Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wombatDaiquiri

wombatDaiquiri

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5466
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 5466
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 6
Henson_
Henson_
9 godz. i 22 min temu
  • 7
Czemu nie pracujecie w państwówce typu wojsko, policja, ratownik medyczny?
#przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 7 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@Henson_: za mała wypłata za duże gnojenie
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
przedwczoraj, 15:28:47
  • 479
¯\(ツ)/¯
#ukraina #heheszki #bekazprawakow #polityka #bekazpisu
KIaudik - ¯\(ツ)/¯
#ukraina #heheszki #bekazprawakow #polityka #bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri przedwczoraj, 18:32:13 via Wykop
  • 8
@PanAlbert: i gdzie on w tym materiale „olewa groby jakiejś rodziny”? Bo obejrzałem cały i lekko się chwieje, lekko bełkocze, ale dopełnia formalności.
  • Odpowiedz
wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 19 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@PanAlbert: w mojej kulturze tłumaczymy adwersarzom swoją pozycje i wspólnie szukamy punktu zgody, zamiast zgrywać cwaniaczka i liczyć ze niedopowiedzeniem zgarniemy poklask od ludzi którzy nie obejrzą materiału który linkujemy.
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
przedwczoraj, 04:36:39
  • 13
Wordziel.pl #340 6/7
⬜⬜⬜⬜⬜
⬜⬜⬜🟨⬜
🟩⬜⬜⬜🟩
🟩🟨⬜⬜🟩
🟩⬜🟩⬜🟩
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri przedwczoraj, 09:15:46 via Wykop
  • 2
@KladzSie: Wordziel.pl #340 7/7
⬜⬜⬜⬜🟩
⬜🟩⬜⬜🟩
⬜🟩⬜⬜🟩
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
22.06.2026, 06:15:59
  • 735
To jest niesamowite, że amerykański "zoning" nie pozwala na postawieniu małego sklepiku osiedlowego na rogu osiedla ale za to tuż obok osiedla może stać gigantyczny ai data center który będzie huczał 24/7

#ai #usa #przemysleniazdupy
SzubiDubiDu - To jest niesamowite, że amerykański "zoning" nie pozwala na postawieniu...

źródło: images

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 22.06.2026, 08:40:41 via Wykop
  • 0
@Karonon: hale logistyczne to chociaż zatrudnienie dla lokalnej ludności, głośność można redukować ekranami albo lasem, a środowisko z tego co rozumiem zanieczyszcza klimatyzacja i spaliny tirów bez dużego wpływu na np. Czystość i ciśnienie wody.
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
21.06.2026, 17:50:21
  • 434
Nawet ai kreci korba jak baba krzyczy to gitara a jak chłop to p-----c xd
#przegryw #blackpill #pieklomezczyzn
Henson_ - Nawet ai kreci korba jak baba krzyczy to gitara a jak chłop to p-----c xd
#...

źródło: temp_image_DF8D9F11-DEE6-4AA4-B4C0-215C8E95DEC1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 21.06.2026, 20:52:08 via Wykop
  • 0
@Henson_: no nie wiem, ja dostałem dla obu zapytań podobne porady - masz prawo do spokoju i bezpieczeństwa, deeskaluj, opuść miejsce awantury jeśli nie przestaje krzyczeć, idź na terapię.
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
21.06.2026, 15:30:57
  • 1172
"Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śmiesznie niską stawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zarobki #programista15k #programowanie #lekarski #lekarz100k #pracait #polska #konowalposting
tomasztomasz1234 - "Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śm...

źródło: stawka_programisty

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 21.06.2026, 17:33:16 via Wykop
  • 5
@tomasztomasz1234: no akurat warunki pracy programisty na remote są dużo bardziej do pozazdroszczenia niż lekarza w szpitalu, więc jakiś argument za zarabianiem więcej to jest.
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
19.06.2026, 09:37:46
  • 49
Śmieszy mnie wysyp tych wszystkich statystyk pt. "ile lekarzy zarabia powyżej 100 000?"

A jak ktoś zarabia 85 000 to już jest git? A jak ktoś zarabia 50 000 to już mało? A jak ktoś zarabia "marne" 20 000 ale pracuje 10 godzin tygodniowo?

Spis wynagrodzeń dostępny publicznie według wielkości miejscowości (bez peselu i adresu pracy) i 40-godzinny tydzień pracy dla lekarzy - tyle wymagam i nie są to wymagania z kosmosu a
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 19.06.2026, 11:18:55 via Wykop
  • 1
@robert_blaszczykowski: ale spis wynagrodzeń tylko lekarzy czy wszystkich? Bardzo mnie frustrowało ze wszystkie dane statystyczne są podawane dla firm zatrudniających chyba 7 osób i więcej czyli żadnego jdg specjalisty.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
19.06.2026, 09:35:05
  • 22
Uczę swoją dziewczynę blackpilla ale jest strasznie oporna. Dalej utrzymuje że wygląd dla kobiet nie ma znaczenia tylko charakter i że mógłbym wyglądać picrell i dalej by ze mną była. Czemu dla bab tak ciężko przyznać że wygląd ma znaczenie? #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill
Holetoanother_universe - Uczę swoją dziewczynę blackpilla ale jest strasznie oporna. ...

źródło: 2c90a416d2fb490dabcb6b70642b10a6

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 19.06.2026, 11:15:18 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
19.06.2026, 07:58:08
  • 33
Polacy są zdziwieni że Ukraińcy nie chcą dzielić się technologią. Ja na ich miejscu też bym się nie dzielił. Szansa że już następnego dnia ta wiedza dotarła by do Moskwy jest niebanalna. Nie oszukujmy się mordy.

#ukraina #wojna #wojsko
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 19.06.2026, 09:54:26 via Wykop
  • 1
@PopeLeon: proces tworzenia ani kod źródłowy nie jest co do zasady potrzebny do neutralizacji zagrożenia. A wydaje mi się ze wiedza jak postawić linie produkcyjna dronów niewiele Rosji pomoże w nie strzelaniu we własne magazyny.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
18.06.2026, 06:58:10
  • 200
Danke!

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Danke!

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: IMG_7729

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 18.06.2026, 09:01:34 via Wykop
  • 69
@ChansonsDeGeste: podziękowanie za wykonywanie obowiązków to płaszczenie się? Kultury się uczyłeś na magazynie w Holandii?
  • Odpowiedz
wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 18.06.2026, 12:22:13 via Wykop
  • 1
@ChansonsDeGeste: a kelnerowi dziękujesz też w Polsce tylko jak Ci przyniesie jedzenie, czy w ogóle nigdzie?
  • Odpowiedz
wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 16.06.2026, 08:27:48
  • 0
Vozinha nie istnieje. Tak naprawdę to Andrew Tate w peruce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #pilkanozna #gownowpis #mundial
wombatDaiquiri - Vozinha nie istnieje. Tak naprawdę to Andrew Tate w peruce ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: SCRL_0003

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
16.06.2026, 08:29:33 via Wykop
  • 2
@wombatDaiquiri: zerowe podobieństwo
  • Odpowiedz
wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 15.06.2026, 10:42:26
  • 7
To już kolejny dzień kiedy #anthropic informuje mnie ze nie będzie mi świadczył usługi której nie świadczył mi tydzień temu i o która nie prosiłem.

Trzeba wchodzić po same j---a, zaraz AGI ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda #programowanie #sztucznainteligencja
wombatDaiquiri - To już kolejny dzień kiedy #anthropic informuje mnie ze nie będzie m...

źródło: IMG_4675

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aperitiff
Aperitiff
15.06.2026, 11:09:49 via Wykop
  • 4
informuje mnie ze nie będzie mi świadczył usługi której nie świadczył mi tydzień temu i o która nie prosiłem.


@wombatDaiquiri: To tak jak z tym żartem w którym wchodzisz do McDonalda, a kasjer mówi ci "przepraszamy, nie ma dziś McRiba". A ty nigdy nie jadłeś McRiba, nie prosiłeś o McRiba, nie wiedziałeś że McRib istnieje, a jednak wiesz już, że go nie ma.
  • Odpowiedz
Obruni
Obruni
15.06.2026, 14:46:53 via Wykop
  • 1
@wombatDaiquiri: @Aperitiff
Obruni - @wombatDaiquiri: @Aperitiff
  • Odpowiedz
Mortheus
Mortheus
15.06.2026, 05:46:58
  • 261
Czekam na grafiki AI z Tuskiem obrośniętym jaszczurzą łuską i pionowymi źrenicami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #polityka #urojeniaprawakoidalne
Mortheus - Czekam na grafiki AI z Tuskiem obrośniętym jaszczurzą łuską i pionowymi źr...

źródło: Screenshot_20260615_064741_Facebook

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 15.06.2026, 07:19:01 via Wykop
  • 2
@Mortheus: ludzie z łódki sprowadzili Tuska szatana antychrysta Do Europy
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
14.06.2026, 05:46:39
  • 226
#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - #putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka...

źródło: obraz

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 14.06.2026, 08:53:55 via Wykop
  • 2
@Lukardio: jeśli dostanie się do sejmu to będziemy mieli pierwsza posłankę z onlyfansem. Mark my words.
  • Odpowiedz
MurdocIsGod
MurdocIsGod
10.06.2026, 15:18:34
  • 8
Tak dla przypomnienia tym, którzy zapomnieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Afera hazardowa
- Afera stoczniowa
-
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 10.06.2026, 19:07:46 via Wykop
  • 0
@MurdocIsGod: widzę ze często się pojawia nazwisko „Mariusz Kamiński”. Ciekawe, nie?
  • Odpowiedz
wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 08.06.2026, 12:37:06
  • 37
Obecnie czuje ze bezpieczniej trzymać w smieciuchach niż w NASDAQ. Pora zacząć lobbować legislację na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
wombatDaiquiri - Obecnie czuje ze bezpieczniej trzymać w smieciuchach niż w NASDAQ. P...

źródło: SCRL_0002

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri
Autor
08.06.2026, 12:42:39 via Wykop
  • 1
@RunningMan: posiadam portfel w który wierzę, ale nim się nie chce kompromitować

@breakdown1 a kto biednemu zabroni?

@skubany1992 zabrakło pieniędzy, może dojdzie po wypłacie
  • Odpowiedz
wombatDaiquiri
wombatDaiquiri
Autor
08.06.2026, 12:48:15 via Wykop
  • 27
@Griev: portfel odporny na zyski zarówno podczas hossy jak i bessy

@Jamniki2 zobaczymy gdzie będę za rok, oby nie w dpsie

@breakdown1 nie znam tych firm, staram się kupować firmy które rezonują z przeciętnym wykopkiem a Ty mówisz o takich dla koneserów

@paluszki_rybne to jest mój fundusz do p---------a na warhammera jak już będę bogaty
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
07.06.2026, 20:10:32
  • 264
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 07.06.2026, 23:58:02 via Wykop
  • 1
@Whiskeyjack29: trochę kolego dramatyzujesz. I mówię to pomimo tego, ze jestem zwolennikiem wykładniczego katastru.

Tylko dla lekarzy i cwaniaków co dostają publiczne kontrakty za rzeźby i spacery?


Młodzi lekarze zarabiają gorzej niż młode obrotne korposzczury. Myślisz o lekarzach 50+, a takiej klasy technologicznej u nas jeszcze chyba nie ma.
  • Odpowiedz
wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 07.06.2026, 16:23:48
  • 4
Nowy #gonciarz z kulisami sprawy sądowej https://youtu.be/LCRnhCG5MDY?is=A33H_QPueOQQJKpF
wombatDaiquiri - Nowy #gonciarz z kulisami sprawy sądowej  https://youtu.be/LCRnhCG5M...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CCH5OH
CCH5OH
07.06.2026, 16:25:02 via Wykop
  • 2
@wombatDaiquiri: obejrzę wieczorem w takim razie
  • Odpowiedz
jenkins_slave
jenkins_slave
07.06.2026, 09:54:27
  • 54
#gielda Mnie wyniki finansowe nie interesują.
TYLKO KRESKI!
jenkins_slave - #gielda Mnie wyniki finansowe nie interesują.
TYLKO KRESKI!

źródło: 1000038669

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri 07.06.2026, 16:10:15 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking