Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jmp_eax

jmp_eax

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1741
  • Znaleziska 258
  • Mikroblog 1483
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 6
jmp_eax
jmp_eax przed chwilą
  • 1
#gielda
O co tu k---a się chodzi stanęło ten tego?
jmp_eax - #gielda 
O co tu k---a się chodzi stanęło ten tego?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m---
wczoraj, 07:57:43
  • 0
Siemanko, co kupić?
#gielda

Co kupić na ike za dywidende od szczura?

  • PZU 36.0% (32)
  • ETF mWIG40TR 43.8% (39)
  • Inne - jakie 20.2% (18)

Oddanych głosów: 89

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax wczoraj, 08:23:22 via Wykop
  • 1
FERRO
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
17.06.2026, 21:59:48
  • 11
#gielda ale grubas zrobił piękną zmyłke

A pamiętam jak na X lała się spucha, że wyłapali dołek
nabla-delta - #gielda ale grubas zrobił piękną zmyłke

A pamiętam jak na X lała się s...

źródło: 1000017970

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 18.06.2026, 06:14:31 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: ja dokupiłem . Promocja to promocja.
  • Odpowiedz
jmp_eax
jmp_eax 15.06.2026, 10:53:30
  • 3
#gielda
Poyebana akcja.
Człowiek przejeżdża przez Kraków, stoi na autostradzie bo wypadek. Uruchamia Investing.com i jeb taka reklama:
jmp_eax - #gielda
Poyebana akcja.
Człowiek przejeżdża przez Kraków, stoi na autostrad...

źródło: IMG_2176

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
15.06.2026, 10:55:23 via Wykop
  • 1
@jmp_eax: Ale wiesz jak dziala remarketing? Po prostu wczesniej interesowal cie temat i teraz podsuneli ci reklame skrojona pod ciebie ;)
  • Odpowiedz
szajbix
szajbix
15.06.2026, 11:04:43 via Wykop
  • 4
@jmp_eax: pewnie masz portfel na google finance i wiedzą w jakie śmieciuchy wchodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ziomus0812
ziomus0812
11.06.2026, 18:32:39
  • 1
Chciałbym zacząć inwestować w #gielda Tak jak wszyscy tutaj. Ale ja chcę wyłącznie kupować akcje firm, które są naprawdę prokonsumenckie, zmieniają świat na lepsze. W sumie nie znam za bardzo takich firm. Jedynie w przypadku #gry to może coś w stylu CD Projekt, GOG (wiem, że nie ma go na giełdzie). Na pewno nie zamierzam wspierać swoimi groszami takich g.wno korporacji jak Microsoft, Google, Apple, EA, Ubisoft itp.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 11.06.2026, 19:08:31 via Wykop
  • 1
@ziomus0812: mordo, prokonsumenckie to może być UOKIK a nie kapitalistyczne spółki nastawione na zysk.
Chcesz pro konsumenckie?:
FERRO, MOBRUK. Jeden robi armaturę drugi śmieci przetwarza.
Zielona energia to śmieć. Liczy się ropa i węgiel. Każdy kapitalista ma w------e na ekologie.
Prokonsumenka spółka to XTB bo daje ci zarobić ;) i dostarcza zabawę 24/7.
Chcesz zarobić to bierzesz to co ci da zysk a nie ideologicznie podchodzić do sprawy. :)
  • Odpowiedz
jmp_eax
jmp_eax 12.06.2026, 06:09:46 via Wykop
  • 0
@ziomus0812: proponuję ci REITy z USA.
  • Odpowiedz
strzelcov_
strzelcov_
strzelcov_
11.06.2026, 19:08:15
  • 1
Czy posiadając akcje w Alior Giełda mam prawo udzielać się na tagu #gielda, czy jedynie działając na szczurze?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 11.06.2026, 19:10:54 via Wykop
  • 1
@strzelcov_: Ja rozmawiam tylko z BOSSAsiarzami i IksTeBesiarzami ;)
  • Odpowiedz
jmp_eax
jmp_eax 11.06.2026, 17:41:47
  • 0
#gielda
Trump się rozmyślił . Powód świecy zielonej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
11.06.2026, 17:10:07
  • 11
#gielda koniec spadków, do widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ethize - #gielda koniec spadków, do widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 11.06.2026, 17:13:06 via Wykop
  • 0
@ethize: co oznaczja te kreski?
  • Odpowiedz
jmp_eax
jmp_eax 11.06.2026, 17:21:47 via Wykop
  • 0
@ethize: Ok to juz rozumiem o czym mowisz...będzie pompa jak s-------n.
ale ja najdalej patrze na m30 :) a nie lat świetlnych.
Ale dziekuje za wykres.
  • Odpowiedz
giga_zdzislaw
giga_zdzislaw
11.06.2026, 16:56:59
  • 9
#gielda tzw wykres schodkowy
giga_zdzislaw - #gielda tzw wykres schodkowy

źródło: image_picker_8E447E2E-0C02-4870-AABD-E44099F7D3DB-1911-00000C893F9C66CC

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 11.06.2026, 17:15:29 via Wykop
  • 1
@giga_zdzislaw: o k---a, ale leszczyna pospolita zrzuca orzechy
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
11.06.2026, 17:03:26
  • 8
#gielda

żarty, żartami wytłumaczy ktoś czemu MSFT tak spada, gdy indeks rośnie? it's over dla okniorza?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 11.06.2026, 17:14:14 via Wykop
  • 10
@perfumowyswir: Bo indeks zawiera w sobie kilka spółek, wiec 9 moze zyskiwać a 1 tracić. Ciesze sie że pomogłem
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
11.06.2026, 13:59:46
  • 1
#gielda czy to już czas żeby w---------ć SerwisTeraz?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 11.06.2026, 14:03:27 via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: dokupować
  • Odpowiedz
jmp_eax
jmp_eax 11.06.2026, 12:57:11
  • 0
#gielda
Jest jakiś numer telefonu gdzie można zgłaszać p-----c giełdową? Od kilku tygodni jestem maltretowany. krzyk, poniżanie , przypalanie czerwonymi świecami. Na to jest pewnie jakiś paragraf.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss
10.06.2026, 17:50:04
  • 1
#gielda o której godzinie decyzja fedu? nie wiem czy warto zmieniać kolejne gacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 10.06.2026, 17:55:39 via Wykop
  • 4
@thisguy1: caly tydzien teraz bedzie siedzial w obsranych gaciach
  • Odpowiedz
jmp_eax
jmp_eax 10.06.2026, 17:54:23
  • 6
#gielda
Miałem pisać coś mądrego, ale napisze tylko "leszczyna pospolita"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
10.06.2026, 16:27:26
  • 21
Trading212 chyba chce by d-----ć im karę, jeśli wyszukacie #spacex na t212 to strona wam wyskoczy jakbyście mieli możliwość inwestować w IPO, nic bardziej mylnego bo dają wam łaskawie złożyć zlecenie kupna po otwarciu, już widzę jak masa ludzi się w-------a w to na ATH przez przypadek, jedynie w mailu który wysłali jest na dole wzmianka, że nie oferują IPO tylko jedynie opcję złożenia oferty kupna na otwarciu xddd

#
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 10.06.2026, 16:45:45 via Wykop
  • 1
@UczesanyPedryl: A to uzytkownicy tego t212 to wiedzą co to jest IPO czy po prostu klikają w kąkuter BUY? ;)
  • Odpowiedz
jmp_eax
jmp_eax 10.06.2026, 11:26:14
  • 1
#gielda
FERRO
pewniaczek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 09.06.2026, 21:57:19
  • 9
#gielda
Pompeje i Wielki Indeks S&P

W Pompejach panował upał, oliwki drożały, wino lało się szerokim strumieniem, a mieszkańcy byli przekonani, że żyją w najlepszych czasach w historii Republiki, Cesarstwa i całego rynku kapitałowego.

Na forum, między sprzedawcą fig a handlarzem amfor, stał Lucjusz Maximus — lokalny inwestor, influencer i samozwańczy prorok wzrostów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
09.06.2026, 21:23:23
  • 10
#gielda Zrobiłem analizę MU i czekają nas pokoleniowe wzrosty
ParadygmatYT - #gielda Zrobiłem analizę MU  i czekają nas pokoleniowe wzrosty

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 09.06.2026, 21:48:12 via Wykop
  • 2
@omicronns: to jest 3 prawo pompy. Już Arystoteles to badał ale nie miał brokera i trudno było mu to udowodnić.
Praw fizyki nie oszukasz. Jak USA rośnie to rośnie, jak spada to i tak urośnie . Pytanie czy masz lewar na pompę i czy ci się nie skrzywi i nie zatrze po drodze. Ameryka to jest p-----y papier. Co nie kupisz to urośnie .
Gdyby Arystoteles wiedział jak sprzedajecie to
  • Odpowiedz
baal80
baal80
baal80
09.06.2026, 21:16:35
  • 5
Z linkedin. Niech ktoś mi powie, że to nie jest przedszkole dla dorosłych kobiet.

#pracait
baal80 - Z linkedin. Niech ktoś mi powie, że to nie jest przedszkole dla dorosłych ko...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax 09.06.2026, 21:42:50 via Wykop
  • 0
@baal80: LinkedIn, e-p---s i lizanie się po jajkach. Czy jest tam coś rzetelnego czy tylko taki klub wzajemnej adoracji.
  • Odpowiedz
jmp_eax
jmp_eax 09.06.2026, 20:05:31
  • 1
#gielda

Korekta sie należy jak psu micha. szkoda ze nie mam psa. Korekta to nie ludzkie tragedie to szansa od losu, na to by zapewnić sobie godziwa przyszłość na koleją korektę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Giełdowy ćpun.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.06.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.08.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking