✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy na spi3rdolenie dostane jakieś mocniejsze leki działające doraźnie czy tylko jakieś gówniane ssri, które MOŻE zadziała za kilka tygodni? Mówię o takim naprawdę konkretnym spi3rdoleniu jak niemożność pójścia do roboty, rozmowy przez telefon czy wyjścia z mieszkania, bo boje się że kogoś spotkam na klatce schodowej i mam instant przyśpieszone bicie serca i drżenie rąk XD Do psychiatry nawet nie jestem w stanie się umówić, bo wiem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mam najmniejszego pojęcia kiedy zleciały ostatnie 3 miesiące. Ledwo co siedziałem przed komputerem po ciemku w sylwestra, niepokojony dźwiękiem fajerwerków, a już 25% roku za nami. Nie mam pojęcia, zarzekam się, co się stało z ostatnimi 4 latami. Nie wiem kiedy, nie wiem gdzie, nie wiem jak. Minęły bezpowrotnie, a w moim życiu nic się nie wydarzyło. W zasadzie to ciężko mi powiedzieć, na co zmarnowałem ostatnie 10 lat, ale czasy
ToJestNiepojete - Nie mam najmniejszego pojęcia kiedy zleciały ostatnie 3 miesiące. L...

źródło: fotka1

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j--------e 21 wiek gdzie wszyscy młodzi ludzie są wysocy, ekstrawertyczny, przystojni, mają vifony na głowie a ja sie rodzę jako łysiejący introwertyczny manlet z brzydką mordą xD. Będzie dane mi zdechnąć nigdy nie zamoczywszy, bo moje podludzkie geny są niezdolne do podjęcia selekcyjnego testu narzuconego przez środowisko.
Przecież to wszystko jest takie proste i logiczne, a i tak niektórzy będą to wypierać i p-------ć o jakichś tarapiach xD. Nie spełniasz obecnych wymogów
G.....7 - j--------e 21 wiek gdzie wszyscy młodzi ludzie są wysocy, ekstrawertyczny, ...

źródło: giraffecel

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glock17: Problem z naturalną selekcją u ludzi jest taki, że obecnie przed nadmiar mężczyzn i hoeflację rozmnażają się nawet największe kobiece odpady, więc wiele jeszcze czasu minie nim genetyczne przegrywy zostaną wyeliminowane.
  • Odpowiedz
Cały czas chodzę jakiś mocno zestresowany. Tak już od około dwóch tygodni. Najgorsze są poranki, a także wieczory. Ale siedzę i cały czas się stresuję, obojętnie co robię i gdziekolwiek jestem. Nie potrafię tego się pozbyć. Czasami sen przynosi ukojenie, ale potrafię się obudzić w nocy i też się bać. Próbuję znaleźć sobie różne formy relaksu, ale nic mi nie pomaga, nawet dobra pogoda od kilku dni. Jakaś nerwica, czy coś… Nawet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Batmin: Sport zacznij uprawiać ale taki samemu. Rower, bieganie lub hantle sobie kup i ćwicz w domu. Uspokoi wewnętrznie, uporządkuje myśli, da dawkę endorfin. Ja po wypadku odkąd nie ćwiczę również jestem zestresowany i znerwicowany. A kiedyś tak nie było.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Po przeczytaniu wiadomości na wykopie o śmierci Igi Goch pomyślałem, że to trochę jak ja.
Ludzie w komentarzach zastanawiali się, czemu nagle odeszła, skoro miała optymistyczne wpisy. Ale ona stosowała copium od dawna.
Też jestem schorowany, nie śmiertelnie, ale mocna fobia społeczna , depresja i problemy trawienne od wielu lat spowodowały, że straciłem bardzo dużo w życiu.
Przez lata stosowałem właśnie takie copium, że kiedyś się uda, fobia minie, depresja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): > czemu nagle odeszła, skoro miała optymistyczne wpisy

@mirko_anonim: Iksde. Nikt się nie zastanawiał czemu nagle odeszła skoro miała optymistyczne wpisy, tylko raczej czemu była tak optymistycznie nastawiona do życia, mimo że codziennie przeżywała piekło, nie mogła się ruszyć bez bólu, leki niewiele działały i pomimo tego koszmaru miała w sobie siłę żeby dalej walczyć i motywować innych swoją postawą.

Porównujesz fobię społeczną i problemy z
  • Odpowiedz
@Akinori456 w polsce była podobna historia. Gościu niewładny po wypadku motocyklowym prosił o prawo do eutanazji w polsce. A wyszlo że to poprostu był glos rozpaczy, że z tą chęcią eutanazji to tak nie do końca.

Chciał poprostu w pełni żyć..

Pomogła mu Anna Dymna i jej fundacja.

Gość ma wózek z respiratorem i zaproszenia na różne wydarzenia sportowe, muzyczne, artystyczne.. i osobistego kierowce z wanem.
  • Odpowiedz
#cieszesie #samochody #marzenia skutek #depresja

Kilka lat temu otrzymałem zdradziecki cios od najbliższej osoby. W efekcie bajzel w życiu, straty materialne i depresja.
Czułem że nic już nie ma sensu, ani przyszłości i nie mam nic do stracenia i w ogóle walić wszystko no i.... postanowiłem kupić samochód który jest odzwierciedleniem mojego ideału wyglądu samochodu. Nieekonomiczny i niepraktyczny, ale za to pełny frajdy.
No
ufokufok1 - #cieszesie #samochody #marzenia skutek #depresja 

Kilka lat temu otrzyma...

źródło: temp_file5397092807461485082

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #depresja #samotnosc #alkoholizm
"Gdyby mi ktoś powiedział, gdybym miał choć odrobinę gwarancji, że będę mógł być z Tobą, choć przez rok, choć przez pół roku, a potem - śmierć, to bym pojechał do Ciebie.
To nie melodramat; to wyznanie tego, który na pewno - z całym idiotyzmem i kabotynizmem - najwięcej Cię kochał.
"
depresyjnydziad - #przegryw #depresja #samotnosc #alkoholizm
"Gdyby mi ktoś powiedzia...

źródło: ad

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #depresja #samotnosc
Zaratustra dotknął drzewa, przy którym spoczywał młodzieniec, i tak rzekł:
- Gdybym chciał oburącz potrząsnąć tym drzewem, nie potrafiłbym tego uczynić.
Ale wiatr, którego nie widzimy, dręczy je i gnie, w którą chce stronę. Najgorzej dręczą nas i gną niewidzialne ręce."
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam tylko 174cm. Każdy jest ode mnie wyższy, jak widzę pary to chłop zawsze wyższy o głowę od baby.
Wzrost u faceta jest najważniejszy, kto go nie ma ten niech straci nadzieję na normalne życie społeczne i relacje. Wielokrotnie byłem wyśmiewany za wzrost przez dziewczyny i teraz chce tylko jednego, zemsty.
Na niczym w tym świecie mi nie zależy, chętnie bym pooglądał jak płonie więc mam nadzieję że jakaś wojna albo zaraz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wzrost u faceta jest najważniejszy


@katu23: Raczysz pan p-------ć bez sensu. Proszę spojrzeć na przykład na #przemcel chłop prawie dwa metry wzrostu a se dziewczyny nie mógł znaleźć i poszedł w gejpill. Ja mam 180 i też u mnie chujnia z babami. Nie tylko wzrost się liczy, ale też dobra morda, albo gadka. To wszystko jest razem skorelowane...
  • Odpowiedz
@Pharos

To nie jest normalne Mireczku. Mam mniej wzrostu niż ty, ale nigdy nie miałem do innych pretensji, że mają mniej p--------e niż ja bo są wyżsi. Ogarnij się, bo straszna frustracja z tego bije - skoro chciałbyś czyjegoś cierpienia jako zadośćuczynienia za twoje "krzywdy".


Nie jest ale trochę nic jednak dziwnego że tak myśli jeśli pewne przez całe życie był wyśmiewany przez swój wzrost i być może wygląd (szczególnie wtedy
  • Odpowiedz
#programowanie #programista #depresja #psychologia ej... czy nie jest to ciekawy pomysl. Aplikacja lub plugin ktory na bazie slow kluczowych przegladanych tresci blokuje je lub chowa? Chodzi o osoby ktore np. maja problemy psychiczne, takie jak depresja czy hipochondria lub poodobne. Mam wrazenie ze mozna by bylo przez to zmniejszyc stymulowanie negatywnymi informacjami. Obecnie duzo przeglada sie neta i socialmedia ktore zalewane sa negatywnymi tresciami
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach