Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
radonix

radonix

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4466
  • Znaleziska 3472
  • Mikroblog 994
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 56

356

51% przeciwko wprowadzeniu pensji dla pierwszej damy

51% przeciwko wprowadzeniu pensji dla pierwszej damy

Rezygnują z pracy, reprezentują nie tylko swojego męża, ale cały kraj - pierwsza dama w Polsce mimo pełnienia wielu obowiązków i udzielania się w społecznych inicjatywach nie otrzymuje pensji. Dyskusja, aby to zmienić trwa w Sejmie od miesięcy. Póki co na ten temat wypowiedzieli się Polacy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 17.04.2026, 12:33:57
  • 173
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
  • #
    informacje
radonix
radonix 17.04.2026, 20:34:47 via Wykop
  • 3
Mam mieszane odczucia.

Z jedej strony faktycznie musi przestać wykonywać swoje obowiązki, choćby z tego powodu, że jej ochrona kosztowałaby krocie.

Z drugiej, mieszka, żyje, je, śpi, ubiera się, na koszt podatnika, to i tak wielokrotnie więcej na co mogą liczyć kobiety innych mężczyzn, które musiały zrezygnować z pracy zawodowej.

@elo345: robi dodatkowo kilka innych rzeczy oprócz jedzenia i picia na koszt podatnika - spotyka się z różnymi środowiskami w
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
17.04.2026, 10:15:43
  • 49
Po raz pierwszy w sondażach PiS zjechał poniżej 20%

#informacje #wybory #polityka #sondaz
ProstyKrzywy - Po raz pierwszy w sondażach PiS zjechał poniżej 20%

#informacje #wybo...

źródło: 1000133586

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radonix
radonix 17.04.2026, 16:10:51 via Wykop
  • 0
@ProstyKrzywy: o to prezydent Trzaskowski będzie zadowolony, że jego przeciwnicy mają tak zaskakująco słabe wyniki w sondażach, a jego partia tak zaskakująco dobre.
radonix - @ProstyKrzywy: o to prezydent Trzaskowski będzie zadowolony, że jego przeci...

źródło: Bez tytułu444

Pobierz
  • Odpowiedz

569

Izrael zniszczył Mekka Tower w Strefie Gazy

Pokaż treści 18+

Wieżowiec był schronieniem dla setek Palestyńczyków, którzy stracili domu. Dostali ostrzeżenie, po czym budynek zbombardowano.

krkfilm
z
youtube.com
dodany: 29.09.2025, 12:23:55
  • 136
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    wydarzenia
radonix
radonix 16.04.2026, 10:13:35 via Wykop
  • -2
krytykowanie hamasu to teraz obrona izraela?

@Bioenergetyk: nie, ale odwracanie uwagi od izraela w wątku o jego zbrodniach za pomocą standardowej hasbary w postaci manipulacyjnego posta już tak

4401

M.Białek - gratulujemy nominacji!

M.Białek - gratulujemy nominacji!

Do rady mediow Nawrockiego. Czy ma to związek z tym, że główna to wylęgarnia konfedopisowskich fejkow? ( ʖ )

Placi
z
prezydent.pl
dodany: 15.04.2026, 15:46:14
  • 462
  • #
    wykop
  • #
    moderacja
  • #
    heheszki
  • #
    szuryzglownej
  • #
    psychiatrykzglownej
radonix
radonix 15.04.2026, 18:08:40 via Wykop
  • -1
@Kempes: może powinien wziąć kempesa, broniącego zbrodni izraela jak niepodległości

https://wykop.pl/link/7801579/izrael-zniszczyl-mekka-tower-w-strefie-gazy/komentarz/133341329/hamas-swoimi-dzialaniami-doprowadzil-do-zniszczenia-palestyny-terrorysci-hamasu-wymordowali-ponad-1000-izraelczykow-na-pokojowym-koncercie-muzycznym-i
radonix - @Kempes: może powinien wziąć kempesa, broniącego zbrodni izraela jak niepod...

źródło: Bez tytułu444

Pobierz
radonix
radonix 15.04.2026, 19:31:19 via Wykop
  • -5
ja tam zbrodni Izraela nie bronię

@Kempes post twojego konta, który wrzuciłem pokazuje coś zupełnie przeciwnego do twojej nieudolnej próby kłamstwa, a może inny funkcjonariusz z waszej trolowni go wrzucił?
radonix
radonix 16.04.2026, 10:10:33 via Wykop
  • 0
@Pawery1: to konto dało na czarną już z kilka lat temu, żebym nie demaskował ich kłamstw, manipulacji i linii narracyjnej na mirko

962

20 mln zł kary dla XTB od KNF. Nierzetelny i nieprofesjonalny

20 mln zł kary dla XTB od KNF. Nierzetelny i nieprofesjonalny

Giełdowy broker został ukazany przez rynkowy nadzór m.in. niewłaściwe badanie wiedzy klientów i w konsekwencji oferowanie im zbyt skomplikowanych i ryzykownych instrumentów CFD.

matelusz
z
pb.pl
dodany: 13.04.2026, 15:59:59
  • 133
  • #
    gielda
  • #
    xtb
  • #
    meczennicyxtb
  • #
    inwestowanie
  • #
    inwestycje
radonix
radonix 13.04.2026, 19:19:37 via Wykop
  • -4
to podobny haracz, jak w przypadku kar dla goldmanów i jp morganów ze strony ich organów nadzorczych za to, że mogą golić leszcza z kasy na danym rynku wykorzystując manipulacje cenami (te kary stanowią tylko ułamek tego co zostaje ukradzione). Ale w tym przypadku nie własne manipulacje XTB, chodź te też mogą się zdarzać, ale chodzi o to, że ich cfd, z których mają ponad 90% przychodów, są taką nakładką na prawdziwy
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

radonix
radonix 13.04.2026, 22:46:52 via Wykop
  • 0
@epistan: ai twierdzi w tym przypadku inaczej

W przypadku transakcji na instrumentach CFD (Contract for Difference) w XTB, brokerem pełniącym funkcję Market Makera jest samo XTB (X-Trade Brokers). Oznacza to, że XTB jest drugą stroną transakcji dla klienta, animując rynek poprzez wystawianie własnych ofert kupna i sprzedaży.


a to z samej strony
radonix
radonix 14.04.2026, 10:56:00 via Wykop
  • 0
@epistan: przychód XTB w 2024 wyniósł 1 873,4 mln zł, ale zysk netto 859,4 mln zł, zakładając te 20-30% przychodów pochodzących z marketmakingu, o którym mówi samo XTB na swojej stronie (pytanie na ile szczerze), czyli 374-561mln to już może stanowić ok. 43-65% zysków.

1609

3-minutowe zgruzowanie Patryka Jakiego w wykonaniu jakiegoś studenta z Poznania

3-minutowe zgruzowanie Patryka Jakiego w wykonaniu jakiegoś studenta z Poznania

Niestety, brakuje odpowiedzi Jakiego na tę orkę.

Zenon_Zabawny
z
youtube.com
dodany: 10.04.2026, 18:47:41
  • 188
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    patrykjaki
radonix
radonix 11.04.2026, 16:22:24 via Wykop
  • 2
@viNci_: standardowe manipulacje wykopowych trolli - dyskredytacja przeciwnika politycznego poprzez zakłamany tytuł znaleziska, wycelowanego w najtwardszy negatywny elektorat, który nie sprawdzi, czy opis i tytuł jest rzetelny, tyko zacznie klaskać, ponieważ wątek jest zgodny z ich poglądami. A że nie z rzeczywistością, to nie ma znaczenia. Sprostowanie dotrze do mniejszej liczby ludzi niż dyskredytacja.

Nie pierwszy raz ktoś wrzuca wypowiedź z zarzutami z wyciętą odpowiedzią Jakiego, tak było ostatnio z

628

Jest skarga do KRRiT po kontrowersyjnym wywiadzie Wojewódzkiego ze Stanowskim!

Jest skarga do KRRiT po kontrowersyjnym wywiadzie Wojewódzkiego ze Stanowskim!

Fundacja Kisiela składa skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Nie jest to akt partyjny ani światopoglądowy. Jest to akt przekonania, że merytoryczna, transparentna debata publiczna jest możliwa tylko wtedy, gdy kłamstwo ma cenę.

PiotrSter
z
piotrsterkowski.pl
dodany: 10.04.2026, 07:31:33
  • 129
  • #
    wojewodzki
  • #
    stanowski
  • #
    tvn
  • #
    onet
  • #
    media
  • #
    dziennikarstwo
radonix
radonix 10.04.2026, 10:36:47 via Wykop
  • 5
@Clefairy: to nie jest tylko stronniczość, dyskredytacja celów na podstawie wymyślonych bajek, wymyślone bajki typu reportaże o uchodźcach płynących w rzece, jest tego wiele. Typowe próby kreowania poglądów u widzów na podstawie kłamstw i manipulacji, bezkarne jak na raie.

2844

Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował

Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19 ustalił Rynek Zdrowia. "Sąd uznał, że ani wojna w Ukrainie, ani rozwój pandemii, w tym spadek liczby zakażeń, nie uzasadniają uchylenia lub zmiany zobowiązań umownych Polsk

sub_zero_1
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.04.2026, 14:12:40
  • 616
  • #
    polska
  • #
    covid
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
radonix
radonix 01.04.2026, 16:09:48 via Wykop
  • 9
@glassmice:
radonix - @glassmice:

źródło: Bez tytułu444

Pobierz

247

Obniżka cen paliw. Jest decyzja Karola Nawrockiego

Obniżka cen paliw. Jest decyzja Karola Nawrockiego

Prezydent Karol Nawrocki podpisał rządowe ustawy, mające na celu obniżenie cen paliw na stacjach.

neo78
z
money.pl
dodany: 27.03.2026, 19:29:38
  • 130
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    motoryzacja
  • #
    polityka
radonix
radonix 28.03.2026, 17:25:04 via Wykop
  • 2
@Piotrek7231:
radonix - @Piotrek7231:

źródło: Bez tytułu444

Pobierz

427

KO próbuję znacznie zwiększyć limit posiadanych przez jednego właściciela aptek

Zagraniczne korporacje, właściciele sieci aptek napisał projekt, który teraz przedstawia poseł Koalicji Obywatelskiej, zakładający znaczną deregulację rynku aptek. Głównie chodzi o dwudziestokrotne zwiększenie limitu liczby aptek posiadanych przez jednego właściciela.

PanJelonek
z
x.com
dodany: 28.03.2026, 08:47:45
  • 63
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    globalizacja
  • #
    apteka
radonix
radonix 28.03.2026, 14:41:37 via Wykop
  • 10
@Marco_Inaros: @krykoz wystarczyło mieć więcej niż 85iq, żeby się domyślić, że to częsta literówka występująca podczas szybkiego pisania, ale umknęło to waszemu poziomowi bystrości.

Jest takie powiedzenie wschodnioazjatyckie, brzmi mniej więcej tak "kiedy mędrzec wskazuje Księżyc, głupiec patrzy na palec" - umknęła wam też istota znaleziska, przysłonięta w waszym przypadku przez literówkę, polegająca na wartej dogłębnego sprawdzenia tezie, że zagraniczne korporacje chcą przejąć polski rynek, a jacyś politycy chcą
Jarusek
Jarusek
24.03.2026, 07:23:32
  • 1293
Post edukacyjny dla Mariuszków.

W październiku 2022 za czasów rządów PiSu padł rekord średniej ceny ON w Polsce - 8,08zł/l - do dziś nie pobity.
1. Cena ropy brent była wówczas niższa niż teraz.
2. PiS uruchomił tarcze, obniżył podatki i akcyzę na paliwo.
Jarusek - Post edukacyjny dla Mariuszków.

W październiku 2022 za czasów rządów PiSu ...

źródło: Screenshot 2026-03-24 at 00-13-37 ROPA - Notowania surowców - Złoto - Ropa - Surowce - Bankier.pl

Pobierz
  • 410
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radonix
radonix 24.03.2026, 16:33:25 via Wykop
  • 4
Post edukacyjny dla Mariuszków.

@Jarusek: raczej post manipulacyjny przygotowany do łyknięcia dla peowskiej sekty z 77 IQ. Porównanie cen paliw w eur w niektórych krajach Europy teraz i kiedyś na screenie poniżej.

Niestety jakimś cudem wtedy ceny paliwa na stacjach była rekordowa. Polacy w 2022 tankowali paliwo po wyższych cenach niż teraz. Jak to możliwe? Przez ogromne marże Orlenu.

oczywiście manipulant nie wspomniał o umacniającym się w tamtym okresie względem
radonix - >Post edukacyjny dla Mariuszków.
@Jarusek: raczej post manipulacyjny przygo...

źródło: Bez tytułu444

Pobierz
  • Odpowiedz

334

Cena złota runęła o 15% w ciągu 5 dni! Inwestorzy tracą kapitał

Cena złota runęła o 15% w ciągu 5 dni! Inwestorzy tracą kapitał

Rynek złota notuje najgorszy tydzień od 1983 roku. Równocześnie tanieje również srebro. Analitycy mówią wprost. To nie geopolityka, a czynniki makroekonomiczne wpływają obecnie na wycenę metali.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 23.03.2026, 11:41:11
  • 149
  • #
    inwestycje
  • #
    inwestowanie
  • #
    gielda
  • #
    pieniadze
  • #
    iran
  • #
    gospodarka
radonix
radonix 23.03.2026, 14:08:38 via Wykop
  • 2
To nie geopolityka, a czynniki makroekonomiczne

ani jedno ani drugie, grubas strzyże owieczki ubrane na szczycie pompy. Pytanie który, goldman czy jp. Na srebrze jp na 90%, bo gromadził przed pompą 23 tys. ton srebra, wystarczająco, żeby dowolnie kręcić ceną
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

378

Raport NIK: W latach 2018-2023 Polska rozdała łącznie ponad 6 mln wiz.

Raport NIK: W latach 2018-2023 Polska rozdała łącznie ponad 6 mln wiz.

PIS ściągał immigrantów do Polski na niewyobrażalną wcześniej skale. NIK ocenia negatywnie nadzór Ministra Spraw Zagranicznych nad działalnością konsularną. W latach 2018-2023 Polska wydała łącznie ponad 6 mln wiz, z czego 3,8 mln wiz pracowniczych.

KIaudik
z
nik.gov.pl
dodany: 22.03.2026, 15:24:34
  • 51
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    bekazprawakow
radonix
radonix 22.03.2026, 22:56:41 via Wykop
  • 4
@XeNinja:
radonix - @XeNinja:

źródło: Bez tytułu444

Pobierz

251

Bitcoin spadł już o 50%. Co dalej?

Bitcoin spadł już o 50%. Co dalej?

Burza niepewności dotarła na rynek kryptowalut. Maciej Jankowski, CMO Blockchain Alliance & Acceleration Hub przekazał w rozmowie z FXMAG prognozę dla bitcoina, analizując czynniki wpływające na jego aktualną wycenę. Ekspert odniósł się również do zaskakujących kalkulacji dotyczących majątku rodziny

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.03.2026, 09:42:14
  • 167
  • #
    gielda
  • #
    kryptowaluty
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
radonix
radonix 19.03.2026, 11:49:40 via Wykop
  • -3
cena na giełdzie tworzy się w taki sposób, że jest to cena ostatnio zawartej transakcji na danej parze czy to kryptowalut, czy jakiegokolwiek innego aktywa. Handel odbywa się za pomocą księgi zleceń, gdzie ludzie, boty i manipulatorzy wrzucają swoje oferty. Oferty ustawiane są odpowiednio od najniższej ceny do najwyższej w przypadku ofert kupna i od najniższej do najwyższej w przypadku ofert sprzedaży. Czyli pierwszeństwo mają oferty kupna z najwyższą ceną i oferty
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

radonix
radonix 20.03.2026, 20:30:45 via Wykop
  • -1
ale zdajesz sobie sprawę

@Oczodoly: myślisz, że wierzę np. w standardowy artykuł na cnbc tłumaczący leszczowi tuż po spadkach lub wzrostach dlaczego stracił kasę, zaczynający się mniej więcej zazwyczaj "cena spadła after ktoś powiedział coś tam, albo zrobił coś tam". Nie bądź niepoważny
Ciekawostka, gold man błędnie zaraportował instytucjom nadzorczym 36mld transakcji wykonanych na rynku akcji w latach 2020-2023 (nie biorąc pod uwagę weekendów i innych przerw wychodzi prawie 400

695

0,5 mld zł wydane na Izerę. Pieniądze popłynęły do Chin, auta wciąż nie ma

0,5 mld zł wydane na Izerę. Pieniądze popłynęły do Chin, auta wciąż nie ma

Spółka, która miała być pierwszym polskim producentem samochodów elektrycznych Izera, walczy o 4,5 mld zł z KPO. Portal XYZ dotarł do dokumentów pokazujących, że w latach 20182023 ElectroMobility Poland wydała setki milionów m.in. na chińskie centrum badawcze, włoskiego producenta tapicerki.

Kempes
z
xyz.pl
dodany: 17.03.2026, 09:33:36
  • 125
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
radonix
radonix 17.03.2026, 19:06:56 via Wykop
  • -4
@zubrzpuszczy: od ponad dwóch lat obywatelskie i koalicyjne
radonix
radonix 18.03.2026, 15:34:12 via Wykop
  • -3
@Kusher: nie wiadomo o czym jest artykuł, bo trzeba płacić, żeby go przeczytać. Spółka istnieje dalej po zmianie władzy, przepala pieniądze i tylko zmienia zarządy, a jej jedynymi osiągnięciami po zmianie władzy, wg wiki, jest porzucenie polskiego projektu i chęć produkowania zagranicznych marek samochodów

2560

Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję

Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję

Włączasz sobie telewizor Hisense, chcesz przełączyć kanał i gdy to robisz pojawia się reklama, której nie można przerwać. To nie żart, to się zaczęło dziać.

mkk10
z
portaltechnologiczny.pl
dodany: 13.03.2026, 07:22:35
  • 637
  • #
    telewizory
  • #
    hisense
radonix
radonix 13.03.2026, 10:23:05 via Wykop
  • 30
radonix

źródło: Bez tytułu3333

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

480

Gigantyczna strata NBP. Członek RPP potwierdza

Gigantyczna strata NBP. Członek RPP potwierdza

Strata NBP za rok 2025 wyniesie 30 mld zł... Strata skumulowana od 2022 to ponad 100 mld PLN... czyli ponad połowa obiecanego "SAFE 0%"... Z czego NBP zamierza wygenerować 185mld pln zysku, skoro nie zamierza zmniejszyć rezerw??? DODRUK PIENIĄDZA.... czyli powrót do inflacji 20%...

konkarne
z
money.pl
dodany: 12.03.2026, 10:42:21
  • 63
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    wojsko
  • #
    armia
radonix
radonix 12.03.2026, 20:38:22 via Wykop
  • 24
@konkarne Polityczne trolle na tym portalu coraz bardziej upośledzone intelektualnie, strata jest papierowa, wynikająca ze zmiany kursu złotówki, jak złotówka się mocno osłabi to będzie gigantyczny zysk ponieważ wycena aktywów typu złoto i obce waluty w złotówkach wzrośnie. Artykuł dla debili, który przytoczyłeś, jednocześnie nie uwzględnia wzrostu wartości złota, którego wartość w naszych rezerwach w samym roku 2025 wzrosła ponad 100mld zł.

Złoto, które również stanowi dużą część rezerw walutowych, nie
radonix - @konkarne Polityczne trolle na tym portalu coraz bardziej upośledzone intel...

źródło: Bez tytułu3333

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

570

Rząd doprowadzi do obniżenia ceny paliw? Minister Domański nie wyklucza

Rząd doprowadzi do obniżenia ceny paliw? Minister Domański nie wyklucza

Wojna w Iranie trwa, podobnie jak wzrost cen paliw na stacjach benzynowych. Te dotykają także Polskę. Niewykluczone są regulacje, które powstrzymają dalszy wzrost cen na stacjach paliw.

delinquencia
z
fxmag.pl
dodany: 09.03.2026, 11:41:48
  • 200
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    paliwo
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
radonix
radonix 09.03.2026, 13:46:00 via Wykop
  • -2
@BornToDie69: co tankowałeś po 5,30 peowski sekciarzu? pewnie obietnice, a teraz możemy podziwiać ten monstrualny stopień wyparcia rzeczywistości xD
radonix - @BornToDie69: co tankowałeś po 5,30 peowski sekciarzu? pewnie obietnice, a ...

źródło: Bez tytułu333

Pobierz
radonix
radonix 09.03.2026, 14:04:25 via Wykop
  • -3
@EdekMoczygeba: to ja przed pandemią i wybuchem wojny na Ukrainie tankowałem po 4,7zł
radonix
radonix 09.03.2026, 14:54:54 via Wykop
  • -3
@EdekMoczygeba: no to mówmy o obecnym wzroście cen, a nie o cenach archaicznych.
Obiecane było 5.19, aktualnie jest 6.19 i dalej rośnie

837

Zwiększenie arsenału nuklearnego. Francja podjęła decyzję

Zwiększenie arsenału nuklearnego. Francja podjęła decyzję

Francja zwiększy swój arsenał nuklearny. - Rozkazałem zwiększyć liczbę głowic jądrowych - poinformował prezydent tego kraju Emmanuel Macron.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 02.03.2026, 14:47:00
  • 156
  • #
    francja
  • #
    atom
  • #
    zbrojenia
  • #
    armia
  • #
    wydarzenia
radonix
radonix 02.03.2026, 17:19:32 via Wykop
  • -5
@LoginZajetyPrzezKomornika: zapomniałeś o żymiańskich

438

Ksiądz, opiekun Wojowników Maryi miał zgwałcić 15 latkę

Pokaż treści 18+

Ksiądz, opiekun Wojowników Maryi miał zgwałcić 15 latkę

Wśród młodych był popularny jeszcze z jednego powodu zapraszał ich do siebie na plebanię, by pochwalić się swoim królikiem. Przychodzić miały do niego głównie dziewczynki, które nie skończyły jeszcze 15. roku życia.

Takiseprzecietniak
z
archive.ph
dodany: 24.02.2026, 12:37:24
  • 81
  • #
    polska
  • #
    krosno
  • #
    bekazkatoli
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    neuropa
radonix
radonix 24.02.2026, 19:08:15 via Wykop
  • -9
niemiecko-żymiańsko-szwajcarski onet... w sprawach dotyczących księży i kościoła ufam im w takim samym stopniu jak syjonistom w sprawach dotyczących palestyńczyków
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • Strona 2 z 14
  • >
  • https://www.youtube.com/watch?v=pi_ljzcnj4M https://www.youtube.com/watch?v=8m8xNz0Ihyk https://www.youtube.com/watch?v=NmWPHOggw6A https://en.wikipedia.org/wiki/File:Bog_sie_rodzi_-_Franciszek_Karpi%C5%84ski,_Pawe%C5%82_B%C4%99benek.ogg

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.10.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.05.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking