Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
-38 lvl;
-hajs/ogarnięcie się zgadza, 2 etaty/OE w IT, więc te ~40-50k miesięcznie jest;
-własne #mieszkaniedeweloperskie, fajne auto, moto, podróże;
@mirko_anonim: Tutaj przestałem czytać.
@mirko_anonim: Anonimowe baity trzymają poziom... Rynsztoka, bo baity powinny być chociaż miernej jakości, a ten wysryw to poziom rowu mariańskiego
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego na tagu #przegryw nikt nie wspomina o medycznej marihuanie?! Przecież to game changer dla kogoś kto faktycznie boryka się z problemami. Nie będę nikogo reklamował, bo nie o to mi chodzi ale to jest do ogarnięcia w każdym mieście (nawet online). Ja byłem osobiście na wizycie i miałem gadkę z lekarzem + dałem mu dokumenty z innych wizyt. U mnie w skrócie to: #depresja
Dlaczego na tagu #przegryw nikt nie wspomina o medycznej marihuanie?! Przecież to game changer dla kogoś kto faktycznie boryka się z problemami. Nie będę nikogo reklamował, bo nie o to mi chodzi ale to jest do ogarnięcia w każdym mieście (nawet online). Ja byłem osobiście na wizycie i miałem gadkę z lekarzem + dałem mu dokumenty z innych wizyt. U mnie w skrócie to: #depresja
źródło: gd-zr-re-na-me
Pobierz@mirko_anonim: jaką mam gwarancję, że gdy zapalę marihuanę, to moje zaburzenia lękowe nie wzmocnią się, nie dostanę ataku paniki, paranoji? Na forach dotyczących nerwicy jest mnóstwo postów osób, które zapaliły marihuanę i dostały silnego ataku lęku, który utrzymywał się nawet po wielu miesiącach od niepalenia.
@ziomus0812: Nie masz żadnej gwarancji, co więcej nawet jak początkowo zioło będzie na ciebie super działało to z czasem może się to zmienić i twoje problemy się tylko pogłębią. Niestety to nie jest żadne rozwiązanie, a po wpisie OPa widać, że jest to osoba która bardzo próbuje się od czegoś uzależnić ¯\(ツ)/¯
- 12
Pra archetyp tzw. bliźniaczych płomieni itd skąd to się wzięło w kulturze i psychologia
mity itd
Anuradha lub Anusham to 17. Nakshatra Indie oraz Mitra symbolika.
Sani
mity itd
Anuradha lub Anusham to 17. Nakshatra Indie oraz Mitra symbolika.
Sani
- 2
jezu to jest niesamowite jak cudowni wspaniali ludzie tu jeszcze siedzą i potrafią wyciągnąć pomocną dłoń do randomowego spierdoxa
wiara w ludzkość i to miejsce częściowo przywrócona
#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #depresja #wzruszpocalosci
wiara w ludzkość i to miejsce częściowo przywrócona
#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #depresja #wzruszpocalosci
@Chodtok wyciągam dłoń
- 3
- 2
nie radzę sobie
kompletnie sobie nie radzę
#ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #depresja
kompletnie sobie nie radzę
#ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #depresja
konto usunięte via Wykop
- 9
@Kodzirasek: ja się nawet wstydzę, że ktoś mógłby zobaczyć playlistę jakich piosenek słucham, mimo że obiektywnie nie ma tam nic wstydliwego
konto usunięte via Wykop
- 5
@Kodzirasek: pewnie to drugie: lęk przed oceną, krytyką, wykpieniem (najczęściej irracjonalny)
Te #przegryw Co sądzicie o powiedzeniu Nietzchego:
Moim zdaniem mocno oddaje nasze zmagania.
#oswiadczenie #depresja
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Moim zdaniem mocno oddaje nasze zmagania.
#oswiadczenie #depresja
konto usunięte via Wykop
- 0
@jakismadrynickpolacinsku: Sądzę, że na p--------o filozoficzne, jestem zbyt głupi.
konto usunięte via Wykop
- 3
@jakismadrynickpolacinsku: on podobno tak mówił gdy przeglądał wykop
źródło: Przechwytywanie
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 3
@zona_kapitana: dzieci nigdy nie potrafią docenić tego, jak dobrze mają
Przed pójściem do pracy, tak o 17:30, jeszcze zdrzemnąłem się aby mieć siły ma nockę...
Śniło mi się, że jakaś nieznajoma dziewczyna napisała do mnie na messengerze, pisząc, że mój profil znalazła na facebooku, i wyglądam na interesującą osobę...
Nawet własne życie potrafi być mocno wredne...
(╥﹏╥)
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Śniło mi się, że jakaś nieznajoma dziewczyna napisała do mnie na messengerze, pisząc, że mój profil znalazła na facebooku, i wyglądam na interesującą osobę...
Nawet własne życie potrafi być mocno wredne...
(╥﹏╥)
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
źródło: temp_file2216934400443687626
Pobierz@Akinori456: dlatego profilaktycznie trzeba się samozgwałcić przed snem i problem prawdopodobnie nie będzie występował
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#depresja
Czy jesteście w stanie polecić mi kogoś w Gliwicach, ewentualnie na Śląsku?
Chciałbym dać sobie ostatnia szansę.
─
#depresja
Czy jesteście w stanie polecić mi kogoś w Gliwicach, ewentualnie na Śląsku?
Chciałbym dać sobie ostatnia szansę.
─
@mirko_anonim: ja nie, ale trzymaj się Mireczku
- 0
Anonim (nie OP): Trafiłam tu z nerwicą (depresja męczyła mnie dużo wcześniej), miesięczna terapia (oddział otwarty) bardzo mi pomogła.
https://maps.app.goo.gl/vUwirvhqMmyXfx7P6
Zainteresuj się książką ,,Umysł ponad nastrojem", ale to po terapii.
https://maps.app.goo.gl/vUwirvhqMmyXfx7P6
Zainteresuj się książką ,,Umysł ponad nastrojem", ale to po terapii.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć mireczki. Na wstępie powiem, że to będzie dość długie, ale muszę gdzieś zrzucić z siebie to co mam w głowie, bo jeśli tego nie zrobię, to czuje, że źle się to skończy.
tldr: Mam 26 lat, moje życie to pasmo porażek, jestem zmęczony, samotny i nie mam już siły. Terapia i leki nic nie pomagają. Mam dość.
Mam 26 lat. Moje życie zatrzymało się mniej więcej w 2019
Cześć mireczki. Na wstępie powiem, że to będzie dość długie, ale muszę gdzieś zrzucić z siebie to co mam w głowie, bo jeśli tego nie zrobię, to czuje, że źle się to skończy.
tldr: Mam 26 lat, moje życie to pasmo porażek, jestem zmęczony, samotny i nie mam już siły. Terapia i leki nic nie pomagają. Mam dość.
Mam 26 lat. Moje życie zatrzymało się mniej więcej w 2019
21 lvl i za 5 lat pewnie będę miał to samo [jeśli nie będzie maga do tego momentu].
Socjofobia i brak umiejętności społecznych = kończy się tak. Choćbyś się zesrał to tak już jest, życie to dz...a.
Trzymaj się Miras.
Socjofobia i brak umiejętności społecznych = kończy się tak. Choćbyś się zesrał to tak już jest, życie to dz...a.
Trzymaj się Miras.
- 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Wszystko_albo_nic
moja mama miała udar. Nie jest niepełnosprawna, ale nie mogę jej zostawić samej bo po prostu nie będzie jej stać na opłatę rachunków i życie, bo zarabia minimalną krajową. Mieszkamy w warszawie, w dzielnicy w której sam czynsz to ponad 1000 złotych za 35 metrowe mieszkanie, a mnie nie stać żeby utrzymywać ją i mnie w dwóch różnych mieszkaniach. Uwierz mi, że bardzo chce się stąd
moja mama miała udar. Nie jest niepełnosprawna, ale nie mogę jej zostawić samej bo po prostu nie będzie jej stać na opłatę rachunków i życie, bo zarabia minimalną krajową. Mieszkamy w warszawie, w dzielnicy w której sam czynsz to ponad 1000 złotych za 35 metrowe mieszkanie, a mnie nie stać żeby utrzymywać ją i mnie w dwóch różnych mieszkaniach. Uwierz mi, że bardzo chce się stąd
Fobia społeczna wzmocniła się, ale za to osłabła nerwica (lęk uogólniony). Jak tu żyć?
#przegryw #fobiaspoleczna #nerwica #depresja
#przegryw #fobiaspoleczna #nerwica #depresja
@ziomus0812: Krótko
- 1
xanax
@menel60: to trzymam tylko na ostateczność, staram się nie ćpać w przeciwieństwie do wielu bywalców tutaj na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy na zwolnieniu lekarskim od psychiatry można trenować? Zastanawiam się, ponieważ siedzenie w domu raczej nie polepszy mojego stanu przy nerwicy, a chętnie wykorzystałbym ten czas nie tylko na podreperowanie psychiki, ale też na powrót do formy fizycznej. Wyleciało mi z głowy, żeby zapytać o to lekarza.
#l4 #zwolnienielekarskie #psychiatra #psychiatria #silownia #depresja #nerwica
#l4 #zwolnienielekarskie #psychiatra #psychiatria #silownia #depresja #nerwica
@Tabasco666 jeśli masz wychodzące zwolnienie to tak, mój powiedział że nawet możesz podróżować jeśli to pomaga na Twoją chorobę. Jeśli to nerwica a siłownia Ci pomaga ogarnąć nerwy to jak najbardziej
@Tabasco666 powodzenia na siłowni i w walce :) sam żałuję, że nie chodziłem częściej na siłownię, po powrocie do pracy nadrabiam a tamten okres na zwolnieniu by się lepiej nadał
Czytam na głównej, że gościu, który zaginął popełnił jednak s---------o. I mi się tak przypomniało coś.
Moja siostra znalazła kiedyś zaginionego mężczyznę. Był pół Polski dalej od swojej rodziny.
Wylądował w jej miejscówce.
Wyjechał bez uprzedzenia.
Nie odbierał telefonów.
Moja siostra znalazła kiedyś zaginionego mężczyznę. Był pół Polski dalej od swojej rodziny.
Wylądował w jej miejscówce.
Wyjechał bez uprzedzenia.
Nie odbierał telefonów.
źródło: Screenshot_2024-04-03-18-04-23-588_com.android.chrome-02
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 4
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest jakieś żywe forum na którym można pogadać o depresji/nerwicy czy już wszystko padło? #depresja #nerwica
────────
Czy jest jakieś żywe forum na którym można pogadać o depresji/nerwicy czy już wszystko padło? #depresja #nerwica
────────
@mirko_anonim: karachan.org/b/
- 0
Anonim (nie OP): a tutaj nie możesz? zacznij czytać najpierw wszystkie wpisy zobaczysz wtedy miedzy innymi siebie to ci dużo da.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
why should we care? now we dont care xd now we smile and walk away
#depresja #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #stulejacontent #muzyka #guwnokurva
#depresja #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #stulejacontent #muzyka #guwnokurva
źródło: temp_file747670847758577199
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 3
@penknientyjerz: kocham avril
- 1
@njdnsjdnjs ja też
























Przeglądam oferty pracy...
Czas poszukać czegoś innego...
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #nowapraca
źródło: temp_file6953418587183272728
Pobierz