#kryptowaluty niedawno mi mignął filmik (przy 80k) gdzie gość opisywał, że największy masterclass grubasa byłby wtedy jakby wyruchał supercyklowców zrzucając do 58k a potem wyruchał bessowców jeśli po prostu jak gdyby nigdy nic poszedł sobie wtedy już tylko do góry
miśki by już były pewne dalszych zrzutów a byczki za bardzo obsrane by kupować
@czillaut: również nie wierze w kalendarzykowy dołek pazdziernik/listopad. Albo wcześniej, albo później (nawet 2027). Ciezko uwierzyć ze ktoś nie zechce wydymać tych wszystkich kupujących kalendarzykowców w Q4
#kiszak czekaj czekaj chłop się spłakał że będąc pewnie tym top10 strimerem w PL ktoś mu zrobił zdjęcie na koncercie? a z racji, że siedzi w pieczarze rumunskiej i nigdy nie wychodzi każdy taki 'event' pojdzie viralem bo po prostu to sie w ogole nie zdarza?
Czyli co cała afera o to że chłop se z jakąs babą poszedł na jakiś event? xD No ja p------e xDDD z tego co kiedyś słyszałem to się rozstał jakiś czase temu z inna to co teraz ma byc celibat czy co? ja nie rozumiem tego uniwersum #kiszak
@FedoraTyrone: niby laska widza ale obstawiam że jakiś spłakany ex czy cóś xd wątpie żeby kiszka wiedząc że laska widza szedłby w takie coś bo to jest over wizerunkowy
@czillaut: Ja akurat też byłem przekonany, że Hiszpania wygra, ale prawda jest taka, że równie dobrze mogą być w finale. Argentyna swój pierwszy mecz to w ogóle przegrała z Arabami 4 lata temu. ( ͡°͜ʖ͡°)
źródło: Screenshot_18
Pobierz