Tak sobie myślałam o sprawie z WuDwaKa i doszłam do wniosku, że jest teraz jakaś epidemia samotności. I nie chodzi o hasztag przegryw, bo i na innych social media widziałam poruszaną tę kwestię. I nie wiem, czy to zawsze tak było i teraz ludzie o tym mówią, czy faktycznie coś jest na rzeczy. Mam wrażenie, że każdy patrzy tylko na siebie i z jakiegoś nieświadomego strachu s-------a przed innymi. Znajomości są takie
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@njdnsjdnjs: kazda skrajnosc jest zla. Jak ktos sobie wkreci ze wsyzscy ludzie sa podli albo ze dziewczyny to chca tylko czadow to czlowiek moze sie zatracic w strachu i nienawsci i latwo tutaj o samospelniajaca sie przepowiednie.
  • Odpowiedz
  • 171
@njdnsjdnjs W czasach naszych starych na pewno czegoś takiego nie było bo gdyby było to by nas na świcie nie było. Dawniej ludzie się integrowali w prawdziwym świecie bo nie było internetu i mediów społecznościowych.
  • Odpowiedz
@lukija: Nie istnieją leki przeciwdepresyjne. Co najwyżej istnieją leki, które działają przeciwlękowo lub wytłumiają emocje. Depresja nie jest powiązana z nierównowagą neuroprzekaźników w mózgu w świetle najnowszych badań (tzw. teoria serotoninowa), więc nazywanie leków oddziałujących na serotoninę mianem "antydepresantów" mija się z celem. Z depresji najskuteczniej wyciąga intensywna psychoterapia + stała grupa ludzi (otoczenie), które akceptują i wspierają daną osobę. Sama pigułka bez diametralnych zmian w życiu to w najlepszym
  • Odpowiedz
Nie miałem swojej osiemnastki, jak czasem słyszałem w rodzinie jak wyglądała czyjaś osiemnastka to wstyd mi było robić swoją nawet dla rodziny. W liceum byłem tylko na jednej z gościem z którym siedziałem w ławce, poza tym nikt mnie nie zaprosił, mimo że było około 30 osób w klasie.
#przegryw #depresja
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miesiąc temu zmarła moja matka. 6 lat opieki nad niepełnosprawną matką się zakończyło. Czuję się jakby ktoś p-------ł mi młotem w łeb. Nikt mi nie powie ,że ugotowałem pyszną zupę albo ,że zrobiłem taką lejącą się jajecznice. Nie rozmieszę już jej tymi idiotycznym manulami. Nie będę słyszał tej pieprzonej muzyki z tych Tureckich seriali. Mieszkanie jest teraz puste. Nawet nie wchodzę do dużego pokoju bo natychmiast mnie uderza smutek. Jedyne dwie rzeczy
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja była, prawdopodobnie kupiła sobie samochód...
A ja nadal boję się, chociażby zrobić te głupie prawo jazdy...
Ale chyba się zmobilizuje, chociaż na kategorie A.
Bo na B, to prędzej bym się zesrał, niż miałbym wsiąść do samochodu, zwłaszcza jako kierowca...
( ͡° ʖ̯ ͡°) ()

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #mojabylatosuka
Akinori456 - Moja była, prawdopodobnie kupiła sobie samochód...
A ja nadal boję się, ...

źródło: temp_file5034035039471441080

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet nie wiem jak mam odreagować te poczucie samotności, by poczuć się lepiej... A-----l nie bo się źle czuje, n-------i też nie bo się po nich źle czuje, nazrec się też nie, bo się przejem i też będę się źle czuł. Ehh k---a ja p------e ( ͡° ʖ̯ ͡°) #depresja #zalesie #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Straciłem już jakikolwiek zaufanie do polityków, państwa, ludzi itd. Od samego wejścia w dorosłość dostaje po dupie. Nie dostałem nic, żadnego socjalu, żadnych ulg, żadnego wsparcia (nawet w urzędzie pracy mi dofinansowania na założenia firmy nie dali bo nie miałam poręczyciela) a za to dostałem większy zus, inflację, ceny mieszkań na moim wypizdowiu są już na poziomie 10k za m2, depresję, ataki paniki, problemy zdrowotne (PiS przestal refundowac lek). Dosłownie od samego
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majkel88: Kolega widzę nie stwarza w ogóle możliwości że istnieją biznesy na niskiej marży które nadal są potrzebne i dają pracę. Niekażda działalność jest wysokopłatna, i niekażda działalność ma możliwość przejścia na pełny etat.
  • Odpowiedz
Czy ktoś się wybrał do #gliwice na cmentarz zapalić świeczkę lub ktoś planuje?

Czy ten śp Mirek nie miał żadnej rodziny, był z nimi skłócony, z domu dziecka, albo umarli itp
że żadnych znajomych nie miał?

przykre, szkoda że zrobił to po cichu a nie co tu się zdarzało w akcie desperacji napisał i odpowiednio zareagowali i go uratowali.
Lukardio - Czy ktoś się wybrał do #gliwice na cmentarz zapalić świeczkę lub ktoś plan...

źródło: chlopaki-nie-placza-chlopaki-sie-wieszaja-napis-na-murze

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukardio: depresja to często nieuleczalna choroba i powinna być dostępna eutanazja dla ludzi opornych na leczenie. Ludzie nie powinni się zabijać, bo od tego powinna być legalna i powszechnie dostępna eutanazja
  • Odpowiedz
Cały czas te j----e ciemne chmury krążą nad moją głową. Mój mózg jest już tak rozjechany. Czemu te patusy muszą niszczyć życia niewinnym dzieciom?

Najbardziej mnie w-----a w tym wszystkim brak zrozumienia w pełni przez innych tego, że to co przeżyłeś w domu MA na ciebie wpływ. Często ludzie bez empatii rzucają generyczne hasła typu: "może twoja przeszłość zależała od rodziców, ale przyszłość zależy od ciebie, więc przestań narzekać i weź się w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach