#mecz #pilkanozna pamiętacie jak po poprzednich MŚ chciano mocno sprowadzenia trenera Arabii Saudyjskiej xdd Dziś pewnie mało kto pamięta jeszcze jego nazwisko
#mecz #pilkanozna gdyby Polska miała grać za Szwedów, to do końca fazy grupowej byłoby liczenie ile bramek kto ma stracić, aby Polska zajmując 3 miejsce w grupie awansowała do 1/16 xdd
@nith: 5-2-1 z czego 2 remisy wlasnie z Holandia, a Wy p---------e o slabsj postawie xD nawet jakbysmy pokonali Finow to i tak bilans bramkowy bylby decydujacy (16 goli wiecej xD)