Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#wenlafaksyna #gownowpis #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #nerwica #depresja #fobiasoleczna
Bylem na wenlafaksyne 375mg zszedlem dosc szybko do zera. Biorac rownoczesnie 125mg fluoweksyne i pregabline 2x75mg rano i na wieczor. Zero objawow odstawiennych. Zadnych piorunow w glowie. Dziwne
Bylem na wenlafaksyne 375mg zszedlem dosc szybko do zera. Biorac rownoczesnie 125mg fluoweksyne i pregabline 2x75mg rano i na wieczor. Zero objawow odstawiennych. Zadnych piorunow w glowie. Dziwne
- 0
@JanTadeusz: Chyba nie koniecznie. Bo jak kiedys zapomnialem brac leku to myslalem ze cos zniszcze, rozwale. A teraz jestem na fluoweksynie i pregablinie
@mateuszdinozaur: no to czysciec przegruwyu
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy mając $$ da się wyjść z przegrywu? A może trzeba na prawdę dużych pieniędzy żeby wyjść?
Mam 3000-4000 wolnej gotówki miesięcznie "na rozrywkę". Tak wiem, że to nie dużo - ale z drugiej strony który dorosły chłop może sobie ot tak pozwolić na "marnowanie" takiej kasy mając rodzinę, jakieś zobowiązania, dzieci, itp. Nieważne, próbowałem już różnych rzeczy w poszukiwaniu szczęścia i sensu życia - kupowanie markowych ciuchów, podróże,
Czy mając $$ da się wyjść z przegrywu? A może trzeba na prawdę dużych pieniędzy żeby wyjść?
Mam 3000-4000 wolnej gotówki miesięcznie "na rozrywkę". Tak wiem, że to nie dużo - ale z drugiej strony który dorosły chłop może sobie ot tak pozwolić na "marnowanie" takiej kasy mając rodzinę, jakieś zobowiązania, dzieci, itp. Nieważne, próbowałem już różnych rzeczy w poszukiwaniu szczęścia i sensu życia - kupowanie markowych ciuchów, podróże,
@mirko_anonim: nie jestem przegrywem, ale moim zdaniem pieniądze jak najbardziej pomogą wyjść z przegrywu.
Z drugiej strony jeśli człowiek chce się zmienić, to i pieniądze nie będą przeszkodą.
Jesli chciałbyś żeby pieniądze same sprawiły, że będziesz dla innych ciekawy i atrakcyjny, to z pewnością nie mówimy tu o kwotach 3-4k miesięcznie, dopisz ze dwa zera i wychodzisz z przegrywu z dnia na dzień
Z drugiej strony jeśli człowiek chce się zmienić, to i pieniądze nie będą przeszkodą.
Jesli chciałbyś żeby pieniądze same sprawiły, że będziesz dla innych ciekawy i atrakcyjny, to z pewnością nie mówimy tu o kwotach 3-4k miesięcznie, dopisz ze dwa zera i wychodzisz z przegrywu z dnia na dzień
@mirko_anonim życie nie ma sensu, i na pewno nie chodzi o $$
Czy tylko ja odnosze wrazenie ze weszlismy w jakas faze c-------h czasow w ktorych przestalo sie mowic o rzeczach naprawde pozytywnych?
- Rozwijanie sie i kariera stało się bleee i troche nieoplacalne bo poswiecenie nie idzie w parze z tym co mozesz otrzymac w zamian a na mieszkanie mlode pokolenie juz nie stac. Lepiej szybko sie wzbogacic i malo pracowac, niz sie zajezdzac.
- Ceny mieszkan polecaily do gory, nic tego nie zatrzyma
- Rzadzacy
- Rozwijanie sie i kariera stało się bleee i troche nieoplacalne bo poswiecenie nie idzie w parze z tym co mozesz otrzymac w zamian a na mieszkanie mlode pokolenie juz nie stac. Lepiej szybko sie wzbogacic i malo pracowac, niz sie zajezdzac.
- Ceny mieszkan polecaily do gory, nic tego nie zatrzyma
- Rzadzacy
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmierć, a już w szczególności przedwczesna z natury jest niemoralna. Mimo że mam silną empatię to dla takich ludzi nie ma ratunku. Trzeba się takimi osobami zajmować praktycznie 24/7 i być przy nich żeby nic złego się nie stało i im do głowy nie wpadło, tak jak w przypadku tej osoby z artykułu. Naprawdę nie jestem taką nieempatyczną świnią, która każdy problem by rozwiązywała w podobny sposób- zlikwidować.
Śmierć, a już w szczególności przedwczesna z natury jest niemoralna. Mimo że mam silną empatię to dla takich ludzi nie ma ratunku. Trzeba się takimi osobami zajmować praktycznie 24/7 i być przy nich żeby nic złego się nie stało i im do głowy nie wpadło, tak jak w przypadku tej osoby z artykułu. Naprawdę nie jestem taką nieempatyczną świnią, która każdy problem by rozwiązywała w podobny sposób- zlikwidować.
źródło: 23b610b4227e933036b942b39e1cce54d334798c98ec5dd4648b242fbaac6e83
Pobierz@mirko_anonim: jej życie, to jej decyzje. czaisz? jej życie. jej wybory.
Śmierć, a już w szczególności przedwczesna z natury jest niemoralna.
@mirko_anonim: xD od razu widać że debil.
Secondhand Serenade, Cigarettes After S-x lub Stereophonics...
To są wyłącznie zespoły muzyczne których najczęściej słucham...
Ich muzyka, idealnie odzwierciedla moją duszę...
( ͡° ʖ̯ ͡°) (╥﹏╥)
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
To są wyłącznie zespoły muzyczne których najczęściej słucham...
Ich muzyka, idealnie odzwierciedla moją duszę...
( ͡° ʖ̯ ͡°) (╥﹏╥)
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
- 0
Secondhand Serenade - Like a Knife

- 0
Cigarettes After S-x - Sweet

- 16
Czuję, jakbym w ogóle nie należał do żadnej grupy społecznej...
Nawet w pracy czuję się takim... Odludkiem?...
Codzienne samotne życie mnie już dobija...
Ale poznawanie kogoś nowego???
Przecież bym się prędzej zejsrał... Ja już za bardzo jestem przyzwyczajony do samotności. Przecież ja nawet dzisiaj rano z samotnością wypiłem p--o...
( ͡° ʖ̯
Nawet w pracy czuję się takim... Odludkiem?...
Codzienne samotne życie mnie już dobija...
Ale poznawanie kogoś nowego???
Przecież bym się prędzej zejsrał... Ja już za bardzo jestem przyzwyczajony do samotności. Przecież ja nawet dzisiaj rano z samotnością wypiłem p--o...
( ͡° ʖ̯
@Akinori456: Rozumiem kolege, ehh
@ProDziekan69: Na tym tagu to nic dziwnego…
Ile mogą trwać efekty uboczne po odstawieniu #wenlafaksyna?
Brałem 150 mg dwa miesiące, potem stopniowo schodziłem, praktycznie żadnych efektów ubocznych nie było, brałem na koniec 10 dni 37.5 mg, potem jeszcze tak, że jeden dzień brałem a drugi nie. I nagle po 4 dniach jak już odstawiłem zupełnie 37.5 mg, dostałem jakiś dziwnych prądów i mam wrażenie jakbym gorączkę miał, a na termometrze ok. Trwa to już 6 dni. Nie
Brałem 150 mg dwa miesiące, potem stopniowo schodziłem, praktycznie żadnych efektów ubocznych nie było, brałem na koniec 10 dni 37.5 mg, potem jeszcze tak, że jeden dzień brałem a drugi nie. I nagle po 4 dniach jak już odstawiłem zupełnie 37.5 mg, dostałem jakiś dziwnych prądów i mam wrażenie jakbym gorączkę miał, a na termometrze ok. Trwa to już 6 dni. Nie
@piechock12: parę tygodni, może i z 2 miesiące,.
- 0
@10129 no to wracam do odsypywania kapsułek, spróbuję sobie połówkę z 37.5 wziąć
- 223
Czy jest jakiś jeden sensowny powód przeciw opcji dobrowolnej eutanazji dla każdego? Bez względu na stan zdrowia, psychiczny czy fizyczny.
Dlaczego komuś tak trudno zrozumieć to, że są osoby którym może zwyczajnie nie podobać się ten świat i chciały by się godnie wylogować. No ale nie mogą, bo bozia będzie zła i w ogóle z czym do ludzi.
Nie chodzi o żadną moralność, po prostu państwo nie może pozwolić sobie na utratę
Dlaczego komuś tak trudno zrozumieć to, że są osoby którym może zwyczajnie nie podobać się ten świat i chciały by się godnie wylogować. No ale nie mogą, bo bozia będzie zła i w ogóle z czym do ludzi.
Nie chodzi o żadną moralność, po prostu państwo nie może pozwolić sobie na utratę
konto usunięte via Wykop
- 285
Czy jest jakiś jeden sensowny powód przeciw opcji dobrowolnej eutanazji dla każdego?
@Wraczek: Bogaci muszą mieć niewolników do eksploatacji.
@Wraczek: bo nie jesteś wolnym człowiekiem tylko niewolnikiem, dziwne że jeszcze możemy decydować o potomstwie i nie posiadać jak tylko nie chcemy
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem zaszokowana.
Mój były do mnie zadzwonil, rozstałam się z nim bo stosował p-----c emocjonalną, mimo że byliśmy wcześniej przyjaciółmi przez 7lat. No więc odebralam, kilka razy powiedział że mnie kocha i dalej mu zależy i że chciałby mieć jeszcze szansę. Po czym zaczął mnie obwiniać o różne rzeczy. W końcu powiedział "groziłaś mi i mojej rodzinie" ja w szoku. Pytam "jak, kiedy niby?"
Na co on "chciałaś się
Jestem zaszokowana.
Mój były do mnie zadzwonil, rozstałam się z nim bo stosował p-----c emocjonalną, mimo że byliśmy wcześniej przyjaciółmi przez 7lat. No więc odebralam, kilka razy powiedział że mnie kocha i dalej mu zależy i że chciałby mieć jeszcze szansę. Po czym zaczął mnie obwiniać o różne rzeczy. W końcu powiedział "groziłaś mi i mojej rodzinie" ja w szoku. Pytam "jak, kiedy niby?"
Na co on "chciałaś się
Zgadzasz sie z nim?
- Tak 38.7% (36)
- Nie 61.3% (57)
@mirko_anonim: no i po co było odbierać? Zablokuj typa i przestań o nim myśleć
Nie ma czegoś takiego jak ''p-----c emocjonalna'', p-----c zawsze ma znamiona aktu fizycznego.
@Cztero0404
co ty za bzdury opowiadasz?!
P-----c werbalna czy psychiczna ma zawsze znamiona aktu fizycznego?
- 25
28 letnia Holenderka chce popełnić s---------o.
Fakty:
-jest kobietą (+do wszystkiego)
-jest zdrowa fizycznie
-jest młoda i w miarę ładna (gdyby to był kaszalot to bym jeszcze zrozumiał...)
-ma faceta(40lat, wiec pewnie ułożony finansowo( ͡° ͜
Fakty:
-jest kobietą (+do wszystkiego)
-jest zdrowa fizycznie
-jest młoda i w miarę ładna (gdyby to był kaszalot to bym jeszcze zrozumiał...)
-ma faceta(40lat, wiec pewnie ułożony finansowo( ͡° ͜
Może otrzyma "wsparcie" od tysięcy simpów
@Saddog: ZNALAZŁ JEDEN PROSTY TRIK, JAK WYLECZYĆ DEPRESJĘ, AUTYZM I BORDERLINE [ZOBACZ]
@choochoomotherfucker: To ta Holenderka znalazła prosty trik.
Nie ma czegoś takiego jak osobowość unikająca. Jest za to osobowość spierdoidalna.
#przegryw #fobiaspoleczna #osobowoscunikajaca #nerwica #depresja
#przegryw #fobiaspoleczna #osobowoscunikajaca #nerwica #depresja
@ziomus0812 true
- 544
Po moim rozstaniu (6,5 roku razem) przeprowadziłem się do rodziców. Mam 27 lat. Będę teraz zmieniać pracę i wiecie co? Mam już w dupie ten wyścig. I mam w dupie tę samodzielność. Mieszkam w dużym domu (2 mieszkania po 100m2, na górze tylko schorowana na alzheimmera babcia) i będę tutaj się kisić kilka lat, nawet jak sobie znajdę nową kobietę i po prostu odkładać hajs. Nie będę już niewolnikiem tego systemu. I
@Kopyto96: powodzenia Mirek! Oby więcej ludzi zdało sobie sprawę ze lepiej na swoim niż w pokoju z aneksem. Razem z młodymi ludźmi do małych miast przyjdą i miastowe usługi
@Kopyto96: Ogarnij sobie pracę zdalną w dużym mieście i jesteś ustawiony. Wbrew pozorom różnica 1,5k - 2k na najmie to w skali roku już 17-24k więc nie w kij dmuchał jak ciułasz na wkład własny. Zawsze powtarzałem że koszt najmu trzeba ciąć do maksimum
- 5
Statystyki dotyczące Eutanazji w Holandii:
2002: 1882 zabiegów
2003: 1815 zabiegów
2004: 1886 zabiegów
2005: 1729 zabiegów
2002: 1882 zabiegów
2003: 1815 zabiegów
2004: 1886 zabiegów
2005: 1729 zabiegów
źródło: 516e3f77b0a15_o_full
Pobierz2
Psycholog radzi: Jak radzić sobie w sytuacjach stresowych?

Codzienna praktyka wyobrażenia bezpiecznego miejsca nie tylko zmniejsza poziom stresu, ale z czasem warunkuje reakcję rozluźnienia, gdy tylko przywołamy jego obraz.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@PawelW124: 21 lat i nawet do kołchozu nie chcą :( over
453
Zdrowa fizycznie 28-latka z Holandii podda się eutanazji

Zoraya ter Beek, 28-letnia obywatelka Holandii, podda się eutanazji w maju z powodu problemów psychicznych związanych z depresją, autyzmem i borderline. Jej przypadek budzi szczególnie duże kontrowersje, bo fizycznie kobieta jest całkowicie zdrowa.
z- 525
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
Nie dość, że pracownicy z którymi pracuję, w-------ą mnie już do potęgi entej, prace serwisowe wykopu, to jeszcze w mojej okolicy wywaliło gdzieś prąd, gdzie nie dość że nie mogłem odebrać paczki, to jeszcze w mieszkaniu cisza grobowa, bez tego prądu...
Nie powinienem, ale aż poszedłem sobie po p--o, bo już z nerwów się ewidentnie W-------M!!!
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #t---------------e #anime
Nie powinienem, ale aż poszedłem sobie po p--o, bo już z nerwów się ewidentnie W-------M!!!
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #t---------------e #anime
źródło: temp_file4684386355944240816
Pobierz- 1
@slawomirus Wal śmiało tą teorie.
@Akinori456 to żart taki. U mnie w kołchozie trwa remont instalacji elektrycznych zsynchronizowany z renowacja sieci przesyłowych :)































- przestałem chodzić na spierdotripy
-znajomy się powiesił
-nie zdałem w januszexie egzaminu
-w januszexie zrobiło się tak źle, że trafiłem na 6miesiecy L4 a potem pół roku zasiłku rehabilitacyjnego
-trafiłem na zamknięty w psychiatryku bo ktoś doniósł, że planuje samobója
Nie zamkną. Zgłosić możesz, do chłopa przyjedzie policja zweryfikować to zgłoszenie, ale jak będzie normalnie się zachowywał, normalnie wyglądał, i zaprzeczy wszystkiemu co powiedziałeś, raczej siłą go nie zawiną. Może by tak było jakby był nawalony, agresywny, wyglądał jak siedem nieszczęść, czy np. Ty