Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nith

nith

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11197
  • Znaleziska 476
  • Mikroblog 10721
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12
nith
nith 3 godz. i 5 min temu
  • 2
#mecz Olise jest cudowny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith 3 godz. i 13 min temu
  • 0
#mecz Tutaj bardziej dobra robota obrońcy Senegalu niż tylko Mendiego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith wczoraj, 21:39:41
  • 1
#mecz #pilkanozna pamiętacie jak po poprzednich MŚ chciano mocno sprowadzenia trenera Arabii Saudyjskiej xdd Dziś pewnie mało kto pamięta jeszcze jego nazwisko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith wczoraj, 18:57:22
  • 3
#mecz że wszystkich komentatorów TVP to chyba Iwański mnie najbardziej irytuje
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith
Autor
wczoraj, 18:59:24 via Wypiek
  • 0
@samdydio że co?
  • Odpowiedz
nith
nith wczoraj, 18:42:46
  • 3
#mecz wcale mnie to nie zdziwi jakby teraz i Belgia miała stracić punkty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777
wczoraj, 18:43:44 via Wykop
  • 0
@nith: w tym nic dziwnego, wrocmze remis 1:1
  • Odpowiedz
nith
nith wczoraj, 18:23:18
  • 7
#mecz #pilkanozna Kiedyś Hiszpania przegrała ze Szwajcarią w 1 meczu. Ktoś pamięta te czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quaz2020
quaz2020
wczoraj, 18:28:05 via Android
  • 1
@nith aż uslyszalem dzwiek wuwuzeli jak sobie przypomnialem
  • Odpowiedz
KijwSzprychy
KijwSzprychy
wczoraj, 18:29:30 via Wykop
  • 1
@nith: pamiętam jak się spłakali, że przegrali z krajem, gdzie sportem narodowym jest jazda na nartach
  • Odpowiedz
nith
nith wczoraj, 16:50:26
  • 0
#mecz w faulach 5:1 dla Hiszpanii xdd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith wczoraj, 16:50:07
  • 0
#mecz niezły celownik ma Oyarzaval xdd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith wczoraj, 16:46:43
  • 2
#mecz jeszcze tylko Moraty dziś brakuje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith wczoraj, 16:17:31
  • 6
#mecz Hiszpania tradycyjnie męczy bule
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith wczoraj, 16:07:08
  • 2
#mecz może zmieńmy nazwę tego kraju na Kabowerde, skoro ich mieszkańców nazywamy Kabowerdenczykami. Będzie krócej :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith wczoraj, 15:03:57
  • 0
#mecz #pilkanozna Yamal oszczędzany po kontuzji?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pnnn
Pnnn
Pnnn
wczoraj, 15:07:09 via Wykop
  • 0
@nith: po co jamal na takich amatorów?
  • Odpowiedz
nith
nith wczoraj, 10:33:53
  • 0
#mecz #pilkanozna Pytanko

Czy po wczorajszym meczu z Curacao, szanse Niemiec na wygraną MŚ Twoim zdaniem wzrosły?

  • tak, zagrali bardzo dobre spotkanie 12.7% (7)
  • nie, bo ograli słabe Curacao 78.2% (43)
  • trudno powiedzieć 9.1% (5)

Oddanych głosów: 55

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
wczoraj, 10:35:25 via Android
  • 1
@nith: Skoro kurysą strzeliło im bramkę to taka Francja zrobiłaby to razy 4
  • Odpowiedz
nith
nith wczoraj, 09:05:27
  • 7
#mecz #pilkanozna gdyby Polska miała grać za Szwedów, to do końca fazy grupowej byłoby liczenie ile bramek kto ma stracić, aby Polska zajmując 3 miejsce w grupie awansowała do 1/16 xdd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith przedwczoraj, 20:13:00
  • 0
#mecz nie można zapomnieć, o tym, że gdyby nie słaba postawa Polaków w eliminacjach, to tej Holandii mogłoby nie być na tych mistrzostwach
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1X6D
1X6D
przedwczoraj, 20:18:40 via Android
  • 0
@nith: 5-2-1 z czego 2 remisy wlasnie z Holandia, a Wy p---------e o slabsj postawie xD nawet jakbysmy pokonali Finow to i tak bilans bramkowy bylby decydujacy (16 goli wiecej xD)
  • Odpowiedz
nith
nith przedwczoraj, 16:57:20
  • 0
#mecz ten Neuer to chyba będzie do 40stki bronił w kadrze (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith przedwczoraj, 15:05:56
  • 4
#tenis Myślicie że wynik Chwalinskiej z Paryża mial pewien wpływ na ostatnie osiągnięcia Kawy, Majchrzaka, czy nawet Linette?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

renniferlopez2
renniferlopez2
przedwczoraj, 15:08:27 via Wykop
  • 2
@nith: Mam nadzieję że tak. Zwłaszcza że Kasia Kawa też gra dziś wieczorem w finale i chociaż będzie ciężko, fajnie by było, gdyby wygrała.
  • Odpowiedz
nith
nith przedwczoraj, 15:04:45
  • 7
#tenis Że Minaur xdd w takim momencie DF
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith 13.06.2026, 22:53:19
  • 0
#mecz Vini teraz przesadził xdd zamiast podać do kolegi, do boku wolał lecieć w ciemno do przodu xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking