#divyzwykopem #przegryw Szwagry na garso to mają taką polszczyznę oraz formę wypowiedzi że taka Tokarska to przy nich nic. Przydała by się książka z najlepszymi wpisami na garso bo wiele z nich to złoto
Spróbowałem się umówić na randkę z koleżanką z grupy bo mieliśmy ostatni egzamin a ta:"nie, na tyle co cię poznałam tutaj stwierdziłam, że nie pasujemy do siebie", niestety nie dopytałem dlaczego, może napiszę w tej sprawie. Bardzo pasujemy, jest: spokojna, wycofona, mówi wprost, artystka, gra w gry np wiedźmin 3, lubi siedzieć w domu. Jedyne co nie pasuje to, że jest silną niezależną kobietą a ja jestem incelem. Aż dziwnie, że nie
✨️ Dlaczego bycie stay-at-home-girlfriend to dobra decyzja?Ⓘ Przez chwilę wróciła moda na bycie stay-at-home-girlfriend ale co to za głupota była żeby odrzucić taką rolę przez kobiety? Dla mnie to wygryw przecież. Serio, chciałbym zajmować się tylko domem, podczas gdy to ktoś inny musi gonić za pieniędzmi, utrzymywać to wszystko i stresować się tą całą karierą, doszkalaniem się, itp. Ja mam dość etatu i ciągłym wyścigiem szczurów. Wystarczyłoby mi że mam jakieś pieniądze
@mirko_anonim: zajebista decyzja. Rozstaniecie się i zostajesz bez pracy, oszczędności ale za to z potężną dziurą w cv. Nie ma to jak uzależnić się od typa i jego hajsu. Chyba, że masz dochody z innych źródeł wtedy luz
✨️ Dlaczego każda dziewczyna ma problemy psychiczne?Ⓘ Czemu każda laska teraz ma jakieś zaburzenia psychiczne lub traumy? Od lat siedzę na #tinder #badoo i inne i jeszcze nie poznałem NIGDY babki która nie miałaby jakiegoś urazu z przeszłości. Dosłownie każda ma jakieś problemy z przywiązaniem się, okazywaniem uczuć, zaufaniem, nie wiedzą czego chcą, takie niedojrzałe dziewczynki w ciele kobiety i z reguły mają jakieś dziwne akcje z przeszłości,
@mirko_anonim: skoro od lat siedzisz na tinderku to chyba za normalny też nie jesteś ( ͡°ᴥ͡°) z innej paki teraz określenia trauma/ narcyz/ toksyczność są nadużywane w kontekście zwyczajnie z-------h zachowań
Szukam czegoś w stylu Dermacol - mocno kryjącego produktu, którym zakryję znamiona czy tatuaże i będzie do tego trwały. Mam Dermacol, ale jest strasznie tłusty, cały czas się lepi, jak jest gorąco to się rozwarstwia i szczerze mówiąc,to jego krycie jest niewiele lepsze niż zwykłego podkładu do twarzy... Poratujcie czymkolwiek z dużą ilością pogmentu
Dlaczego tak jest że związki, relacje tak ciężko jest zacząć? Zaburzenie osobowości jest ciężkie do życia ale szukanie partnera chorując na to to jest inny poziom trudności. Nie wiem czy mam jakieś jeszcze gorsze trudności dodatkowo poza tym. To jest tak k---a smutne że jak masz jedną rzecz, chorobę to w zdrowiu psychicznym bardzo możliwe że będziesz mieć też niezdrowy styl przywiązania, niską samoocenę, PTSD lub jego cechy i można tak liczyć.
Mireczki, trzymajcie kciuki, bo dzisiaj mam swoją pierwszą randkę od 3 lat. Umówiliśmy się na 19:40, siedzę już w knajpie przy soku i czekam. Mega się stresuje. Małe #pokazmorde dla odwagi. Przez te 3 lata próbowałem wyjść z przegrywu, chodzę na siłownię i zmieniłem #pracbaza oraz chodzę na terapię. Strasznie się boje, bo nie wiem o czym mam z nią rozmawiać. Praktycznie cały dzień się stresuje. Mam nadzieję,
✨️ Jak wychowanie wpływa na życie?Ⓘ Myślicie że korelacja pomiędzy zostaniem #przegryw a wychowaniem może być większa niż z wyglądem? Chodzi mi o to, że w praktyce widzę że prawie każdy kto miał normalny dom (np. dwoje rodziców) to ogarnął się w życiu obojętnie jak wyglądał. Z drugiej strony znam wiele osób z rozbitego domu (np. rozwody, brak miłości, patola) i ciężko mówić o udanym życiu, nawet jak mieli warunki
Napisała do mnie dziewczyna na tinderze i z wyglądu spoko, choć bez zdjęć, na których dobrze widać twarz. Spoko się pisało, choć zbyt dynamiczna dla mnie, oraz ciągle musi podróżować jak każda baba i robi 1000 rzeczy naraz. Było za dobrze BO JEST GRUBA I WRZUCIŁA STARE ZDJĘCIA XDDDDDD oczywiście przez problemy zdrowotne ja mam aktualne zdjęcia. Jak mężczyzna jest gruby to z lenistwa a kobieta bo jest chora.
Jest sens odnawiać kontakt z którąś z 2 dziewczyn poznanych przez neta, z którymi wcześniej nie udało się umówić na spotkanie ze względu na to że nie miały czasu? Czy lepiej poświęcić ten czas na poznanie nowej dziewczyny?