Myślałem o tym by zrobić podsumowanie co się działo w moim nieżyciu odkąd usunąłem konto czyli chyba końcówka 2022.
- przestałem chodzić na spierdotripy
-znajomy się powiesił
-nie zdałem w januszexie egzaminu
-w januszexie zrobiło się tak źle, że trafiłem na 6miesiecy L4 a potem pół roku zasiłku rehabilitacyjnego
-trafiłem na zamknięty w psychiatryku bo ktoś doniósł, że planuje samobója
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dr_papieros:

Powiedz mi jak to trafiłeś na zamknięty bo ktoś doniósł? Jak to wygląda? Mogę zadzwonić pod 112 powiedzieć że sąsiad planuje s---------o i go zamkną?

Nie zamkną. Zgłosić możesz, do chłopa przyjedzie policja zweryfikować to zgłoszenie, ale jak będzie normalnie się zachowywał, normalnie wyglądał, i zaprzeczy wszystkiemu co powiedziałeś, raczej siłą go nie zawiną. Może by tak było jakby był nawalony, agresywny, wyglądał jak siedem nieszczęść, czy np. Ty
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy mając $$ da się wyjść z przegrywu? A może trzeba na prawdę dużych pieniędzy żeby wyjść?
Mam 3000-4000 wolnej gotówki miesięcznie "na rozrywkę". Tak wiem, że to nie dużo - ale z drugiej strony który dorosły chłop może sobie ot tak pozwolić na "marnowanie" takiej kasy mając rodzinę, jakieś zobowiązania, dzieci, itp. Nieważne, próbowałem już różnych rzeczy w poszukiwaniu szczęścia i sensu życia - kupowanie markowych ciuchów, podróże,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: nie jestem przegrywem, ale moim zdaniem pieniądze jak najbardziej pomogą wyjść z przegrywu.
Z drugiej strony jeśli człowiek chce się zmienić, to i pieniądze nie będą przeszkodą.
Jesli chciałbyś żeby pieniądze same sprawiły, że będziesz dla innych ciekawy i atrakcyjny, to z pewnością nie mówimy tu o kwotach 3-4k miesięcznie, dopisz ze dwa zera i wychodzisz z przegrywu z dnia na dzień
  • Odpowiedz
Czy tylko ja odnosze wrazenie ze weszlismy w jakas faze c-------h czasow w ktorych przestalo sie mowic o rzeczach naprawde pozytywnych?
- Rozwijanie sie i kariera stało się bleee i troche nieoplacalne bo poswiecenie nie idzie w parze z tym co mozesz otrzymac w zamian a na mieszkanie mlode pokolenie juz nie stac. Lepiej szybko sie wzbogacic i malo pracowac, niz sie zajezdzac.
- Ceny mieszkan polecaily do gory, nic tego nie zatrzyma
- Rzadzacy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmierć, a już w szczególności przedwczesna z natury jest niemoralna. Mimo że mam silną empatię to dla takich ludzi nie ma ratunku. Trzeba się takimi osobami zajmować praktycznie 24/7 i być przy nich żeby nic złego się nie stało i im do głowy nie wpadło, tak jak w przypadku tej osoby z artykułu. Naprawdę nie jestem taką nieempatyczną świnią, która każdy problem by rozwiązywała w podobny sposób- zlikwidować.
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmierć, a już w szczególności przedwczesna z ...

źródło: 23b610b4227e933036b942b39e1cce54d334798c98ec5dd4648b242fbaac6e83

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czuję, jakbym w ogóle nie należał do żadnej grupy społecznej...
Nawet w pracy czuję się takim... Odludkiem?...
Codzienne samotne życie mnie już dobija...
Ale poznawanie kogoś nowego???
Przecież bym się prędzej zejsrał... Ja już za bardzo jestem przyzwyczajony do samotności. Przecież ja nawet dzisiaj rano z samotnością wypiłem p--o...
( ͡° ʖ̯
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile mogą trwać efekty uboczne po odstawieniu #wenlafaksyna?

Brałem 150 mg dwa miesiące, potem stopniowo schodziłem, praktycznie żadnych efektów ubocznych nie było, brałem na koniec 10 dni 37.5 mg, potem jeszcze tak, że jeden dzień brałem a drugi nie. I nagle po 4 dniach jak już odstawiłem zupełnie 37.5 mg, dostałem jakiś dziwnych prądów i mam wrażenie jakbym gorączkę miał, a na termometrze ok. Trwa to już 6 dni. Nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś jeden sensowny powód przeciw opcji dobrowolnej eutanazji dla każdego? Bez względu na stan zdrowia, psychiczny czy fizyczny.
Dlaczego komuś tak trudno zrozumieć to, że są osoby którym może zwyczajnie nie podobać się ten świat i chciały by się godnie wylogować. No ale nie mogą, bo bozia będzie zła i w ogóle z czym do ludzi.
Nie chodzi o żadną moralność, po prostu państwo nie może pozwolić sobie na utratę
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem zaszokowana.
Mój były do mnie zadzwonil, rozstałam się z nim bo stosował p-----c emocjonalną, mimo że byliśmy wcześniej przyjaciółmi przez 7lat. No więc odebralam, kilka razy powiedział że mnie kocha i dalej mu zależy i że chciałby mieć jeszcze szansę. Po czym zaczął mnie obwiniać o różne rzeczy. W końcu powiedział "groziłaś mi i mojej rodzinie" ja w szoku. Pytam "jak, kiedy niby?"
Na co on "chciałaś się

Zgadzasz sie z nim?

  • Tak 38.7% (36)
  • Nie 61.3% (57)

Oddanych głosów: 93

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma czegoś takiego jak ''p-----c emocjonalna'', p-----c zawsze ma znamiona aktu fizycznego.


@Cztero0404
co ty za bzdury opowiadasz?!

P-----c werbalna czy psychiczna ma zawsze znamiona aktu fizycznego?
  • Odpowiedz
28 letnia Holenderka chce popełnić s---------o.
Fakty:
-jest kobietą (+do wszystkiego)
-jest zdrowa fizycznie
-jest młoda i w miarę ładna (gdyby to był kaszalot to bym jeszcze zrozumiał...)
-ma faceta(40lat, wiec pewnie ułożony finansowo( ͡° ͜
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po moim rozstaniu (6,5 roku razem) przeprowadziłem się do rodziców. Mam 27 lat. Będę teraz zmieniać pracę i wiecie co? Mam już w dupie ten wyścig. I mam w dupie tę samodzielność. Mieszkam w dużym domu (2 mieszkania po 100m2, na górze tylko schorowana na alzheimmera babcia) i będę tutaj się kisić kilka lat, nawet jak sobie znajdę nową kobietę i po prostu odkładać hajs. Nie będę już niewolnikiem tego systemu. I
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: Ogarnij sobie pracę zdalną w dużym mieście i jesteś ustawiony. Wbrew pozorom różnica 1,5k - 2k na najmie to w skali roku już 17-24k więc nie w kij dmuchał jak ciułasz na wkład własny. Zawsze powtarzałem że koszt najmu trzeba ciąć do maksimum
  • Odpowiedz
Statystyki dotyczące Eutanazji w Holandii:

2002: 1882 zabiegów
2003: 1815 zabiegów
2004: 1886 zabiegów
2005: 1729 zabiegów
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie dość, że pracownicy z którymi pracuję, w-------ą mnie już do potęgi entej, prace serwisowe wykopu, to jeszcze w mojej okolicy wywaliło gdzieś prąd, gdzie nie dość że nie mogłem odebrać paczki, to jeszcze w mieszkaniu cisza grobowa, bez tego prądu...
Nie powinienem, ale aż poszedłem sobie po p--o, bo już z nerwów się ewidentnie W-------M!!!

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #t---------------e #anime
Akinori456 - Nie dość, że pracownicy z którymi pracuję, w-------ą mnie już do potęgi ...

źródło: temp_file4684386355944240816

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach