Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dzony77

dzony77

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8013
  • Znaleziska 27
  • Mikroblog 7986
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 23
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
27 min temu
  • 12
#gielda #micron
Z prezentacji Microna:

Even as we expect industry supply to improve gradually in 2028, we currently do not have line of sight as to when memory supply will be able to catch up with increasing demand


Deficyt pamięci to nie kwestia miesięcy, to kwestia lat XD
Po prostu kup Microna i miej pieniądze bro
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77 19 min temu via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: może jestem jakiś inny, ale jak dla mnie to brzmi jak "no słuchajcie jest fajnie, ale w końcu jebnie" xD
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 5 godz. i 58 min temu
  • 21
Ja mocno w saasach to przyzwyczajony do spadków. Jak nie macie mentalu p-------c lub wygrać w----e siana to polecam z Tomkiem na stripsy iść

No crying in the casino
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
5 godz. i 53 min temu via Wypiek
  • 7
@dzony77 mmm, stripsy z Tomkiem
  • Odpowiedz
jacas
jacas
5 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 2
@dzony77: ament
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 12 godz. i 49 min temu
  • 0
Ale ten palantir jest gównem w tym roku. Kto już zmęczony?

#gielda
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77
Autor
12 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@Vestor: nie ma aktualnie czegos takiego jak dobrze wyceniona spółka. Wszystko p------o
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
Autor
12 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@Vestor: ja czuję powrót do softu jak się semisy znudzą. Widać to często jak semisy spadają, że akurat wtedy pompowane są firmy software
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
Autor
12 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@levzor: co ma ksef do palantira?
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
Autor
10 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@levzor: to nieprawda, ale
nie chce mi się oto kłócić xd
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 13 godz. i 50 min temu
  • 4
CI Games zmieniło datę premiery gry Lords of the Fallen 2 na I kwartał 2027 roku

Gejdev nie jest stresujący. Póki co -6% xd

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77
Autor
12 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@Majster_2: to nawet sprytny ruch
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
13 godz. i 43 min temu
  • 1
Nagońcie misiaczki na coś ciekawego z GPW na longterm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Budżet: 5k PLN

#gielda
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77 13 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 3
@breakdown1: Newag może
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
14 godz. i 30 min temu
  • 0
#gielda

Pytanie na dzisiaj: skoro wszystkie pamięciorze chwala sie ze maja po 80-90% marzy na produkcie to naprawdę prędzej czy później wszyscy ich odbiorcy nie postanowią sami pójść w produkcję tego? Kwestia know-how czy ogromnego kapitału ktory trzeba w to wrzucić początkowo? Jesli realny koszt każdej pamieci to 10-20% płaconej ceny to przecież w perspektywie x lat to brzmi jak srogie oszczędności
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77 14 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 10
@Guezeman: zanim powstanie fabryka i know-how to cykl na semisach się skończy. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 wczoraj, 16:15:58
  • 43
A oni w micronie

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman
wczoraj, 16:16:39 via Wykop
  • 26
@dzony77: a my nad wodą
  • Odpowiedz
grzypAtomowy
grzypAtomowy
wczoraj, 17:07:33 via Wykop
  • 13
@dzony77: a my na peronie
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 wczoraj, 15:32:02
  • 6
W ogóle jak się tak odświeża XTB co 5 minut to zżera w c--j baterii. W 2 godziny prawie rozładowało mi ajfon i nie wiem co jest z-----e - bateria czy aplikacja

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77
Autor
wczoraj, 15:37:54 via Wykop
  • 2
@breakdown1: berisz dla Apple. Nie czaję czemu oni potrafią zrobić top baterie w makach, ale do ajfona takie g---o montują
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
Autor
wczoraj, 15:55:08 via Wykop
  • 0
@curiousboi: dokładnie ten sam case. Mac m1 dalej potrafi wytrzymać po 10h xd
Dwuletni iPhone 15 z kondycją 85%
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 wczoraj, 15:40:53
  • 8
Tomek już pewnie koń zwalony. Zaraz nowy odcinek

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sforce
sforce
wczoraj, 15:41:33 via iOS
  • 7
@dzony77: zero stresu powtarzam zero stresu
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
wczoraj, 13:50:56
  • 55
O tu se wsiadłem hehe

#gielda
breakdown1 - O tu se wsiadłem hehe

#gielda

źródło: image_picker_B9A6FF60-9A30-43CD-8E65-A11D2F7AF849-66510-00001B378E883A82

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77 wczoraj, 13:51:40 via Wykop
  • 2
@breakdown1: spokojnie
  • Odpowiedz
Paolo343
Paolo343
Paolo343
wczoraj, 13:47:52
  • 1
#gielda #meczennicymsft
Paolo343 - #gielda #meczennicymsft

źródło: 1000001909

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77 wczoraj, 13:50:46 via Wykop
  • 2
@Paolo343: zbyt długo znam te k---e. Nie ma z czego się cieszyć póki sesji nie zamkną
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 wczoraj, 08:20:15
  • 2
Dobry papier na ciężkie czasy

#gielda
dzony77 - Dobry papier na ciężkie czasy 

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77
Autor
wczoraj, 08:22:28 via Wykop
  • 7
@dzony77: żartuje. I tak skończy dzisiaj na czerwono
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 wczoraj, 07:14:56
  • 0
Ramiarze jak typowe smieciuchy

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77 przedwczoraj, 15:44:02
  • 13
Serio google robi -6% bo jakieś dwa typy się zwolniły xd? Psychiatryk

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77
Autor
przedwczoraj, 15:52:23 via Wykop
  • 0
@jacas: no niestety (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
perpetz
perpetz
19.06.2026, 06:55:53
  • 3
Przynajmniej dzisiaj nie będzie spadków na Microshicie
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77 19.06.2026, 06:57:46 via Wykop
  • 3
@perpetz: skąd ty taki pewny siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 18.06.2026, 13:40:16
  • 3
A ja w-------y na software

#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77
Autor
18.06.2026, 13:42:43 via Wykop
  • 2
@jacas: (╯︵╰,) oby. Ale nie ulegam fomo, nie ma c---a, że wejdę tera w semisy xd
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
Autor
18.06.2026, 13:52:19 via Wykop
  • 2
@jacas: @DominiCanes damy radę, wiecznie semisow nie będą kupować xD zwłaszcza, że firmy, które je kupuja są za to mocno karane
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
Autor
18.06.2026, 14:05:12 via Wykop
  • 1
@jacas: fomo xd jensen cos tam powiedział. Marvell tak samo rośnie bez większego sensu
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
18.06.2026, 07:47:28
  • 9
Microsoft - Zbyt zajebisty

„Zoom na mą twarz, wzbudza do refleksji,
K---a pamiętajcie o antykoncepcji.
Chcesz zobaczyć niezłą, całkiem śmieszną sztuczkę,
Jak g---o w klozecie spłynę, wciśnij spłuczkę.”
#gielda
michalcorobisz - Microsoft - Zbyt zajebisty

„Zoom na mą twarz, wzbudza do refleksji,...

źródło: 8CB4A26D-829C-4004-962C-FBD6F35A5FD9

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77 18.06.2026, 07:48:17 via Wykop
  • 5
@michalcorobisz: rozkładam ramiona, jestem najgorszym smieciuchem
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 17.06.2026, 19:11:37
  • 43
Ja p------e, Microsoft

#gielda
dzony77 - Ja p------e, Microsoft 

#gielda

źródło: IMG_5089

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77
Autor
18.06.2026, 05:21:25 via Wykop
  • 0
@jenkins_slave: to nie Putin xd to jakiś dziad erosoman
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 17.06.2026, 19:48:49
  • 6
Mag7 w tym toku potężnie. Póki co nawet Tomek ich r------ł xd

#gielda
dzony77 - Mag7 w tym toku potężnie. Póki co nawet Tomek ich r------ł xd 

#gielda

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 21.48.24

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacas
jacas
17.06.2026, 20:09:45 via Wykop
  • 3
@dzony77: wyjmij Broadcom i Nvidię i już w ogóle pewnie będzie z -20% xd
  • Odpowiedz
vinmcqueen
vinmcqueen
17.06.2026, 20:21:01 via Wypiek
  • 1
@jacas Broadcoma tam akurat nie ma, ale faktycznie wynik w tym roku to tam robi Alphabet, Apple i Nvidia, o dziwo w tej właśnie kolejności.
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77 17.06.2026, 14:36:55
  • 59
Press f jeśli uważasz, że grubas manipuluje rynkiem żeby 90% wykopków nie zarobiło

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77
Autor
17.06.2026, 14:43:35 via Wykop
  • 0
@felakuti: ja niewierny
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking