#gielda myślę czy nie sprzedać części Orlenu, kupowałem pod dywidendy, ale przy +70% nie wydaje mi się, że trzymanie pod nie ma dalej sens. Ostatnio wyznaczyłem sobie, że przy 150 sprzedaje 50% i zostawiam drugie 50 na dywidendę, ale teraz już nie spodziewam się, że osiągnie 150.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRUWA OUT - ogólnie bym powiedział że dzięki temu że sprzedałem zacznie rosnąć, ale nie w tym razem, spółka nie tego typu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Inwestycje w Technologie: Etefy dla Nowoczesnych Inwestorów
Dla eteefiorzy z duszą śmieciorza-pamięciorza. Eleganckie eteefy (nie patrz jak cebulak na TER, patrz na skład i potencjał). 1) SEC0.DE (iShares MSCI Global Semiconductors UCITS ETF Euro Acc, TER 0,35%) https://www.ishares.com/uk/individual/en/products/319084/ Potencjał: Inwestycja w "cyfrową ropę" XXI wieku i technologiczne serce globalnej gospodarki. Branże: Projektowanie mikroprocesorów, laserowa litografia krzemowa, produkcja supernowoczesnych pamięci oraz nanotechnologia. Zastosowania: Tworzenie autonomicznych pojazdów, rozwój robotyki, napędzanie modeli generatywnej sztucznej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Zastanawiam się czy Kruka nie wyrzucić z portfela i nie wrzucić 50% w PZU, a pozostałe CDPR i Cyber_folks.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda
Miałem se dziś zielone drzewa pooglądać żeby oczy odpoczęły od kompa, ale oglądam swój portfel i pre i efekt ten sam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach