Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sai50

Sai50

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 591
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 589
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
Sai50
Sai50 48 min temu
  • 0
Tylko ja żre te śmieciowe żarcie ? xD a żołądek wytrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowy kod, Cheesburgir za darmo gratis i w ogóle w dostawie: KH82SZSIUP (14 dni)
#kfc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShineLow
ShineLow
wczoraj, 01:09:11
  • 10
#gothic

największą wadą gry jest traktowanie pochodni jak broni, ile razy grając na ps5 komuś p---------m zamiast zacząć rozmowę to nie zliczę. Powinni to wywalić w p---u, jeszcze dali 5 ataku gdzie na start znajdujesz miecz +12
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 wczoraj, 09:57:58 via Wykop
  • 1
@ShineLow: tez tak miałem nie raz, ze walnalem kogos pochodnia XD powinien do pasa se ją przypinac jakoś.. albo lampe naftową powinni dodać.
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion
14.06.2026, 11:01:14
  • 0
#gothic

Pytanie - spoler dot. 4 rozdziału:

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 przedwczoraj, 09:44:43 via Wykop
  • 0
@CreaOnion: u mnie tez dedła, a chciałem jej pomóc.
@niedorzecznybubr: no to ciekawe w sumie
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
14.06.2026, 12:38:29
  • 0
czy robicie na koniec masakrę starego obozu włącznie z kopaczami?

#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 przedwczoraj, 09:42:59 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: robiłem masakre w zamku samym, i przy bramach, tam gdzie straznicy na bramie z jednej i drugiej stron, plus straznicy na drodze do orków, a ci w bramie głownej zwrocili uwage cieni i kopaczy co blisko stali, to tez dostali xd a tak to kto sie nie sapał to oszczedzony.
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
14.06.2026, 14:28:25
  • 0
Idę do swiątyni śniącego, jakieś tipy? :)

#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 przedwczoraj, 09:40:55 via Wykop
  • 0
@Iudex: też potwierdzam, że dużo mikstur, stałem jak głupek i leczyłem się z jedzenia przez 2-3 minuty czasami, a mikstury były bardzo potrzebne, ork swiatynny jednak troche obrazen robi jak się jest nie uwaznym
  • Odpowiedz
Variv
Variv
14.06.2026, 16:21:33
  • 1
#gothic

Czyja jak Diego wysyła nas na misje jako ostateczny sprawdzian, z zaopatrzeniem, to po jej zrobieniu od razu się przyłączamy do Starego Obozu czy można ją sobie zrobić i wystąpić jeszcze do innego obozu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 przedwczoraj, 09:39:22 via Wykop
  • 1
@Variv: tylko uważaj z tym, chyba ze juz zrobiłes czy nie, ja jak dałem listę Laresowi i poszedłem na napad, byłem po stronie szkodników, ostatecznie mi się odwidziało i poszedłem do diego że chce zostać cieniem, teraz misja napad wisi w dzienniku zadań, nie można jej oddać, dodatkowo nie mogę zostrać strażnikiem bo w tym napadzie respią się szkodniki których trzeba zabić na placu wymian, a oni przy napadzie są
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
14.06.2026, 19:31:23
  • 2
no nieźle, przekonałem Saturasa, żeby pozwolił mi naładować Uriziela, ale potem ma ból d--y o to że nielegalnie przebywam na terenie kopca rudy i mnie atakuje po chwili xD

#gothic
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 przedwczoraj, 09:34:10 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: też to miałem xDDD dialog mi przerwał z Miltenem i też się napieprzali... i sie nowy rozdział nie chciał odpalić, za 3 razem restartu zadziałało xd
  • Odpowiedz
Sai50
Sai50 przedwczoraj, 04:53:05
  • 0
Cheesburgir za darmo gratis i w ogóle w dostawie: IFEC41R1JK (14 dni)
#kfc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 13.06.2026, 10:18:06
  • 0
Cheesburgir za darmo gratis i w ogóle w dostawie: 7Z8PWL4DU6 (14 dni)
#kfc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 11.06.2026, 04:42:39
  • 2
No to teraz i ja mam buga co nie mogę ruszyć dalej, w sensie bez tego można ruszyć, ale po co...
Nie mogę jako cień dołączyć do strażników i teraz przestrzegam, znany jest ten problem na reddit, już wyjaśnie:
W rozdziale 1 robiłem wszystko dla wszystkich przed dołączeniem do konkretnego obozu, ostatecznie wybrałęm stary obóz, miałem listę Iana, postanowiłem dać ją najpierw Laresowi co by dopisał pare rzeczy i napadzik co by
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50
Autor
11.06.2026, 04:57:31 via Wykop
  • 1
@Iudex: no właśnie, też miałem obawy xd dobrze postąpiłeś a ja nie xD kurde no... w G1 orginał nie było z tym problemu.
  • Odpowiedz
Sai50
Sai50
Autor
11.06.2026, 06:17:13 via Wykop
  • 2
@bgb1: znalazłem rozwiązanie na reddit, po tłumaczeniu w google:
1. Zadanie kończy się niepowodzeniem, ponieważ zaatakowaliśmy karawanę na rozkaz Laresa, ale jej nie oddaliśmy i weszliśmy do starego obozu. (u mnie nie dało się oddac zadania napadu Laresowi)
2. Musisz pobiec samotnie do placu wymian, zabić po drodze dwóch bandytów i porozmawiać z Kirgo.
3. Powie: „Nie jestem pewien – potrzebujemy trzech górników – idź ich zebrać i wróć”.
4. Rozpoczyna się walka z
  • Odpowiedz
Sai50
Sai50
Autor
11.06.2026, 15:30:10 via Wykop
  • 0
@ChochlikLucek: Spoko :D niestety jeszcze dziś testowałem te opcje co miałem sprawdzić, ale nic nie pomaga, 3 kopaczy lata ze mną, Kirgo nie reaguje, gość pisze ze bandyci powinni być za chatą przy napadzie a nie ma tam zadnych bandytów, a w krzakach był jeden co można go było zabić, reszta co napadła na strażników jest nieśmiertelna, nie mam wcześniejszego save, nie zrobie chyba nic xd czekać na patcha i
  • Odpowiedz
Sai50
Sai50
Autor
12.06.2026, 17:03:56 via Wykop
  • 1
@bgb1: no i dobra u mnie też ruszyło po patchu xD wczytałem gre po rozmowie z Thorusem, zebraniu 3 kopaczy i poszedłem od razu na plac wymiany, 2 szkodników zabitych, po rozmowie z Kirgo respawn 4 i zabitych i podszedłem do Kirgo i sam zaczął rozmowe, że co to była za walka i ruszyło :D no i gitara, także gramy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) (wcześniej
  • Odpowiedz
a_sram
a_sram
12.06.2026, 12:12:55
  • 1
pacz wyszedł: https://steamdb.info/patchnotes/23682495/
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 12.06.2026, 12:24:34 via Wykop
  • 0
@a_sram: to są jakieś jaja, napisali że naprawili dołączenie do magów ognia, jak problem jest z dołączeniem na Strażnika... no to lipa jak to dalej nie działa, a to z magiem też był problem ?
  • Odpowiedz
a_sram
a_sram
12.06.2026, 10:57:49
  • 10
250 godzin nabite a dopiero wychodze powoli z placu wymian
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 12.06.2026, 11:04:56 via Wykop
  • 2
@a_sram: xD
  • Odpowiedz
quescik1
quescik1
12.06.2026, 08:53:16
  • 9
Wczoraj skończyłem pracę o 15:00 a że pracuję na zdalnym to o 15:01 zacząłem grać w Gothica. Oderwałem się na chwilę bo zaczęła się burza i ulewa, ale po 2 minutach znowu skupiłem się na grze. Wstałem od kompa o 2 nocy dopiero jak narzeczona mnie woła już do łóżka xD

Czicie? 12h sesja. Co prawda potem ledwo chodziłem bo mi nogi zdrętwiały, ale niczego nie żałuję bo i tak od razu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 12.06.2026, 11:04:03 via Wykop
  • 0
@quescik1: xD no i git, tak trzeba żyć, gdyby nie kołchoz to bym grał 24/7
  • Odpowiedz
KKomrade
KKomrade
10.06.2026, 20:02:02
  • 1
Dobra bo chyba mam softlocka Gomez niby w-----ł mnie z strażników ale gildię dalej mam i nikt nie chce mnie uczyć, gdzie mogę podbić siłę i zręczność?

#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 11.06.2026, 05:28:14 via Wykop
  • 0
@Niggalke: a pytanko, jak dołączane było do starego obozu to liste Iana dałeś Laresowi ? i napad był robiony przed przystąpieniem do starego ? bo mam buga że nie mogę zostać strażnikiem
  • Odpowiedz
Sai50
Sai50 11.06.2026, 10:22:04 via Wykop
  • 0
@KKomrade: no właśnie xd a ja się połasiłem na rzeczy z napadu, zostałem cieniem, Laresowi nie mozna oddac zadania z napadu a teraz nie mogę zostać strażnikiem bo bandyci wszyscy się nie pojawiają na trasie wymian, mieli być przy tym wozie od napadu w krzakach i tez coś nie widzę gg xD i tak łazi za mna 3 kopaczy chociaz niesmiertelni to uwagę wrogów zwracają
  • Odpowiedz
pepepanpatryk
pepepanpatryk
11.06.2026, 07:50:04
  • 0
Czy alkimia publikuje gdzieś jakieś informacje o planowanych łatkach? Czy są w ogóle jakieś wyniki sprzedaży - orientuje się ktoś jak poszła premiera? Raczej dobrze się remake póki co sprzedaje?

#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 11.06.2026, 09:10:53 via Wykop
  • 0
@pepepanpatryk: odnośnie aktualizacji to w tym tygodniu ma coś być na PC, bo PS5 już dostało coś wstępnie, a PC jeszcze nic.
Sai50 - @pepepanpatryk: odnośnie aktualizacji to w tym tygodniu ma coś być na PC, bo ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-11 111132

Pobierz
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
11.06.2026, 09:00:45
  • 13
Patrzę sobie na te posty i dyskusje tutaj czy w innych kanałach:
- czy uczyć się tego czy sramtego
- jak gdzieś wejść
- jak rozwiązać zagadkę
- a gdzie jest ktośtam
- etc.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 11.06.2026, 09:08:48 via Wykop
  • 5
@Iudex: to jakaś laska też zaczeła grać w Gothica Remake nie znając oryginału, w ogóle na bystrą nie wygląda, na start docierając do starego obozu sprowokowałą straznika co zaczał ją bić i uciekła, a potem z pochodnia weszła do obozu bractwa i walnela pochodnią baala który tez zaczał ja gonic razem z lesterem i uciekla i chyba jej sie odechcialo xddd
  • Odpowiedz
nymx23
nymx23
10.06.2026, 18:38:20
  • 0
siema widziałem że dodali patcha do konsoli, że można podkręcić fpsy i ogólnie ma być lepiej niż kompromitujące 30. Ktoś jest w stanie powiedzieć, czy to coś dało?
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 11.06.2026, 05:29:16 via Wykop
  • 0
@nymx23: podobno gra trzyma 40-50 fps i że to lepiej niż 30 fps ale dalej czasami są jeszcze przycinki
  • Odpowiedz
Tedmajer2
Tedmajer2
09.06.2026, 22:04:11
  • 0
I co w pozniejszych rozdzialach rzeczywiscie jest wiecej nowych misji pobocznych? Bo naraziencaly czas w 1 rozdziale siedze i narazie to spotkalem jana błachowicza xd i w obozie bractwa typa conuczyl wspinaczki. #gothic #gothicremake #ps5 #ps5pro #pcmasterrace #gry
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 10.06.2026, 04:52:09 via Wykop
  • 0
@Tedmajer2: coś tam questów jest do końca 2 rozdziału, ale potem gra się i tak robi liniowa jak oryginał, no chyba że coś ominąłem, ale jeszcze gry nie skończyłem.
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
09.06.2026, 08:33:29
  • 2
#gothic

jak sobie dodacie do ekwipunku rudę i będziecie kupować itemy, to jednocześnie sprzedawca się pogaci, a bezi zostaje bez straty rudy xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50 09.06.2026, 10:44:25 via Wykop
  • 2
@paluszki_rybne: dzięki za tipa, sprawdzę jak wróce z kołchozu, z ciekawości, jeśli jeszcze nie załatają bo jakiś patch podobno wyszedł, chyba ze tylko na PS5
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking