wombatDaiquiri via Wykop
- 8
@PanAlbert: i gdzie on w tym materiale „olewa groby jakiejś rodziny”? Bo obejrzałem cały i lekko się chwieje, lekko bełkocze, ale dopełnia formalności.
wombatDaiquiri via Wykop
- 0
@PanAlbert: w mojej kulturze tłumaczymy adwersarzom swoją pozycje i wspólnie szukamy punktu zgody, zamiast zgrywać cwaniaczka i liczyć ze niedopowiedzeniem zgarniemy poklask od ludzi którzy nie obejrzą materiału który linkujemy.
- 13
wombatDaiquiri via Wykop
- 2
- 735
To jest niesamowite, że amerykański "zoning" nie pozwala na postawieniu małego sklepiku osiedlowego na rogu osiedla ale za to tuż obok osiedla może stać gigantyczny ai data center który będzie huczał 24/7
#ai #usa #przemysleniazdupy
#ai #usa #przemysleniazdupy
źródło: images
Pobierz
wombatDaiquiri via Wykop
- 0
@Karonon: hale logistyczne to chociaż zatrudnienie dla lokalnej ludności, głośność można redukować ekranami albo lasem, a środowisko z tego co rozumiem zanieczyszcza klimatyzacja i spaliny tirów bez dużego wpływu na np. Czystość i ciśnienie wody.
- 434
Nawet ai kreci korba jak baba krzyczy to gitara a jak chłop to p-----c xd
#przegryw #blackpill #pieklomezczyzn
#przegryw #blackpill #pieklomezczyzn
źródło: temp_image_DF8D9F11-DEE6-4AA4-B4C0-215C8E95DEC1
Pobierz
wombatDaiquiri via Wykop
- 0
@Henson_: no nie wiem, ja dostałem dla obu zapytań podobne porady - masz prawo do spokoju i bezpieczeństwa, deeskaluj, opuść miejsce awantury jeśli nie przestaje krzyczeć, idź na terapię.
- 1172
"Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śmiesznie niską stawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zarobki #programista15k #programowanie #lekarski #lekarz100k #pracait #polska #konowalposting
#zarobki #programista15k #programowanie #lekarski #lekarz100k #pracait #polska #konowalposting
źródło: stawka_programisty
Pobierz
wombatDaiquiri via Wykop
- 5
@tomasztomasz1234: no akurat warunki pracy programisty na remote są dużo bardziej do pozazdroszczenia niż lekarza w szpitalu, więc jakiś argument za zarabianiem więcej to jest.
Śmieszy mnie wysyp tych wszystkich statystyk pt. "ile lekarzy zarabia powyżej 100 000?"
A jak ktoś zarabia 85 000 to już jest git? A jak ktoś zarabia 50 000 to już mało? A jak ktoś zarabia "marne" 20 000 ale pracuje 10 godzin tygodniowo?
Spis wynagrodzeń dostępny publicznie według wielkości miejscowości (bez peselu i adresu pracy) i 40-godzinny tydzień pracy dla lekarzy - tyle wymagam i nie są to wymagania z kosmosu a
A jak ktoś zarabia 85 000 to już jest git? A jak ktoś zarabia 50 000 to już mało? A jak ktoś zarabia "marne" 20 000 ale pracuje 10 godzin tygodniowo?
Spis wynagrodzeń dostępny publicznie według wielkości miejscowości (bez peselu i adresu pracy) i 40-godzinny tydzień pracy dla lekarzy - tyle wymagam i nie są to wymagania z kosmosu a
wombatDaiquiri via Wykop
- 1
@robert_blaszczykowski: ale spis wynagrodzeń tylko lekarzy czy wszystkich? Bardzo mnie frustrowało ze wszystkie dane statystyczne są podawane dla firm zatrudniających chyba 7 osób i więcej czyli żadnego jdg specjalisty.
Uczę swoją dziewczynę blackpilla ale jest strasznie oporna. Dalej utrzymuje że wygląd dla kobiet nie ma znaczenia tylko charakter i że mógłbym wyglądać picrell i dalej by ze mną była. Czemu dla bab tak ciężko przyznać że wygląd ma znaczenie? #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill
źródło: 2c90a416d2fb490dabcb6b70642b10a6
Pobierz
wombatDaiquiri via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 33
wombatDaiquiri via Wykop
- 1
@PopeLeon: proces tworzenia ani kod źródłowy nie jest co do zasady potrzebny do neutralizacji zagrożenia. A wydaje mi się ze wiedza jak postawić linie produkcyjna dronów niewiele Rosji pomoże w nie strzelaniu we własne magazyny.
- 200
wombatDaiquiri via Wykop
- 69
@ChansonsDeGeste: podziękowanie za wykonywanie obowiązków to płaszczenie się? Kultury się uczyłeś na magazynie w Holandii?
wombatDaiquiri via Wykop
- 1
@ChansonsDeGeste: a kelnerowi dziękujesz też w Polsce tylko jak Ci przyniesie jedzenie, czy w ogóle nigdzie?
Vozinha nie istnieje. Tak naprawdę to Andrew Tate w peruce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki #pilkanozna #gownowpis #mundial
#ciekawostki #pilkanozna #gownowpis #mundial
źródło: SCRL_0003
Pobierz@wombatDaiquiri: zerowe podobieństwo
To już kolejny dzień kiedy #anthropic informuje mnie ze nie będzie mi świadczył usługi której nie świadczył mi tydzień temu i o która nie prosiłem.
Trzeba wchodzić po same j---a, zaraz AGI ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda #programowanie #sztucznainteligencja
Trzeba wchodzić po same j---a, zaraz AGI ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda #programowanie #sztucznainteligencja
źródło: IMG_4675
Pobierzinformuje mnie ze nie będzie mi świadczył usługi której nie świadczył mi tydzień temu i o która nie prosiłem.
@wombatDaiquiri: To tak jak z tym żartem w którym wchodzisz do McDonalda, a kasjer mówi ci "przepraszamy, nie ma dziś McRiba". A ty nigdy nie jadłeś McRiba, nie prosiłeś o McRiba, nie wiedziałeś że McRib istnieje, a jednak wiesz już, że go nie ma.
- 261
Czekam na grafiki AI z Tuskiem obrośniętym jaszczurzą łuską i pionowymi źrenicami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #polityka #urojeniaprawakoidalne
#bekazpisu #polityka #urojeniaprawakoidalne
źródło: Screenshot_20260615_064741_Facebook
Pobierz
wombatDaiquiri via Wykop
- 2
@Mortheus: ludzie z łódki sprowadzili Tuska szatana antychrysta Do Europy
- 226
wombatDaiquiri via Wykop
- 2
@Lukardio: jeśli dostanie się do sejmu to będziemy mieli pierwsza posłankę z onlyfansem. Mark my words.
Tak dla przypomnienia tym, którzy zapomnieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Afera hazardowa
- Afera stoczniowa
-
- Afera hazardowa
- Afera stoczniowa
-
wombatDaiquiri via Wykop
- 0
@MurdocIsGod: widzę ze często się pojawia nazwisko „Mariusz Kamiński”. Ciekawe, nie?
wombatDaiquiri via Wykop
- 1
@RunningMan: posiadam portfel w który wierzę, ale nim się nie chce kompromitować
@breakdown1 a kto biednemu zabroni?
@skubany1992 zabrakło pieniędzy, może dojdzie po wypłacie
@breakdown1 a kto biednemu zabroni?
@skubany1992 zabrakło pieniędzy, może dojdzie po wypłacie
wombatDaiquiri via Wykop
- 27
@Griev: portfel odporny na zyski zarówno podczas hossy jak i bessy
@Jamniki2 zobaczymy gdzie będę za rok, oby nie w dpsie
@breakdown1 nie znam tych firm, staram się kupować firmy które rezonują z przeciętnym wykopkiem a Ty mówisz o takich dla koneserów
@paluszki_rybne to jest mój fundusz do p---------a na warhammera jak już będę bogaty
@Jamniki2 zobaczymy gdzie będę za rok, oby nie w dpsie
@breakdown1 nie znam tych firm, staram się kupować firmy które rezonują z przeciętnym wykopkiem a Ty mówisz o takich dla koneserów
@paluszki_rybne to jest mój fundusz do p---------a na warhammera jak już będę bogaty
- 264
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
wombatDaiquiri via Wykop
- 1
@Whiskeyjack29: trochę kolego dramatyzujesz. I mówię to pomimo tego, ze jestem zwolennikiem wykładniczego katastru.
Młodzi lekarze zarabiają gorzej niż młode obrotne korposzczury. Myślisz o lekarzach 50+, a takiej klasy technologicznej u nas jeszcze chyba nie ma.
Tylko dla lekarzy i cwaniaków co dostają publiczne kontrakty za rzeźby i spacery?
Młodzi lekarze zarabiają gorzej niż młode obrotne korposzczury. Myślisz o lekarzach 50+, a takiej klasy technologicznej u nas jeszcze chyba nie ma.
Nowy #gonciarz z kulisami sprawy sądowej https://youtu.be/LCRnhCG5MDY?is=A33H_QPueOQQJKpF

@wombatDaiquiri: obejrzę wieczorem w takim razie
#gielda Mnie wyniki finansowe nie interesują.
TYLKO KRESKI!
TYLKO KRESKI!
źródło: 1000038669
Pobierz
wombatDaiquiri via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

















#przegryw