Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@maszjuzkonto: na grupie Psychologiczna Łódź na fb możesz popytać
konto usunięte via Wykop
- 1
@maszjuzkonto: cope
- 5
Chyba każdy +110 latek o którym czytałem ma taki sam mindset, prawdopodobnie coś takiego znacznie spowalnia rozwój chorób neurodegeneracjnych, dzięki czemu nasz mózg jest w lepszej kondycji. Trzeba się czegoś takiego nauczyć.
#dlugowiecznosc #neurobiologia #mozg #depresja #zdrowie #gerontologia
#dlugowiecznosc #neurobiologia #mozg #depresja #zdrowie #gerontologia
źródło: Dransfild
Pobierz- 49
#depresja
Ta cała "dorosłość" chyba mnie przerosła z drugiej strony hehe beka jaki ja smutny biedny samotny
Ta cała "dorosłość" chyba mnie przerosła z drugiej strony hehe beka jaki ja smutny biedny samotny
- 1
#zwiazki chyba high functioning #depresja z żadną z 3 kobiet które mam nie czuje tej bliskości której potrzebuje. Może z jedna. Ale jest brzydka, noe wiem czy umiem to przeskoczyć. No i nie wiem czy jej wspaniałość to nie kompensowanie tego ze morda średnia. Chciałbym być zwykłym głupim polaczkiem, prostym. Nie wiedzieć jak działa świat.
@fiir jak masz depresję to może warto ją wyleczyć? W depresji nawet jakbyś ideał spotkał to to zepsujesz albo będziesz wybrzydzał tylko dlatego że choroba tak Ci wypacza mózg. Jak wyleczysz się to będzie prościej wybrierać w podobnych sytuacjach bo będziesz lepiej czuł i wiedział czego potrzebujesz i która kobieta może Ci to dac
I TO MA BYĆ TO SŁYNNE "ŻYCIE"???????????????? ILEŻ JESZCZE TEGO GNOJUUUUUUUUUU
#przegryw #depresja #pieklomezczyzn
#przegryw #depresja #pieklomezczyzn

- 0
@Linnior88: to w---------j polaczku
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: leki Krzysiek leki na głowę
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Też tak macie, że z czasem wszystkie gówniarskie wspomnienia z lat młodzieńczych, studenckich to wasze najlepsze momenty w życiu, a te dorosłe i już bardziej poważne, gdzie jest żona, dziecko, poważne stanowisko pracy, dobre zarobki to tam jest pikuś w stosunku do tego, co było kiedyś? Ja bardzo tęsknie za gówniarskim piwskiem pitym po szkole w czasach liceum, za baletami w wakacje na jakiejś dyskotece pod miastem, gdzie
Też tak macie, że z czasem wszystkie gówniarskie wspomnienia z lat młodzieńczych, studenckich to wasze najlepsze momenty w życiu, a te dorosłe i już bardziej poważne, gdzie jest żona, dziecko, poważne stanowisko pracy, dobre zarobki to tam jest pikuś w stosunku do tego, co było kiedyś? Ja bardzo tęsknie za gówniarskim piwskiem pitym po szkole w czasach liceum, za baletami w wakacje na jakiejś dyskotece pod miastem, gdzie
@mirko_anonim po prostu zatrzymałeś się w rozwoju emocjonalnym.
@mirko_anonim: Wspomnienia zazwyczaj są bardziej kolorowe niż rzeczywistość, bo zazwyczaj nie pamiętasz trudów i problemów, a te, które pamiętasz podlewasz sentymentem, ale ty coś podejrzanie dużo piszesz o tym chlaniu, więc nie wiem czy to akurat sedno sprawy. N---------y się, kupiliśmy wódę, poszliśmy na browary, przepuścili hajs na melanż, piliśmy na ławkach, waliliśmy alko w altanie, no spoko, wspomnienia jak wspomnienia, dla większości dorosłych ludzi nawalenie się w trupa straciło
źródło: xpkc4z2a38xc1
Pobierz@Androvax_: Dzień jak co dzień, dzień po dniu. Wciąż się dzieje życia cud.
- 153
źródło: 8od6podl27xc1
Pobierz
źródło: 9-15-5-29-3-27-29m
Pobierz- 9
Pojechałem przed chwilą gdzieś poza miasto bo dwa dni siedzenia w domu mnie dobiły i postanowiłem że podzielę się z wami tym zdjęciem
#uk #zdjeciezokna #fotografia #podrozujzwykopem #depresja
#uk #zdjeciezokna #fotografia #podrozujzwykopem #depresja
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 8
@maszjuzkonto: terapia to cope
- 1
@dam2k01 @Gdynianine dzięki za odpowiedź
#czujedobrzeczlowiek
Wychodzę z #depresja i zaczynam walczyć z sąsiadem
Puszczającym techno
1. Znam wszytkie kawałki wczesnego Nightwisha
3. On nie wie ze kiedyś uczyłam się grać na skrzypcach
4. Žodyn nie wie ze śpiewałam w kapeli
Wychodzę z #depresja i zaczynam walczyć z sąsiadem
Puszczającym techno
1. Znam wszytkie kawałki wczesnego Nightwisha
3. On nie wie ze kiedyś uczyłam się grać na skrzypcach
4. Žodyn nie wie ze śpiewałam w kapeli
źródło: IMG_1656
Pobierz@PaprotkanaOknie: nightwishem i rammsteinem to możesz wkurzyć co najwyżej jamnika, lepsze głośniki, napalm death w loopie i wyjść na cały dzień
konto usunięte via Wykop
- 66
@PaprotkanaOknie: puść mu Nickelback - przeprosi od razu
W-------ą mnie ostatnio praktycznie wszyscy: żona, rodzina, terapeutka, współpracownicy, kot, inni kierowcy na drodze, a nawet użytkownicy wykopu.
Nie wiem, czy to dobry objaw w kontekście #depresja, czy przeciwnie. Może to jednak znaczy, że coś zaczynam czuć?
Nie wiem, czy to dobry objaw w kontekście #depresja, czy przeciwnie. Może to jednak znaczy, że coś zaczynam czuć?
@meltdown Wypalenie? Jak terapeuta tego nie wyhacza to zmień bo znaczy że jest do d--y i zastanów się nad psychiatrą, żeby wrzucił jakieś prochy na chill.
- 0
@siedze-na-antresoli: tabletki biorę, ale powoli z nich wychodzę (zmniejszam dawkę) - możliwe, że w tym przyczyna drażliwości
- 3
Elo
Był tu z tydzień temu post o tym, jak ktoś poszedł na terapie i jak to nie był zadowolony, więc opowiem wam jak ja poszedłem 4 dni temu na wizytę.
Źle mi się nie żyje, jestem dość przystojny, mam narzeczoną od 8 lat, zarabiam 5 cyfrową kwotę, mam przyjaciół, lecz, no właśnie.
Nienawidzę tej pracy(kierowca tira), jak tylko jestem w niej poza domem mam ochotę na domyślcie się co, jestem przybity cały czas, stres
Był tu z tydzień temu post o tym, jak ktoś poszedł na terapie i jak to nie był zadowolony, więc opowiem wam jak ja poszedłem 4 dni temu na wizytę.
Źle mi się nie żyje, jestem dość przystojny, mam narzeczoną od 8 lat, zarabiam 5 cyfrową kwotę, mam przyjaciół, lecz, no właśnie.
Nienawidzę tej pracy(kierowca tira), jak tylko jestem w niej poza domem mam ochotę na domyślcie się co, jestem przybity cały czas, stres
- 3
@Grzywacz_Czeslaw_jedzie_czolgiem: nie wiem czego oczekiwałem, to samo mu powiedziałem zresztą naa wstępie. Wiem, że się czuje źle, jestem zdecydowanie nieszczęśliwy i tylko dzięki narzeczonej jakoś funkcjonuje.
Czy mi wiecznie źle? Może i tak, chciałbym to zmienić, a usłyszenie, że mam złe myślenie raczej w tym nie pomogło.
Czy mi wiecznie źle? Może i tak, chciałbym to zmienić, a usłyszenie, że mam złe myślenie raczej w tym nie pomogło.
@Chewie2: terapia to beka, wmowili babom i cuckoldom, zeby chodzili na terapie jakby to mialo sprawic, ze swiat przestanie byc k------i, nie wiem komu to moze pomoc, chyba faktycznie p0leczce jak jej sie ulozone zycie znudzi
Czuję się czasami w c--j nieszczęśliwy. Mam dziewczynę, ale jest trochę z innego świata, nie rozumie za bardzo moich potrzeb ale stara się. Ona chciałaby jechać w rodzinne strony, bo lubi, ja nie lubię tam jeździć bo to inni ludzie z którymi nie potrafię znaleźć wspólnego języka. Już bardziej wolałbym porobić coś wspólnie razem, pojechać gdzieś pozwiedzać lub pochillowac, lub wyjść ze wspólnymi znajomymi gdybyśmy mieli jakiś. Ciągle musimy robić coś razem,
@eskejper: ktos mi powie jakim cudem OP wszedl z dziewczyna z ktora jest totalnie niekompatybilny w zwiazek? XD To nie gildia w Tibii ze se wchodzisz do pierwszej lepszej gosciu, tylko powazne zobowiazanie
@eskejper: to brzmi tak, że ty jesteś "rozważny i romantyczny" a wszyscy inni są dziwni
większe prawdopodobieństwo jest że jesteś tak samo dziwny jak wszyscy, a ludzie są jacy są, naucz sie być zadowolony niezależnie od tego czy są dziwni, czy relacje po covidzie wyglądają inaczej bo siedzą w domu - ich nie zmienisz, jedyne co możesz zmienic to swój sposób patrzenia na życie
większe prawdopodobieństwo jest że jesteś tak samo dziwny jak wszyscy, a ludzie są jacy są, naucz sie być zadowolony niezależnie od tego czy są dziwni, czy relacje po covidzie wyglądają inaczej bo siedzą w domu - ich nie zmienisz, jedyne co możesz zmienic to swój sposób patrzenia na życie
Kupiłam sobie taką pościel do sypialni, że jak zasypiam to chodzę po labiryncie XD polecam, jest z C&A
#depresja #chwalesie #spijzwykopem
#depresja #chwalesie #spijzwykopem
źródło: temp_file9009014889366549885
Pobierz@_Blanche_Barton Robaki
@_Blanche_Barton: fajne to.
- 1
- 2
@TrollingMasterNinja: ja nie pije alkoholu wcale
- 12
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ktoś dysponuje aktualnymi informacjami na temat Stowarzyszenia na rzecz Chłopców i Mężczyzn (SChM: https://schm.org.pl/)?
Czy to faktycznie jest false flag i kontrolowana opozycja? Czy miało być dobrze, ale doczekali się ideologicznego hijackingu i/lub tzw. "kreta"?
Dochodzą do mnie - jako do osoby o centrowym i niegynocentrycznym światopoglądzie opartym o dowody - liczne niepokojące sygnały:
1.
Czy ktoś dysponuje aktualnymi informacjami na temat Stowarzyszenia na rzecz Chłopców i Mężczyzn (SChM: https://schm.org.pl/)?
Czy to faktycznie jest false flag i kontrolowana opozycja? Czy miało być dobrze, ale doczekali się ideologicznego hijackingu i/lub tzw. "kreta"?
Dochodzą do mnie - jako do osoby o centrowym i niegynocentrycznym światopoglądzie opartym o dowody - liczne niepokojące sygnały:
1.
@mirko_anonim: no ja się tam zamierzałem wybrać, ale właśnie prelegenci co niektórzy odstraszyli. Póki co obserwuje, ale współpraca ze środowiskiem feministycznym jak i panika przed oskarżeniem o mizoginie stowarzyszenia odstrasza
@typowyWykopekMizogin: Taka organizacja powinna być przede wszystkim apolityczna.
Lewica w Polsce nigdy tego nie ukrywała ale jednak dziwne że faceci głosują na Lewicę.
Z drugiej strony to żadna partia nie ma mężczyznom nic do zaoferowania.
Lewica w Polsce nigdy tego nie ukrywała ale jednak dziwne że faceci głosują na Lewicę.
Z drugiej strony to żadna partia nie ma mężczyznom nic do zaoferowania.





























Czy ktoś stosował jakieś Nootropiki i co jest warte polecenia.
GABA albo Rhodolia Rosa to planuje kupić ale chciałbym jakiś booster dopaminy albo coś co sprawi
@Wiciu89: noopept testowałem. Działa bardzo wyraźnie, szczególnie do nauki i intensywnej pracy umysłowej. Mózg wskakuje na wyższy level.