Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 50
źródło: temp_file1137746248456832953
Pobierz- 31
źródło: temp_file4916797873365871375
PobierzDo digitalu ni w ząb się nie mogę przekonać, nie cierpię rysika bez oporu ślizgającego się po ekranie. Musi być skrobanie czymś po
Jakieś protipy jak znaleźć dobrego terapeutę nie naciągacza na #depresja ?
Jako facet na pewno lepiej mi iść do gościa bo babka może gardzić słabym mężczyzną.
Podobno też nurt psychodynamiczny dobry, ale nie wiem.
─
- 1
Jako facet na pewno lepiej mi iść do gościa bo babka może gardzić słabym mężczyzną.
@mirko_anonim: XD
u innych jak bylem to mnie w-------i zawsze :D a jeden ciagnal kase przez poltora roku i chvja pomogl
#s----------e #
źródło: 59vpzjyoutaa1
PobierzPrawda jest taka,że zawsze nam będzie mało tak jest skonstruowany nasz zwierzęcy mózg.
#przegryw #depresja #psychologia
- 3
Prawda jest taka,że zawsze nam będzie mało tak jest skonstruowany nasz zwierzęcy mózg.
@Kodzirasek:
zwierzęcy tak jest skonstruowany. na szczęście mamy też wyższe funkcje niż tylko te zwierzęce :)
człowiek z poczuciem braku szczęścia będzie zawsze nieszczęśliwy... taki człowiek myśli że samochód da mu szczęście. Potem pracuje nieszczęśliwy żeby tylko mieć samochód, po roku kupuje samochód cieszy się nim przez tydzień a potem znowu jest nieszczęśliwy... wiec wkręca sobie że żona
- 5
W punkt w końcu ktoś zrozumiał co miałem na myśli.
@Kodzirasek: większość ludzi tego nie ogarnia...
myślą że trzeba mieć pragnienie(poczucie braku) żeby mieć motywację aby coś robić, że trzeba od poniedziałku do piątku cierpieć i się poświęcać żeby zasłużyć na odpoczynek w weekend... a w jakiejś dłuższej perspektywie zdobyć obiekt pragnienia...
nie ogarniają że "szczęście to sposób podróżowania, a nie
- 16
Jesli ktoś chce być lepszą wersją samego siebie to wtedy będziesz żył w ciągłym napięciu.Odkad skończyłem z rozwojem osobistym i zająłem się duchowością oraz medytacja to jest o niebo lepiej.
#przegryw #psychologia #depresja #nerwica #rozwojosobisty
zgadam sie że walka o pieniądze czy kobiety to żródło napięć, nie wszystko od ciebie zależy i nie każdy to lubi
ale chcieć być lepszą wersją samego siebie - to uczyć się, ćwiczyć, mieć zainteresowania - to ci raczej nie zaszkodzi
i dopiero zaakceptuje jak będzie lepsza wersja rozumiesz ?
trochę jest mi obce to jak można siebie nie akceptować,
mam dużo rzeczy że bym zmienił to czy tamto,
to są powiedzmy sprawy czy zachowania do poprawy,
ale samo akceptowanie siebie jako osoby to nie wiem jak to działa bo chyba nigdy nie mialem takich myśli
Ktoś kiedyś pisał że idąc do psychiatry i mówiąc że się nie ma energii dostaje się jakiś dobry towar, a w najgorszym wypadku SNRI.
Ktoś kojarzy o jaki lek może chodzić?
#depresja
─
Ktoś kiedyś pisał że idąc do psychiatry i mówiąc że się nie ma energii dostaje się jakiś dobry towar,
nie dostaje się.
Ktoś kojarzy o jaki lek może chodzić?
nic innego niż SNRI, bupropion, małe dawki amisulprydu, ssri z tych aktywizujących nie dostaniesz najpewniej. ew kombinację w stylu California rocket fuel jak nic innego nie działa.
to
Ktoś kiedyś pisał że idąc do psychiatry i mówiąc że się nie ma energii dostaje się jakiś dobry towar
@mirko_anonim: xd
#depresja #s----------e
źródło: comment_1650088605Xq8GP0TARRNXkbALA1ZFWW
Pobierz#przegryw #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
źródło: tenor
Pobierz- 11
Nigdy nie trafisz do wirtualnego świata bo nie jesteś wartością dodana dla systemu, nie ma sensu symulować obiektu który się nie rozwija naturalnie
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
10
Lęk społeczny to nie nieśmiałość. Przyczyny, objawy i leczenie lęku społecznego

Lęk społeczny, określany czasem mianem fobii społecznej, jest rodzajem zaburzenia lękowego, które powoduje niepokój lub strach w sytuacjach społecznych. Osoby z tą przypadłością mają problemy z rozmawianiem z innymi, poznawaniem nowych osób i uczęszczaniem na spotkania towarzyskie.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Ile dni zwolnienia na wypalenie zawodowe?
L4 na wypalenie zawodowe, a dokładniej związane ze stanem zdrowia psychicznego, może trwać maksymalnie 182 dni.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Czy bycie przegrywem to powód do dumy?
- Tak 29.3% (27)
- Nie 70.7% (65)
K---a, ja nie potrafię. Chciałbym, ale chcieć to za mało. Jestem zbyt słaby.
Jestem jedną, wielką porażką.
Czemu to wszystko zaszło tak daleko...
#depresja #s----------e #gorzkiezale #zalesie #patologia
- 18
Ostatni rok kiedy jeszcze walczyłem
#depresja #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
źródło: 1000013965
Pobierz- 1
Nie, to nie pandemia. A już na pewno niebezpośrednio.
- 0
źródło: 1000013954
Pobierz
źródło: temp_file4760241092856152878
Pobierz- 6
Albo czerpania olbrzyyyymiej radości z dobrych chwil i wgl
A z drugiej nienawidzę tego co dzieje się w trudnych chwilach tego przejmowania wszystkim razy milion i towarzyszącego bólu potrafiącego mnie zabić i wyłączyć z funkcjonowania na dłuuuuuuugo
Tego że nie umiem nad nim zapanować
Czasem do tego stopnia że mi się ulewa i obarczam nim
źródło: 1000013858
Pobierz- 4
kocham swoją emocjonalność i np możliwość wzruszenia się głęboko przy oglądaniu filmu słuchaniu muzyczki czy podziwianiu piękna natury
@Chodtok: Literalnie.
W ogóle RELuje tak w 100% z Twoimi wpisami.
Najgłębsze wspomnienia to właśnie natura i jakiś majestatyczny krajobraz, wzruszające sceny...
Chciałbym tak: (╯︵╰,)
źródło: 98e235cecef0ea27e92d2a478c67cc8d7e49ae18732dbca0281b2a9356611e16-41.jpg_ooooxooxox_1280x720
Pobierz- 5
- 5
- 6



















v"Siedem razy prałem pościel, która ciągle pachnie Tobą
I wyglądałem żałośnie, kiedy w mur waliłem głową
I ta krew nie była sztuczna, to nie kropla, tylko potok
Chciałbym przyjść pod Twoją bramę, chociaż nie ma tam nikogo"
źródło: tumblr_8e9d7dac56b689fe3036f711269e1951_3c28bbf9_500
Pobierz