Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HINI
HINI

HINI

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 882
  • Znaleziska 68
  • Mikroblog 814
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
HINI
HINI
HINI 6 godz. i 47 min temu
  • 0
Kurde dobrze że założyłem ta klimę w tamtym roku, bo mimo że włączyłem ja tylko raz to w tym roku robi robotę xd
#pogoda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek2092
marek2092
wczoraj, 07:38:36
  • 0
Mirki myślicie jest jakiś sposób aby wyciągnąć blachę w masce na tych zagięciach?
#motoryzacja #blacharstwo #kiciochpyta
marek2092 - Mirki myślicie jest jakiś sposób aby wyciągnąć blachę w masce na tych zag...

źródło: temp_file6587866085793432116

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI wczoraj, 07:39:15 via Android
  • 0
@marek2092: to jest do wyklepania, pewnie od roku maski młotkiem
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
23.06.2026, 11:36:08
  • 1
Jak mam fanaberię, żeby se pomalować śrubki, podkładki nakrętki, które są ocynkowane to to jakikolwiek sprey z farbą to ogarnie czy przy ocynku są jakieś chocki klocki jak z amelinium?

Najpierw to przykręcę a potem pomaluję, więc nie będzie nic ruszane już kluczami potem.

#pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #majsterkowanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 23.06.2026, 11:39:54 via Android
  • 2
@Catmmando: tego nie pomalujesz
  • Odpowiedz
twardy-zawodnik
twardy-zawodnik
twardy-zawodnik
23.06.2026, 08:30:46
  • 2
Robicie cos w kierunku zeby miec miekkie ladowanie w sytuacji kryzysu/zastapienia mnostwa etatow white collar przez AI (sztuczna inteligencja/another indian)? Wiadomo ze to AI to nie wymiecie wszystkiego ale juz widze ze jest krucho z ofertami a rewolucja AI sie dopiero rozkreca, co to bedzie za 10 czy 30 lat to troche to nie napawa optymizmem. Zastanawialiscie sie nad zmiana profesji albo czyms podobnym?
#korposwiat
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 23.06.2026, 08:32:57 via Android
  • 0
@twardy-zawodnik: branże które łączą ze sobą software i hardware
  • Odpowiedz
nocne_zwidy
nocne_zwidy
23.06.2026, 07:38:12
  • 140
Mam dziś wolne, chciałem sobie poleżeć przy otwartym oknie i skończyć czytać książkę, którą jakiś czas temu zacząłem ale kur++ nie, od godziny jakiś jeb++y kundel szczeka i nie zapowiada się aby przestał.
Powinien być zakaz trzymania tego gówna w blokach.
Jeden dzień w tygodniu wolny i nawet pier****nej książki nie mogę poczytać w spokoju.
A potem przed sylwestrem te przygłupy będą stękać aby nie strzelać bo pieski się boją.
Raz w
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 23.06.2026, 07:45:07 via Android
  • 1
@nocne_zwidy: idz do czytelni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
tfuj_pszyjaciel
tfuj_pszyjaciel
21.06.2026, 21:23:20
  • 1
Czemu ukraina nie atakuje infrastruktury energetycznej typu elektrownie i stacje energetyczne? Taki transformator tez sie ladnei jara...

#ukraina
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 21.06.2026, 21:40:28 via Android
  • 1
@tfuj_pszyjaciel: bo to uderza w cwyliow bezpośrednio
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
20.06.2026, 05:35:43
  • 735
Czaicie? Gość nasyła na mnie policję bo remont robię xDDD
Kupiłem mieszkanie i robię w nim generalny remont
Wszystko w godzinach zgodnych z regulaminem spółdzielni, sam fakt remontu i zakres prac również został zgłoszony
Wczoraj po 16 skuwałem płytki w łazience i przyszedł sąsiad 50lv z sąsiadką 80lv że im za głośno
Powiedział że jeśli nie przestaniemy to zadzwoni na straż miejską i zrobią pomiary głośności (xD)
Babka od samego początku lamentowała to nawet
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 20.06.2026, 07:34:10 via Android
  • 0
@sikpi: ale bym mu terror robił xd fiu fiu
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
19.06.2026, 09:10:43
  • 0
Denerwuje mnie, ze zawsze pod pretekstem "czynnika" typu susze, cieśniny, posiedzenia, jakies czynniki podowe w egzotycznyn kraju oddalonym o jakieś 3000 km to w Polsce mamy wszystko praktycznie najdroższe na świecie.

Tylko dlatego ja muszę płacić tak drakońsko za wszystko mieszkanie, kredyt, jogurt, subskrypcje, że kiedyś przed wojną i po wojnie polskie nieudaczne elity dały się tak sfrajerzyć, i że zostało dogadane, że przetrwamy, ale będziemy musieli tyrać na cały świat i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 19.06.2026, 09:13:59 via Android
  • 7
@MakiawelicznyAltruista: lecz się xd
  • Odpowiedz
becvvv
becvvv
becvvv
15.06.2026, 11:39:24
  • 0
Co to zrobić by poprawić zasięg WIFI na 1 piętrze?

Internet światłowodowy 100 Mbps z inea. Dom piętrowy, mało sąsiadów z WIFI. Na patrzerze router NOKIA G-240W-C ze zintegrowanym ONT. Na 1 piętrze słaby zasięg wifi i myślę co to zrobić. Na szczęście jest pociągnięta skrętka na 1 piętro.

Myślałem nad tym, by na 1 piętrze dołożyć Cudy WR3000S, ale czy to się sprawdzi? Słyszałem, że lepiej jest mieć mesh, no ale ten
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 15.06.2026, 11:40:42 via Android
  • 2
@becvvv: Access point albo zwykły wzmacniacz wifi do gniazdka z wejściem LAN
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
11.06.2026, 08:34:07
  • 217
Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarobił pieniądze i co robi? To, co każdy biedak, któremu pierwszy raz w życiu coś zostało na koncie: natychmiast to p----------a. Bo pieniądze biedaka parzą w ręce. Muszą być wydane, pokazane, obfotografowane w garażu podziemnym i rozesłane znajomym w DMach razem ze specyfikacją odmawianą jak różaniec: skóry nappa, noktowizor, harman kardon, grzanie przód tył. Amen.

A teraz popatrzcie na lekarza i prawnika. Zawody, w których pieniądz
BlackpillMonster - Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarob...

źródło: cea72c167f408801527742e4f7985153564fb2818b1ef55660bfe8b04cc50183

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 11.06.2026, 11:22:54 via Android
  • 3
@BlackpillMonster: Co cię tak d--a piecze i interesuje na co ktoś wydaje pieniądze, czuć syndrom biedaka zazdrośnika Polaczka xd
Jedni lubią samochody inni perfumy ubrania czy inne przyjemności.
  • Odpowiedz
abeborak
abeborak
08.06.2026, 06:04:09
  • 20
Dzień Dobry, choć nie dla mnie.

3 razy dzisiaj prawie zginąłem na motocyklu

Jeżdżę raczej spokojnie, po mieście wyprzedzam właściwie tylko na czerwonym w ramach split-line.

1.
abeborak - Dzień Dobry, choć nie dla mnie.

3 razy dzisiaj prawie zginąłem na motocyk...

źródło: 1000034214

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 08.06.2026, 08:07:12 via Android
  • 2
@tombeczka: kogo obchodzi nastawienie innych kierowców, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo motocyklisty... Tak wbrew temu głupiemu gadaniu, głośny wydech zwiększa widoczność motocyklu a sam jeżdżę tylko samochodem.
  • Odpowiedz
kaholko
kaholko
kaholko
05.06.2026, 16:12:31
  • 0
Faceci jak ona wam sie podoba ? Kobiety co myslicie o takim stylu? Te brwi, usta, rzesy, makijaz, piersy , ubor itd. Ocencie jej wyglad i styl
kaholko - Faceci jak ona wam sie podoba ? Kobiety co myslicie o takim stylu? Te brwi,...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 05.06.2026, 16:45:54 via Android
  • 2
@straszny_cham: widzisz i wiesz że kompleksy i plankton w głowie
  • Odpowiedz
maturzysta_ze_szczecina
maturzysta_ze_szczecina
01.06.2026, 08:27:54
  • 33
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 01.06.2026, 08:34:53 via Android
  • 3
@maturzysta_ze_szczecina: worek na głowę
  • Odpowiedz
GoracyStek
GoracyStek
01.06.2026, 08:16:03
  • 8
Gdy jesteś na mieście, a odzywa się kubełek KFC z wczoraj

#lego
GoracyStek - Gdy jesteś na mieście, a odzywa się kubełek KFC z wczoraj

#lego

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 01.06.2026, 08:16:42 via Android
  • 0
@GoracyStek: wczoraj o------m kubełek i zapilem litrem mleka
  • Odpowiedz
PepeSmutnyJest
PepeSmutnyJest
PepeSmutnyJest
01.06.2026, 05:15:35
  • 2
Wczoraj skończyłem pierwsza fuche na lewo i się zastanawiałem czy nie iść we własną działalność, dzisiaj po 6 dostałem wiadomość od kierownika że starej roboty żebym zadzwonił bo ma dla mnie propozycje. Jak żyć Mirki, jak żyć jak się nie ma jaj żeby podejmować kluczowe decyzje. #praca #pracbaza
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI 01.06.2026, 05:33:48 via Android
  • 1
@PepeSmutnyJest: tak z ciekawości, jakie to są dobre warunki w branży brukarstwa pracując u kogoś? Rozumiem że na umowie o pracę.

Nie wydaje się to skomplikowane, kilka robot i pewnie masz wszystko ogarnięte, jeżeli miałbyś płynność zleceń to dasz sobie radę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 31.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking