Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
źródło: temp_file454270340450177057
Pobierz@Vedar można mieć gówniane życie i depresje B)
@Vedar Mi nie znika, za to znikają pieniądze z konta, bo zawsze za różową płacę. W sumie co roku głębiej mam ochotę się zakopać w błocie i nigdy nie wyjść.
@Bogdan_Koniarz @BagniakBlotnisty @bartek-kowalski-12 @Mikson98 @Aorus @500minus
@Bogdan_Koniarz @BagniakBlotnisty @bartek-kowalski-12 @Mikson98 @Aorus @500minus
- 6
Powiedzialam lekarce o tym jak umówiłam się do polecanej przez nią terapeutki i zostałam przyjęta przez jej pracownice ( 250 zł), która także przyjmuje niepodal pod swoim nazwiskiem za 150zł. Rejestracja tylko esemesem, pani, która mnie przyjęła oświadczyła, że będzie prowadzić mają terapie.Nikt mnie o to nie pytał.
Uznalam, że zostalam oszukana i jakbym robila podobnie w moim biznesie to dostałabym w łeb.
Pani dlugo nie mogła zrozumiec o co chodzi i w czym
Uznalam, że zostalam oszukana i jakbym robila podobnie w moim biznesie to dostałabym w łeb.
Pani dlugo nie mogła zrozumiec o co chodzi i w czym
@Ana77: poczekaj aż się dowiesz, ze psychiatra biorący 300zł za wizytę nieopodal na nfz bierze 0zł ( ͡° ᴥ ͡°)
@Ana77: Sztywne podejście do spraw, komunikowanie się niezrozumiale ( ͡° ͜ʖ ͡°). Daj spokój, to brzmi jak jakieś manipulowanie twoją osobą i narzucanie własnego światopoglądu. Twoje podejście jest normalne, to tej babki jest nienormalne. Pewnie jakbyś umówiła się np. do dentysty i zostałabyś przyjęta przez innego lekarza i siedziałabyś cicho, to wtedy by ci powiedziała, że masz problemy z komunikacją i wciskałaby ci jakąś formę leczenia
źródło: temp_file4339762566304008405
Pobierz@MetalowyBieg: T-E-R-A-P-I-A przegrywie
@MetalowyBieg: jak ktoś doradza paracetamol na gorączkę, to wcale nie znaczy, że to zaraz panaceum.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy alprazolam pomagam Wam na leki? Taki lek napadowy, który uniemożliwia funkcjonowanie. Jaka dawka pomaga?
Lekarz przepisał mi kiedyś dawkę 0.25 na takie wypadki. Na początku wzięłam pół 0.25, ale nic nie dział0 i skończyło się na 2 całych tabletkach 0,25. Chyba pomogło, ale za 5h musiałam wziąć kolejne pół, bo już nie działało.
Jaka jest dawka na lek napadowy? Ja przeczytałam, że to dawka 05-1mg. Cała 0.25
Czy alprazolam pomagam Wam na leki? Taki lek napadowy, który uniemożliwia funkcjonowanie. Jaka dawka pomaga?
Lekarz przepisał mi kiedyś dawkę 0.25 na takie wypadki. Na początku wzięłam pół 0.25, ale nic nie dział0 i skończyło się na 2 całych tabletkach 0,25. Chyba pomogło, ale za 5h musiałam wziąć kolejne pół, bo już nie działało.
Jaka jest dawka na lek napadowy? Ja przeczytałam, że to dawka 05-1mg. Cała 0.25
Biorę kilka razy w roku.
@mirko_anonim: Spokojnie możesz brać 1 mg na raz. A czy po 0.5 mg przechodzą Ci objawy somatyczne?
Nie gadam już trochę z (pato) matką. Napisałem do niej długą wiadomość, gdzie jej sporo wygarniam, ale boję się wysłać. Chyba za duży ładunek tekstu jak na raz, zwłaszcza po takiej przerwie niegadania. Z drugiej strony, dawkowanie przekazu zaburza kontekst, no i lepiej mi się pisało to wszystko tak za jednym zamachem.
Nie wiem, czy to wysyłać, nigdy nie pisałem do niej poważnych smsów o życiu. Co najwyżej "klucze leżą na komodzie",
Nie wiem, czy to wysyłać, nigdy nie pisałem do niej poważnych smsów o życiu. Co najwyżej "klucze leżą na komodzie",
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@telegazeciarz samo napisanie tego listu mogło być w pewien sposób oczyszczające - wyciągnąłeś myśli z głowy.
- 0
Jak się mnie do pracy pytają, na jaką chorobę mam zaśw. o niepełnosprawności to odpowiadam depresja, bo łatwiej wytłumaczyć a połowa ludzi nie wie co to wgl te zaburzenia osobowości xD
#gownowpis #pracbaza #zaburzeniaosobowosci #depresja
#gownowpis #pracbaza #zaburzeniaosobowosci #depresja
@wscieklizna_irl: z jakiej paki cię w ogóle o to pytają? tak długo jak masz kwit lekarza, że jesteś zdolna do pracy na danym stanowisku (medycyna pracy) to twój pracodawca może nawet nie wiedzieć o stopniu niepełnosprawności, okazujesz dokument dobrowolnie
- 0
@Catmmando Myślę, że w tym przypadku gość skrótu nie ogarniał i chciał doprecyzowanie
- 15
Myślicie że mając na typowe spie..dolenie, czytaj od dzieciństwa brak jakichkolwiek umiejętności społecznych, trudności w tak normalnych czynnościach jak zamawianie jedzenie w McDonaldzie czy załatwienie prostej sprawy w urzędzie czy gdziekolwiek, chorobliwa nieśmiałość od urodzenia, duże kompleksy na punkcie wyglądu i w ogóle brak pewności siebie i poczucie właśnie wartości na minusie. No i w ogóle lewe ręce do wszystkiego i żeby się domyślić prostej rzeczy to musi trochę czasu upłynąć. No,
źródło: 1000003221
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 13
@Remus00: Nie zrobi to z Ciebie normika, ale przynajmniej będziesz w stanie załatwiać te sprawy, o których pisałeś. Jeżeli to właśnie jest celem to warto, natomiast nie warto jeżeli liczysz, że od tego staniesz się atrakcyjny lub nagle będziesz duszą towarzystwa. To trochę jak fizjoterapia dla osoby z upośledzeniem aparatu ruchowego. Nie zrobi to z osoby sportowca, ale pozwoli ogarniać rzeczywistość wokół siebie i wykonywać podstawowe czynności.
@Remus00: byłem na 10-tygodniowej terapii grupowej (zajęcia od pn. do pt. po kilka godzin). Nic mi nie pomogła. Byłem również na dwóch terapiach indywidualnych. Również nic mi nie pomogły. To jest po prostu spiehdolenie. Na to chyba nie ma lekarstwa dla większości spierdoxów, poza Tobą, bo Tobie leki pomagają.
Uwaga będę p-------ć, tak mną wstrząsneło, że piszę na stronie ze śmiesznymi obrazkami po raz pierwszy od nie wiem ilu miesięcy. Przeglądam sb insta normalnie o 2 w nocy bo zegar biologiczny rozjebion i widzę zdj mojej kuzynki w otoczeniu jakiś Julek. K---a to jest życie, które nie jestem w sobie w stanie wyobrazić, być na jakiejś imprezie z kumplami i normalnie cieszyć się z życia, jestem w szoku że jakimś cudem
8
WSTRZĄSAJĄCE! Bohaterka naszego apelu, pani Agnieszka, która ratowała koty, pope

Wiem, że nie mam żadnych szans na to, że ktokolwiek pomoże mi w adopcji moich kotów ale próbuję ostatni raz Post nie jest o mnie i chodzi wyłącznie o moje koty. W związku z moją bardzo trudną sytuacją szukam PILNIE nowych domów, domu dla moich kotów. Ponieważ nie jestem w stanie zapewnić im opieki a
z- 8
- #
- #
- #
- #
eh dlaczego musze cierpieć? Czy na prawdę los nie może mi dać zwykłej kochającej szarejmyszkidlaanonka? tylko to albo aż to by mnie wyleczyło z cierpienia i depresji, wszystko mam prócz miłości, potrzeby bliskości i bycia kochanym, nie mówie już nawet żeby kiedyś kupić sobie jakieś ferrari czy bentleya bo to marzenie ściętej głowy w moim przypadku ale czy bycie w szczęśliwym związku to aż tak trudne? wręcz niemożliwe do zrealizowania #przegryw
@Linnior88 ale oni myślą, że szara myszka, to piękna dziewczyna ubrana w szary sweter, nie przegadasz
@MetalowyBieg: "jak ktoś się puszcza to jest k---a " a za chwilę 'jestes 27 letnia dziewica i nie miałaś nigdy faceta " czyli wysmiewasz puszczalskie i wysmiewasz też porządne , niezła logika , taka nie za mądra i ty kogoś nazywasz glupim xD
konto usunięte via Wykop
- 5
@Hugmii: ok oski
konto usunięte via Wykop
- 2
@Hugmii: dokładnie
ja n------y, ludzie się fascynują jakimiś wyborami a ja nawet nie wiem o co co chodzi i tak jest lepiej, im mniej wiesz tym lepiej śpisz, pozdro ;)
#wybory #alkoholizm #depresja #feels
#wybory #alkoholizm #depresja #feels
@sunriser90 szanuje
- 2
@Dam_gitare_dam_samochod: lepsze to niż p---------e czy ten cymbał wygrał czy ten drugi... xd
Jak myślicie jakie leki może spróbować lekooporny przegryw? To chyba już over dla przegrywa, no nie?
Leki przeciwdepresyjne:
MAOI: moklobemid 600 mg, fenelzyna 60 mg
SSRI: paroksetyna 40 mg, sertralina 100 mg, citalopram 10 mg
SNRI: wenlafaksyna 112,5 mg
Leki przeciwdepresyjne:
MAOI: moklobemid 600 mg, fenelzyna 60 mg
SSRI: paroksetyna 40 mg, sertralina 100 mg, citalopram 10 mg
SNRI: wenlafaksyna 112,5 mg
konto usunięte via Wykop
- 3
@ziomus0812: probuj innych, ruzne sa mowie ci, niemozliwe ze nie pomaga, zle brales
- 1
@mxdsx: ja mam fobię społeczną od 6 roku życia, gdy poszedłem do przedszkola Teraz mam 30 lat i wciąż mam fobię społeczną ¯\(ツ)/¯
- 58
Mam dużo empatii do ludzi, dałbym serce na tacy - często stawiając pomoc ponad swoje własne obowiązki (wiem że to niezdrowe). Fajnie otworzyć się na ludzi, lubię też siedzieć na mirko i napisać coś miłego, samotność mnie bardzo dobija i strasznie cierpiałem kiedy nie miałem dosłownie nikogo. W zasadzie nadal nie mam poza internetem. Jak pewnie wielu z Was, wiecie o czym piszę.
A jednocześnie mam wrażenie, że nie potrzebuję aż
A jednocześnie mam wrażenie, że nie potrzebuję aż
@MakaronowyStwor mam tak samo
@MakaronowyStwor: Mam bardzo podobnie. Trudno mi też dłużej utrzymać kontakty, czy otworzyć się na innych. Z drugiej strony, kocham ludzi i chcę czasem zrobić coś dobrego.
@GeraltRedhammer Bardzo mi się podoba to co napisałeś. Tylko że trudno pokochać samego siebie, szczególnie bez pomocy innych, jakiejś bezpiecznej przystani emocjonalnej. Ten pierwszy krok, plan co z sobą zrobić, są cholernie trudne.
@GeraltRedhammer Bardzo mi się podoba to co napisałeś. Tylko że trudno pokochać samego siebie, szczególnie bez pomocy innych, jakiejś bezpiecznej przystani emocjonalnej. Ten pierwszy krok, plan co z sobą zrobić, są cholernie trudne.
i znowu mam jakiś epizod depresyjny. cały dzień czuje bezsilność, senność, rozdrażnienie, bóle głowy, chce mi sie płakać i nie zrobiłem dzisiaj nic oprócz bezmózgiego gapienia się w monitor. a tak sie podniecałem i czekałem przez całą zimę na fajną wiosenną pogodę aby dłużej pojeździć na rowerze i dzisiaj miałem okazję i oczywiście c--j z tego wyszło. wiem że będzie mnie to trzymało przez najbliższe kilka dni i na szczęscie jestem podludzkim






























Słabi już dawno odpadli, albo permanentnie, albo zagubieni w nałogach.
Ambitni - zamienili to w pracoholizm, w dystymię
Sam jestem z milenialsów, ale z uwagi na zawód - doskonale widzę co się dzieje z GenZ i ich zanurzeniem w social media ich i nasz kompas dopaminowy/endorfinowy jest rozregulowany totalnie.
Ta fala tylko nabierze na