wpisy
Najnowsze
Archiwum
@perfumowyswir: z takimi tu siedzimy
- 14
#gielda co ten mikronik
źródło: Iqd49KYcUGP7zMijvIfXcXod5GUtzsLI
Pobierz- 7
#gielda
ale bestia żre MU synku
ale bestia żre MU synku
- 6
#gielda Dzisiaj kupuję:
EUR: Nynomic, Air Liquide
CHF: Bucher, Sulzer
Polska (dywidendy IKE): Dom Development, Bank Handlowy, PlayWay, Dębica, Kruk, Ferro
Zastanawiam się nad: CHF: ALSN; PLN: Fabrity - ma ktoś może w portfelu?
EUR: Nynomic, Air Liquide
CHF: Bucher, Sulzer
Polska (dywidendy IKE): Dom Development, Bank Handlowy, PlayWay, Dębica, Kruk, Ferro
Zastanawiam się nad: CHF: ALSN; PLN: Fabrity - ma ktoś może w portfelu?
@Codon: Duża pozycja masz na tym Air Liquide?
- 0
@curiousboi: tak, to jest tylko pod dywidendy. Chcę mieć ich jak najwięcej w IKE, żeby móc tam robić regularne dodatkowe zakupy za nie.
#gielda PĄPA
- 1
- 0
sell the news czy to the moon?
#gielda
#gielda
@89adr89: ktore news?
- 1
@bonzo_fugazi:no przez weekend tylko jeden news miał taki wpływ i jest to umowa z iranem.
- 0
#gielda
apka w majtki i jedziemy
apka w majtki i jedziemy
@davidero69: Nie mogłeś sprzedać? To by urosło. Czemu Nas dobijasz?
- 1
#gielda A moze by tak sprzedać majkrona i kupić asts pod rakietę 17 🤔
@Ryzcel: gdybyś wszystkiego nie sprzedawał pod kolejne rakiety już byłbyś 200% na plusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@NimooZysku: Prawada xd a tak to tylko 150% ytd
- 3
#gielda
Na GPW creotech zabija mi cała pompe, na EUR portfelu JEDI a na ameryczce zaraz ASTS
Pierdzielone rakieciorze...
Na GPW creotech zabija mi cała pompe, na EUR portfelu JEDI a na ameryczce zaraz ASTS
Pierdzielone rakieciorze...
@Herm1t: cos tam skublem ale nie az tyle bo ręce świerzbiały
- 4
Trzeba sprzedac microna, bo nie moze wiecznie rosnac i kupic dino, bo nie moze wiecznie spadac (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda
#gielda
Czy SpaceX zaliczy dzisiaj kibel? I jaka cena by to oznaczała? Okolice 100$ czy niżej?
#gielda
#gielda
@Ragnar_Lodbrok: Taki kibel ze na pre na zielono
@Ragnar_Lodbrok: ja shorty dołożyłem
- 11























#gielda