Pytanie do osób z podobnymi myślami jak ja czyli o wylogowaniu się co was trzyma? Ja 31 lat samotny mieszkający na wsi dużo problemów psychicznych w ogóle od dzieciaka poniżany same niepowodzenia w życiu, nie wiem po co dalej funkcjonuje #przegryw #depresja
trike













