Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
czillaut

czillaut

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12122
  • Znaleziska 435
  • Mikroblog 11687
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 15
czillaut
czillaut 11 godz. i 34 min temu
  • 8
#mecz nie wszyscy dobrze się bawią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czillaut - #mecz nie wszyscy dobrze się bawią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot_18

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323
11 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@Lawsonik: raczej nie podoba się ulewa i burza xD
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
2 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@Matii323: niektóre z radości krzyczą "deeeeeeeszcz, deeeeeeeszcz"
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
11 godz. i 55 min temu
  • 1
#mecz Mbappe dzisiaj z 3 strzeli..i zaraz g---o będzie z tego rekordu messiego 🤣 śmiechu warte 18 bramek na 6 mundialach. Mbappe to zrobi w 3
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut 11 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@mamracjewieszotym: 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
13 godz. i 48 min temu
  • 5
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - #blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut 13 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@1-1-1-1: o k---a xd
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut przedwczoraj, 11:14:27
  • 4
#blackpill INCELE NIE ISTNIEJOO!!!
just noś ze sobą bagietke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czillaut - #blackpill INCELE NIE ISTNIEJOO!!!
just noś ze sobą bagietke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

centerario
centerario
przedwczoraj, 11:21:15 via Wykop
  • 3
@czillaut: dziś nawet o grubą i niepełnosprawną jest ciężką, przeciętna witaminka po kilku dniach bycia chłopem wiązałaby sznur
  • Odpowiedz
styxu
styxu
przedwczoraj, 12:14:28 via Wykop
  • 3
@czillaut: Po prostu zapytaj o kolor i bzikaj
  • Odpowiedz
RiverStar
RiverStar
18.06.2026, 11:24:27
  • 3
Ale paździerz dzisiaj, co tu oglądać #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut 18.06.2026, 11:27:25 via Wykop
  • 9
@RiverStar: przeciez czechy rpa to absolutne kino
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut 18.06.2026, 08:31:25
  • 11
#kiszak szkeletal sie niesie
czillaut - #kiszak szkeletal sie niesie

źródło: Screenshot_16

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut
Autor
18.06.2026, 08:55:03 via Wykop
  • 2
@miloszy: raczej pozytywnie
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut 18.06.2026, 07:40:30
  • 1
#kryptowaluty niedawno mi mignął filmik (przy 80k) gdzie gość opisywał, że największy masterclass grubasa byłby wtedy jakby wyruchał supercyklowców zrzucając do 58k a potem wyruchał bessowców jeśli po prostu jak gdyby nigdy nic poszedł sobie wtedy już tylko do góry

miśki by już były pewne dalszych zrzutów a byczki za bardzo obsrane by kupować

MA TO SENS
czillaut - #kryptowaluty niedawno mi mignął filmik (przy 80k) gdzie gość opisywał, że...

źródło: Screenshot_15

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KucykMocy
KucykMocy
18.06.2026, 09:26:52 via Wykop
  • 3
@czillaut: również nie wierze w kalendarzykowy dołek pazdziernik/listopad. Albo wcześniej, albo później (nawet 2027). Ciezko uwierzyć ze ktoś nie zechce wydymać tych wszystkich kupujących kalendarzykowców w Q4
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
18.06.2026, 13:22:13 via Wykop
  • 1
@jegertilbake: przecież da sie ajnsztajnie
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut 18.06.2026, 06:02:08
  • 30
#kiszak czekaj czekaj chłop się spłakał że będąc pewnie tym top10 strimerem w PL ktoś mu zrobił zdjęcie na koncercie? a z racji, że siedzi w pieczarze rumunskiej i nigdy nie wychodzi każdy taki 'event' pojdzie viralem bo po prostu to sie w ogole nie zdarza?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pol-pol313135
pol-pol313135
pol-pol313135
18.06.2026, 06:05:03 via Wykop
  • 3
@czillaut: jeszcze wspominał drążenie wykopków i śledztwa gdzie on teraz mieszka xd wystarczy obejrzeć całość jego pitolenia ze streama
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
17.06.2026, 21:50:05
  • 7
Czyli co cała afera o to że chłop se z jakąs babą poszedł na jakiś event? xD No ja p------e xDDD z tego co kiedyś słyszałem to się rozstał jakiś czase temu z inna to co teraz ma byc celibat czy co? ja nie rozumiem tego uniwersum
#kiszak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut 17.06.2026, 21:52:02 via Wykop
  • 0
@FedoraTyrone: niby laska widza ale obstawiam że jakiś spłakany ex czy cóś xd wątpie żeby kiszka wiedząc że laska widza szedłby w takie coś bo to jest over wizerunkowy
  • Odpowiedz
bo-banley
bo-banley
17.06.2026, 17:11:18
  • 8
#mecz
bo-banley - #mecz

źródło: htrke56e45i78dty

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut 17.06.2026, 17:12:19 via Wykop
  • 0
@bo-banley: brutalne
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
17.06.2026, 15:38:30
  • 0
#kryptowaluty #bitcoin
Kierwa, jesli nastapi kolejny test ~61k i nie pęknie to w dół to trzeba sie juz ładować po kulen
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut 17.06.2026, 16:29:09 via Wykop
  • 0
@KucykMocy: coś za duża ta podbitka przed fomc ehhhhh
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut 17.06.2026, 07:31:07
  • 9
#mecz to Portugalia ma pograne bo krystyna teraz będzie tylko żyłował
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jigzz
jigzz
jigzz
17.06.2026, 07:33:19 via Wykop
  • 0
@czillaut: o tym samym pomyślałem jak zobaczyłem wynik Argentyny i kto strzelał
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut 16.06.2026, 20:28:20
  • 4
#mecz
czillaut - #mecz

źródło: Screenshot_12

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arturooo000
arturooo000
16.06.2026, 20:29:07 via Wykop
  • 0
@czillaut: dla mnie karny, lekki bo lekki ale karny
  • Odpowiedz
Aplasidon
Aplasidon
16.06.2026, 20:29:33 via Wykop
  • 0
@czillaut: karny jak uj
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut 15.06.2026, 17:59:17
  • 324
#mecz xddddddddddd
czillaut - #mecz xddddddddddd

źródło: Screenshot_11

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirekStarowykopowy
MirekStarowykopowy
15.06.2026, 18:00:19 via Wykop
  • 92

Komentarz usunięty przez moderatora

Fjubens
Fjubens
15.06.2026, 18:01:19 via Wykop
  • 178
@czillaut: Ja akurat też byłem przekonany, że Hiszpania wygra, ale prawda jest taka, że równie dobrze mogą być w finale. Argentyna swój pierwszy mecz to w ogóle przegrała z Arabami 4 lata temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut 15.06.2026, 17:51:38
  • 3
#mecz AJAJAJ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yet_another_user
yet_another_user
15.06.2026, 17:42:46
  • 0
VAR na rożnym? #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut 15.06.2026, 17:43:10 via Wykop
  • 0
@yet_another_user: nom
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
15.06.2026, 03:26:13
  • 1
Trochę się wyczekałem na ten breakout ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pytanie czy brać dzisiaj profit czy to będzie jadło dłużej

#gielda
#kryptowaluty
orientalist-jack - Trochę się wyczekałem na ten breakout ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pytanie czy brać...

źródło: Image 15-6-26 at 5.25 AM (1)

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut 15.06.2026, 07:01:53 via Wykop
  • 2
@orientalist-jack: nice, pisałem wcześniej że WLD TOP, imo to ma potencjał na 2-3$, pytanie czy bitek sie zaraz sie nie s-------i na 40k
  • Odpowiedz
myidioci
myidioci
myidioci
14.06.2026, 21:51:56
  • 2
#mecz mam jutro wolne. Czekać na ten hit WKS?serial piwko i wytrzymać? Czy lepiej się wyspać i rano do biedronki z emerytami?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut 14.06.2026, 21:52:27 via Wykop
  • 9
@myidioci: jakbym miał wolne to bym czekał
  • Odpowiedz
saser91
saser91
14.06.2026, 21:46:38
  • 2
#mecz jak japonczycy chcą wrzutki robić to mogą już zejsc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut 14.06.2026, 21:48:05 via Wykop
  • 0
@saser91: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fjubens
Fjubens
14.06.2026, 20:49:57
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut 14.06.2026, 20:51:35 via Wykop
  • 0
@Fjubens: jeśli nie chcesz doświadczać odrzucenia i niechęci to najlepiej nigdy się nie odzywaj, ma to sens
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.09.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking