mogło by ubywać już te 350-400tys rocznie jak to ma być po 2040
będzie dużo mieszkań skapywało i wiele osiedli będzie pustych, ciekawe po ile będzie cena za 2 pokojowe mieszkanie

Przy takim spadku rocznym to nawet #warszawa #krakow #poznan #wroclaw #gdansk się nie obroni i tam tez dojdzie do przewietrzenia

i ciekawe jak wpłynie to na #szukampracy ta sytuacja
Lukardio - mogło by ubywać już te 350-400tys rocznie jak to ma być po 2040
będzie duż...

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Liczę na silne załamanie gospodarcze np. na skutek cen ropy bo o ile gospodarkę da się odbudować to podmiana etniczna będzie skutkować nie tylko tym, ale rzeczami znacznie gorszymi.
Natomiast wygląda na to, że idziemy na wymazanie tysiacletnich narodów w imię utrzymywania stopy życiowej wąskich grup interesów, systemu emerytalnego i reszty tego schematu Ponziego.
@PfefferWerfer:
  • Odpowiedz
@RobertPPK: Na wschodzie Ukrainy bardziej byli popularni komuniści. Ale jakoś ruskom udało się wtłoczyć przekaz w polsce że każdy Ukrainiec to Banderowiec. I paradoksalnie to te tereny wschodniej Ukrainy które nie był banderowskie cierpią najbardziej. A teraz, ruscy sami swoją postawią mogli zainteresować tamtych ludzi takimi postaciami jak Bandera.
  • Odpowiedz
Dzięki #demografia ubywa z rynku #pracbaza 180tys rocznie
jest to na razie dość dobre zjawisko, bo to obniża bezrobocie i zmniejsza konkurencje na trudnym rynku pracy
mam nadzieje że to samo czeka rynek #nieruchomosci w niedalekiej przyszłości

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/rynek-pracy/pracujacy-bezrobotni-bierni-zawodowo-wg-bael/pracujacy-bezrobotni-i-bierni-zawodowo-wyniki-wstepne-bael-1-kwartal-2025-r-,12,64.html

#
Lukardio - Dzięki #demografia ubywa z rynku  #pracbaza 180tys rocznie 
jest to na raz...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukardio: A na to miejsce ściągają pajetow i innych kolorowych żeby robili za miskę ryżu. Widzę nawet po mojej okolicy. Ja już się nie łudzę, że się coś zmieni na rynku pracy.
  • Odpowiedz