Do teraz zastanawiam się czemu jestem az tak #!$%@?, że nawet nie chcieli mnie staz. Komornik sądowy, kiedyś chciałam ale nawet na staż byłabym za słaba. Myślałam, że może się podszkolę, zdobędę doświadczenia w czymś trudnym, ale klasycznie nie dla psa kiełbasa… Może i to nie dla mnie, ale naprawdę bycie skreślonym po chwili rozmowy było smutne. #zalesie #pracbaza #depresja
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 55
I cyk, kolejny rodzaj piguł, może akurat te zadziałają bez idiotycznych efektów ubocznych. Albo i nie.
Już chyba pół roku zleciało na testowaniu różnych psychotropów a ja sam sobie się dziwię że mi się jeszcze chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Trust science, mówili, będzie git, mówili. Eh...
#zalesie #depresja #psychotrop #psychotropy #zdrowie #zdrowiepsychiczne
Już chyba pół roku zleciało na testowaniu różnych psychotropów a ja sam sobie się dziwię że mi się jeszcze chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Trust science, mówili, będzie git, mówili. Eh...
#zalesie #depresja #psychotrop #psychotropy #zdrowie #zdrowiepsychiczne
źródło: 20230920_103935
Pobierz@purrminator: i jak efekty? Ja po tym rzygałem pierwszego dnia.
- 2
@tomek001Hej: Dopiero dziś odebrałem z apteki i wziąłem pierwszą. Poza tym że godzinę-dwie później dostałem uberbiegunki (xD) - bez większych przygód. Pożyjemy zobaczymy.
- 8
Nigdy nie żałuj:
(dopisujcie swoje w komentarzach):
-ruchu na świeżym powietrzu;
-czasu spędzonego ze znajomymi;
-nauki gry na instrumencie;
-sprzątania przestrzeni życiowej;
-spróbowania nowej potrawy;
-wyjścia na koncert;
-…
Zanim się obejrzycie, większość z nas będzie żyła na zasadzie praca – mieszkanie czy coraz częściej wynajmowany pokój, gdzie w czasach epidemii samotności głównie siedzi się samemu pod komputerem i teflonem, gra w bezpłciowe gry, ogląda powtórki ulubionych seriali czy bezmyślnie przegląda socjale
(dopisujcie swoje w komentarzach):
-ruchu na świeżym powietrzu;
-czasu spędzonego ze znajomymi;
-nauki gry na instrumencie;
-sprzątania przestrzeni życiowej;
-spróbowania nowej potrawy;
-wyjścia na koncert;
-…
Zanim się obejrzycie, większość z nas będzie żyła na zasadzie praca – mieszkanie czy coraz częściej wynajmowany pokój, gdzie w czasach epidemii samotności głównie siedzi się samemu pod komputerem i teflonem, gra w bezpłciowe gry, ogląda powtórki ulubionych seriali czy bezmyślnie przegląda socjale
źródło: aRrDX87_700b
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@PakaBaka: Nigdy nie żałuj niczego.
@PakaBaka: smaru na łożyska
- 86
TL;DR – bycie młodą kobietą w Polsce to wygranie w lotka, szczególnie jak się ucieka z rodzinnego wypisdowa na studia i ma się jedną wielką darmową imprezę;
Młoda Polka wyjeżdża z rodzinnego miasteczka na studia i ma: ruchanie z kim tylko chce, imprezy większe niż studniówka kilka razy w tygodniu i to często z darmowym wejściem, darmowe drinki stawiane przez klub lub facetów, liczne randki na których faceci stawiają żarcie, kina, wycieczki
Młoda Polka wyjeżdża z rodzinnego miasteczka na studia i ma: ruchanie z kim tylko chce, imprezy większe niż studniówka kilka razy w tygodniu i to często z darmowym wejściem, darmowe drinki stawiane przez klub lub facetów, liczne randki na których faceci stawiają żarcie, kina, wycieczki
źródło: 1573456459_ps57vu
Pobierz@MIREK_FAJFUS: serce bolesne
@PakaBaka: nawet jak będzie zarabiał kilka średnich krajowych to i tak nie jest godzien kobiety 6/10
- 8
Wie ktoś może albo sam próbował zwiększenie dawki paroksetyny i ile czasu to trwało zanim zobaczyło się różnice?
#paroksetyna #ssri #leki #psychiatria #depresja
#paroksetyna #ssri #leki #psychiatria #depresja
głowa mnie rozbolała jeszcze tego samego dni po przejściu z 20 na 30mg.
w skuteczności leczniczej nie widziałem różnicy, tylko bardziej przymulony byłem i po miesiącu wróciłem do 20.
z tymi lekami wcale nie jest tak, ze wiećej musi być lepiej/skuteczniej. może nawet się w skrajnych wypadkach pogorszyć stan na wyższej dawce.
@morshu135:
w skuteczności leczniczej nie widziałem różnicy, tylko bardziej przymulony byłem i po miesiącu wróciłem do 20.
z tymi lekami wcale nie jest tak, ze wiećej musi być lepiej/skuteczniej. może nawet się w skrajnych wypadkach pogorszyć stan na wyższej dawce.
@morshu135:
- 0
@10129: Kiedyś na pewno brałem 50mg lub 60mg i nie było gorzej, tylko byłem też dużo grubszy
- 7
[AMA] Pracownik szpitala psychiatrycznego.
Witajcie! Chętnie odpowiem na interesujące Was pytania dotyczące mojej pracy.
O mnie: jestem pracownikiem szpitala psychiatrycznego o zaostrzonym rogorze i wzmocnionym zapezpieczeniu. Okazjonalnie, w ramach praktyk zdarzało się odpowiadać na telefony zaufania.
Zapraszam do dyskusji.
#depresja #przegryw #psychiatria #psychologia #szpitalpsychiatryczny #ama
Witajcie! Chętnie odpowiem na interesujące Was pytania dotyczące mojej pracy.
O mnie: jestem pracownikiem szpitala psychiatrycznego o zaostrzonym rogorze i wzmocnionym zapezpieczeniu. Okazjonalnie, w ramach praktyk zdarzało się odpowiadać na telefony zaufania.
Zapraszam do dyskusji.
#depresja #przegryw #psychiatria #psychologia #szpitalpsychiatryczny #ama
- 1
@Jechanka: ataków fizycznych również nie liczę, szczególnie przy podawaniu leków wbrew woli pacjentów. W mojej pracy ataki zarówno fizyczne jak i słowne są na porządku dziennym, natomiast rzadko który atak kończy się zrobieniem krzywdy, zazwyczaj chodzi tu o element przestraszenia, gdzie finalnie nie dochodzi do eskalacji.
- 1
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: Obserwowałam przypadki rzekomego „opętania” opisywane przez pacjentów, które później ujawniały się jako halucynacje lub objaw innej choroby psychicznej.
co powiedzieć konowalowi żeby dał diazepam? chce se spróbować rekreacyjnie, podobno ma o wiele lepszy potencjał rekreacyjny niz taka alpra
wypisał mi już alpre jak cosz..
#przegryw #psychiatria #depresja
wypisał mi już alpre jak cosz..
#przegryw #psychiatria #depresja
Tak sobie myślę na temat kobiet i w sumie chętnie bym kogoś poznał, a że nie jestem przystojny ani dynamiczny i zmagam się z kilkoma problemami psychicznymi to szukanie kobiety jest jak łowienie w szambie. Musisz gadać z tymi kobietami, większość ci nie odpisze, albo będzie pisała na #!$%@? a do tego jeszcze trzeba mieć parę na #tinder. Jak byłem tam ostatnio to na 80 par 3/4 to Azjatki więc i
- 1
@jan-chrzciciel: Jak masz depresje to ciężko będzie kogoś poznać różowe wyczują ze coś jest nie tak ze jesteś potrzebujący i chcesz dostać miłość od kogoś a sam sobie jej nie dajesz.
- 1
Jako, że lina spadła z rowerka. A ja nie zdążyłem wysłać 2 posta.
Szkoda, że na mirko nie ma minusów.
Nie istniejąc nie bardzo można mieć problemy, a za życia tak. I proszę nie traktować tego wpisu jako pochwałę samobójstwa. Jest to raczej stwierdzenie faktów.
@Wookie2020:
#depresja
samobójstwo NIGDY nie jest rozwiązaniem.
Szkoda, że na mirko nie ma minusów.
Nie istniejąc nie bardzo można mieć problemy, a za życia tak. I proszę nie traktować tego wpisu jako pochwałę samobójstwa. Jest to raczej stwierdzenie faktów.
@Wookie2020:
#depresja
@Mi_Amas_Linukson: Mirek od zawsze marzył o samobójstwie. Już w podstawówce dokuczali mu koledzy, jednak jako dziecko nawet nie bardzo wiedział jak, czym. Myślał sobie - jak podrosnę, kupię sobie pistolet. Z pistoletem to każdy idiota sobie poradzi. Później życie się nieco zmieniało, ale to dziecięce marzenie tylko w nim dojrzewało, mimo że jak sie okazało - wcale nie tak łatwo zakupic w Polsce broń. . Z biegiem lat przyzwyczaił się do
@Mi_Amas_Linukson
słodka nicość. Gdzie jesteś gdy Cię pragnę?!
słodka nicość. Gdzie jesteś gdy Cię pragnę?!
- 29
@antynormik czemu dzieci na onkologi nie uzdrawia?
@Sarza01:
Jakie sekramenty, nie ma sakramentów. Jezus Chrystus ofiarował się, żeby nie składać już żadnej ofiary.
Katolicyzm to twór szatana, antychrysta, bestia. Wszystko jest wypaczone przez szatana, ma wiele wersji od szatana.
Nigdzie nie chodzę.
Jakie sekramenty, nie ma sakramentów. Jezus Chrystus ofiarował się, żeby nie składać już żadnej ofiary.
Katolicyzm to twór szatana, antychrysta, bestia. Wszystko jest wypaczone przez szatana, ma wiele wersji od szatana.
Nigdzie nie chodzę.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
tldr; stary wielokrotnie uprawiał seks (głównie z konkubinami po rozwodzie) w taki sposób, że słyszałem co się dzieje albo byłem tuż obok, gdy byłem dzieckiem. Przy okazji jest też alkoholikiem i zmuszał mnie do słuchania go po pijaku oraz nastawiał mnie przeciwko mojej matce. Zastanawiam się jak bardzo mogło to wpłynąć na fakt że mam parę cech z kategorii ##!$%@?.
Jako dzieciak z wczesnej podstawówki nocuję u starego (rodzice
tldr; stary wielokrotnie uprawiał seks (głównie z konkubinami po rozwodzie) w taki sposób, że słyszałem co się dzieje albo byłem tuż obok, gdy byłem dzieckiem. Przy okazji jest też alkoholikiem i zmuszał mnie do słuchania go po pijaku oraz nastawiał mnie przeciwko mojej matce. Zastanawiam się jak bardzo mogło to wpłynąć na fakt że mam parę cech z kategorii ##!$%@?.
Jako dzieciak z wczesnej podstawówki nocuję u starego (rodzice
Czy takie dzieciństwo może powodować problemy w życiu?
- tak 92.5% (111)
- nie 7.5% (9)
@mirko_anonim: dzieciństwo ma ogromny wpływ na to jakimi jesteśmy ludźmi w dorosłości.
Przeczytaj: dorosłe dzieci toksycznych rodziców / toksyczni rodzice
Jeśli czujesz się na siłach idź do jakiegoś psychologa, pogadaj z nim. Jeśli nie, po prostu żyj po swojemu. To nic złego, że nie chcesz popełniać błędów ojca, że chcesz żyć lepiej i na własnych warunkach.
Pamiętaj, że każde dziecko zasługuje na rodzica, ale nie każdy rodzic na dziecko.
Przeczytaj: dorosłe dzieci toksycznych rodziców / toksyczni rodzice
Jeśli czujesz się na siłach idź do jakiegoś psychologa, pogadaj z nim. Jeśli nie, po prostu żyj po swojemu. To nic złego, że nie chcesz popełniać błędów ojca, że chcesz żyć lepiej i na własnych warunkach.
Pamiętaj, że każde dziecko zasługuje na rodzica, ale nie każdy rodzic na dziecko.
@mirko_anonim:
Hej. Odpowiem troche od tej "profesjonalnej" strony. Pamietam jeszcze ze studiow koncepcje Erika Eriksona, ktory opisal teorie rozwoju psychospolecznego, wedlug ktorej osobowosc czlowieka ksztaltuje sie cale zycie, ale w szczegolnosci w dziecinstwie. Polecam poczytac. (w zalaczniku stadia rozwoju)
Odpowiadajac na Twoje pytanie z ankiety - to, jaki jestes teraz zostalo uksztaltowane poprzez dziecinstwo w wiekszej czesci, a reszta poprzez srodowisko. To mozna naprawic :)
Hej. Odpowiem troche od tej "profesjonalnej" strony. Pamietam jeszcze ze studiow koncepcje Erika Eriksona, ktory opisal teorie rozwoju psychospolecznego, wedlug ktorej osobowosc czlowieka ksztaltuje sie cale zycie, ale w szczegolnosci w dziecinstwie. Polecam poczytac. (w zalaczniku stadia rozwoju)
Odpowiadajac na Twoje pytanie z ankiety - to, jaki jestes teraz zostalo uksztaltowane poprzez dziecinstwo w wiekszej czesci, a reszta poprzez srodowisko. To mozna naprawic :)
źródło: Erikson
Pobierz- 7
Dlaczego ja nie wierze w coś takiego jak terapia? Jako, że jestem DDA i chadowcem lekarz poleca terapie, bo u mnie to jest strasznie wymieszane.
Nie chcę opowiadać obcej osobie o swoich najintymniejszych sprawach i wspomnieniach. Nikomu tego nie opowiadam, nikomu tak nie ufam - to co działo się w moim życiu w zasadzie mnie definiuje. Opowiadając to komuś rozebrałabym się do naga. Samo opowiadanie nic mi nie daje - sama wałkowałam
Nie chcę opowiadać obcej osobie o swoich najintymniejszych sprawach i wspomnieniach. Nikomu tego nie opowiadam, nikomu tak nie ufam - to co działo się w moim życiu w zasadzie mnie definiuje. Opowiadając to komuś rozebrałabym się do naga. Samo opowiadanie nic mi nie daje - sama wałkowałam
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Człowiek wyszedł do ludzi, to zapłacił tym zdrowiem psychicznym. Bez leków mimo ruchu przytyłem 10 kg z powodu stresu w ciągu paru miesięcy.
#depresja #samotnosc
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Człowiek wyszedł do ludzi, to zapłacił tym zdrowiem psychicznym. Bez leków mimo ruchu przytyłem 10 kg z powodu stresu w ciągu paru miesięcy.
#depresja #samotnosc
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@wykopowy_brukselek: zjadl ludzi do ktorych wyszedl
@wykopowy_brukselek: jedzac ludzi?
Powiem wam że jak mi pierwszy kot umarł to zrobiło się pusto w domu, przez kolejne lata czuć było że atmosfera się zmieniła, nie wiem jak to logicznie opisać słowami, ale po prostu coś w powietrzu umarło i wisiało zdechłe, teraz jak wziąłem nowego kociaka i go wychowałem to po roku znowu jest jakoś tak raźniej, bo lata to sobie po mieszkaniu, szuka atencji, jak się obudzę to leci do mnie się
@czasnawybory666: Najgorzej jak się nie może tej pustki wypełnić.
@czasnawybory666: że niby kot Ci kobietę zastąpi?





























źródło: IMG_6292
Pobierz