Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
let_it_be

let_it_be

Dołączył 15 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23152
  • Znaleziska 4449
  • Mikroblog 18703
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 18
davidero69
davidero69
davidero69
11 godz. i 17 min temu
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 10 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@davidero69: przynajmniej na jakimś sensownym poziomie tego longa próbujesz, nie jak ostatnio. Wciąż ryzykowne, ja raczej poczekam na ewentualną eskalację i wtedy short.
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 6 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@davidero69: aaa ja to już nie ogarnianiam twoich pozycji, raz piszesz że bierzesz longa, raz że już go zamknąłeś, idzie się pogubić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
10 godz. i 38 min temu
  • 141
Kurde chłopaki chyba przesadziłem z inwestycjami w rakieciorzy.
Przyszli po mnie
#gielda
vladi_putin - Kurde chłopaki chyba przesadziłem z inwestycjami w rakieciorzy. 
Przysz...

źródło: bd1a6181991f0a04d23dd0f191e8e39429ce29c551776ec761f052cc0c85797e

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 10 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 2
@vladi_putin: gwałcisz poduszkę? To może lepiej, że przyszli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 10 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 3
@vladi_putin: gdzie tam zimno byczq, nie kłam
letitbe - @vladi_putin: gdzie tam zimno byczq, nie kłam

źródło: 56868

Pobierz
  • Odpowiedz
rofloller
rofloller
rofloller
10 godz. i 53 min temu
  • 0
#gielda czy lunr odbije?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 10 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 2
@rofloller: kiedyś na pewno
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 10 godz. i 56 min temu
  • 0
Kusi ten dawinciorz #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nitrovski30000
nitrovski30000
nitrovski30000
11 godz. i 14 min temu
  • 7
#gielda A my w SIVE i LPKF
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 10 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@nitrovski30000: mam nadzieję, że pójdzie to LPKF jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 14 godz. i 33 min temu
  • 1
Ten szort squirt na LFVN jest teraz z nami na wykopie? Tyle się z-----o, że może wskoczę pod jakieś odbicie.
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
Autor
12 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 1
@NimooZysku: no przecież ładnie wygląda, na dolnej bandzie boczniaqa
  • Odpowiedz
tumiwisizm
tumiwisizm
tumiwisizm
16 godz. i 2 min temu
  • 5
Lecimy, przed lotem trzeba się nawodnić.

#lotnisko #wroclaw #wakacje
tumiwisizm - Lecimy, przed lotem trzeba się nawodnić.

#lotnisko #wroclaw #wakacje

źródło: 21490

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 14 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 3
@tumiwisizm: lol, bardziej się opłaca kupić wejście do saloniku, niż kupić sobie drinka, kawę i coś do jedzenia i ściskać się jak sardynka na tym naszym lotnisku
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
przedwczoraj, 04:34:26
  • 3
Muszę wrócić do braku ekranów od 21, bo potem jakoś płytko śpię. Wszystko przez Was
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be przedwczoraj, 04:45:25 via Wykop
  • 10
@Qurvinox: to se głębszy dół wykop, pozdrawiam
  • Odpowiedz
KijwSzprychy
KijwSzprychy
15.06.2026, 19:24:46
  • 0
Ograniczyć liczbę drużyn z Europy do 2
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 15.06.2026, 19:29:27 via Wykop
  • 0
@KijwSzprychy: Egipt i Bośnia i Hercegowina

  • Odpowiedz
mirekwirek
mirekwirek
15.06.2026, 12:07:42
  • 0
Cześć, bezpieczne odkładanie na emeryturkę w obligacjach skarbu państwa (IKZE) i ETF-ach (IKE) to dobry pomysł?

Myśle o SPYL + IS3N dla siebie i EUNL dla małżonki. Tak mi wyszło z mojej analizy. Co sądzicie?

Dzięki za poradę. Nie lubię bawić się w finanse, analizy więc zabawy w akcje to nie nie dla mnie.

#etf
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 15.06.2026, 12:08:56 via Wykop
  • 1
@mirekwirek: jak Ci się nie chce myśleć o tym, tylko wpłacać, kupować i zapomnieć, to dobry.
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
15.06.2026, 12:06:54
  • 0
Co byście zrobili jakby w Polszy wprowadzili podatek 30% od zysków niezrealizowanych jak w Holandii?
#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 15.06.2026, 12:07:42 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: beton
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 15.06.2026, 11:44:54
  • 0
Normalnie bym trzymał tera nazdaka aż wyfrunie dalej, ale mam obawy czy zaraz j----a małpa nie wstanie i nie popsuje nastrojów.
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
Autor
15.06.2026, 12:03:02 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: ok dzięki tak zrobię, a to jest porada inwestycyjna?
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
15.06.2026, 11:37:27
  • 104
Wiecie co jest bardziej gejowskie od ETFow? Wstawianie gowna z kryptowalut na święty tag #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 15.06.2026, 11:42:33 via Wykop
  • 7
@kreeker: temu Nobla dajcie
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
15.06.2026, 11:33:25
  • 44
Leć w górę mój pszyjacielu #synektik #gielda
PodniebnyMurzyn - Leć w górę mój pszyjacielu #synektik #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 15.06.2026, 11:35:57 via Wykop
  • 16
@PodniebnyMurzyn: odpalił zaraz po tym jak papierowe ręce oddały po dobrych wynikach.
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 15.06.2026, 06:01:07
  • 8
U mnie już 9:00 i otwarty rynek, pompa wiekuista mówię Wam a peroniarzom wiadomo co w co.
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
Autor
15.06.2026, 06:24:18 via Wykop
  • 3
@davidero69: boli Cię wielki wigosław ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
15.06.2026, 04:49:59
  • 45
Chłopaki??? Gdzie wy???

#gielda
vladi_putin - Chłopaki??? Gdzie wy???

#gielda

źródło: IMG_1537

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 15.06.2026, 04:52:57 via Wykop
  • 82
@vladi_putin: ja na śmieciuchach
letitbe - @vladi_putin: ja na śmieciuchach

źródło: 17814991529405823836382795318483

Pobierz
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
14.06.2026, 22:21:29
  • 13
#gielda
To chyba po pokoju
zjadlbym_kebaba - #gielda 
To chyba po pokoju

źródło: 1000054608

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 14.06.2026, 22:24:25 via Wykop
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ethize
ethize
14.06.2026, 22:04:00
  • 6
#gielda nasdaq powyżej 30tys. punktów
ethize - #gielda nasdaq powyżej 30tys. punktów

źródło: 1000017837

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 14.06.2026, 22:05:27 via Wykop
  • 9
@ethize: mój lewarowany gejoski etf spuchnie
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 14.06.2026, 22:02:20
  • 6
Dawać tu porządny mecz kapibary z zoo vs pniaki z ochrony
#mecz
letitbe - Dawać tu porządny mecz kapibary z zoo vs pniaki z ochrony
#mecz

źródło: 56249

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.09.2017

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking