Nie mam najmniejszego pojęcia kiedy zleciały ostatnie 3 miesiące. Ledwo co siedziałem przed komputerem po ciemku w sylwestra, niepokojony dźwiękiem fajerwerków, a już 25% roku za nami. Nie mam pojęcia, zarzekam się, co się stało z ostatnimi 4 latami. Nie wiem kiedy, nie wiem gdzie, nie wiem jak. Minęły bezpowrotnie, a w moim życiu nic się nie wydarzyło. W zasadzie to ciężko mi powiedzieć, na co zmarnowałem ostatnie 10 lat, ale czasy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 129
@ToJestNiepojete: chłopie ja nie pamiętam nic z lat 2009-2020, mentalnie się zatrzymałem na 2009 a kalendarz mi mówi że jest 2024
@ToJestNiepojete po 30lvl jest tak samo, a nawet chyba jeszcze szybciej leci¯_(ツ)_/¯
j--------e 21 wiek gdzie wszyscy młodzi ludzie są wysocy, ekstrawertyczny, przystojni, mają vifony na głowie a ja sie rodzę jako łysiejący introwertyczny manlet z brzydką mordą xD. Będzie dane mi zdechnąć nigdy nie zamoczywszy, bo moje podludzkie geny są niezdolne do podjęcia selekcyjnego testu narzuconego przez środowisko.
Przecież to wszystko jest takie proste i logiczne, a i tak niektórzy będą to wypierać i p-------ć o jakichś tarapiach xD. Nie spełniasz obecnych wymogów
Przecież to wszystko jest takie proste i logiczne, a i tak niektórzy będą to wypierać i p-------ć o jakichś tarapiach xD. Nie spełniasz obecnych wymogów
źródło: giraffecel
Pobierz@Glock17: Problem z naturalną selekcją u ludzi jest taki, że obecnie przed nadmiar mężczyzn i hoeflację rozmnażają się nawet największe kobiece odpady, więc wiele jeszcze czasu minie nim genetyczne przegrywy zostaną wyeliminowane.
21 wiek gdzie wszyscy młodzi ludzie są wysocy, ekstrawertyczny, przystojni
@Glock17: co to w ogóle za teoria
@sianowydymm: ok 2 miesięcy do całkowitego zaniku.
- 2
Cały czas chodzę jakiś mocno zestresowany. Tak już od około dwóch tygodni. Najgorsze są poranki, a także wieczory. Ale siedzę i cały czas się stresuję, obojętnie co robię i gdziekolwiek jestem. Nie potrafię tego się pozbyć. Czasami sen przynosi ukojenie, ale potrafię się obudzić w nocy i też się bać. Próbuję znaleźć sobie różne formy relaksu, ale nic mi nie pomaga, nawet dobra pogoda od kilku dni. Jakaś nerwica, czy coś… Nawet
konto usunięte via Wykop
- 0
@Batmin: Sport zacznij uprawiać ale taki samemu. Rower, bieganie lub hantle sobie kup i ćwicz w domu. Uspokoi wewnętrznie, uporządkuje myśli, da dawkę endorfin. Ja po wypadku odkąd nie ćwiczę również jestem zestresowany i znerwicowany. A kiedyś tak nie było.
- 0
@Saddam_Husajn: idę właśnie na rower. Ale ćwiczenia właśnie też raczej mi nie pomagają.
- 36
@Maxior99: gdyby tyle szarych myszek chodziło na spacery, co w święta, świat byłby piękniejszy (ʘ‿ʘ)
- 2
@Femme-nie-Fatale: wykop to moje miejsce w którym jestem w 100% szczery
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Po przeczytaniu wiadomości na wykopie o śmierci Igi Goch pomyślałem, że to trochę jak ja.
Ludzie w komentarzach zastanawiali się, czemu nagle odeszła, skoro miała optymistyczne wpisy. Ale ona stosowała copium od dawna.
Też jestem schorowany, nie śmiertelnie, ale mocna fobia społeczna , depresja i problemy trawienne od wielu lat spowodowały, że straciłem bardzo dużo w życiu.
Przez lata stosowałem właśnie takie copium, że kiedyś się uda, fobia minie, depresja
Po przeczytaniu wiadomości na wykopie o śmierci Igi Goch pomyślałem, że to trochę jak ja.
Ludzie w komentarzach zastanawiali się, czemu nagle odeszła, skoro miała optymistyczne wpisy. Ale ona stosowała copium od dawna.
Też jestem schorowany, nie śmiertelnie, ale mocna fobia społeczna , depresja i problemy trawienne od wielu lat spowodowały, że straciłem bardzo dużo w życiu.
Przez lata stosowałem właśnie takie copium, że kiedyś się uda, fobia minie, depresja
- 2
Anonim (nie OP): > czemu nagle odeszła, skoro miała optymistyczne wpisy
@mirko_anonim: Iksde. Nikt się nie zastanawiał czemu nagle odeszła skoro miała optymistyczne wpisy, tylko raczej czemu była tak optymistycznie nastawiona do życia, mimo że codziennie przeżywała piekło, nie mogła się ruszyć bez bólu, leki niewiele działały i pomimo tego koszmaru miała w sobie siłę żeby dalej walczyć i motywować innych swoją postawą.
Porównujesz fobię społeczną i problemy z
@mirko_anonim: Iksde. Nikt się nie zastanawiał czemu nagle odeszła skoro miała optymistyczne wpisy, tylko raczej czemu była tak optymistycznie nastawiona do życia, mimo że codziennie przeżywała piekło, nie mogła się ruszyć bez bólu, leki niewiele działały i pomimo tego koszmaru miała w sobie siłę żeby dalej walczyć i motywować innych swoją postawą.
Porównujesz fobię społeczną i problemy z
- 1
✨️ Autor wpisu (OP): A teraz nazwijcie mnie zgorzkniałym człowiekiem, który zasłużył na to co ma, bo nie zgodziłem się z wami.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Akinori456: Świat który powinien być dla ludzi zawiódł. Świat jest dla bogatych ludzi.
@Akinori456 w polsce była podobna historia. Gościu niewładny po wypadku motocyklowym prosił o prawo do eutanazji w polsce. A wyszlo że to poprostu był glos rozpaczy, że z tą chęcią eutanazji to tak nie do końca.
Chciał poprostu w pełni żyć..
Pomogła mu Anna Dymna i jej fundacja.
Gość ma wózek z respiratorem i zaproszenia na różne wydarzenia sportowe, muzyczne, artystyczne.. i osobistego kierowce z wanem.
Chciał poprostu w pełni żyć..
Pomogła mu Anna Dymna i jej fundacja.
Gość ma wózek z respiratorem i zaproszenia na różne wydarzenia sportowe, muzyczne, artystyczne.. i osobistego kierowce z wanem.
- 11
#cieszesie #samochody #marzenia skutek #depresja
Kilka lat temu otrzymałem zdradziecki cios od najbliższej osoby. W efekcie bajzel w życiu, straty materialne i depresja.
Czułem że nic już nie ma sensu, ani przyszłości i nie mam nic do stracenia i w ogóle walić wszystko no i.... postanowiłem kupić samochód który jest odzwierciedleniem mojego ideału wyglądu samochodu. Nieekonomiczny i niepraktyczny, ale za to pełny frajdy.
No
Kilka lat temu otrzymałem zdradziecki cios od najbliższej osoby. W efekcie bajzel w życiu, straty materialne i depresja.
Czułem że nic już nie ma sensu, ani przyszłości i nie mam nic do stracenia i w ogóle walić wszystko no i.... postanowiłem kupić samochód który jest odzwierciedleniem mojego ideału wyglądu samochodu. Nieekonomiczny i niepraktyczny, ale za to pełny frajdy.
No
źródło: temp_file5397092807461485082
Pobierz@ufokufok1 fajny jag, niech służy jak najdłużej
konto usunięte via Wykop
- 4
@ufokufok1: to jest nowy I-PACE? bo zielone tablice czyli elektryk
#przegryw #depresja #samotnosc #alkoholizm
"Gdyby mi ktoś powiedział, gdybym miał choć odrobinę gwarancji, że będę mógł być z Tobą, choć przez rok, choć przez pół roku, a potem - śmierć, to bym pojechał do Ciebie.
To nie melodramat; to wyznanie tego, który na pewno - z całym idiotyzmem i kabotynizmem - najwięcej Cię kochał.
"
"Gdyby mi ktoś powiedział, gdybym miał choć odrobinę gwarancji, że będę mógł być z Tobą, choć przez rok, choć przez pół roku, a potem - śmierć, to bym pojechał do Ciebie.
To nie melodramat; to wyznanie tego, który na pewno - z całym idiotyzmem i kabotynizmem - najwięcej Cię kochał.
"
źródło: ad
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@depresyjnydziad: jeden z lepszych wpisów jakie przeczytałem ostatnio
@depresyjnydziad: to nie pomoze, zobaczysz swoje odbicie w lustrzanych powierzchniach i umrzesz, albo zwymiotujesz.
#przegryw #alkoholizm #depresja #samotnosc #koholowetesty
To teraz drugi zawodnik.
Górnośląskie Jasne Pełne. Cena 3.50zł
Opis:
To teraz drugi zawodnik.
Górnośląskie Jasne Pełne. Cena 3.50zł
Opis:
źródło: fetch
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@depresyjnydziad ładna puszka ale mocno średnie w smaku
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
slodycz i aromat mango
@depresyjnydziad: ja banana bardziej niż mango w nim czuje xd
ogólnie spoko pszeniczniak
może jeszcze dopisuj cenę xd
- 1
@Vadzior: Oki, bedzia cena od nastepnych.
- 4
Mam tylko 174cm. Każdy jest ode mnie wyższy, jak widzę pary to chłop zawsze wyższy o głowę od baby.
Wzrost u faceta jest najważniejszy, kto go nie ma ten niech straci nadzieję na normalne życie społeczne i relacje. Wielokrotnie byłem wyśmiewany za wzrost przez dziewczyny i teraz chce tylko jednego, zemsty.
Na niczym w tym świecie mi nie zależy, chętnie bym pooglądał jak płonie więc mam nadzieję że jakaś wojna albo zaraz
Wzrost u faceta jest najważniejszy, kto go nie ma ten niech straci nadzieję na normalne życie społeczne i relacje. Wielokrotnie byłem wyśmiewany za wzrost przez dziewczyny i teraz chce tylko jednego, zemsty.
Na niczym w tym świecie mi nie zależy, chętnie bym pooglądał jak płonie więc mam nadzieję że jakaś wojna albo zaraz
Wzrost u faceta jest najważniejszy
@katu23: Raczysz pan p-------ć bez sensu. Proszę spojrzeć na przykład na #przemcel chłop prawie dwa metry wzrostu a se dziewczyny nie mógł znaleźć i poszedł w gejpill. Ja mam 180 i też u mnie chujnia z babami. Nie tylko wzrost się liczy, ale też dobra morda, albo gadka. To wszystko jest razem skorelowane...
@Pharos
Nie jest ale trochę nic jednak dziwnego że tak myśli jeśli pewne przez całe życie był wyśmiewany przez swój wzrost i być może wygląd (szczególnie wtedy
To nie jest normalne Mireczku. Mam mniej wzrostu niż ty, ale nigdy nie miałem do innych pretensji, że mają mniej p--------e niż ja bo są wyżsi. Ogarnij się, bo straszna frustracja z tego bije - skoro chciałbyś czyjegoś cierpienia jako zadośćuczynienia za twoje "krzywdy".
Nie jest ale trochę nic jednak dziwnego że tak myśli jeśli pewne przez całe życie był wyśmiewany przez swój wzrost i być może wygląd (szczególnie wtedy
- 11
@DontDoThis no i dobrze ci tak nohomo
- 17
Wspominam @ignis84, którą śledziłem przeszło od roku. Spoczywaj w pokoju, tam jest Ci na pewno lżej. (╯︵╰,)
#depresja #ignis84 #nowotwory #onkologia #zalesie #psychologia #gorzkiezale
#depresja #ignis84 #nowotwory #onkologia #zalesie #psychologia #gorzkiezale
źródło: image_picker_AE11EEA9-678B-40EB-A675-16D443F188AC-48964-000008237743C591
Pobierz
- 0
#programowanie #programista #depresja #psychologia ej... czy nie jest to ciekawy pomysl. Aplikacja lub plugin ktory na bazie slow kluczowych przegladanych tresci blokuje je lub chowa? Chodzi o osoby ktore np. maja problemy psychiczne, takie jak depresja czy hipochondria lub poodobne. Mam wrazenie ze mozna by bylo przez to zmniejszyc stymulowanie negatywnymi informacjami. Obecnie duzo przeglada sie neta i socialmedia ktore zalewane sa negatywnymi tresciami
@havocki: czyli takie przeciwienstwo social meciow
- 0




























Czy na spi3rdolenie dostane jakieś mocniejsze leki działające doraźnie czy tylko jakieś gówniane ssri, które MOŻE zadziała za kilka tygodni? Mówię o takim naprawdę konkretnym spi3rdoleniu jak niemożność pójścia do roboty, rozmowy przez telefon czy wyjścia z mieszkania, bo boje się że kogoś spotkam na klatce schodowej i mam instant przyśpieszone bicie serca i drżenie rąk XD Do psychiatry nawet nie jestem w stanie się umówić, bo wiem
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
Chciałem sprawdzić gdzie teraz przyjmuje, a tu takie coś
https://www.o2.pl/informacje/nie-zyje-znany-psychiatra-dariusz-j-mial-oszukac-nfz-na-8-mln-zl-6829736078891552a