Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MissMisery

MissMisery

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 259
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 259
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 13
MissMisery
MissMisery przed chwilą
  • 0
#chcepogadac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
20.06.2026, 07:07:27
  • 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 20.06.2026, 07:18:38 via Wykop
  • 5
@Gilgamesz69: zaradna baba 25 lat i już 4 xD wcześnie się zabrała do roboty odejmując połóg etc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
19.06.2026, 09:32:12
  • 23
#divyzwykopem #przegryw
Szwagry na garso to mają taką polszczyznę oraz formę wypowiedzi że taka Tokarska to przy nich nic. Przydała by się książka z najlepszymi wpisami na garso bo wiele z nich to złoto
MecenasMarcinNajman - #divyzwykopem #przegryw
Szwagry na garso to mają taką polszczyz...

źródło: IMG_5497

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 19.06.2026, 16:36:55 via Wykop
  • 1
@MecenasMarcinNajman: koniecznie wrzucaj więcej screenów. Chyba odkryłam nowe gulity pleasure ❤️
  • Odpowiedz
centerario
centerario
14.06.2026, 11:25:08
  • 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 14.06.2026, 12:12:20 via Wykop
  • 6
@centerario: polecam nie posiadanie fb i innych socjali ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
12.06.2026, 15:20:35
  • 1
Spróbowałem się umówić na randkę z koleżanką z grupy bo mieliśmy ostatni egzamin a ta:"nie, na tyle co cię poznałam tutaj stwierdziłam, że nie pasujemy do siebie", niestety nie dopytałem dlaczego, może napiszę w tej sprawie. Bardzo pasujemy, jest: spokojna, wycofona, mówi wprost, artystka, gra w gry np wiedźmin 3, lubi siedzieć w domu. Jedyne co nie pasuje to, że jest silną niezależną kobietą a ja jestem incelem. Aż dziwnie, że nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 12.06.2026, 15:32:08 via Wykop
  • 26
@przegro_pisarz: bardzo pasujemy xD wg cb, bo ona uważa, że nie. Daj se siana i na pewno nie wypytuj dlaczego
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
09.06.2026, 14:07:47
  • 131
Dowód na nieistnienie tzw. damskiego przegrywy.

#rozowepaski #przegryw #blackpill #tinder
VaizardOmbre - Dowód na nieistnienie tzw. damskiego przegrywy.

#rozowepaski #przegry...

źródło: IMG_6362

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 09.06.2026, 14:12:59 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MissMisery
MissMisery 09.06.2026, 14:17:46 via Wykop
  • 9
@Fjubens: A chłopy baby od szonów i tort ( ów? xD) pewnie żeby nakręcać bezsensowne wojenki płci. Też nie kumam
  • Odpowiedz
MissMisery
MissMisery 09.06.2026, 14:34:55 via Wykop
  • 2
@Pralko-suszarka: ulana loszka niby (⌒(oo)⌒)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 20:57:13
  • 1
✨️ Dlaczego bycie stay-at-home-girlfriend to dobra decyzja? Ⓘ
Przez chwilę wróciła moda na bycie stay-at-home-girlfriend ale co to za głupota była żeby odrzucić taką rolę przez kobiety? Dla mnie to wygryw przecież. Serio, chciałbym zajmować się tylko domem, podczas gdy to ktoś inny musi gonić za pieniędzmi, utrzymywać to wszystko i stresować się tą całą karierą, doszkalaniem się, itp. Ja mam dość etatu i ciągłym wyścigiem szczurów. Wystarczyłoby mi że mam jakieś pieniądze
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 08.06.2026, 21:12:02 via Wykop
  • 4
@mirko_anonim: zajebista decyzja. Rozstaniecie się i zostajesz bez pracy, oszczędności ale za to z potężną dziurą w cv. Nie ma to jak uzależnić się od typa i jego hajsu. Chyba, że masz dochody z innych źródeł wtedy luz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 13:47:52
  • 7
✨️ Dlaczego każda dziewczyna ma problemy psychiczne? Ⓘ
Czemu każda laska teraz ma jakieś zaburzenia psychiczne lub traumy? Od lat siedzę na #tinder #badoo i inne i jeszcze nie poznałem NIGDY babki która nie miałaby jakiegoś urazu z przeszłości. Dosłownie każda ma jakieś problemy z przywiązaniem się, okazywaniem uczuć, zaufaniem, nie wiedzą czego chcą, takie niedojrzałe dziewczynki w ciele kobiety i z reguły mają jakieś dziwne akcje z przeszłości,
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 08.06.2026, 16:02:57 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: skoro od lat siedzisz na tinderku to chyba za normalny też nie jesteś ( ͡° ᴥ ͡°) z innej paki teraz określenia trauma/ narcyz/ toksyczność są nadużywane w kontekście zwyczajnie z-------h zachowań
  • Odpowiedz
Multipurpose_Labels
Multipurpose_Labels
27.05.2026, 10:44:09
  • 0
Szukam czegoś w stylu Dermacol - mocno kryjącego produktu, którym zakryję znamiona czy tatuaże i będzie do tego trwały. Mam Dermacol, ale jest strasznie tłusty, cały czas się lepi, jak jest gorąco to się rozwarstwia i szczerze mówiąc,to jego krycie jest niewiele lepsze niż zwykłego podkładu do twarzy... Poratujcie czymkolwiek z dużą ilością pogmentu

#rozowepaski #kosmetyki #makijaz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 27.05.2026, 10:51:12 via Wykop
  • 0
@Multipurpose_Labels: estee lauder double wear
  • Odpowiedz
MissMisery
MissMisery 27.05.2026, 12:18:42 via Wykop
  • 0
@Multipurpose_Labels: a możliwe ja mam stara wersje i kryje jak cholera
  • Odpowiedz
dream_big
dream_big
26.05.2026, 12:21:30
  • 11
Dlaczego tak jest że związki, relacje tak ciężko jest zacząć?
Zaburzenie osobowości jest ciężkie do życia ale szukanie partnera chorując na to to jest inny poziom trudności.
Nie wiem czy mam jakieś jeszcze gorsze trudności dodatkowo poza tym.
To jest tak k---a smutne że jak masz jedną rzecz, chorobę to w zdrowiu psychicznym bardzo możliwe że będziesz mieć też niezdrowy styl przywiązania, niską samoocenę, PTSD lub jego cechy i można tak liczyć.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 26.05.2026, 13:59:50 via Wykop
  • 2
@dream_big: może za bardzo się starasz/ jesteś zbyt needy na początku relacji. Spróbuj podchodzić do ewentualnych związków na spokojnie i bez presji
  • Odpowiedz
MissMisery
MissMisery 26.05.2026, 14:34:18 via Wykop
  • 3
@dream_big: girl, ja nic złego nie miałam na myśli w tym komentarzu. Totalnie dobrze Ci życzę, że ogarniesz i znajdziesz kogoś odpowiednego
  • Odpowiedz
chalwaklb
chalwaklb
25.05.2026, 17:26:08
  • 76
Mireczki, trzymajcie kciuki, bo dzisiaj mam swoją pierwszą randkę od 3 lat. Umówiliśmy się na 19:40, siedzę już w knajpie przy soku i czekam. Mega się stresuje. Małe #pokazmorde dla odwagi. Przez te 3 lata próbowałem wyjść z przegrywu, chodzę na siłownię i zmieniłem #pracbaza oraz chodzę na terapię. Strasznie się boje, bo nie wiem o czym mam z nią rozmawiać. Praktycznie cały dzień się stresuje. Mam nadzieję,
chalwaklb - Mireczki, trzymajcie kciuki, bo dzisiaj mam swoją pierwszą randkę od 3 la...

źródło: 1000069247

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 25.05.2026, 17:28:33 via Wykop
  • 43
@chalwaklb: majty z Batmanem masz do kompletu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie spoko normik
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
20.05.2026, 13:15:13
  • 1
✨️ Jak wychowanie wpływa na życie? Ⓘ
Myślicie że korelacja pomiędzy zostaniem #przegryw a wychowaniem może być większa niż z wyglądem? Chodzi mi o to, że w praktyce widzę że prawie każdy kto miał normalny dom (np. dwoje rodziców) to ogarnął się w życiu obojętnie jak wyglądał. Z drugiej strony znam wiele osób z rozbitego domu (np. rozwody, brak miłości, patola) i ciężko mówić o udanym życiu, nawet jak mieli warunki
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 20.05.2026, 13:18:05 via Wykop
  • 3
@mirko_anonim: nic tak nie ryje bani jak nieudana wczesna socjalizacja
  • Odpowiedz
WiecznySingielprzed30
WiecznySingielprzed30
20.05.2026, 11:35:58
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 20.05.2026, 12:54:54 via Wykop
  • 0
@WiecznySingielprzed30: te brwi dodają jej lat. Aż sb obczaiłam jakby wyglądała z delikatniejszymi i sporo lepiej xD cery nie ma złej
  • Odpowiedz
Al-3_x
Al-3_x
15.05.2026, 09:30:21
  • 2
O co chodzi z tą modą wśród kobiet na kolczyki w nosie? Strasznie dziwnie tą wygląda.

#pytanie #logikarozowychpaskow #przegryw #rozowepaski
Al-3_x - O co chodzi z tą modą wśród kobiet na kolczyki w nosie? Strasznie dziwnie tą...

źródło: hhg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 15.05.2026, 10:14:33 via Wykop
  • 0
@Al-3_x: nostril jest supi
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
05.05.2026, 10:23:58
  • 2
Napisała do mnie dziewczyna na tinderze i z wyglądu spoko, choć bez zdjęć, na których dobrze widać twarz. Spoko się pisało, choć zbyt dynamiczna dla mnie, oraz ciągle musi podróżować jak każda baba i robi 1000 rzeczy naraz.
Było za dobrze BO JEST GRUBA I WRZUCIŁA STARE ZDJĘCIA XDDDDDD oczywiście przez problemy zdrowotne ja mam aktualne zdjęcia. Jak mężczyzna jest gruby to z lenistwa a kobieta bo jest chora.

Jednocześnie księżniczce żaden
przegro_pisarz - Napisała do mnie dziewczyna na tinderze i z wyglądu spoko, choć bez ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 05.05.2026, 14:13:03 via Wykop
  • 11
@przegro_pisarz: gorzej, że ulana czy, że pisze jak upośledzona ciężki wybór
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004
01.05.2026, 16:53:26
  • 1
Jest sens odnawiać kontakt z którąś z 2 dziewczyn poznanych przez neta, z którymi wcześniej nie udało się umówić na spotkanie ze względu na to że nie miały czasu? Czy lepiej poświęcić ten czas na poznanie nowej dziewczyny?

#przegryw #podrywajzwykopem #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Co lepsze w tym przypadku?

  • odnowić któreś ze starych kontaktów 15.8% (9)
  • poznać nową dziewczynę 84.2% (48)

Oddanych głosów: 57

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MissMisery
MissMisery 01.05.2026, 18:00:46 via Wykop
  • 4
@qba2004: miały czas, po prostu nie chciały. Daj se siana
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking