Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
walciak
walciak

walciak

Dołączył 2 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33146
  • Znaleziska 264
  • Mikroblog 32882
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 9

2529

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze Szpitala Południowego, którzy chcą zeznawać przed rzecznikiem Naczelnej Izby Lekarskiej. Mówią o niedostatku nadzoru, o braku kompetencji, o wykonywaniu procedur ponad swoje możliwości i o pewnych zaniedbaniach, na które zwracano uwagę bez efektu. (...) Bali się mówić wcześ

Emerald84
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 08:34:23
  • 246
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    medycyna
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
walciak
walciak
walciak 16 godz. i 30 min temu via iOS
  • -4
@PaniMroku: ha tfu na fana sutenera
Kempes
Kempes
22 godz. i 18 min temu
  • 147
#polityka #konfederacja #mentzen #4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfederacji

Zgadzam się z Memcenem, ale z jednym warunkiem, że Rosja będzie pod podobną kuratelą pod jaką było NRD albo RFN (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #konfederacja #mentzen #4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfederacj...

źródło: 1000080302

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 17 godz. i 55 min temu via iOS
  • 0
@Kempes: ale jak to, przecież zły Tusk chciał resetu z r0sja xD reset Tuska zły, reset Memcena dobry
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
wczoraj, 09:15:08
  • 1024
Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym chwali w internecie XD

#pilkanozna #mecz #ekstraklasa #bekazpodludzi #patologiazmiasta #wislakrakow
Shatter - Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym...

źródło: 1000008650

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 18 godz. i 11 min temu via iOS
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
wczoraj, 06:01:31
  • 564
kacaspkie gołąbki pokoju

#ukraina #rosja #ruskapropaganda
wshk - kacaspkie gołąbki pokoju

#ukraina #rosja #ruskapropaganda

źródło: 31051

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 21 godz. i 55 min temu via iOS
  • 1
@wshk: kacapska logika
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
wczoraj, 03:05:35
  • 926
prawacki szur grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

batyr zadowolony?
brauniarze, konfiarze, pisiory szczęśliwi?

Was trzeba do Choroszczy, a nie do polityki
delulusional - prawacki szur grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

batyr zadowolo...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak wczoraj, 04:57:14 via iOS
  • 8
@DonCNC: prześlij link do tego filmiku z upa w piaskownicy. Bo chyba sobie nie wymyśliłeś?
  • Odpowiedz
walciak
walciak
walciak wczoraj, 06:28:15 via iOS
  • 2
@Cztero0404: menel też może mieć poglądy i to raczej nie lewicowe
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
przedwczoraj, 18:55:46
  • 21
co sądzicie?

#ladnapani
okoboji - co sądzicie?

#ladnapani

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 o 20.55.12

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak przedwczoraj, 20:56:17 via iOS
  • 2
@okoboji: kawał baby
  • Odpowiedz
megapogonka
megapogonka
megapogonka
24.06.2026, 08:41:30
  • 143
czy tylko wg mnie system, gdzie lekarz dostaje procent od wykonanych zabiegów w publicznym szpitalu jest jakiś p----------y czy może mam jakieś błędy w rozumowaniu xd przecież od razu wiadomo, że będą szły wały, jakieś dopisywania, fikcyjne operacje itp. tam chłop powinien robić to co mu akurat wypadnie na dyżurze a nie co się opłaca xd jak chce być biznesmenem to niech sobie kupi sprzęt za 10 milionów i założy klinikę i
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 24.06.2026, 14:04:25 via iOS
  • 1
@pan-bartolomeu-dias: z tym trzymaniem w szpitalu to mit, teraz szpitalom bardziej się opłaca wypisywać szybko do domu
  • Odpowiedz
lord-nihilus
lord-nihilus
24.06.2026, 08:56:04
  • 62
No i kukold nie dał rady zatrzymać witaminki, będzie girls night ¯\(ツ)/¯

#blackpill
lord-nihilus - No i kukold nie dał rady zatrzymać witaminki, będzie girls night ¯\(ツ)...

źródło: 1000059076

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 24.06.2026, 14:02:11 via iOS
  • 0
@mareczekkekw: chłopie, oni związki znają tylko z opowiadań przegrywów i myślą że każda baba dyma się z innymi, jak tylko wyjdzie za drzwi.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
23.06.2026, 06:18:48
  • 371
Jak ktoś chce napisać "ale nie czciła zbrodniarzy z upa" przypominam, że Nawrockiemu to nie przeszkadzało

#ukraina #rosja #wojna #heheszki
robertkk - Jak ktoś chce napisać "ale nie czciła zbrodniarzy z upa" przypominam, że N...

źródło: 1000003225

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 23.06.2026, 12:11:51 via iOS
  • 0
@Obserwatornik: co tu jest niepoprawne twoim zdaniem?
  • Odpowiedz
walciak
walciak
walciak 20.06.2026, 21:51:04
  • 1
#mecz haniebnie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 20.06.2026, 21:31:21
  • 4
#mecz ehh a było tak śmiesznie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 20.06.2026, 20:41:12
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
20.06.2026, 15:30:29
  • 194
W normalnym kraju pisowcy dawno grzaliby celę a pisowski miałby zarzuty za antypolską propagandę XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - W normalnym kraju pisowcy dawno grzaliby celę a pisowski miałby za...

źródło: IMG_7750

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 20.06.2026, 17:27:42 via iOS
  • 0
@KOLEGAMAMY: zniesławienie? Nie używaj słów których nie rozumiesz
  • Odpowiedz
Charles_White
Charles_White
Charles_White
20.06.2026, 09:52:45
  • 423
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 20.06.2026, 11:19:59 via iOS
  • 9
@Charles_White: chłopie, jego elektoratu to nie obchodzi. Dla nich ważne jest żeby lewaków d--a bolała, a nie jakiś tam patriotyzm
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
20.06.2026, 09:25:39
  • 746
piekło kobiet :'(((((((

#mecz #pilkanozna #lewandowski #logikarozowychpaskow
okoboji - piekło kobiet :'(((((((

#mecz #pilkanozna #lewandowski #logikarozowychpask...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 o 11.24.55

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 20.06.2026, 09:40:51 via iOS
  • 51
@okoboji: trza było nianię wynająć, taka mądra i nie pomyślała? Z małym dzieckiem jest ciężko, ale ona ma kasę po to żeby sobie radzić
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor
20.06.2026, 07:24:45
  • 14
#ukraina #polityka
Dla przypomnienia silniczkom i tuskobotom
Ludobójstwo na Wołyniu to masowa eksterminacja polskiej ludności cywilnej przez Organizację Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i Ukraińską Powstańczą Armię (UPA) podczas II wojny światowej. W latach 1943–1945 na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej zamordowano od 80 do 120 tysięcy Polaków.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 20.06.2026, 09:24:35 via iOS
  • 0
@pangkor: fajnie, mam to w dupie
  • Odpowiedz
GdzieSoLody
GdzieSoLody
20.06.2026, 07:41:37
  • 888
Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz. W Polsce juz nie ma służby zdrowia, jest partnerstwo medyczne
#lekarz100k #medycyna #konowalposting
GdzieSoLody - Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 20.06.2026, 09:22:42 via iOS
  • 1
@GdzieSoLody: w sumie to gdzie powiedziała to że ludzie z prowincji nie są jej godni?
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
19.06.2026, 16:30:57
  • 49
Wyobraźcie sobie co na tym upadłym portalu Wychodki, silniczki by tutaj wyprawiali gdyby dalej rządził PiS albo PiS z Konfą xd
A na światło wyszły wszystkie sfery uśmiechniętej koalicji z tego tygodnia

Setki wpisów w gorących i kilkanaście wykopalisk wykopanych w minutę przez farmy od giertycha

Cisza ( ͡° ͜
Cosipi - Wyobraźcie sobie co na tym upadłym portalu Wychodki, silniczki by tutaj wypr...

źródło: 1000002698

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 19.06.2026, 18:25:43 via iOS
  • 0
@Cosipi: ale że wy chcecie żeby pis z konfa rządził? Jesteście p----------i xD
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
19.06.2026, 14:54:49
  • 107
- pożyczka dla Polaka zwyczajnego zarabiającego 4k: RRSO tak z 10-15% najtaniej
- pożyczka dla lekarza zarabiającego 50+k: RRSO 2%

#lekarski #lekarz100k #konowalposting #polska #zarobki #finanse #pieniadze #pozyczka #kredyt
tomasztomasz1234 - - pożyczka dla Polaka zwyczajnego zarabiającego 4k: RRSO tak z 10-...

źródło: Screenshot 2026-06-19 at 16.52.04

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak 19.06.2026, 15:05:09 via iOS
  • 91
@tomasztomasz1234: akurat niskooprocentowane pożyczki to nawet w korpo są
  • Odpowiedz
walciak
walciak
walciak 19.06.2026, 15:04:21
  • 0
#konowalposting mirki czy ktoś wie kim są rodzice konowała? Na 100% są ustawieni, tylko jako kto?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 04.12.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 04.12.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 28.03.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 13.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking