Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zuzka_z_Bornholmu

Zuzka_z_Bornholmu

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9076
  • Znaleziska 1422
  • Mikroblog 7654
  • Obserwujący 37
  • Obserwowane 9
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu przed chwilą
  • 1
Krótko z pasywem

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ZuzkazBornholmu - Krótko z pasywem

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
przed chwilą via Wykop
  • 0
@Zuzka_z_Bornholmu: Mamo, łojciec znów nalał se octu do d--y i bredzi w gorączce.
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu wczoraj, 17:16:13
  • 25
mmm cóż za aromat i smak

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ZuzkazBornholmu - mmm cóż za aromat i smak

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu
Autor
wczoraj, 17:20:29 via Wykop
  • 5
ZuzkazBornholmu
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 04.06.2026, 18:31:06
  • 22
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ZuzkazBornholmu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrGerwant
MrGerwant
04.06.2026, 18:38:46 via Wykop
  • 4
@Zuzka_z_Bornholmu: opus magnum
  • Odpowiedz
Cerb3rusPL
Cerb3rusPL
przedwczoraj, 00:01:05 via Wykop
  • 3
@Zuzka_z_Bornholmu: No i tak ród nosaczów trafił szlag
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 01.06.2026, 12:31:16
  • 97
Widzę, że najnowszy filmik #konfitura spod cerkwi już lata na jakichś profilach obrońców polskości. I nagle Konfitura razem z policją są obrońcami Polski, przed Ukraińcami którzy przyjechali z widłami w ręku przejeżdżać polskich Polaków na polskich chodnikach.

A przecież to Polska, tu jest cywilizacja, tu się nie jeździ po chodnikach, tu mamy inne standardy.

Prawda?

#polska #ukraina
ZuzkazBornholmu - Widzę, że najnowszy filmik #konfitura spod cerkwi już lata na jakic...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radoslaw-franciszek-osowka
radoslaw-franciszek-osowka
01.06.2026, 12:43:52 via Wykop
  • 136
@Zuzka_z_Bornholmu: jak konfrontował się z b0lakami to go wyzywali od ukraińca i wysyłali na front, jak teraz konfrontuje sie ukrami, to już Wielki Bolak xD
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
01.06.2026, 12:53:30 via Wykop
  • 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 30.05.2026, 12:41:23
  • 44
Pjoter chłopie okłamałeś 40 milionów łojców #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ZuzkazBornholmu - Pjoter chłopie okłamałeś 40 milionów łojców #konkursnanajbardziejgo...

źródło: 1000011229

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyloe
kyloe
30.05.2026, 13:34:00 via Wykop
  • 7
Pjoter chłopie okłamałeś 40 milionów łojców


@Zuzka_z_Bornholmu:

Janusze którzy przychodzili na stadion i wydawali ostatnie pieniądze, żeby kupić bilety na regaty (w j-----u Pjoteerów za dopłaty). Ty nas oszukałeś. Chłopie, niech cię Król Szczurów ciśnie w gnojowniku, w wirze, w brzezinie, niech wydębi od ciebie jak najwięcej YTONG

Gdybyś miał trochę charakteru, to połowę tej sprawiedliwości byś oddał, żeby w Polsce wybudować chatkę z gówna. Oddaj, jak masz trochę jaj.
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 27.05.2026, 07:46:36
  • 79
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ZuzkazBornholmu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yahoomlody
yahoomlody
27.05.2026, 08:16:23 via Wykop
  • 45
@Zuzka_z_Bornholmu: patrz pjoter łojciec ci zaraz pokaże 69
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
28.05.2026, 15:07:58 via Wykop
  • 0
@yahoomlody: xddd
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 21.05.2026, 18:47:50
  • 2
Na kanale #eurowizja jakiś czas temu pojawiło się nagranie w którym Dara śpiewa razem ze starzejącym się jak wino Željko Joksimoviciem legendarny utwór Lane Moje. Mało wyświetleń a to perełka. Jeden z najpiękniejszych utworów jakie kiedykolwiek pojawiły się w tym konkursie.

Początek może zniechęcić językiem angielskim ale potem jest już po serbsku.
ZuzkazBornholmu - Na kanale #eurowizja jakiś czas temu pojawiło się nagranie w którym...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

655

Bandycki rajd, jako pasażerka Dagmara Kowalska, prezenterka TVP

Kiedy zostanie zwolniona?

klawiszs
z
x.com
dodany: 21.05.2026, 10:56:28
  • 78
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    tvp
  • #
    dagmarakowalska
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 21.05.2026, 17:07:03 via Wykop
  • 18
Dagmara otacza się idiotami.

To samo było na materiale Stop Cham Warszawa, jak wjechali na zakaz. Dagmara najpierw coś tam się oburzała ale potem poszła po rozum do głowy i zaczęła ewidentnie łagodzić sytuację, tylko że średnio jej to szło, bo nabuzowany koleżka już zrobił show i rozdmuchał aferę (która z racji małej ciekawości pewnie gdzieś by zniknęła w odmętach) do niezłych rozmiarów.

Tutaj nie dość, że kierujący robi te popisy wbrew
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 21.05.2026, 12:13:47
  • 3
Niepopularna opinia (ale prawdziwa): Måneskin był ciulowy, nawet tegoroczny Mariano Italiano był lepszy.

#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
21.05.2026, 18:04:06 via Wykop
  • 2
@Zuzka_z_Bornholmu: moim faworytem była wtedy Szwajcaria. a że w tym roku Czechy były podobne to też były moim faworytem:p
  • Odpowiedz
latajacypingwin
latajacypingwin
21.05.2026, 20:41:07 via Wykop
  • 1
@Zuzka_z_Bornholmu: jedyna piosenka Maneskinu jaka lubię to ta z Eurowizji
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 21.05.2026, 08:39:55
  • 21
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ZuzkazBornholmu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 20.05.2026, 14:37:20
  • 6
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ZuzkazBornholmu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia
20.05.2026, 16:08:49 via Wykop
  • 4
@Zuzka_z_Bornholmu: marszałek polny

tekst dolny
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 19.05.2026, 16:05:13
  • 30
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ZuzkazBornholmu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 19.05.2026, 10:33:32
  • 46
"Piłka jest ytong a bramki są topex" #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
19.05.2026, 10:36:17 via Wykop
  • 24
@Zuzka_z_Bornholmu: Pioter - "cudowne dziecko dwóch pedałów"
  • Odpowiedz
bossTDI
bossTDI
19.05.2026, 14:59:16 via Wykop
  • 0
@Zuzka_z_Bornholmu: albo my król szczurów albo oni
  • Odpowiedz

847

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Najlepszy argument przeciwko demokracji. 91% Polaków chciałoby albo kontynuacji szaleństwa i niesprawiedliwości jakim jest nierówny wiek emerytalny albo szaleństwa w postaci obniżania wieku emerytalnego przy rosnącej średniej długości życia i rosnącym odsetku emerytów

Arlekin29
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 13:40:41
  • 323
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 19.05.2026, 03:59:05 via Wykop
  • 3
@haohao: Jako LGBT popieram z głębi serca i sugeruje nawet więcej niż rok. Albo dodatkowe 2 za drugie, dodatkowe 3 za trzecie. Oczywiście odchowane w nienagannym stanie, za wszelkie niebieskie karty związane z przemocą wobec dziecka reset.
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 18.05.2026, 14:06:43
  • 66
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ZuzkazBornholmu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poranna-sztyca
poranna-sztyca
18.05.2026, 14:18:05 via Wykop
  • 15
@Zuzka_z_Bornholmu: pioter przyjmim tego oto dydola sub utraque specie (w dupę i mordę)
  • Odpowiedz
maegalcarwen
maegalcarwen
18.05.2026, 14:23:24 via Wykop
  • 67
@Zuzka_z_Bornholmu: mogło być gorzej
maegalcarwen - @ZuzkazBornholmu: mogło być gorzej

źródło: topex

Pobierz
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 18.05.2026, 08:18:12
  • 19
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ZuzkazBornholmu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000010912

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu
18.05.2026, 12:45:48 via Wykop
  • 1
@Zuzka_z_Bornholmu: po kim ty pioter taki chytry na żelipapą
  • Odpowiedz
tsumik
tsumik
17.05.2026, 17:55:39
  • 0
#eurowizja czyli jeśli Bułgaria nie udźwignie organizacji, to kolejny konkurs Eurowizji będzie organizował Izrael?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 17.05.2026, 19:06:31 via Wykop
  • 4
@TupacSzakur: Głupoty pieprzą, w dupie byli g---o widzieli. Problem z organizacją może mieć San Marino a nie Bułgaria.
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 17.05.2026, 18:28:36
  • 1
Żeby nie było, że tylko jadę po tegorocznej Eurowizji, to był tam jeden fajny moment wspominkowy.

Jak wokalista Lordi machając wielką łapą śpiewał bye bye baby bye bye to się popłakałam ze śmiechu.

No i przypomnienie takich zapomnianych perełek jak Papa Pingouin, co pokazuje że Eurowizja lat 80. była znacznie bliższa naszym czasom jeżeli chodzi o luz niektórych utworów niż lata 90. - dużo poważniejsze i eleganckie (zwłaszcza w pierwszej połowie).

Tylko
ZuzkazBornholmu - Żeby nie było, że tylko jadę po tegorocznej Eurowizji, to był tam j...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 17.05.2026, 14:15:15
  • 7
Zawsze po finale robiłam podsumowanie wszystkich piosenek z opisem, ale w tym roku uznałam, że to zbyteczne - poziom konkursu był najsłabszy od kiedy moja pamięć sięga, mogłabym jedynie cisnąć po każdym utworze krytykując go za generyczność, słaby wokal, żenadę. Bez sensu. Postaram się może zatem wyłowić z tego jakieś... coś.

Litwa - w jakiś sposób jestem stanie docenić ten performens, wyróżniał się ze stawki na plus. Mimo wszystko dzisiaj kompletnie nie pamiętam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu
Autor
17.05.2026, 16:14:18 via Wykop
  • 0
Właśnie oni robią najlepsze eurowizję


@Kontado: Zgodzę się i nie zgodzę jednocześnie. Szwedzka organizacja konkursu jest jak muzyka ABBY i Roxette - fajna ale po angielsku. A ja odpalając konkurs w Szwecji chce po szwedzku. Mam wrażenie że Szwedzi byli wręcz prekursorami w kastrowaniu Eurowizji z lokalnego kolorytu robiąc z tego widowisko ze wszech miar uniwersalne, paneuropejskie jak nie panświatowe. Natomiast całość nadrabiają widowiskiem, pomysłowością, show w czym Austriacy czy
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu 17.05.2026, 05:24:36
  • 7
Cieszy ból d--y Grekow i Finów. Patrzyli na notowania i juz dzielili skóre na niedzwiedziu. Nawet Saloniki i Tamperee zdazyly zgłosić chęć organizacji konkursu. Ludzi głosujących na Grecję powinno sie batożyć #eurowizja
ZuzkazBornholmu - Cieszy ból d--y Grekow i Finów. Patrzyli na notowania i juz dzielil...

źródło: 1000010868

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HedonistycznyEremita
HedonistycznyEremita
17.05.2026, 06:34:23 via Wykop
  • 3
@Zuzka_z_Bornholmu: O ile jestem w stanie zrozumieć rozczarowanie Finów wynikiem, tak Grecy powinni chyba odstawić już ouzo. Chcieli wygrać bekową piosenką (wiem, wiem - poruszała niezwykle ważki temat konsumpcjonizmu), a tymczasem to publiczność powiedziała: 'No dobra, pośmialiśmy się, ponabijaliśmy, ale dać wam wygrać? Nie no, tyle to nie'.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Zuzka

  • Trans lefebrystka. Na Bornholmie nigdy nie byłam.
  • Urantia jest teraz moim domem

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.12.2024

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 18.05.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 18.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.08.2024

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #ciekawaslaskaarchitektura

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking