#gielda widze że urojono sobie jakies nowe copium na cd projekcie, tym razem niezapowiedziana gra usługa w świecie wiedzmina, na urządzenia mobilne i pc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Szczepson666666: chyba nie spodziewali się takiego skoku cykli produkcyjnych związanego z dowiezieniem grafiki i skali. Ale po ich laniu wody to ja się spodziewam cyberpunka nowego jakieś 2 lata po premierze w4. Do mobilek to powinni sobie ogarnąć jakieś g---o studio z korei czy coś, tamci znają się na ruchaniu graczy na mikrotransakcjach tylko musieliby mieć zakaz uzywania AI zeby jakąś aferkę nie zrobić
  • Odpowiedz
Gotowi na "Opcję" by Szczur? Jaki to jest chitrus to ja nawet nie xD

"Wszystkie opcje dostępne na platformie XTB są rozliczane wyłącznie gotówkowo. Oznacza to, że nie dochodzi do fizycznej dostawy aktywa bazowego. Zamiast tego obliczana jest różnica między ceną wykonania a ceną rynkową, a wynikowa kwota jest dopisywana lub odejmowana od rachunku tradera. Takie rozwiązanie upraszcza proces rozliczenia, eliminuje konieczność transferu aktywów i zapewnia sprawne zarządzanie pozycjami."

#gielda
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby to kogoś interesowało to kot byl dziś cichutko więc prawdopodobnie (7/7 trafień) te pierwsze zielone nie są zdradliwe synek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #inwestokot
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda #xtb #apple #android #samsung jak to jest, że XTB na iPhonie praktycznie zawsze działa, ładuje wszystko, co trzeba i robi to całkiem sprawnie, a na Androidzie regularnie nie pokaże się wykres, nie wczyta na górze wartości portfela i wszystko chodzi wolniej...

Na przykład dzisiaj, chcę kupić coś na IKE (PlayWay, Dębica, Ferro, Dom Development) i na Androidzie nie ładuje wykresów... zabij
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczur odpisał na reklamacje xD

"Z analizy reklamacji wynika, że zlecenie SzczurToCFDnaganiacz było zleceniem STOP, które nie były wspierane przez brokerów oraz giełdy na instrumencie SPCX.US, dlatego zostało ono anulowane."

To dlaczego niektórym trzymało zlecenia a innym (w tym mnie) odrzucało ciągle? Dlaczego ta opcja wgle była dostępna na platformie? xD

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda

O nowym modelu Claude co go zbanowali:
Niedługo sprawdzimy jak mocno w usa respektuje sie patenty i prawa autorskie, bo wszystkie rozwiązania staną sie otwarta księga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

The model was live for 72 hours.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Guezeman: Tak tak: napisał własną implementacje kernela w linuxie, przeglądarkę, znalazł 100+ bugów w curl a na koniec zrobił kawę wszystkim w biurze.

Pierwszy raz na taką skalę widzę siłę marketingu w branży w której pracuje, niesamowite tak stać trochę z boku i na to patrzeć xD
  • Odpowiedz
  • 4
@Gilgamesz69: na IKE nie płacisz podatku od spółek notowanych na polskim rynku i nie dopłacasz różnicy między podatkiem pobranym u źródła a polskim 19%
  • Odpowiedz