#gielda myślę czy nie sprzedać części Orlenu, kupowałem pod dywidendy, ale przy +70% nie wydaje mi się, że trzymanie pod nie ma dalej sens. Ostatnio wyznaczyłem sobie, że przy 150 sprzedaje 50% i zostawiam drugie 50 na dywidendę, ale teraz już nie spodziewam się, że osiągnie 150.
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Vender
- 0

Vender
- 1
@Tagliacozzo wierzę, że wycena obecnie była mocno napompowana wysoka ceną ropy

Cinos
via Wykop- 0
@Vender: jeszcze windfall tax i odciecie 8zl na kursie bedzie widac
KRUWA OUT - ogólnie bym powiedział że dzięki temu że sprzedałem zacznie rosnąć, ale nie w tym razem, spółka nie tego typu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
#gielda
@Joe_Skovsky: Ale kruwe to ty szanuj
- 3
Iran składa b--ń, USA odcina topowe modele Anthropic, tydzień pięciu banków
⠀
#dziennawallstreet #gielda
Weekendowe wydanie - bilans minionego tygodnia i kalendarz najważniejszych wydarzeń na nadchodzący tydzień na Wall Street.
⠀
13-14.06.2026
⠀
#dziennawallstreet #gielda
Weekendowe wydanie - bilans minionego tygodnia i kalendarz najważniejszych wydarzeń na nadchodzący tydzień na Wall Street.
⠀
13-14.06.2026
źródło: iran_implementation_day.jpg
Pobierz- 2
- 3
- 8
hdd staną się prędzej czy później reliktem
@Average-CottonWorld-Enjoyer: do archiwizacji danych czy domowych NASów nie ma nic lepszego dla przeciętnego Kowalskiego. Chyba że "później" to kwestia 20-50 lat
@pepedros: No raczej. Ale ssd też mogą zostac wyparte. Dlatego ja kupiłem WD.
I mam żałosne 45% a na sandisku bym mial 90%. Widać źle to oceniłem wtedy, ale może teraz WDC jest lepszą okazją.
I mam żałosne 45% a na sandisku bym mial 90%. Widać źle to oceniłem wtedy, ale może teraz WDC jest lepszą okazją.
✨️ Inwestycje w Technologie: Etefy dla Nowoczesnych Inwestorów Ⓘ
Dla eteefiorzy z duszą śmieciorza-pamięciorza. Eleganckie eteefy (nie patrz jak cebulak na TER, patrz na skład i potencjał). 1) SEC0.DE (iShares MSCI Global Semiconductors UCITS ETF Euro Acc, TER 0,35%) https://www.ishares.com/uk/individual/en/products/319084/ Potencjał: Inwestycja w "cyfrową ropę" XXI wieku i technologiczne serce globalnej gospodarki. Branże: Projektowanie mikroprocesorów, laserowa litografia krzemowa, produkcja supernowoczesnych pamięci oraz nanotechnologia. Zastosowania: Tworzenie autonomicznych pojazdów, rozwój robotyki, napędzanie modeli generatywnej sztucznej
Dla eteefiorzy z duszą śmieciorza-pamięciorza. Eleganckie eteefy (nie patrz jak cebulak na TER, patrz na skład i potencjał). 1) SEC0.DE (iShares MSCI Global Semiconductors UCITS ETF Euro Acc, TER 0,35%) https://www.ishares.com/uk/individual/en/products/319084/ Potencjał: Inwestycja w "cyfrową ropę" XXI wieku i technologiczne serce globalnej gospodarki. Branże: Projektowanie mikroprocesorów, laserowa litografia krzemowa, produkcja supernowoczesnych pamięci oraz nanotechnologia. Zastosowania: Tworzenie autonomicznych pojazdów, rozwój robotyki, napędzanie modeli generatywnej sztucznej
@ja_tu_tylko_na_moment: we’re fucked
@ja_tu_tylko_na_moment czas wchodzić?
#gielda Zastanawiam się czy Kruka nie wyrzucić z portfela i nie wrzucić 50% w PZU, a pozostałe CDPR i Cyber_folks.
@ReganRphl: No patrząc na, że z jednej akcji masz prawie 6, a dywidenda z jednej to 4,8. Wychodzi dużo korzystniej,niż Kruszysko.
źródło: 1000008048
Pobierz@KjatanSveisson: 2014? J----y Nostradamus
- 14
@perfumowyswir:
Nawet jakby wziąć ceny z tego roku to dla peroniarzy wciąż za drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2014?
Nawet jakby wziąć ceny z tego roku to dla peroniarzy wciąż za drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Dzienny update short squeeza na LFVN
Cost to Borrow: 163,88 % (wzrost z 144.76%).
Short Shares Availability: 10000
Źródło: https://fintel.io/ss/us/lfvn
Umiarkowanie
Cost to Borrow: 163,88 % (wzrost z 144.76%).
Short Shares Availability: 10000
Źródło: https://fintel.io/ss/us/lfvn
Umiarkowanie
źródło: obraz
Pobierz@Ragnar_Lodbrok: czemu
- 51
#gielda
Miałem se dziś zielone drzewa pooglądać żeby oczy odpoczęły od kompa, ale oglądam swój portfel i pre i efekt ten sam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Miałem se dziś zielone drzewa pooglądać żeby oczy odpoczęły od kompa, ale oglądam swój portfel i pre i efekt ten sam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 1
@widmo82: Typowy cykl na orlenie Xd Trump ogłasza porozumienie akcje lecą. Porozumienie to wał, akcje stonks.
- 159
@Tommy_Cares: anthropic gdzie kupic szukaj
@Tommy_Cares: tylko w sumie co tam META robi? Góra Cukru już raz przepalił kilkadziesiąt miliardów na Metaverse i to jego AI szału nie robi. Reszcie idzie lepiej, lub gorzej.
- 10
#gielda co za g---o kupiłem xD
źródło: image_picker_814EF890-14AA-4D3A-A823-7864B88B0A61-5694-000000C362DDAF61
Pobierz@Bratkuu: po co kupować takie g---o jak ma się do wyboru mnóstwo śmieciuchow z półprzewodników które robią po 10% dziennie (góra dół (
- 1
#gielda Ludzie co się dzieje na orlenku świętym
@gaca1111: koniec wojny ( ;) ), koniec pompy. no boli, ale ja mam juz 160% na tym papierze. To czego sie spodziewac. jak to sie tak napompowalo.
- 8
@Hiv-Ledger: To trzeba hotdogami zategować



























