Miałem się przespać że dwie godziny i włączyłem sobie do snu le mans 66,ale się tak wkręciłem, że nie, zasnąłem i teraz sobie włączyłem niepowstrzymany i cały dzień będę oglądał filmy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przegryw #depresja #samotnosc #film
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma to jak poczytać opis zachowań w internecie
Sam juz nie wiem czy mam borderline, depresje, czy po prostu jestem p--------y ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#depresja #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boli mnie, że dziewczyna, która chciała mnie do związku prawdopodobnie umarła na udar. Była taka urocza, uwielbiałem jej uśmiech i jej samą obecność czy to miłość? no cóż już jej raczej nie ma i nigdy jej nie zobaczę. Jej śmierć przyniosła mi smutek i skazała raczej mnie na samotność, ponieważ jestem tak brzydki, że nie pomoże mi geomaxxing, który jest ostatnimi czasy w modzie. Marcelina F dla Ciebie pozostaniesz na zawsze w
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#depresja nic mi się nie chce. Nie mam na nic siły. Prochy od lekarza średnio działają.
Dla nas powinny być jakieś n-------i darmowe, aby się pobudzić chociaż na chwilę. Tak sobie myślę właśnie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy dalej opłaca mi się żyć, 25 lat na karku, lekkie upośledzenie umysłowe, bardzo sztywne myślenie, w ogóle nie elastyczne. Po prostu nie umiem w życiu, nie umiem funkcjonować w spoleczenstwie. Nie chcę mi się żyć, nie wiem jak ja do tej pory egzystuje, ale jestem kompletnie nie samodzielna, pracuje za granicą i daje radę, ale wszystko mam załatwione przez firmę. Jestem do niczego, jestem porażka. Tacy ludzie jak ja
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam!

Zmagam się z depresją oraz stanami lękowymi. Jestem totalnie niezdolny do niczego, zawalam studia, a jedyne miejsce gdzie zmuszam się żeby pójść to oddział dzienny. Nie pije alkoholu, nie biorę narkotyków, jedynie mega dużo jaram epapierosów i innych gówien z nikotyną. Leki mnie mega zamulają i tylko albo aż wyciszyły lęki. Staram się być aktywny na terapiach, rozmawiać z innymi ludzmi w szpitalu, ale zwyczajnie nie widze juz sensu. Ostatecznie kiedyś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pani psycholog nie chce kontynuować terapii, dopóki nie pójdę do ośrodka terapii uzależnień. Opowiedziałem jej, że 3-4 lata piłem bardzo często i regularnie. Obecnie czuję, że jestem z tym ogarnięty (w tym roku piłem trzykrotnie niewielką ilość alkoholu i jestem przekonany o zasadności całkowitej rezygnacji), ale to pani kompletnie nie przekonuje.

W-----a mnie to, bo terapię uznawałem za przydatną, a teraz muszę zrobić coś czego nie chcę i nie potrzebuję żeby móc
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#depresja

1,5 miesiąca terapii, miesiąc brania leków (3 nawrót depresji w ciągu 5 lat, 2 raz leczony farmakologicznie) i w końcu nie muszę się aż tak zmuszać do wszystkiego i nawet chciało mi się upiec ciasto. Nie jest jeszcze dobrze, ale poczucie się niechujowo pierwszy raz od pół roku jest wybitne. Aktywizacja behawioralna + leki w końcu przyniosły jakikolwiek rezultat.

Wszystkim Wam z tagu życzę poprawy stanu zdrowia!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytałem lekarza o badanie mikrobiomu z powodu depresji, ale zbagatelizował temat mówiąc że o mikrobiomie to właściwie my jeszcze dużo nie wiemy. Czy warto zrobić mimo to takie badanie, komuś to pomogło?
#depresja #zdrowie

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Możesz zrobić, polscy dietetycy i szamani najcześciej odradzają ale uważam że można coś tam z tego wyczytać.
Odradzam w polsce bo wiekszosc to naciaganie na kase, zamów sobie biomesight z UK i odeślij im (jest sposób na dostanie dużego rabatu jeśli zapiszesz sie na longcovid study, bo przecież twoje objawy mogą być po covid/szczepionce).
Pamiętaj tylko że to raportuje tylko bakterie, nie raportuje grzybów, drożdzakow i pasożytow

  • Odpowiedz
https://chc.com.pl/witamina-d-a-zdrowie-psychiczne-depresja/

Witamina D3 wpływa też na zwiększenie poziomu neurotropowych czynników wzrostu, tj. czynnika wzrostu nerwów (NGF) i czynnika pochodzenia glejowego (GDNF) oraz neurotrofiny 3 (NT-3). Badania wykazały, że dysfunkcja NGF, NT-3 oraz GDNF mogą mieć istotne znaczenie w patogenezie zaburzeń depresyjnych i schizofrenii

#depresja #psychiatria #schizofrenia #ciekawostki #zdrowie #witaminad3
freedomseeker - https://chc.com.pl/witamina-d-a-zdrowie-psychiczne-depresja/

Witamin...

źródło: temp_file5893275569901452308

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślałem, że już wszyscy z jakimikolwiek zaburzeniami wiedzą, iż pierwsze co należy zrobić, to podnieść D3 do prawidłowego poziomu 80-120.
  • Odpowiedz
  • 103
@xmadesio: Wartościowa kobieta nie poleci na samochód. Na samochody lecą tylko głupie karyny albo samotne matki. Pamiętaj także że bez własnej inicjatywy nic nie poderwiesz
Zresztą po kilku związkach sam zobaczysz że lepiej być sam
  • Odpowiedz
Hej Wykopianie z depresją. Właśnie odkryłem że mam nietolerancje glutenu, a jak sie okazało to także mocno wpływało na samopoczucie i sporą depresję. Po odstawieniu glutenu, jeden dzień po i jak ręką odją...jpdle. Proponuję spróbować bo mnie aż zatkaooo jak to działa.

#depresja
AncymonTEN - Hej Wykopianie z depresją. Właśnie odkryłem że mam nietolerancje glutenu...

źródło: temp_file1069426852796283584

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normictwo jest dziwne.

Z jednej strony bywalcy tagu #przegryw są obwiniani o to, że są toksyczni, chamscy i dlatego nie mieli i nie mają znajomych, z drugiej same przegrywy (nie mylić z incelami bo to dwie odrębne grupy) twierdzą, że stali się tacy przez to, że byli odrzucani przez kolegów i koleżanki z klasy.

I dlatego nie rozumiem normictwa. W wieku 6-9 lat dzieci się dopiero rozwijają, uczą radzić sobie z emocjami
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DragonBreath

Nie wiem jak to mozliwe, że kobieta to rozumie


To, że kipiąca hormonami dzieciarnia z (dosłownie) niedorozwiniętymi mózgami jest okrutna to akurat wie i rozumie każdy, kto chodził do szkoły, a nierzadko dziewczyny były tymi dręczonymi więc nie wiem, skąd zaskoczenie.
  • Odpowiedz