Huop prace już ma, myśli w głowie poukładał i jednak pasuje dla huopa praca w biurze, chociaż huop musi jeszcze troche rzeczy poznać ale samodzielnie potrafi pracować
Ale co dalej właśnie, kobita by sie przydała, byłby to jakiś napęd motywujący do daleszego rozwoju a to to ehh huop se kupi sokoła milenium z lego, gierke czy nowy komputer i no a huop by z jednej strony chciał zacząć normalne życie a z
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mogę sobie walnąć raz w tygodniu dwa piwka biorąc amirryptyline? Jedne źródła mówią że spoko, drugie coś mówią o ataku drgawkowym. Ktoś coś?

#psychiatria #depresja #bezsennosc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak bardzo głupi jest pomysł pójścia na studia w wieku 28 lat? Stoję teraz przed wyborem - kupować mieszkanie (mam na wklad wlasny) czy iść na studia i próbować zawalczyć o to, by reszty życia nie spędzić w korpo. Studia będą wymagające, ale po 3 latach mogę zaczynać pracę w zawodzie. Nie mam żadnych innych zobowiązań.
#pytanie #studbaza #depresja

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ile miesięcznie wydajesz na leki?

  • 0 0% (0)
  • 0-50 51.2% (22)
  • 50-100 18.6% (8)
  • 100-200 14.0% (6)
  • 200-500 9.3% (4)
  • 500+ 7.0% (3)

Oddanych głosów: 43

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podrózuje bez jasno zarysowanego planu. Robię to by nie robić nic innego. Odcięty od telefonu, internetu, pracy i bliskich. Jestem bezdomnym z tą przewagą, że nie pije. Zawsze mam co zjeść, gdzie się umyć i spać. To mi wystarcza. Nie żyję po to, aby poprawiać to co mnie otacza. Żyję tylko po to, aby być jak najbardziej zdala od rzeczywistości jak to tylko możliwe. Rozmyślam w głowie, tam buduje swój świat. Poznaje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem takim śmieciem, że chciałbym partnerkę życiową i opiekunkę w jednym. Nie wyobrażam sobie życia po śmierci moich rodziców w samotności. Nie wiem co wtedy pocznę przeraża mnie wizja, że skończę jako bezdomny żebrak. Jedyne co chcę w życiu robić to zacząć pracować na yt nie chcę iść za trendami ot chcę zarobić kasę, chcę robić coś co da ludziom rozrywkę i chcę zostać przez kogoś uznany. Wracając do partnerki fajnie byłoby
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już się poddałem. Przestałem walczyć o swoje. Coraz rzadziej się kąpię, myje zęby. Myślę o oddaniu kota, bo nie mam siły jej karmić. Z domu praktycznie przestałem wychodzić. Okna w domu ciągle zasłonięte. Moja droga to tylko łóżko, toaleta i kuchnia. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przegryw #depresja #zalesie #gownowpis
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przez długi czas bycia z moją narzeczoną brałem antydepresanty co miały jeden skutek uboczny - za cholerę było mi ciężko dojść, a często s--s kończył się u mnie brakiem orgazmu i ejakulacji. Był to minus i plus.
Minus był taki że to było dla mnie ciężkie i różowa się czuła nieatrakcyjna swego czasu bo myślała że mnie nie podnieca.
Plus był taki że mogłem peklować nawet godzinę i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jest sens szukać pomocy u psychologa/terapeuty/psychiatry jeżeli wkurza i irytuje mnie pracowanie? Po prostu nienawidzę wstawać rano i pracować. Tak, nie znam innego sposobu niż praca na etacie. Zmiana pracy nic nie pomaga. Jestem przed czterdziestką. Mam wyższe, jestem po it, ale nie pracuje w tym. Nie lubię tego. Pracuje obecnie poniżej swoich kwalifikacji. Zarabiałem więcej po studiach z 15 lat temu niż teraz. Nie interesuje mnie wyścig
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm: to w takim razie nie ma sensu się za to brać, niech będzie tak jak jest, serio nie chce mi się podejmować walki bo to za dużo mnie kosztuje, liczyłem, że może są jakiś leki że stanę się uśmiechniętym ziomeczkiem który będzie chodził do pracy punktualnie i się z niej cieszył - bo tak wygląda to u moich współpracowników - co mnie strasznie dziwi

@
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @Nemayu: No widzisz. Ciężko to nazwać stresem nawet. Po prostu to jest takie lenistwo, że cały czas mam w głowie, ze znów ktoś coś będzie chciał. A mi pracować się nie chce. Nie daje to żadnej frajdy. Tak, przejmuje się nadmiernie.
Do zwolnienia mnie to raczej daleko, nie mam teraz żadnej odpowiedzialnej pracy. Po prostu muszę być punktualnie i już samo to jest dla mnie
  • Odpowiedz
ehhhhhhhh huop wraca z pracy (biuro) zanim powiecie że oski to nie, nie jestem oski, trafiłem tam w zasadzie przez przypadek i jestem wykończony już psychicznie i mam dosyć, praca psychicznie wykańczająca, już myśle o następnym dniu, że nie dam rady itp
nie wiem już co robić... #przegryw #pracbaza #depresja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli szukacie powodów niezrozumienia kobiet i mężczyzn względem tematu wojny i obronności kraju to podpowiadam: tylko jedna płeć będzie miała możliwość legalnego opuszczenia kraju podczas wojny i rozpoczęcia nowego życia w jednym z krajów zachodnich. A druga z płci zostanie zamknięta w kraju objętym wojną gdzie każdy dzień będzie przybliżać jej przedstawicieli do śmierci.

Taka skrajnie różna wizja przyszłości, czyli bezpieczne przeczekanie wojny kontra obowiązkowy pobór i wysoce prawdopodobna śmierć nie może rodzić
sildenafil - Jeżeli szukacie powodów niezrozumienia kobiet i mężczyzn względem tematu...

źródło: 1000000388

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpalaczBenzyny: i miał 18 lat. I faktycznie był patriotą, szacun dla takich ludzi. Niestety, film bardzo dobrze oddaje co to wojna i co, nawet z dobrymi ludźmi, potrafi zrobić.

Młodymi, zresztą podobnie całym społeczeństwem, jest łatwo manipulować.

Dlatego nie dla poboru, nie dla przymusowej kwalifikacji wojskowej. Dosyć stemplowaniu jak bydło.

#niedlakwalifikacjiwojskowej #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wyborniepobor
  • Odpowiedz
  • 15
@bucimierz

@sildenafil: wojny to domena mężczyzn, oni je wywołują i w nich walczą od zarania dziejów


Gwałty to domena mężczyzn, oni je popełniają od zarania dziejów. Gwałciciele powinni gnić w więzieniach.

Czemu nie siedzisz w więzieniu? No czemu gwałcicielu?
  • Odpowiedz
Dobra 23 lvl byłem jako prawiczek na divach laska młoda zgrabna miła i powiem wam ze taki pusty s--s jest bez sensu dla mnie taki n------k którym zalewasz swój mózg i dopamine . Uwazam ze s--s ma tylko sens jesli naprawde kogos kochasz a on ciebie ale mówie o prawdziwej milosci a nie takie zwiazki jak wiekszosc beciakow w polsce gdzie laska ich poniza a s--s traktuje jak nagrode. Albo w przypadku
Henson_ - Dobra 23 lvl byłem jako prawiczek na divach laska młoda zgrabna miła i powi...

źródło: IMG_5460

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_ niezupełnie
Gdzieś na dnie piramidy Masłowa masz jedzenie, spanie, sranie i ruchanie

Możesz copować, waląc konia, możesz nofapować, ale po czasie brak baby powoduje p-------a.
Przynajmniej u mnie.
  • Odpowiedz
@Henson_: Beka z ruchania- jak k---a to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja p------e. Jakies k---a dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no k---a, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie k---a ruchanie to
  • Odpowiedz
Może to naiwne, ale ja ciągle wierzę, że kiedyś się mi poprawi i moje życie się ułoży. Wiem, że na ten moment nic na to nie wskazuje, ale chcę wierzyć, że będzie lepiej. Nie chcę żyć z myślą, że zmarnowałem życie i jestem nieudacznikiem. To tylko mnie wyniszcza i nie pozwala cieszyć mi się z tego, co mam. Nawet jak nic się nie zmieni, to przynajmniej będzie lżej mi żyć.
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szary_Anon: niestety Mireczku, może bede tym co mówi dzieciom że św Mikołaj nie istnieje, ale jak sie nie ruszy d--y z piwnicy to nie ma prawa sie nic zmienić( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz