#gielda widze że urojono sobie jakies nowe copium na cd projekcie, tym razem niezapowiedziana gra usługa w świecie wiedzmina, na urządzenia mobilne i pc
wpisy
Najnowsze
Archiwum
kromeczek
- 4
kromeczek
- 2
@Milanek93: conajmniej, chyba że cudem dowiozą tego w4 w 2027 ale patrząc na ambicje oraz polską szkołe zarządzania wątpie
kromeczek
- 1
@Szczepson666666: chyba nie spodziewali się takiego skoku cykli produkcyjnych związanego z dowiezieniem grafiki i skali. Ale po ich laniu wody to ja się spodziewam cyberpunka nowego jakieś 2 lata po premierze w4. Do mobilek to powinni sobie ogarnąć jakieś g---o studio z korei czy coś, tamci znają się na ruchaniu graczy na mikrotransakcjach tylko musieliby mieć zakaz uzywania AI zeby jakąś aferkę nie zrobić
Gotowi na "Opcję" by Szczur? Jaki to jest chitrus to ja nawet nie xD
"Wszystkie opcje dostępne na platformie XTB są rozliczane wyłącznie gotówkowo. Oznacza to, że nie dochodzi do fizycznej dostawy aktywa bazowego. Zamiast tego obliczana jest różnica między ceną wykonania a ceną rynkową, a wynikowa kwota jest dopisywana lub odejmowana od rachunku tradera. Takie rozwiązanie upraszcza proces rozliczenia, eliminuje konieczność transferu aktywów i zapewnia sprawne zarządzanie pozycjami."
#gielda
"Wszystkie opcje dostępne na platformie XTB są rozliczane wyłącznie gotówkowo. Oznacza to, że nie dochodzi do fizycznej dostawy aktywa bazowego. Zamiast tego obliczana jest różnica między ceną wykonania a ceną rynkową, a wynikowa kwota jest dopisywana lub odejmowana od rachunku tradera. Takie rozwiązanie upraszcza proces rozliczenia, eliminuje konieczność transferu aktywów i zapewnia sprawne zarządzanie pozycjami."
#gielda
- 17
@szajbix: Opcje na CFD opakowane w CFD na opcje*
- 17
Jakby to kogoś interesowało to kot byl dziś cichutko więc prawdopodobnie (7/7 trafień) te pierwsze zielone nie są zdradliwe synek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #inwestokot
#gielda #inwestokot
- 3
#gielda #xtb #apple #android #samsung jak to jest, że XTB na iPhonie praktycznie zawsze działa, ładuje wszystko, co trzeba i robi to całkiem sprawnie, a na Androidzie regularnie nie pokaże się wykres, nie wczyta na górze wartości portfela i wszystko chodzi wolniej...
Na przykład dzisiaj, chcę kupić coś na IKE (PlayWay, Dębica, Ferro, Dom Development) i na Androidzie nie ładuje wykresów... zabij
Na przykład dzisiaj, chcę kupić coś na IKE (PlayWay, Dębica, Ferro, Dom Development) i na Androidzie nie ładuje wykresów... zabij
@Codon: w moim odczuciu mnóstwo apek jest poprostu lepiej zrobionych/ lepiej chodzi na iphone.
#gielda Jedi prześladuje mi portfel
@Zebrzysta_Zebra: +4% na pre, o co chodzi?
Wiadomo juz kiedy te pseudoopcje (opakowane CFD) beda dostepne na szczurze? Bo cos czuje ze kolejna kara od KNF sie szykuje xD
#gielda
#gielda
@vladi_putin: kiedy Władimir Puta obraża twojego szczurka
źródło: IMG_9580
Pobierz- 2
@Piter93: @PodniebnyMurzyn aha, kupujac "opcje" u szczura nie nabywasz prawa do dywidendy, czyli....Opcja to to nie jest na pewno ;)
@kandydat_na_kandydata: zapowiada się zielony tydzień, więc faktycznie powrot Tomka by pasował
- 18
- 11
Szczur odpisał na reklamacje xD
"Z analizy reklamacji wynika, że zlecenie SzczurToCFDnaganiacz było zleceniem STOP, które nie były wspierane przez brokerów oraz giełdy na instrumencie SPCX.US, dlatego zostało ono anulowane."
To dlaczego niektórym trzymało zlecenia a innym (w tym mnie) odrzucało ciągle? Dlaczego ta opcja wgle była dostępna na platformie? xD
#gielda
"Z analizy reklamacji wynika, że zlecenie SzczurToCFDnaganiacz było zleceniem STOP, które nie były wspierane przez brokerów oraz giełdy na instrumencie SPCX.US, dlatego zostało ono anulowane."
To dlaczego niektórym trzymało zlecenia a innym (w tym mnie) odrzucało ciągle? Dlaczego ta opcja wgle była dostępna na platformie? xD
#gielda
- 3
#gielda
O nowym modelu Claude co go zbanowali:
Niedługo sprawdzimy jak mocno w usa respektuje sie patenty i prawa autorskie, bo wszystkie rozwiązania staną sie otwarta księga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
The model was live for 72 hours.
O nowym modelu Claude co go zbanowali:
Niedługo sprawdzimy jak mocno w usa respektuje sie patenty i prawa autorskie, bo wszystkie rozwiązania staną sie otwarta księga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
The model was live for 72 hours.
@Guezeman: ja obstawiam że go wycofali bo ktoś slopił tajemnice rządowe w trybie uczenia modelu
@Guezeman: Tak tak: napisał własną implementacje kernela w linuxie, przeglądarkę, znalazł 100+ bugów w curl a na koniec zrobił kawę wszystkim w biurze.
Pierwszy raz na taką skalę widzę siłę marketingu w branży w której pracuje, niesamowite tak stać trochę z boku i na to patrzeć xD
Pierwszy raz na taką skalę widzę siłę marketingu w branży w której pracuje, niesamowite tak stać trochę z boku i na to patrzeć xD
@Rogalikznadzieniem: właśnie zydki tu jeszcze mogą namieszać. Niech sobie mieszają, ale kurcze po podpisaniu pokoju i dadzą spokojnie rosnąć
Czy dziś micron wybije ATH
- Tak 65.3% (62)
- Nie 34.7% (33)
Skoro grubas ubierał w zeszłym tygodniu, znaczy że gdzieś ubranka musiał kupić.
Modivo bullish!
#gielda
Modivo bullish!
#gielda
#gielda wszyscy tylko ta elektronika i AI . Zapomnieli ze to wszystko na prad . Tauroniku rosnij !
@milpl: A kto bedzie zasilal najwieksza serwerownie w Polsce, ktora powstanie w bylych zakladach Fiata w Bielsku czy tam w Tychach?
- 0
#gielda dzisiaj niby walne zgromadzenie u SIVE, co przewidujecie/robicie?
- 14
@Gilgamesz69: na IKE nie płacisz podatku od spółek notowanych na polskim rynku i nie dopłacasz różnicy między podatkiem pobranym u źródła a polskim 19%
@grayjedi: @Gilgamesz69 mmmm WHT i do tego te 0,5% prowizji szczura za przewalutowanie xD na IKE i IKZE bzikaj sobie dywidendowe spolki z UK. 0% WHT
- 10

























