Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sanremu

Sanremu

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43568
  • Znaleziska 4434
  • Mikroblog 39134
  • Obserwujący 31
  • Obserwowane 57

522

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

"Odj***ałem typa. Zdjąłem mu łeb". Bandyta Łukasz Żak nie zasługuje na bycie członkiem społeczeństwa. Bezczelny gnojek.

Buckshot_00
z
brd24.pl
dodany: 15 godz. i 45 min temu
  • 39
  • #
    lukaszzak
  • #
    stopcham
  • #
    bandytadrogowy
  • #
    polskiedrogi
Sanremu
Sanremu 13 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 11
@Creed-Bratton: W niektórych krajach muzułmańskich kobiety były wieszane za bycie ofiarą gwałtu - także nie takie fikołki się dzieją na świecie.
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
15.06.2026, 06:17:19
  • 26
a kto to jest
cierpka-rzodkiewka - a kto to jest

źródło: 14137

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu 15.06.2026, 12:16:47 via Wykop
  • 0
@cierpka-rzodkiewka: Ktoś chyba masztem 6G na 800% mocy ją przygrzewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1694

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 639
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
Sanremu
Sanremu 15.06.2026, 07:16:49 via Wykop
  • 15
Budowlańcom się w dupach przewraca, stawki mają jak chirurg.

Robiłem pokój córce na poddaszu, 4 fachowców z fixly, wyceny za to samo:
-30000 zł - miesiąc pracy we dwie osoby
-11000 zł - miesiąc pracy jednej osoby
- x zł - naobiecywali że wyślą wycenę nie odezwali się
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sanremu
Sanremu 15.06.2026, 07:28:59 via Wykop
  • 12
@BorsuczaJama: Uważaj bo Ci budowlaniec da fakturę na osobę prywatną... Jak będziesz chciał fakturę to powie że podawał ceny netto i doliczamy podatek + vat 23%. Spotkałem się nawet z takim cwaniactwem że doliczyć chciał podatek 19%, a okazało się że jest na ryczałcie (8.5%)

766

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 14.06.2026, 08:27:09
  • 271
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
Sanremu
Sanremu 15.06.2026, 07:26:07 via Wykop
  • 7
Pamiętam jak byłem w parku linowym w zakopcu (miałem wtedy chyba 14 lat) i połowę trasy przeszedłem nie wpinając się do liny asekuracyjnej - ze stresu zapomniałem, aż na mnie ryknął jakiś instruktor że gdzie ja kurła jestem wpięty xD. Tam było z 8 metrów wysokości.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cichoboprzydziezdzicho
Cichoboprzydziezdzicho
15.06.2026, 04:17:00
  • 40
Gdzieś kupujecie koszule do pracy?
Mam w najbliższym czasie parę spotkań i szukam czegoś do jeansów.
#koszule #modameska #ubierajsiezwykopem
Cichoboprzydziezdzicho - Gdzieś kupujecie koszule do pracy? 
Mam w najbliższym czasie...

źródło: 27371

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu 15.06.2026, 07:17:42 via Wykop
  • 6
@Cichoboprzydziezdzicho: Najlepsze są poliestrowe z krótkim rękawem, facet w takiej nie idzie na żadne kompromisy, loszki na to lecą.
  • Odpowiedz
Maqnez
Maqnez
13.06.2026, 23:15:59
  • 1
#primemma tego bartnika tak pompuja ze pewnie irol go rozjedzie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu 13.06.2026, 23:19:33 via Wykop
  • 0
@Maqnez: bartnika to by jaca pokonał od razu po walce z kozolubcom
  • Odpowiedz
Boomzilla
Boomzilla
13.06.2026, 23:12:41
  • 6
#primemma Tomeczek mówi dwa extrafighty, jestem na miejscu Rak Tańcula już się rozgrzewa do brudnej rITY
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu 13.06.2026, 23:17:26 via Wykop
  • 3
@Boomzilla: Walka będzie zaraz po powtórce karnego błaszczykowskiego
  • Odpowiedz
Winter_Scorpion
Winter_Scorpion
13.06.2026, 23:13:03
  • 100
Ale co tazy poujeżdzał spela to jego ( ͡° ͜ʖ ͡°) #primemma
Winter_Scorpion - Ale co tazy poujeżdzał spela to jego ( ͡° ͜ʖ ͡°) #primemma

źródło: 1000027895

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu 13.06.2026, 23:17:07 via Wykop
  • 21
@Winter_Scorpion: Grzybori sie instynktownie wypiął. Tresura u rafalali zrobiła swoje
  • Odpowiedz
siewcaeddie
siewcaeddie
13.06.2026, 23:13:38
  • 0
#primemma ja p------e wolałbym te 50 zl w-----c do sciekow XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu 13.06.2026, 23:16:31 via Wykop
  • 3
@siewcaeddie: Ja wolałbym przeznaczyć na wizytę u matki roksasyna
  • Odpowiedz
Sanremu
Sanremu 13.06.2026, 23:10:00
  • 11
#primemma Powinien mu to krzesło wykopać spod d--y na wywiadzie xDDD
Sanremu - #primemma Powinien mu to krzesło wykopać spod d--y na wywiadzie xDDD

źródło: Screenshot 2026-06-14 at 01-10-47 #primemma Wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu 13.06.2026, 23:07:58
  • 9
#primemma ALE WAŁ, JUTRO SKŁADAMY PROTEST Z TIMEM
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu 13.06.2026, 23:06:22
  • 3
#primemma GRZYBORI - BAZA WIRUSÓW ZOSTAŁA ZAAKTUALIZOWANA - TAZZY NIE MIAŁ GUMY
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu 13.06.2026, 22:43:35
  • 10
#primemma Piękna przemowa, popłakałem się Panie Jacku, Jaca to killer jest. Dajcie mu najmanice
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

251

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Subiektywne poczucie dobrego snu nie zawsze pokrywa się z tym, co widzimy w zapisie neurofizjolog. Kofeina może skracać sen lub utrudniać zasypianie, jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej "czuwającego" mózgu.

Lifelike
z
umw.edu.pl
dodany: 12.06.2026, 19:51:47
  • 126
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    neurobiologia
  • #
    mozg
  • #
    sen
  • #
    kawa
Sanremu
Sanremu 13.06.2026, 13:32:12 via Wykop
  • -7
"kofeina może skracać sen lub utrudniać zasypianie"

Genialni są ci lekarze, ile zajęło im dojście do odkrycia tej tajemnicy? Toż to przełomowe badanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

<mem naukowcy to debile.jpg>
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

610

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

16-latek z Nowego Targu ukąszony przez żmiję lewantyńską. Płatnikiem za przelot był krakowski szpital. I pieniędzy nie odzyska. Narodowy Fundusz Zdrowia nie zamierza bowiem zapłacić za transport lotniczy leku dla 16-latka.

potspodpach
z
dziennikpolski24.pl
dodany: 12.06.2026, 16:20:04
  • 230
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    szpital
Sanremu
Sanremu 13.06.2026, 10:03:39 via Wykop
  • 2
Wiele rzeczy głupich się zrobiło w życiu, człowiek miał szczęście i nic mi się nie stało, ale gdybym go nie miał to miło by było gdyby ktoś mi pomógł.
Dzieciak ma jakąś pasję, zainteresowania, do wielkich rzeczy nie dochodzi się idąc utartymi ścieżkami. Może zostanie kiedyś wybitnym biologiem, hodowcą etc. A może zostanie sebkiem obalającym żubra pod sklepem - nie wiadomo, ale pomóc warto. 100k to jest w tych czasach dla rządu/szpitala
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

finch88
finch88
finch88
26.05.2026, 05:54:39
  • 472
Ta to poleciała XD
#p0lka
finch88 - Ta to poleciała XD
#p0lka

źródło: 1000072992

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu 26.05.2026, 10:17:35 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sanremu
Sanremu 26.05.2026, 10:40:34 via Wykop
  • 1
@pianinka: Może obracasz się w środowisku niskiej jakości facetów i dla tego masz takie postrzeganie. Może w Twojej głowie 50 latek to dziadek. Widziałem sporo małolat które się uganiają za 10-20 lat starszymi, nie ze względu na pozycje, kasę itp. Jest też sporo sugar daddy - ale to wiadomo relacja za kasę więc nie jest brana pod uwagę.

Jak chodziłem do liceum to największym lansem wśród koleżanek było że któraś
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
25.05.2026, 07:35:32
  • 747
Bruh, niezły tupet xD
Zabieraj wodę na wejściu, a potem pisz żeby ludzie pili wodę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tacohemingway #rap #srap #sripipipj
greedy_critic - Bruh, niezły tupet xD
Zabieraj wodę na wejściu, a potem pisz żeby lud...

źródło: image_picker_865C3226-6A88-402F-9659-8336B43FA077-10426-000003DF26F914E4

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu 25.05.2026, 10:51:24 via Wykop
  • 0
@greedy_critic: jak byłem na pezecie w kato to ochrona rozdawała wodę tym którzy chcieli (pod sceną), za darmo, nie wiem czy osoby stojące dalej od sceny dostawały - czy chodził ktoś i rozdawał - ale miły gest.
  • Odpowiedz

761

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%. I nie było powiatu, w którym nie byłoby tego spadku. Gorzej, że ten kryzys jest bardzo nierównomiernie rozłożony – w 77 powiatach spadek był co najmniej dwukrotny, a w Sopocie czy Przemyślu niemal trzykrotny.

Gatts19
z
x.com
dodany: 19.05.2026, 20:18:51
  • 552
  • #
    polska
  • #
    demografia
Sanremu
Sanremu 20.05.2026, 07:31:51 via Wykop
  • 57
@kris-komar: Może wezmą nas do niemieckiego zoo chociaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

293

Nie powstrzymają nas żadne weta. Kosiniak-Kamysz zapowiada obejście decyzji pr

Nie powstrzymają nas żadne weta. Kosiniak-Kamysz zapowiada obejście decyzji pr

Europejska pożyczka SAFE oprócz wzmocnienia polskiej armii miała pomóc zmodernizować polskie służby, w tym między innymi straż graniczną i policję. Weto prezydenta Karola Nawrockiego sprawiło, że przekazanie pieniędzy na te formacje miało być niemożliwe. Rząd twierdzi, że znalazł rozwiązanie na ten

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 18.05.2026, 08:02:20
  • 302
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    rzad
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    polityka
Sanremu
Sanremu 18.05.2026, 20:54:29 via Wykop
  • 43
Gnoje znowu zadłużają Polskę, niech mniej przewalają na emerytury dla SB i górników. Może niech zmniejszą sobie pensje. Może czas uregulować pensje lekarzy i skończyć z patologią w kitlach która robi 1200 h/ miesiąc w 5 placówkach na raz.

Może niech wypuszczą obligacje skarbowe oprocentowane tak jak ten cały safe od niemców, inwestorzy chętnie się znajdą, Ale tu nie chodzi o inwestycje tylko o branie kredytów i przypodobanie się gojom i gebelsom.
  • 30
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sanremu
Sanremu 19.05.2026, 07:28:09 via Wykop
  • 2
@LSkiper: Platformersi to tacy sami nieudacznicy jak pisiory. Jeden pies kto jest przy władzy, obie opcje chcą się tylko nachapać i wygrać wybory, cóż szkodzi obiecać...

A Polak się potem dziwi że ma coraz więcej PLN w portfelu a na coraz mniej go stać.
Sanremu
Sanremu 19.05.2026, 07:30:47 via Wykop
  • 2
a może weźmy wypuśćmy takie obligacje że starczy na wszystko- od spłaty zobowiązań w koreańskiej walucie po zadłużenie szpitali powiatowych?


@aresius: Zadłużenie szpitali wynika głównie z chorych pensji lekarzy. Szkolą się za pieniądze podatnika by potem brać kasę od NFZ i przekierowywać do siebie na prywatne wizyty na szpitalnym sprzęcie.

Trochę się najeździłem po lekarzach z babcią, 5 minut konsultacji - DOSŁOWNIE 5 MINUT. 600 zł, bez paragonu oczywiście jeśli
Sanremu
Sanremu 19.05.2026, 07:32:12 via Wykop
  • 1
u la la ale rośnie, gdzie jest granica wlewania wam szamba do łbów?


@Dadas77: Idź się tam uśmiechnij z tuskiem i trzaskowskim, przybij piątkę kaczorowi. hej brygada, chcesz prince polo fajnopolaku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sanremu
Sanremu 19.05.2026, 07:38:43 via Wykop
  • 2
przecież Polska nie ma rankingu jak Niemcy czy EU więc jak mamy wypuścić obligacje tak samo oprocentowane.


@gordonshamway244: Chyba chodziło Ci o rating.

Nie wydaje Ci się to podejrzane że niemcy oferują pożyczkę i NAGLE w Polsce brakuje 185 miliardów złotych?
Nikt nas w najbliższym czasie nie zaatakuje. Ruski nie są w stanie w ciągu kilku lat zająć obsranej ukrainy - ba
Sanremu
Sanremu 19.05.2026, 08:04:16 via Wykop
  • 2
Poproszę o listę chętnych na te obligacje na poziomie Niemiec


@aresius: Mam Ci napisać imiona i nazwiska wszystkich kowalskich którzy inwestują w obligacje? Nie rozumiem po co ten wysryw.

Jakie oprocentowanie, jakie emisje proponujesz żeby pokryć takie
Sanremu
Sanremu 19.05.2026, 12:36:09 via Wykop
  • 1
@aresius: Odnieś się do tego co JA napisałem a nie do swoich projekcji o mnie które masz w głowie.

1)To nie jest chłopski rozum tylko fakt. Dopóki nie było safe to nie brakowało pilnie 185 miliardów.

2) Gdzie te hasła że niemcy mają tylko hełmy i apteczki?
Nie wiem - jak tak nigdy nidzie nie pisałem, chyba masz
Sanremu
Sanremu 19.05.2026, 17:04:06 via Wykop
  • 1
"Może niech wypuszczą obligacje skarbowe oprocentowane tak jak ten cały safe od niemców, inwestorzy chętnie się znajdą, Ale tu nie chodzi o inwestycje tylko o branie kredytów i przypodobanie się gojom i gebelsom."

"Nie da się obligacjami uzyskać tak dobrych parametrów - masz rację.

Ale według mnie nie potrzebujemy kwoty 185 miliardów. A jeśli rząd chce już płacić odsetki od długu - to lepiej żeby płacił je Polakom."

Jesteś jak popsute AI.


@Kot_w_butach7: Czego
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Krystyna Paw owitzh

  • Gdynia Or owo City

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.09.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.11.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.10.2022

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 29.11.2016

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking