na autobus. Muszę wyjść o 6.45. O 7.47 jestem w robocie. Robie do 16.10 bo i tak o 16.17 mam autobus powrotny. W domu jestem w zależności od korków 17.30-17.45. O 23 spać bo rano trzeba wstać. No i to za rewelacyjną kasę 5k brutto. Ehh ale się czuję jakbym w mordę dostał.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 18:57:35 via Wykop
  • 2
@Chuopijak: tez tak kiedy pracowalem wstawalem troche wczesniej, po robocie nic mi sie nie chcialo zasypialem w tych samych ciuchach co przyszedlem i na drugi dzien wstawlem i z powrotem w nich jechalem
  • Odpowiedz
trike
trike
trike 22.06.2026, 19:07:08 via Wykop
  • 1
@Chuopijak: ja funckjonowalem na gotowych zarciach z zabki poza tym jestem niski i mam skromna posture ciala duzo jedzenia nie potrzebowalem
  • Odpowiedz
zin707
zin707
22.06.2026, 18:48:49
  • 14
urodziłem się 10 października więc powinienem być 10/10 a jestem gównem #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 18:58:00 via Wykop
  • 3
@zin707: ja się urodziłem niechciany
  • Odpowiedz
niewiadomocowscenariuszujest
niewiadomocowscenariuszujest
22.06.2026, 15:08:52
  • 29
#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #przegrywpo40tce

Nie macie dziewczyny bo nie jesteście tak fajni jak ekstrawertyczny debil.
Idiokracja.
niewiadomocowscenariuszujest - #blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #przegrywpo40tce...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 18:54:28 via Wykop
  • 2
@niewiadomocowscenariuszujest: cos w tym jest ale i tak wyglad to wszystko
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
22.06.2026, 08:34:45
  • 384
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 18:50:09 via Wykop
  • 0
@kankes: ten swiat jest chory
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
22.06.2026, 13:50:46
  • 110
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.

Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.

Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.

Od
Lewusx - Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.

Waga w ostatnich 2 t...

źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 18:48:46 via Wykop
  • 0
@Lewusx: urodziles sie z genem motywacji szkoda ze nie kazdemu dane bylo
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
22.06.2026, 16:22:47
  • 863
I cyk mount Langley zdobyta 4277mnpm
zdjecia
#zlomkiemprzezswiat #pct
ChlopoRobotnik2137 - I cyk mount Langley zdobyta 4277mnpm
zdjecia
#zlomkiemprzezswiat...

źródło: IMG_4578

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 18:43:37 via Wykop
  • 3
@ChlopoRobotnik2137: jakbym tam umarl to nikt by mnie nie znalzl
  • Odpowiedz
trike
trike
trike 22.06.2026, 18:38:05
  • 7
kupilem dwa czteropaki tyskie i pije do monitora ninawidze siebie swojego zycia i tego swiata #przegryw #alkoholizm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grand_khavatari
grand_khavatari
22.06.2026, 18:39:17 via Wykop
  • 0
@trike: ale kurła tyskie ??
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
22.06.2026, 18:50:15 via Wykop
  • 0
@trike: jak tyskie, inne sprobuj bo rozne sa
  • Odpowiedz
marek-gi
marek-gi
20.06.2026, 20:14:27
  • 28
manlety z wykopu ile mają wasi rodzice wzrostu? U mnie matka 154cm , ojciec miał 170 , ja mam jakoś 169 max co ciekawe ojca nawet nie poznałem bo umarł młodo. Jestem incelem 35 lat brutalne co nie xd ? Im starszy jestem tym bardziej widze jak genetyka z-----a mi życie i czuje codziennie w--------e i złość, Wszyscy ci wysocy faceci którzy sobie żarty robią z niskich dobrze wiedzą, że to nie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 15:08:04 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
trike
trike
trike 22.06.2026, 18:03:56 via Wykop
  • 1
@HumanBeing: jprld chłopie idź na dzwiki z 2-3 razy poruchasz i potem na luzie znajdziesz nawet jakąś na fwb marnujesz staty
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
22.06.2026, 08:00:56
  • 1806
#heheszki #humorobrazkowy
TiniMini - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000006242

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 16:09:39 via Wykop
  • 0
@_TiniMini_: wychodzi na to, że dorosłem już w wieku 10 lat
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
21.06.2026, 14:15:49
  • 11
musze sie zmuszać do wszystkiego
jedzenia, higieny, pracy, siłki, hobby
jesr to męczące
#depresja #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 16:02:13 via Wykop
  • 0
@andrzej-tata-000000: gdyby nie głód to nawet nie chciałoby mi się jeść w sensie proces żucia jedzenia i połykania to jest męczące
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
21.06.2026, 20:06:47
  • 5
nigdy nie czuje sie stabilnie. codziennie sie boje ze strace prace i nie bede mial pieniedzy
#depresja #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 16:00:25 via Wykop
  • 0
@andrzej-tata-000000: i tak umrzemy
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
21.06.2026, 16:43:30
  • 627
Powiem wam, że jako 30 letni chłop ja po prostu NIE JESTEM W STANIE wyprowadzić się od rodziców.

W powiatowym dają wszędzie minimalną + premia.

3 msc nie miałem pracy. Cudem znalazłem. Teraz okres próbny, potem dadzą umowę na pół roku, potem na rok, potem się zobaczy.

I
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 22.06.2026, 00:25:48 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: ehh to życie to loteria
  • Odpowiedz
Jan_Szelest
Jan_Szelest
18.06.2026, 20:42:25
  • 10
#przegryw ryż i kurczak siła masa
Jan_Szelest - #przegryw ryż i kurczak siła masa

źródło: 1000004673

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 18.06.2026, 21:00:44 via Wykop
  • 0
@Jan_Szelest: Ale sosu n------e fuj
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
18.06.2026, 19:59:19
  • 11
#przegryw
anonanonimowy321 - #przegryw

źródło: 1000022288-01

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike 18.06.2026, 20:59:44 via Wykop
  • 0
@anonanonimowy321: jutro piątek to też se wypije
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.11.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.01.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking