Wszystko
Najnowsze
Archiwum
wykopki z #psychiatria #leki #farmakologia Jakie leki na brak motywacji, zanik przyjemności (apatia i anchedonia) polecacie? Nie chce jakiegoś Zoloftu i się na tym męczyć do następnej wizyty. #depresja
- 5
Boli mnie, że dziewczyna, która chciała mnie do związku prawdopodobnie umarła na udar. Była taka urocza, uwielbiałem jej uśmiech i jej samą obecność czy to miłość? no cóż już jej raczej nie ma i nigdy jej nie zobaczę. Jej śmierć przyniosła mi smutek i skazała raczej mnie na samotność, ponieważ jestem tak brzydki, że nie pomoże mi geomaxxing, który jest ostatnimi czasy w modzie. Marcelina F dla Ciebie pozostaniesz na zawsze w
@Squarex88822 może kobita żyje xd
@Squarex88822
Wątpię, że zrobiłaby mi coś w stylu uciekła do oskiego albo gigachada, bo gdy spytałem czy mnie kocha to odpowiedziała, że tak.
O jaki ty naiwny chłopcze jesteś XDD.....
Wątpię, że zrobiłaby mi coś w stylu uciekła do oskiego albo gigachada, bo gdy spytałem czy mnie kocha to odpowiedziała, że tak.
O jaki ty naiwny chłopcze jesteś XDD.....
#depresja nic mi się nie chce. Nie mam na nic siły. Prochy od lekarza średnio działają.
Dla nas powinny być jakieś n-------i darmowe, aby się pobudzić chociaż na chwilę. Tak sobie myślę właśnie.
Dla nas powinny być jakieś n-------i darmowe, aby się pobudzić chociaż na chwilę. Tak sobie myślę właśnie.
@Utylizejszyn: są, a słońce jest za darmo (naświetlanie często, krótko, bez kremu, zawczasu pijemy marchewki)
@Utylizejszyn: trzymaj się kumplu! Walcz!
- 29
Nie wiem czy dalej opłaca mi się żyć, 25 lat na karku, lekkie upośledzenie umysłowe, bardzo sztywne myślenie, w ogóle nie elastyczne. Po prostu nie umiem w życiu, nie umiem funkcjonować w spoleczenstwie. Nie chcę mi się żyć, nie wiem jak ja do tej pory egzystuje, ale jestem kompletnie nie samodzielna, pracuje za granicą i daje radę, ale wszystko mam załatwione przez firmę. Jestem do niczego, jestem porażka. Tacy ludzie jak ja
- 2
Witam!
Zmagam się z depresją oraz stanami lękowymi. Jestem totalnie niezdolny do niczego, zawalam studia, a jedyne miejsce gdzie zmuszam się żeby pójść to oddział dzienny. Nie pije alkoholu, nie biorę narkotyków, jedynie mega dużo jaram epapierosów i innych gówien z nikotyną. Leki mnie mega zamulają i tylko albo aż wyciszyły lęki. Staram się być aktywny na terapiach, rozmawiać z innymi ludzmi w szpitalu, ale zwyczajnie nie widze juz sensu. Ostatecznie kiedyś
Zmagam się z depresją oraz stanami lękowymi. Jestem totalnie niezdolny do niczego, zawalam studia, a jedyne miejsce gdzie zmuszam się żeby pójść to oddział dzienny. Nie pije alkoholu, nie biorę narkotyków, jedynie mega dużo jaram epapierosów i innych gówien z nikotyną. Leki mnie mega zamulają i tylko albo aż wyciszyły lęki. Staram się być aktywny na terapiach, rozmawiać z innymi ludzmi w szpitalu, ale zwyczajnie nie widze juz sensu. Ostatecznie kiedyś
Pani psycholog nie chce kontynuować terapii, dopóki nie pójdę do ośrodka terapii uzależnień. Opowiedziałem jej, że 3-4 lata piłem bardzo często i regularnie. Obecnie czuję, że jestem z tym ogarnięty (w tym roku piłem trzykrotnie niewielką ilość alkoholu i jestem przekonany o zasadności całkowitej rezygnacji), ale to pani kompletnie nie przekonuje.
W-----a mnie to, bo terapię uznawałem za przydatną, a teraz muszę zrobić coś czego nie chcę i nie potrzebuję żeby móc
W-----a mnie to, bo terapię uznawałem za przydatną, a teraz muszę zrobić coś czego nie chcę i nie potrzebuję żeby móc
- 5
#depresja
1,5 miesiąca terapii, miesiąc brania leków (3 nawrót depresji w ciągu 5 lat, 2 raz leczony farmakologicznie) i w końcu nie muszę się aż tak zmuszać do wszystkiego i nawet chciało mi się upiec ciasto. Nie jest jeszcze dobrze, ale poczucie się niechujowo pierwszy raz od pół roku jest wybitne. Aktywizacja behawioralna + leki w końcu przyniosły jakikolwiek rezultat.
Wszystkim Wam z tagu życzę poprawy stanu zdrowia!
1,5 miesiąca terapii, miesiąc brania leków (3 nawrót depresji w ciągu 5 lat, 2 raz leczony farmakologicznie) i w końcu nie muszę się aż tak zmuszać do wszystkiego i nawet chciało mi się upiec ciasto. Nie jest jeszcze dobrze, ale poczucie się niechujowo pierwszy raz od pół roku jest wybitne. Aktywizacja behawioralna + leki w końcu przyniosły jakikolwiek rezultat.
Wszystkim Wam z tagu życzę poprawy stanu zdrowia!
konto usunięte via Wykop
- 1
@Dutix: I elegancko. Dobrze tu na tagu przeczytać czasem coś pozytywnego
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytałem lekarza o badanie mikrobiomu z powodu depresji, ale zbagatelizował temat mówiąc że o mikrobiomie to właściwie my jeszcze dużo nie wiemy. Czy warto zrobić mimo to takie badanie, komuś to pomogło?
#depresja #zdrowie
──
Pytałem lekarza o badanie mikrobiomu z powodu depresji, ale zbagatelizował temat mówiąc że o mikrobiomie to właściwie my jeszcze dużo nie wiemy. Czy warto zrobić mimo to takie badanie, komuś to pomogło?
#depresja #zdrowie
──
Próbowałeś diety keto/niskowęglowodanowej? Podobno też pomaga na nastrój.
- 0
Anonim (nie OP): Możesz zrobić, polscy dietetycy i szamani najcześciej odradzają ale uważam że można coś tam z tego wyczytać.
Odradzam w polsce bo wiekszosc to naciaganie na kase, zamów sobie biomesight z UK i odeślij im (jest sposób na dostanie dużego rabatu jeśli zapiszesz sie na longcovid study, bo przecież twoje objawy mogą być po covid/szczepionce).
Pamiętaj tylko że to raportuje tylko bakterie, nie raportuje grzybów, drożdzakow i pasożytow
─
Odradzam w polsce bo wiekszosc to naciaganie na kase, zamów sobie biomesight z UK i odeślij im (jest sposób na dostanie dużego rabatu jeśli zapiszesz sie na longcovid study, bo przecież twoje objawy mogą być po covid/szczepionce).
Pamiętaj tylko że to raportuje tylko bakterie, nie raportuje grzybów, drożdzakow i pasożytow
─
Jak gram w grę to nawet nie myślę o różowych.Fajnie tak nawet mnie nie ciągnie do nich.Granie pomaga mi też na depresję.Na pewno zdrowsze to od używek.
#przegryw #depresja #rozowepaski
#przegryw #depresja #rozowepaski
@Kodzirasek: i możliwe, że dobudowujesz sobie więcej depresji
- 1
@KollA: No ale jakbym nie grał to bym leżał i się użalał więc
https://chc.com.pl/witamina-d-a-zdrowie-psychiczne-depresja/
Witamina D3 wpływa też na zwiększenie poziomu neurotropowych czynników wzrostu, tj. czynnika wzrostu nerwów (NGF) i czynnika pochodzenia glejowego (GDNF) oraz neurotrofiny 3 (NT-3). Badania wykazały, że dysfunkcja NGF, NT-3 oraz GDNF mogą mieć istotne znaczenie w patogenezie zaburzeń depresyjnych i schizofrenii
#depresja #psychiatria #schizofrenia #ciekawostki #zdrowie #witaminad3
Witamina D3 wpływa też na zwiększenie poziomu neurotropowych czynników wzrostu, tj. czynnika wzrostu nerwów (NGF) i czynnika pochodzenia glejowego (GDNF) oraz neurotrofiny 3 (NT-3). Badania wykazały, że dysfunkcja NGF, NT-3 oraz GDNF mogą mieć istotne znaczenie w patogenezie zaburzeń depresyjnych i schizofrenii
#depresja #psychiatria #schizofrenia #ciekawostki #zdrowie #witaminad3
źródło: temp_file5893275569901452308
Pobierz@freedomseeker suplementuje jakieś 10000 IU dziennie i samopoczucie się polepszyło znacząco ( ͡º ͜ʖ͡º)
Myślałem, że już wszyscy z jakimikolwiek zaburzeniami wiedzą, iż pierwsze co należy zrobić, to podnieść D3 do prawidłowego poziomu 80-120.
- 11
- 31
@xmadesio: Wartościowa kobieta nie poleci na samochód. Na samochody lecą tylko głupie karyny albo samotne matki. Pamiętaj także że bez własnej inicjatywy nic nie poderwiesz
Zresztą po kilku związkach sam zobaczysz że lepiej być sam
Zresztą po kilku związkach sam zobaczysz że lepiej być sam
A se jebnąłem 120 mg paroxinoru #depresja #narkotykizawszespoko
@lukasz5801: nie boli CIę głowa?
- 4
@10129: Dusza mnie boli
Hej Wykopianie z depresją. Właśnie odkryłem że mam nietolerancje glutenu, a jak sie okazało to także mocno wpływało na samopoczucie i sporą depresję. Po odstawieniu glutenu, jeden dzień po i jak ręką odją...jpdle. Proponuję spróbować bo mnie aż zatkaooo jak to działa.
#depresja
#depresja
źródło: temp_file1069426852796283584
Pobierz@AncymonTEN: Skąd wiedziałeś, że o gluten chodzi?
- 0
@TwojHimars poszedłem zrobić test. To z krwi wychodzi. Wcześniej czytałem aby to sprawdzić.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak myślicie, czy chłop w wieku 25 lat, który nigdy nie trzymał za rękę ma jeszcze szansę na kobietę czy już over i lepiej się starać pogodzić z tym jak jest. #przegryw #depresja #samotnosc.
───────
Jak myślicie, czy chłop w wieku 25 lat, który nigdy nie trzymał za rękę ma jeszcze szansę na kobietę czy już over i lepiej się starać pogodzić z tym jak jest. #przegryw #depresja #samotnosc.
───────
@mirko_anonim: isover
@mirko_anonim: A próbowałeś coś zmienić w tej kwestii? Za późno jest dopiero po śmierci, choć z wiekiem robi się coraz trudniej.
Normictwo jest dziwne.
Z jednej strony bywalcy tagu #przegryw są obwiniani o to, że są toksyczni, chamscy i dlatego nie mieli i nie mają znajomych, z drugiej same przegrywy (nie mylić z incelami bo to dwie odrębne grupy) twierdzą, że stali się tacy przez to, że byli odrzucani przez kolegów i koleżanki z klasy.
I dlatego nie rozumiem normictwa. W wieku 6-9 lat dzieci się dopiero rozwijają, uczą radzić sobie z emocjami
Z jednej strony bywalcy tagu #przegryw są obwiniani o to, że są toksyczni, chamscy i dlatego nie mieli i nie mają znajomych, z drugiej same przegrywy (nie mylić z incelami bo to dwie odrębne grupy) twierdzą, że stali się tacy przez to, że byli odrzucani przez kolegów i koleżanki z klasy.
I dlatego nie rozumiem normictwa. W wieku 6-9 lat dzieci się dopiero rozwijają, uczą radzić sobie z emocjami
Komentarz usunięty przez moderatora
@DragonBreath
To, że kipiąca hormonami dzieciarnia z (dosłownie) niedorozwiniętymi mózgami jest okrutna to akurat wie i rozumie każdy, kto chodził do szkoły, a nierzadko dziewczyny były tymi dręczonymi więc nie wiem, skąd zaskoczenie.
Nie wiem jak to mozliwe, że kobieta to rozumie
To, że kipiąca hormonami dzieciarnia z (dosłownie) niedorozwiniętymi mózgami jest okrutna to akurat wie i rozumie każdy, kto chodził do szkoły, a nierzadko dziewczyny były tymi dręczonymi więc nie wiem, skąd zaskoczenie.
źródło: temp_file8020975445896598886
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 3
@Akinori456: le paysan.































źródło: bf34443
Pobierz