Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
@DontDoThis bywa
- 10
i po co to wszystko? #depresja
źródło: Screenshot_2024-04-09-08-28-52-199-edit_com.instagram
PobierzOstatnio skumulowało się tutaj na wykopie dużo takich smutnych wydarzeń, wieści i dyskusji na temat życia.
Chcę Was Wszystkich przytulić i powiedzieć, że będzie DOBRZE, nawet jeśli dzisiaj czujecie że nic nie ma sensu, to jutro sytuacja może się diametralnie zmienić, nigdy nie wiemy co czeka na nas za kolejnym zakrętem.
Miłego dnia Mirabelki i Mirki (•﹏•)(づ•﹏•
Chcę Was Wszystkich przytulić i powiedzieć, że będzie DOBRZE, nawet jeśli dzisiaj czujecie że nic nie ma sensu, to jutro sytuacja może się diametralnie zmienić, nigdy nie wiemy co czeka na nas za kolejnym zakrętem.
Miłego dnia Mirabelki i Mirki (•﹏•)(づ•﹏•
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: lepiej nie będzie. It's over.
konto usunięte via Android
- 32
@Yenn_z-Wyspy7Slonc a jak jednak nie będzie dobrze, to rozumiem, że zażalenia mam składać do ciebie?
Wchodzę na konto Szumikka @DROP_TABLE_Usernames i widzę że dotrzymał swojego postanowienia, faktycznie rzucił wypok. Zbytnio mnie to jednak nie dziwi bo generalnie ludzie sukcesu mają pewną bardzo prostą cechę - potrafią dotrzymywać słowa. Ludzie którzy regularnie podejmują jakiś wysiłek każdego dnia o polepszają się o jakiś drobny procent i to nie chodzi o to, że jeden dzień zmienia życie tylko to jak długotrwale efekt się składa - potęga wzrostu wykładniczego. W
@niemalala7 ¯_(ツ)_/¯ selekcja naturalna, przetrwają najlepiej dostosowani do panujacyxh warunków środowiskowych.
konto usunięte via Android
- 1
@niemalala7 NIEMAJAJA7
źródło: Screenshot_20240409-051338
Pobierz- 3
@Mi_Amas_Linukson: trochu #pregabalina na uspokojenie i idziem spać. Trzeba przespać to j----e życie. Brak motywacji, brak sily ehhh
@Mi_Amas_Linukson: Bedzie dobrze, trzymaj się tam
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam ponad 30 lat, zmagam się od dzieciństwa z przewlekłymi, nieuleczalnymi problemami zdrowotnymi, które potrafią mi uprzykrzyć i utrudnić mi normalne, codzienne funkcjonowanie, oraz depresją, z którą walczę od ponad kilkunastu lat. Nie radzę sobie z moim poczuciem braku wartości. Większość moich znajomych ma czym się pochwalić - co chwila osiąga jakiś sukces czy też wchodzą na wyższy poziom w życiu. Niemal każdego dnia słucham, jak ktoś urządza
Mam ponad 30 lat, zmagam się od dzieciństwa z przewlekłymi, nieuleczalnymi problemami zdrowotnymi, które potrafią mi uprzykrzyć i utrudnić mi normalne, codzienne funkcjonowanie, oraz depresją, z którą walczę od ponad kilkunastu lat. Nie radzę sobie z moim poczuciem braku wartości. Większość moich znajomych ma czym się pochwalić - co chwila osiąga jakiś sukces czy też wchodzą na wyższy poziom w życiu. Niemal każdego dnia słucham, jak ktoś urządza
@mirko_anonim: Behind the scenes: ludzie kupujący mieszkanie biorą kredyt na długie lata. Nie wiem czy z Twoimi problemami zdrowotnymi jesteś zdolny do pracy, ale jeśli masz zdolność kredytową, to teoretycznie też możesz sobie mieszkanie kupić. Co do realizacji planów - sam do wszystkiego się zbieram ślamazarnie i zrobiłem o wiele mniej niż chcę. Czasami udawało mi się i myślę, że to kwestia naprawdę mocnej psychiki i naprawdę pragnienia czegoś. Najtrudniej
@mirko_anonim: twoi znajomi nie są lepszymi ludźmi od Ciebie, wyciągnęli tylko lepszy los na loterii zwanej życiem, ale można to skonstatować i wegetować dalej, jak pokonywać własne ograniczenia? jeśli nie pomaga medycyna i psychoterapia, to wg mnie pozostają 3 rzeczy: u----i, drugi człowiek i Siła Wyższa. U----i na dłuższą metę odpadają, drugi człowiek, o z tym czasem naprawdę trudno, żeby ktoś akurat był przy tobie, wysłuchiwał i wspierał, jest jeszcze
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wiecie, jakie były powody tej drastycznej i ostatecznej decyzji, którą podjął WuDwaKa?
Tak sobie gdybam, czy może mógł był wyjechać gdzieś, zacząć wszystko od nowa, pierdzielić to życie, ale zacząć inne... Czy może to jednak nie byłoby takie łatwe...
Ehh [*]
Dbajcie o siebie, ludziska. Ściskam mocno
Czy wiecie, jakie były powody tej drastycznej i ostatecznej decyzji, którą podjął WuDwaKa?
Tak sobie gdybam, czy może mógł był wyjechać gdzieś, zacząć wszystko od nowa, pierdzielić to życie, ale zacząć inne... Czy może to jednak nie byłoby takie łatwe...
Ehh [*]
Dbajcie o siebie, ludziska. Ściskam mocno
- 0
Anonim (nie OP): Bez przesady z tym kryzysem nieruchomości.
Masa domków na fajnych zadupiach we Włoszech czy Hiszpanii chodzi prawie darmo, a tam jest ciepło, możesz sobie jedzonko hodować itd. i nigdy w historii nie było tak łatwo tam emigrować, dziękuję panie UE. Na taki reset to w sam raz.
Do tego wiele historii o emigrantach rzucających wszystko w cholerę i ruszających w świat bez niczego mamy z czasów kiedy % własności mieszkań
Masa domków na fajnych zadupiach we Włoszech czy Hiszpanii chodzi prawie darmo, a tam jest ciepło, możesz sobie jedzonko hodować itd. i nigdy w historii nie było tak łatwo tam emigrować, dziękuję panie UE. Na taki reset to w sam raz.
Do tego wiele historii o emigrantach rzucających wszystko w cholerę i ruszających w świat bez niczego mamy z czasów kiedy % własności mieszkań
@mirko_anonim: może samotność + depresja + wykop + sm
Nie wiem... pozostają domysły. Szkoda chłopaka
Nie wiem... pozostają domysły. Szkoda chłopaka
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zawsze lubiłem godzinami przebywać w małych pomieszczeniach wręcz klaustrofobicznych. Jest wtedy wokół mnie ograniczona ilość bodźców. Można nie myśleć. Siedzieć sobie. Z dala od wszystkiego i wszystkich. Nie czuć. Nie widzieć. Nie mieć skojarzen. Z dala od nierozwiązywalnych problemow. Złych ludzi, złego świata. Nikt i nic nie krzywdzi. To są moje miejsca na ziemi od kilku dekad.
#depresja #przegryw #smutek
─
Zawsze lubiłem godzinami przebywać w małych pomieszczeniach wręcz klaustrofobicznych. Jest wtedy wokół mnie ograniczona ilość bodźców. Można nie myśleć. Siedzieć sobie. Z dala od wszystkiego i wszystkich. Nie czuć. Nie widzieć. Nie mieć skojarzen. Z dala od nierozwiązywalnych problemow. Złych ludzi, złego świata. Nikt i nic nie krzywdzi. To są moje miejsca na ziemi od kilku dekad.
#depresja #przegryw #smutek
─
- 0
Anonim (nie OP): Oglądnij sobie film Temple Grandin z 2010 roku
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
- 11
naprawdę muszę coś w końcu zrobić z tym życiem swoim żałosnym s----------m
wiem że mogłoby być dobrze i chcę żyć ale zupełnie k---a nie tak
#depresja #zalesie #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
wiem że mogłoby być dobrze i chcę żyć ale zupełnie k---a nie tak
#depresja #zalesie #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
- 2
Upadek człowieka
Tak jak wczoraj, byly endorfiny, znajmomi, kobieta, zycie.
Tak dzisiaj mam dosc.
Miałem wczoraj urodziny, fajny dzień, wpdali starzy znajomi,na chwile byla ona (spotykamy sie od niedawna, to.skoplikowane)
Tak dzisiaj(mam urlop) #depresja mocno.
Wiecie co, maiłem kumpla od podstawówki, jednego z niwielu, których bym nazwał przyjacielem.
Tak jak wczoraj, byly endorfiny, znajmomi, kobieta, zycie.
Tak dzisiaj mam dosc.
Miałem wczoraj urodziny, fajny dzień, wpdali starzy znajomi,na chwile byla ona (spotykamy sie od niedawna, to.skoplikowane)
Tak dzisiaj(mam urlop) #depresja mocno.
Wiecie co, maiłem kumpla od podstawówki, jednego z niwielu, których bym nazwał przyjacielem.
@Elev: to tylko kac ;)
- 0
- 2
ja chyba mam dwubiegunowke, jeszcze dwa tygodnie temu tryskałem energia, gowno potrafilem zamienic w zloto, a dzisiaj depresja, j--------e
#przegryw #depresja #psychiatria #psychologia
#przegryw #depresja #psychiatria #psychologia

konto usunięte via Wykop
- 2
@Ki3mon: ja mam tak ale bez tego tryskania energia itp
konto usunięte via Wykop
- 0
@Androvax_: po to, żeby poznać ludzi z którymi można spędzać całe dnie.
Tak samo jak połowa chłopów w tym kraju.
- 16
Komu ja krzywde wyrządziłem, co złego musiałem zrobić że bóg/los/karma mnie na taką ciężką próbe wystawia, pokutuje jak bym w poprzednim życiu był komendantem w obozie koncentracyjnym, cierpie każdą sekunde, każdą minute, każdą godzine czuje jak mnie ten wewnętrzny ból przeszywa mimo iż fizycznie mnie nic nie boli, to czuje jak by mi ktoś do mojego wnętrza wlewał roztopioną smołe, zadaje sobie pytanie ile jeszcze ta męka będzie trwać, kim lub czym
@MetalowyBieg: oprucz tego podejrzewam wwo i zespol stresu pourazowego.Trzeba to przepracowac.Jak? Idz do psychiatry i powiedz ze chcesz miec badania pod katem chroby psychicznej.Jak to nie pomoze,znajdz psychiatre,ktory przeprowadzi ,,psychoanalize,, !!! To cos na przyklad luznej rozmowy,gdzie pan doktor znajdzie zrodlo twoich lekow.Nie poddawal sie mlody!! Tez to przerabialem i jak ja dalem rady,ty tesz dasz!!!
@MetalowyBieg: oj moglo.Bo moze i dawales kazdemu w pysk,ale wewnetrznie to bardzo przyzywales.Do dzis chyba tak masz
- 2
Mienie znajomych na miejscu/codzień i psa/kota could heal me
#depresja #s----------e #fobiaspoleczna #ehhhhhhhhhhhhh #gownowpis
#depresja #s----------e #fobiaspoleczna #ehhhhhhhhhhhhh #gownowpis
Pogodziłem się z tym że na zawsze zostane sam, więc w celu zmniejszenia cierpienia jakim moge poddać się zabiegom? Kastracja załatwi problem? Czy dalej bede czuł jakis pociag do plci przeciwnej?
Jeszcze coś żeby mózg przestał się domagać bycia kochanym, czy potrzeby bliskości drugiego człowieka
Są jakieś zabiegi/tabletki żeby te uczucia kompletnie wyłączyc? Oczywiscie pod kontrolą lekarzy #depresja #samotnosc #zdrowie #kiciochpyta
Jeszcze coś żeby mózg przestał się domagać bycia kochanym, czy potrzeby bliskości drugiego człowieka
Są jakieś zabiegi/tabletki żeby te uczucia kompletnie wyłączyc? Oczywiscie pod kontrolą lekarzy #depresja #samotnosc #zdrowie #kiciochpyta
@MetalowyBieg: więc nie bierz z tych pał zyciowych przykładu.Bedzie dobrze!
- 0
@etepetete: nigdy w życiu nawet nie myślałem o tym
z fartem i dzięki za wiare we mnie :)
z fartem i dzięki za wiare we mnie :)
- 7
Hity tygodnia na Wykopie. Cieżki ten początek kwietnia...
#smutnazaba #wykop #wypijmyzatychcoznaminiesmieszkujo #depresja
#smutnazaba #wykop #wypijmyzatychcoznaminiesmieszkujo #depresja
źródło: WykopX
Pobierz@WykopX: a ja też się jakoś gorzej czuję
Wspaniałe rozpoczęcie nowego roku milordzie.
- 3
Silni się wyłamują, osoby które poświęciły się aby poprzez tworzenie, dawać sobie jakiekolwiek szczątki endorfiny, aby coś poczuć.
Słabi już dawno odpadli, albo permanentnie, albo zagubieni w nałogach.
Ambitni - zamienili to w pracoholizm, w dystymię
Sam jestem z milenialsów, ale z uwagi na zawód - doskonale widzę co się dzieje z GenZ i ich zanurzeniem w social media ich i nasz kompas dopaminowy/endorfinowy jest rozregulowany totalnie.
Ta fala tylko nabierze na
Słabi już dawno odpadli, albo permanentnie, albo zagubieni w nałogach.
Ambitni - zamienili to w pracoholizm, w dystymię
Sam jestem z milenialsów, ale z uwagi na zawód - doskonale widzę co się dzieje z GenZ i ich zanurzeniem w social media ich i nasz kompas dopaminowy/endorfinowy jest rozregulowany totalnie.
Ta fala tylko nabierze na
- 6
źródło: temp_file454270340450177057
Pobierz@Vedar można mieć gówniane życie i depresje B)
@Vedar Mi nie znika, za to znikają pieniądze z konta, bo zawsze za różową płacę. W sumie co roku głębiej mam ochotę się zakopać w błocie i nigdy nie wyjść.
@Bogdan_Koniarz @BagniakBlotnisty @bartek-kowalski-12 @Mikson98 @Aorus @500minus
@Bogdan_Koniarz @BagniakBlotnisty @bartek-kowalski-12 @Mikson98 @Aorus @500minus


























Najbardziej mnie w-----a w tym wszystkim brak zrozumienia w pełni przez innych tego, że to co przeżyłeś w domu MA na ciebie wpływ. Często ludzie bez empatii rzucają generyczne hasła typu: "może twoja przeszłość zależała od rodziców, ale przyszłość zależy od ciebie, więc przestań narzekać i weź się w