Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nybbax

Nybbax

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 738
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 738
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
Nybbax
Nybbax przed chwilą
  • 1
#gielda #gnorts Gnorts ostrzega: -Zagrywka od kwantów z funduszy (stepening kery trejd ciągle trwa na jenie) znaczy bejsis trejd też ciągle trwa, ale teraz co tu zachodzi to stepening trejd. OSTROŻNIE
Nybbax - #gielda #gnorts Gnorts ostrzega: -Zagrywka od kwantów z funduszy (stepening ...

źródło: Gnorts1

Pobierz
Nybbax - #gielda #gnorts Gnorts ostrzega: -Zagrywka od kwantów z funduszy (stepening ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Egek
Egek
Egek
3 godz. i 43 min temu
  • 0
Uległy 22 lat nowicjusz #gielda szuka doświadczonych wykopków do wspólnego uśredniania w górę i p-------------a majątku
Zaczniemy skromnie od 500 miesięcznie pod GTA VI i ostatnich podrygach pompy AI
Egek - Uległy 22 lat nowicjusz #gielda szuka doświadczonych wykopków do wspólnego uśr...

źródło: 1000007199

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax 3 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 5
@Egek: witam grubasa
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
wczoraj, 08:24:25
  • 1
Tez widzicie pierwsze symptomy krachu? (Orlen, CDP) #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax wczoraj, 08:40:40 via Wykop
  • 4
@BrakWolnegoLoginu: na CDR zwykły dzień. Na tym papierze musi bujać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
wczoraj, 07:11:55
  • 11
#gielda
michalcorobisz - #gielda

źródło: 9386EB88-3E6E-466F-B95C-0A31A28D835B

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax wczoraj, 07:22:38 via Wykop
  • 1
@michalcorobisz: Panie, ja żem już uśredniał jak jeszcze Pana na świecie nie było !
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax przedwczoraj, 19:42:58
  • 4
#gielda #meczennicycdr
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Byki broniące poziomu 222 zł na CD Projekt są jak:
Nybbax - #gielda #meczennicycdr 
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Byki broniące poziom...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brian_Carroll
Brian_Carroll
przedwczoraj, 20:25:19 via Wykop
  • 2
@Nybbax: s-------n, ładne ma te hantelki, takie nie za lekkie.
  • Odpowiedz
kondonowiczwojciech
kondonowiczwojciech
15.06.2026, 11:34:51
  • 1
Złoto się kończy mordo. Mówię ci mordo. Będzie poniżej 4K mordo. Nikt nie kupuje już złota mordo. Nie kupuj złota za 4100 mordo. Ej mordo. Mordo.
#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax 15.06.2026, 13:16:25 via Wykop
  • 0
@HINI: zlociarze tak mają
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax 15.06.2026, 15:27:22 via Wykop
  • 0
@kondonowiczwojciech: nah mi raczej chodzi o wielbienie złota. To jest istny kult. 5% ekspozycji i tak nic nie zmienia, może kosmetycznie (ciągle motorem spadków i wzrostów będzie pozostała część portfela). To trochę jak u ludzi, którzy wrzucają w śmieciuchy 2k i myślą, że jak będzie rakieta ... to co ? Wyciągną może nawet te 3k ? Czyli nic się nie zmieni. A kończąc początkową myśl, zauważyłem, że właśnie złociarze mają
  • Odpowiedz
niewiempoco
niewiempoco
15.06.2026, 11:58:03
  • 1
Tak jakby na #gielda GPW się paliwo zaczynało powoli kończyć ..coś się dzieje? Trompa już zerwał pokój??
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax 15.06.2026, 13:14:41 via Wykop
  • 1
@niewiempoco: GPW daje o sobie przypomnieć dlaczego jest nazywane bananem
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax 10.06.2026, 11:20:26
  • 4
#gielda #meczennicycdr #cdprojektred
No i jednak jesteśmy już przy 221,5
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Nybbax - #gielda #meczennicycdr #cdprojektred
No i jednak jesteśmy już przy 221,5 
( ...

źródło: 1000004280

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax
Autor
12.06.2026, 10:03:41 via Wykop
  • 1
@Wierzbek: przed porządnymi wzrostami czeka nas pewnie boczniak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Codon
Codon
11.06.2026, 11:40:03
  • 6
#gielda dzisiaj kupuję:

EUR: Nynomic, Air Liquide
PLN: CD Projekt RED (IKZE)
CHF: Sika AG, Partners Group

Zastanawiam się jeszcze nad Lindt, ale ułamkowo w IBKR nigdy nie kupowałem. Brał może ktoś? Jak to działa? Widze, że dostępna jest 1 akcja na zakup. Czy kupię z puli IBKR, czy podbiorę wtedy z tej 1 akcji?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax 11.06.2026, 16:14:59 via Wykop
  • 0
@RunningMan: szczerze ? Po roku zaczyna mi się spadać cierpliwość do tego papieru XDDDD
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax 09.06.2026, 20:57:45
  • 2
#gielda #gnorts
Z ostatniej chwili ヽ( ͠°෴ °)ノ
Gnorts zamknął pozycję na ropie z zyskiem. I od razu też konto u szczura. Następnie udał się do swojej altany, żeby rysować RGRki na SP500.
Nybbax - #gielda #gnorts
Z ostatniej chwili ヽ( ͠°෴ °)ノ
Gnorts zamknął pozycję na ropi...

źródło: 1000004143

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax
Autor
09.06.2026, 21:11:33 via Wykop
  • 1
@ParadygmatYT: to jest moje guilty pleasure ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax
Autor
10.06.2026, 06:02:59 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: chyba mu po prostu neta zerwało, a pewnie wcześniej jechał na 1 kresce wifi
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax 09.06.2026, 16:32:51
  • 2
#gielda O, dzisiaj wyjątkowo nie ma zależności ropa vs wszystko inne robi odwrotnie, ale i sp500 wraz z innymi akcjami spada i btc i metale i ropa. Tylko obligacje nie spadają. Czy to już ? ( ͡º ͜ʖ͡º) (Wyprzedzając pytania, odpowiadam - nie, nie mam zapiętych shortów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
Nybbax - #gielda O, dzisiaj wyjątkowo nie ma zależności ropa vs wszystko inne robi od...

źródło: 1000004274

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

future_taylor
future_taylor
future_taylor
08.06.2026, 14:52:17
  • 0
kupujecie to odbicie? #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax 08.06.2026, 14:57:13 via Wykop
  • 1
@future_taylor: odbijam to kupowanie
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
06.06.2026, 02:36:43
  • 0
Do zobaczenia, w październiku.

Nasdaq 15 000
SP500 5 000
Btc 35 000

A
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax 06.06.2026, 05:22:09 via Wykop
  • 1
@kastrator2: uuuu btc za 35k bym podjadł
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax 05.06.2026, 12:27:25
  • 0
#gielda #cdprojektred #meczennicycdr Było fantomowe dlc do W3, a teraz analitycy wyciągnęli szklaną kulę i widzą mityczny dodatek do cp2077. Jeśli i to się sprawdzi to będę miał gigantyczną bekę XD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax
Autor
05.06.2026, 12:45:01 via Wykop
  • 0
@mimik739: powiedzieli "jeśli coś się zmieni to damy znać" XD
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
05.06.2026, 11:54:25
  • 9
BTC poniżej 50k USD będzie w ciekawym miejscu do rozważenia zakupu; osobiście trzymam kciuki za spadek poniżej 40k USD. Niektórzy wieszczą już upadek krypto, ale osobiście tego nie widzę - dopóki globalny system będzie bazował na dodruku to niszowy kapitał (w porównaniu do normalnych aktywów) zawsze w pewnym ograniczonym stopniu będzie lądował w krypto, a akumulacja będzie kontynuowana.
#gielda #kryptowaluty #bitcoin #przemyslenia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax 05.06.2026, 12:25:12 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: no na logikę. Tak jak z akcjami - jeśli fundamenty nie zmieniają się, a jest większa promocja,to się bardziej ochoczo kupuje :p
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax 05.06.2026, 07:31:15
  • 3
#gielda #cdprojektred #meczennicycdr Huh ? Czyli projekt Hadar to będzie autorska marka CD Projekt ? Żaden wiedźminiorz ani cyberpunkciorz ? No ciekawe co z tego wyjdzie
Nybbax - #gielda #cdprojektred #meczennicycdr Huh ? Czyli projekt Hadar to będzie aut...

źródło: 1000004261

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
05.06.2026, 07:32:36 via Wykop
  • 2
@Nybbax: zanim to wyjdzie to ja nie wiem czy dożyję tego momentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku
05.06.2026, 08:04:00 via Wykop
  • 0
@Nybbax: mam nadzieję, że nie jakieś zamerykanizowane g---o
  • Odpowiedz
TheDarkSideOfTheMoon
TheDarkSideOfTheMoon
04.06.2026, 10:56:27
  • 7
O 15:30 to mnie zmiecie z planszy...

#gielda
TheDarkSideOfTheMoon - O 15:30 to mnie zmiecie z planszy...

#gielda

źródło: Screenshot 2026-06-04 at 12-55-09

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax 04.06.2026, 11:05:34 via Wykop
  • 1
@mimik739: ale nie kogoś kto w części akcyjnego ma tylko CDR ( ͡° ͜ʖ ͡°) (mnie ( ͡º ͜ʖ͡º))
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax 03.06.2026, 10:26:06
  • 12
#gielda Jak wyglądam podczas podjadania sobie trochu #cdprojektred
Nybbax - #gielda Jak wyglądam podczas podjadania sobie trochu #cdprojektred

źródło: 1000004256

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax
Autor
03.06.2026, 11:04:11 via Wykop
  • 6
@Aawlub: w pierwszej lidze ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax 02.06.2026, 15:53:20
  • 1
#kryptowaluty #btc to co ? Jednak wersja z dołkiem na jesień i konsolą przez cały 2027 wraca do łask ? XDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kondonowiczwojciech
kondonowiczwojciech
02.06.2026, 13:03:10
  • 0
#gielda dokupiłem bitcoina na 70k i dalej ta c--a spada. Kiedy wchodzicie po same jaja. Robię DCA ale chciałem zrekompensować sobie spadki. Dokupiłem i się zesrałem dalej leci 68 już na froncie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax 02.06.2026, 13:06:01 via Wykop
  • 1
@kondonowiczwojciech: polecam tag #kryptowaluty bo tutaj są sami antykryptowalutowicze.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >
  • Nawet jak jestem bearish to jestem bullish (chyba że jestem bearish to wtedy nie)

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 23.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking