#gielda jak myślicie, wywalić tego boczniaka robociarza czy jednak trzymać jeszcze?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@ProfesorP1ZDAN Serve Robotics?
@ProfesorP1ZDAN: dokupić
- 12
źródło: 1000013852
Pobierz@AlienStalker czemu na ostatnim dałeś akcje Dino
@AlienStalker: w twoich snach peroniarzu
#gielda zatelepalo mnie na olejarzu ale mam tez akcje w pampersach wiec takie sr-nie mi nie straszne
- 4
#gielda ładnie sobie tą pompę hedgeuje. Wszystko rośnie ja p------e, ale Olejorz spada bo tania ropa i zeżarł cały dzienny urobek.
@pietryna123: Nie można mieć wszystkiego
- 73
Stan inwestowania w Polsce Anno Domini 2026 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przejrzalem sobie ministrow naszego rzadu zeby zobaczyc kto w tym kartonowym panstwie ma w ogole
Przejrzalem sobie ministrow naszego rzadu zeby zobaczyc kto w tym kartonowym panstwie ma w ogole
@Czoso: Mają za to kilometrówki nie posiadając nawet samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ROI lepszy niż ze smieciucha
- 50
#gielda już o 15:30
źródło: 1000017849
Pobierz@nabla-delta: przecież pompa jest synek
@vladi_putin: Panie, W1 remake wychodzi po W4. Więc jeszcze sporo czasu
@vladi_putin: Między W3 aW4 to będzie trzeci dodatek do w3 w 2027
@ja_tu_tylko_na_moment: ja gej i jest okej
źródło: 5BC04B99-272C-4A2F-B0ED-489DEC0CD01B
Pobierz#gielda Przed chwilą na ławce w parku zobaczyłem duży napis chyba bukwą ale wyglądało na micron. Czy to znak aby pakować się po same kullen? xd

#gielda elpepe ty dałnie
#gielda witam wróciłem do was na cały etat, mimo szumnych zapowiedzi lepiej żebyście nie robili dla mnie tego do ładna Ukrainka.
Micron goacik, kosmos też jakoś tam odbija. mój etf na semisy ma 15% microna xD w sumie jak etf robi 160% to znaczy, że jest nafaszerowany poprawnymi aktywami jak sernik rodzynkami xD przecież ten pedalski etf zjada wasze śmieciuchy i wysrywa. Nie dyskutujemy bo nie ma o czym
https://www.vaneck.com/pl/pl/inwestycje/semiconductor-etf/przeglad/
Micron goacik, kosmos też jakoś tam odbija. mój etf na semisy ma 15% microna xD w sumie jak etf robi 160% to znaczy, że jest nafaszerowany poprawnymi aktywami jak sernik rodzynkami xD przecież ten pedalski etf zjada wasze śmieciuchy i wysrywa. Nie dyskutujemy bo nie ma o czym
https://www.vaneck.com/pl/pl/inwestycje/semiconductor-etf/przeglad/
źródło: image_picker_EEF90CBD-37BD-4566-A4BA-8B170B5727F4-29605-00000361A90AE9C9
Pobierz@cytr0netx99: Zdradasz narod polski a do tego jesz sernik z rodzynkami? Boj sie boga....
@vladi_putin: @cytr0netx99 z rodzynkami zajebisty
- 12
Co ten ARM? #gielda
@Bialy_Budda: arm po polsku najczęściej:
* ramię — część ciała
* ręka — potocznie, ale dokładniej *arm* = od barku do dłoni
* uzbroić / zbroić — jako czasownik, np. *to arm soldiers* = uzbroić żołnierzy
* b--ń / uzbrojenie — w kontekście militarnym, zwykle liczba
* ramię — część ciała
* ręka — potocznie, ale dokładniej *arm* = od barku do dłoni
* uzbroić / zbroić — jako czasownik, np. *to arm soldiers* = uzbroić żołnierzy
* b--ń / uzbrojenie — w kontekście militarnym, zwykle liczba
- 0
@vladi_putin: brawo, bylo siłowanie na rękę
- 5
@perfumowyswir: dawaj ALL IN ! :)























źródło: images
Pobierz