Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
staszeknet
staszeknet

staszeknet

Dołączył 14 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3588
  • Znaleziska 3557
  • Mikroblog 31
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

3

Mężczyzna zginął przygnieciony przez drzewo w Warszawie.

Do tragicznego zdarzenia doszło na warszawskiej Pradze-Południe. Na mężczyznę przewróciło się drzewo. Pomimo szybkiej interwencji służb i podjętej reanimacji jego życia nie udało się uratować. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności wypadku.

kolicuch
z
tvn24.pl
dodany: 11.06.2026, 02:36:54
  • 2
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    wypadek
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
staszeknet
staszeknet
staszeknet 11.06.2026, 04:56:36 via Android
  • 0
Ściąć wszystkie drzewa....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

342

Budowali zgodnie z pozwoleniem. Teraz słyszą, że dom nie może powstać

Budowali zgodnie z pozwoleniem. Teraz słyszą, że dom nie może powstać

Kupili od gminy działkę pod dom, dostali pozwolenie na budowę i wydali ponad 400 tys. zł. Gdy mieli już kłaść dach, okazało się, że prac dokończyć nie można, bo zbyt blisko budynku przebiega linia energetyczna.

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 02.06.2026, 14:50:55
  • 154
  • #
    prawo
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
staszeknet
staszeknet
staszeknet 04.06.2026, 13:16:16 via Android
  • 0
@lapps: urzędy to jedno, no ale budowlańcy? To pierwszy raz dom stawiają. Bardziej mi to wygląda na wyłudzenie pieniędzy.
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
02.06.2026, 04:54:57
  • 2184
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 327
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

staszeknet
staszeknet
staszeknet 03.06.2026, 07:14:31 via Android
  • 0
U żony nie wykryto czasem chorej tarczycy. Dobrze nie regulowana prowadzi do poronień lub problemów z zajściem. Wiem po swojej.
  • Odpowiedz
staszeknet
staszeknet
staszeknet 03.06.2026, 07:22:41 via Android
  • 1
@Wojciech_Skupien: powodzenia. mam z invitro zdrową córeczkę. Udało się za pierwszym razem. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz

44

Nie ma mieszkania, nie ma dzieci. Ekspertka alarmuje: "Jest coraz gorzej"

Nie ma mieszkania, nie ma dzieci. Ekspertka alarmuje: "Jest coraz gorzej"

Stabilizacja mieszkaniowa jest podstawą, żebyśmy mogli myśleć o założeniu rodziny czy posiadaniu potomstwa mówi Dzienn

WiadomosciWarszawa
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 21.05.2026, 14:52:20
  • 50
  • #
    mieszkania
  • #
    problem
staszeknet
staszeknet
staszeknet 21.05.2026, 15:54:29 via Android
  • 1
@Lrrr_from_Omicron_Persei_8: oczywiście mówisz z doświadczenia
staszeknet
staszeknet
staszeknet 21.05.2026, 15:58:56 via Android
  • 15
Ja się zgadzam z tym i widzę parę dodatkowych problemów. Ludzie kończą studia około 24-26 lat. Żeby coś odłożyć potrzebują z 5 lat zanim ogarną coś na dom. Jak mają szczęście i szybko założą rodzinę to od dzieciach zaczął myśleć około 32. Na 2 jak dobrze pójdzie to około 35. Do tego czasu zaczynają się problemy z płodnością. Więc o 3 mało kto myśli.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dqdq1
dqdq1
21.05.2026, 05:43:59
  • 970
Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję z ostatnich 7 dni. Raporty zamieszczam co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

Możemy już ochłonąć po pierwszym tak udanym ataku na Moskwę. W uderzeniu brały udział zupełnie nowe ukraińskie pociski o napędzie odrzutowym RS-1 Bars oraz Bars-SM Gladiator które zostały zaprojektowanie w jedynym celu - przełamywania wielowarstwowej obrony przeciwlotniczej. Jeśli potwierdza się przypuszczenia o zniszczeniu maszyn litograficznych podczas chrztu bojowego
dqdq1 - Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbroj...

źródło: 2005

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

staszeknet
staszeknet
staszeknet 21.05.2026, 15:50:39 via Android
  • 3
@dqdq1: zakończenie chyba wszystkim by wyszła na dobre. Lepiej handlować towarem niż czekać aż komuś nie zechce się jeszcze bardziej eskalować. Mimo wszystko dalej mamy wysokie ryzyko że możemy być wciągnięci w to g---o.
  • Odpowiedz

2169

Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.

Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.

Na terenie Nadleśnictwa Poddębice doszło do "przykrej i bulwersującej sytuacji". Ktoś ściął drzewo z gniazdem bielika, w którym znajdowały się młode ptaki. "Brak słów, które mogą opisać takie barbarzyństwo w Polsce w kraju, gdzie bielik jest przecież naszym gatunkiem herbowym.

Hahaharry
z
onet.pl
dodany: 12.05.2026, 10:41:41
  • 112
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
  • #
    zwierzaczki
  • #
    patologiazewsi
  • #
    natura
  • #
    przyroda
staszeknet
staszeknet
staszeknet 13.05.2026, 03:31:56 via Android
  • -2
@PfefferWerfer: dziwne ludzi to można wysiedlić a trzeba przejmować się jakimś ptakiem lol

68

Jacek Bartosiak: NATO już nie działa. W wypadku ataku Rosji Ameryka nam nie pomo

Jacek Bartosiak: NATO już nie działa. W wypadku ataku Rosji Ameryka nam nie pomo

Jacek Bartosiak uważa, że NATO już nie działa. W wypadku rosyjskiego ataku Stany Zjednoczone nie przyjdą nam z pomocą. Dlatego trzeba budować nowe sojusze. Polskie elity polityczne i intelektualne nie są do tego zdolne, ponieważ uważają, że muszą być albo z Niemcami albo z USA.

politologug
z
youtube.com
dodany: 06.05.2026, 17:05:20
  • 74
  • #
    bartosiak
  • #
    geopolityka
  • #
    nato
  • #
    ameryka
  • #
    europa
  • #
    polska
staszeknet
staszeknet
staszeknet 07.05.2026, 05:23:44 via Android
  • -2
To ten pan który wysyłał nas na wojnę?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

621

Fragment Przemówienia Andrzeja Poczobuta podczas wręczenia Orderu Orła Białego.

Fragment Przemówienia Andrzeja Poczobuta podczas wręczenia Orderu Orła Białego.

Słowa które łączą, a nie dzielą - coś czego Polakom i Polsce bardzo potrzeba

pyszniarz
z
streamable.com
dodany: 03.05.2026, 16:22:48
  • 89
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
staszeknet
staszeknet
staszeknet 04.05.2026, 16:01:01 via Android
  • 5
W sumie to za co dostał odzaczenie w Polsce? On prawie przez cały pobyt w więzieniu mówił że czuję się Białorusinem i nie chce azylu w Polsce. Z resztą za jego uwolnienie to chyba usa odpowiada a nie nasz rząd.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

460

Rosyjska machina wojenna zwalnia. Moskwa traci terytorium

Pokaż treści 18+

Rosyjska machina wojenna zwalnia. Moskwa traci terytorium

W kwietniu rosyjskie wojska po raz pierwszy od wielu miesięcy straciły więcej terytorium w Ukrainie, niż zdołały zdobyć.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rmf24.pl
dodany: 04.05.2026, 07:23:28
  • 71
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
staszeknet
staszeknet
staszeknet 04.05.2026, 15:50:51 via Android
  • 2
@jegertilbake: w sumie może to dobrze że rządzą nieudacznicy i kraj wygląda jak wygląda. Bo w innym przypadku mogli byśmy mieć większe problemy.

422

Kaczyński chce całkowitego zakazu kryptowalut

Kaczyński chce całkowitego zakazu kryptowalut

Dzisiaj Kaczyński radykalnie wypowiedział się na temat kryptowalut

GrimoaldStarszy
z
streamable.com
dodany: 28.04.2026, 08:48:09
  • 147
  • #
    kaczynski
  • #
    kryptowaluty
  • #
    bitcoin
  • #
    ethereum
  • #
    finanse
  • #
    polityka
staszeknet
staszeknet
staszeknet 28.04.2026, 16:15:53 via Android
  • 5
Jedyne co może kopać to powoli miejsce na cmentarzu. Na razie niech bookuje miejsce w Ciechocinku
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2330

Szef Zondy (Kral) opłacił Sakiewiczowi luksusowy hotel w Monako oraz modelkę

Szef Zondy (Kral) opłacił Sakiewiczowi luksusowy hotel w Monako oraz modelkę

Szef Zondakrypto Przemysław Kral zapłacił niezależnemu dziennikarzowi z niezależnej telewizji Republika Sakiewiczowi hotel i panią do towarzystwa (Anetę) w listopadzie zeszłego roku. Przypadek?

gjdfsh
z
threads.com
dodany: 22.04.2026, 13:56:57
  • 288
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bitcoin
  • #
    zonda
  • #
    polityka
staszeknet
staszeknet
staszeknet 22.04.2026, 15:25:37 via Android
  • 4
@megagizmo: pod wielkim kamieniem zawsze duża ryba siedzi 😆

452

Wielka Brytania wprowadza dożywotni zakaz palenia. Osoby urodzone po 2008 roku

Wielka Brytania wprowadza dożywotni zakaz palenia. Osoby urodzone po 2008 roku

Brytyjski parlament przyjął we wtorek 21 kwietnia 2026 roku przełomową ustawę o tytoniu i e-papierosach (Tobacco and Vapes Bill). Najważniejszy zapis: osoby urodzone po 1 stycznia 2009 roku zostaną objęte dożywotnim zakazem kupowania papierosów i wyrobów tytoniowych.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 21.04.2026, 18:01:57
  • 236
  • #
    papierosy
  • #
    nalog
  • #
    wielkabrytania
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    uk
  • #
    digitalnexus
staszeknet
staszeknet
staszeknet 22.04.2026, 07:42:40 via Android
  • 5
W UK już prawie nikt nie pali normalnych papierosów bo sa drogie jak cholera. Chyba taniej trawę kupisz. Większość albo skręca albo przeważnie teraz pali te elektryczne gówna.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

351

Martwe jeże w Zielonej Górze. Sprawę bada policja

Martwe jeże w Zielonej Górze. Sprawę bada policja

Wstrząsające znalezisko w Zielonej Górze. W kontenerze na śmieci przy ul. Ruczajowej znaleziono 8 martwych jeży umieszczonych w worku. Prawdopodobnie zostały wrzucone żywcem i udusiły się. Sprawą zajmuje się policja. Zwłoki zwierząt zostały zabezpieczone do sekcji.

Stolarowy51
z
newslubuski.pl
dodany: 16.04.2026, 13:59:15
  • 57
  • #
    polska
  • #
    zielonagora
  • #
    zwierzaczki
  • #
    zwierzeta
  • #
    policja
staszeknet
staszeknet
staszeknet 17.04.2026, 08:32:42 via Android
  • -8
Już nie ma się czym policja zajmować. Chyba znudziło im się wystawuanie mandatów.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

staszeknet
staszeknet
staszeknet 17.04.2026, 09:05:50 via Android
  • 7
@patryk-wuwuw: o tym nie pomyślałem masz rację.

385

"Ludzi po prostu nie stać". Ostra debata o mieszkaniach i deweloperach

"Ludzi po prostu nie stać". Ostra debata o mieszkaniach i deweloperach

W programie Punkt Widzenia Jankowskiego rozmowa dotyczy marż deweloperów, cen mieszkań, braku realnej konkurencji na rynku oraz roli państwa w pogłębianiu kryzysu mieszkaniowego. Poruszono także temat patologii wokół mikromieszkań, programu Mieszkanie Plus, funduszy inwestycyjnych i pomysłu podatku

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 12.04.2026, 08:33:07
  • 91
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    kredythipoteczny
staszeknet
staszeknet
staszeknet 12.04.2026, 20:10:43 via Android
  • -2
@Arivederczi: ja nie rozumiem tego ataku na developerów. Po pierwsze zawsze można sobie coś samemu wybudować jak się nie podoba. Albo po prostu czekać na państwo. W końcu jak bierze tyle marży to państwowe mieszkania powinny być o połowę tańsze.... 😂
staszeknet
staszeknet
staszeknet 12.04.2026, 20:14:36 via Android
  • 28
@dziacha: może jakieś 1000 lat temu za Kazimierza Wielkiego bo chyba nie mówisz że eldorado było 30 lat temu bo cię wyśmieje.
staszeknet
staszeknet
staszeknet 12.04.2026, 21:45:51 via Android
  • 2
@Arivederczi: to po co państwo sprzedawało deweloperom.

555

Maltretowali Anię przez pół nocy. Potem, ledwo żywą, wyrzucili z pociągu. Nie pr

Maltretowali Anię przez pół nocy. Potem, ledwo żywą, wyrzucili z pociągu. Nie pr

To miała być spokojna nocna podróż pociągiem. Ania Dybowska została okradziona, maltretowana, a potem wyrzucona z pociągu.

lunaexoriens
z
ofeminin.pl
dodany: 11.04.2026, 08:40:21
  • 151
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kryminalne
  • #
    pociagi
  • #
    kolobrzeg
staszeknet
staszeknet
staszeknet 11.04.2026, 11:51:18 via Android
  • 189
Szkoda tylko że w Polsce dalej chroni się oprawców. A pokazuje ofiary. Mordy winnych powinna wiedzieć całą Polska.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

staszeknet
staszeknet
staszeknet 11.04.2026, 17:54:51 via Android
  • 2
@editores: jak go nie znasz to za wiele nie da. Ale przy okrytej twarzy i pełnym nazwisku dotrze to do większego grona jego znajomych, rodziny. Na jednego to wpłynie na drugiego nie. Po 2 dlacze ofiarę ma znać całą polska. Może to się odbić na jej psychice.

314

Rosjanie nie wierzą, że w Polsce jest tak tanio

Rosjanie nie wierzą, że w Polsce jest tak tanio

W tym filmie Viacheslav porównuje ceny produktów, samochodów i nieruchomości w Rosji i Polsce, a także czyta komentarze Rosjan na ten temat.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 09.04.2026, 13:59:57
  • 107
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    youtube
  • #
    wojna
  • #
    putin
  • #
    ruskapropaganda
staszeknet
staszeknet
staszeknet 10.04.2026, 09:48:27 via Android
  • 0
@marek-cen: nie wydaję mi się żeby chat pokazywał wszystko poprawnie
staszeknet - @marek-cen: nie wydaję mi się żeby chat pokazywał wszystko poprawnie

źródło: 1000033760

Pobierz

1872

Nie żyje Jacek Magiera

Nie żyje Jacek Magiera

Jacek Magiera, asystent selekcjonera reprezentacji Polski oraz były trener m.in. Legii i Śląska, zmarł po zasłabnięciu podczas treningu biegowego. Miał 49 lat.

matixrr
z
pzpn.pl
dodany: 10.04.2026, 09:04:02
  • 313
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
  • #
    polska
  • #
    reprezentacja
staszeknet
staszeknet
staszeknet 10.04.2026, 09:32:23 via Android
  • 0
Mam kolegę który jakieś 7 lat miał problem ze zdrowiem cudem przeżył bo był w śpiączce. Teraz zdrowo się odrzywia non stop ciąga mnie na tennia. Skączył niedawno 51 lat ale goni jak by miał 40. Tym bardziej mi przyjąć że niby tak wysportowany gość tak szybko umarł. Skoda.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

50

Przewrót po klęsce w eliminacjach. Prezes podał się do dymisji...

Przewrót po klęsce w eliminacjach. Prezes podał się do dymisji...

Jeżeli otwieracie szampana, bo myślicie, że Kulesza zachował się wreszcie honorowo to lepiej się wstrzymajcie... Chodzi o włoską federację i prezesa Gabriele Gravina

konkarne
z
meczyki.pl
dodany: 02.04.2026, 14:22:38
  • 13
  • #
    pilkanozna
  • #
    reprezentacja
  • #
    sport
  • #
    mundial
  • #
    mecz
staszeknet
staszeknet
staszeknet 02.04.2026, 21:18:38 via Android
  • 2
@elo345: miał być na mistrzostwa ale skoro nie jedziemy to można wypić wcześniej :)

381

Linux pokonuje Windowsa w grach. CachyOS i Proton pokazują siłę

Linux pokonuje Windowsa w grach. CachyOS i Proton pokazują siłę

Przez lata wybór dla graczy był prosty. Windows 11 dominował bez większej konkurencji, a Linux pozostawał rozwiązaniem dla osób z różnych powodów idących pod prąd, technicznych, bądź eskperymentatorów. Najnowsze testy wydajności pokazują jednak, że Linux ma coraz mniej powodów do kompleksów

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 02.04.2026, 10:23:21
  • 186
  • #
    linux
  • #
    cachyos
  • #
    windows
  • #
    gry
  • #
    proton
  • #
    opensource
staszeknet
staszeknet
staszeknet 02.04.2026, 18:57:13 via Android
  • 2
Ja mam startego kompa że starym rodeonem. Teraz rzadko gram w gry ale czasem lubię odpalić cs a 2. I jak grałem na windowsie to zawsze jakaś aktualizacja w tle się włączyła i nie dość że słabsza grafika to i jeszcze w dodatku lag co pochwaliła. Więc teraz gram na Ubuntu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

372

"Wielki szturm na motocyklach. Największa klęska Rosjan od miesięcy"

"Wielki szturm na motocyklach. Największa klęska Rosjan od miesięcy"

"Rosyjskie siły próbowały przełamać ukraińskie pozycje w rejonie Słowiańska, szturmując na motocyklach. Ukraińcom udało się zatrzymać atak i zlikwidować siły wroga."

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 01.04.2026, 15:19:31
  • 178
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    motocykle
  • #
    wojsko
  • #
    drony
staszeknet
staszeknet
staszeknet 02.04.2026, 04:37:00 via Android
  • 1
@Aleale2: się spieszył jak teraz DT w iranie tyle że wielka rosja chciała pokazać że nie odpuszcza i tak się to toczy tyle lat. Wniosek jest tylko jeden trzeba starych dziadów od władzy odsuwać bo im odpiwrdziela na starość.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.11.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking