Wiecie co jest bardziej gejowskie od ETFow? Wstawianie gowna z kryptowalut na święty tag #gielda
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 104
- 4
#gielda ludzie kupują akcji XTB i oczekują ze ceny nie spadną
- 19
Odpaliłem filmik Tomasza Trela o spacex i jeżeli do tej pory słuchałem go neutralnie/z dystansem tak po tym fragmencie
"DC w kosmosie rozwiązuje nam wiele problemów, od kwestii efektywniejszego chłodzenia, no bo w kosmosie jest zimno..."
tak stracił jakakolwiek wiarygodność, że wie o czym mówi. Chłopski rozum inwestycyjny.
Jakie zdanie o nim macie?
https://youtu.be/ENaEMVOu8TQ?t=375
#gielda
"DC w kosmosie rozwiązuje nam wiele problemów, od kwestii efektywniejszego chłodzenia, no bo w kosmosie jest zimno..."
tak stracił jakakolwiek wiarygodność, że wie o czym mówi. Chłopski rozum inwestycyjny.
Jakie zdanie o nim macie?
https://youtu.be/ENaEMVOu8TQ?t=375
#gielda

- 8
@ja_tu_tylko_na_moment: problem z odprowadzaniem dalej jest, odprowadzenie z układu to jedno - ale to ciepło gdzieś musi się przemieścić a chłodzenie jest możliwe tylko przez promieniowanie które jest za wolne. To że jest możliwe nie przeczę ale wielkość radiatorów są spore. Ja w tych zdaniach widzę wiele takiego hypu na te DC w kosmosie ale realia sa inne. Ciekawa kwestia jest serwisowanie takiego dc
Złoto się kończy mordo. Mówię ci mordo. Będzie poniżej 4K mordo. Nikt nie kupuje już złota mordo. Nie kupuj złota za 4100 mordo. Ej mordo. Mordo.
#gielda
#gielda
@kondonowiczwojciech: 3% w górę od x czasu i koń zwalony?
- 1
@Nybbax: a dobra. Nie znałem tej narracji i nie zrozumiałem. Bardziej piłem do tego że jakieś c-----e filmiki na noc oglądałem i dosłownie następnego dnia w------o (i tak nadal na minus względem 4500 co dokupowałem wcześniej sporo i uśredniałem przy 4300).
Dzięki za podzieleniem się myślami i z fartem na markecie mordo
Dzięki za podzieleniem się myślami i z fartem na markecie mordo
@PodniebnyMurzyn: odpalił zaraz po tym jak papierowe ręce oddały po dobrych wynikach.
- 10
#gielda Kupujesz tego mikrona i on po prostu rośnie
@Ryzcel: Microna szanuje w c--j, ale jednak SanDisk robi większe wrażenie na mnie za każdym razem.
#gielda
Ale mnie ten boczniak wpienia, jak Micron nie przebije ATH dzisiaj to będę bardzo zawiedziony
Ale mnie ten boczniak wpienia, jak Micron nie przebije ATH dzisiaj to będę bardzo zawiedziony
@perfumowyswir: Chyba o Kruku mówisz
- 6
#gielda po prostu kupujemy akcje asbisu i one rosnom
@mayys: taka prawda
źródło: 1000012364
Pobierz- 0
Jest ktoś władowany w Seagate? Bo ostatnio się władowalem i widzę pompa na premarkcie kolejne 7% dzień po dniu w zasadzie i zastanawiam się czy nie uciekać z drobnym zyskiem żeby nie kusić losu.
Ktoś ma tą spółkę? Co myślicie?
#gielda
Ktoś ma tą spółkę? Co myślicie?
#gielda
@slgdfhsdhjfbs: nie, nie jestem lekarzem
Trzeba czekać nawet 14 miesięcy, bo wnioski obsługuje tylko trzech sędziów."
@Griev: Oto Polska właśnie, 38 milionowy kraj, G20, budżet 600 mld PLN - 3 sędziów do wykonywania zadań statutowych xD Pewnie jak któraś sędzia zajdzie w ciążę to się czas wydłuży do 20 miesięcy
- 3
#gielda jak mieć więcej kasy dla szczura szukaj
- 4
Cyberfolks ty ogarniesz się w końcu czy mam cię wymienić na potężnego jensena #gielda
@Neavy: swoją drogą ciekawy mechanizm jest na rynku hostingu. Firmy wybierają cyberfolksa nie patrząc na koszty, bo liczy się dla nich duża firma, osoby prywatne uciekają od dużych firm, bo one najzwyczajniej w świecie rżną ludzi na kasę :D
A ceny cyberfolksa dla prywatnych osób są bardzo wysokie. Jeszcze to podawanie ceny za 3 miesiące zamiast za rok, żeby zmylić potencjalnego klienta.
Ceny odnowienia domen to mają jakieś z kosmosu,
A ceny cyberfolksa dla prywatnych osób są bardzo wysokie. Jeszcze to podawanie ceny za 3 miesiące zamiast za rok, żeby zmylić potencjalnego klienta.
Ceny odnowienia domen to mają jakieś z kosmosu,
źródło: {3348EF90-63C3-4EA9-AFE8-5801520CA4B7}
Pobierz- 1
@pepedros: o kurde widzę że cenówki jak w biedronce prawie xD
@Neocaridina: wysyłalbym do kołchozu za te gowniane miniaturki
@Neocaridina: po co nam to tu?
- 1
@dzony77: dawno pozbyłem się gówna, wsadziłem w micron i 30% do góry jestem
- 3
@jmp_eax: Ale wiesz jak dziala remarketing? Po prostu wczesniej interesowal cie temat i teraz podsuneli ci reklame skrojona pod ciebie ;)
#gielda
Wiadomo że statystycznie zainwestowanie lump sum opłaca się bardziej niż rozłożenie jej i robienie DCA. U mnie cała kasa już pracuje więc na przyszły rok mam taki plan żeby od razu wykorzystać limity ike ikze: kupuję jakieś garnki, telewizor czy ekspresy do kawy na raty 0%, sprzedaję wszystko od razu na allegro, uzyskaną sumę inwestuję a w ciągu roku spłacam sobie raty. W efekcie dostaję darmowy kapitał i maksymalizuję
Wiadomo że statystycznie zainwestowanie lump sum opłaca się bardziej niż rozłożenie jej i robienie DCA. U mnie cała kasa już pracuje więc na przyszły rok mam taki plan żeby od razu wykorzystać limity ike ikze: kupuję jakieś garnki, telewizor czy ekspresy do kawy na raty 0%, sprzedaję wszystko od razu na allegro, uzyskaną sumę inwestuję a w ciągu roku spłacam sobie raty. W efekcie dostaję darmowy kapitał i maksymalizuję
#gielda a my w Nebiusie Micronie i VPG
- 2
@NimooZysku: a my w segate
- 1778
@jbpis: czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal
To już kolejny dzień kiedy #anthropic informuje mnie ze nie będzie mi świadczył usługi której nie świadczył mi tydzień temu i o która nie prosiłem.
Trzeba wchodzić po same j---a, zaraz AGI ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda #programowanie #sztucznainteligencja
Trzeba wchodzić po same j---a, zaraz AGI ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda #programowanie #sztucznainteligencja
źródło: IMG_4675
Pobierzinformuje mnie ze nie będzie mi świadczył usługi której nie świadczył mi tydzień temu i o która nie prosiłem.
@wombatDaiquiri: To tak jak z tym żartem w którym wchodzisz do McDonalda, a kasjer mówi ci "przepraszamy, nie ma dziś McRiba". A ty nigdy nie jadłeś McRiba, nie prosiłeś o McRiba, nie wiedziałeś że McRib istnieje, a jednak wiesz już, że go nie ma.






























źródło: 5009
Pobierz