Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JohnyArkad

JohnyArkad

Dołączył 15 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5348
  • Znaleziska 897
  • Mikroblog 4451
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 15

952

Trzech lekarzy z Wielkopolski wystawiło w rok prawie 57 tysięcy zwolnień.

Trzech lekarzy z Wielkopolski wystawiło w rok prawie 57 tysięcy zwolnień.

Uruchomienie procedury wyjaśniającej dało efekt. Miesięczna liczba zwolnień wystawianych przez trzech lekarzy spadła o połowę

maakumba
z
epoznan.pl
dodany: przedwczoraj, 09:07:47
  • 107
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    l4
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    zus
JohnyArkad
JohnyArkad przedwczoraj, 11:58:43 via Wykop
  • 5
@MiKeyCo: Pozazdrościć zdrowia! lub braku jego poszanowania. Takie fifty fity XD
JohnyArkad
JohnyArkad przedwczoraj, 09:57:10
  • 0
Takie ciekawe dane: rowerzyści ranni w kolizjach i wypadkach komunikacyjnych w latach 2014 - 2026
Źródło: https://ezdrowie.gov.pl/portal/home/badania-i-dane/zdrowe-dane/zestawienia/piesi-rowerzysci-wypadki

#wypadki #rower

JohnyArkad - Takie ciekawe dane: rowerzyści ranni w kolizjach i wypadkach komunikacyj...

źródło: wypadki rowerowe

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
przedwczoraj, 10:01:53 via Wykop
  • 2
@JohnyArkad: V10-19 to "uraz rowerzysty w wypadku komunikacyjnym"
V10.0 do 10.9 to picrel :DDD
gorzki99 - @JohnyArkad: V10-19 to "uraz rowerzysty w wypadku komunikacyjnym"
V10.0 do...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
DwaNiedzwiedzie
DwaNiedzwiedzie
wczoraj, 13:45:10 via Wykop
  • 0
@JohnyArkad: Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy :)
  • Odpowiedz

31

553 mln PLN w dwa lata: planowany koszt refundacji pierwsze leku na otyłość w PL

553 mln PLN w dwa lata: planowany koszt refundacji pierwsze leku na otyłość w PL

W AOTMiT prowadzony jest pierwszy proces refundacyjny dotyczący leku na otyłość.

JohnyArkad
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 05:34:57
  • 37
  • #
    otylosc
  • #
    nfz
  • #
    refundacja
  • #
    leki
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
JohnyArkad
JohnyArkad
Autor
21.06.2026, 09:42:32 via Wykop
  • 0
@i-marszi: Tak zaznaczyłem to na koncu. Ogólnie wg NIK, 36 MILIARDÓW złotych rocznie z czego 80% to koszty pośrednie (absencje w pracy, renty, zgony itp). Dane z 2025
Famine
Famine
19.06.2026, 05:16:47
  • 342
Poznawanie ludzi na stoiskach z Warhammerem to istny rzut monetą. Albo trafisz na kolesia, który po kilku minutach da ci do podpisu deklarację członkowską partii Razem, albo na typa, dla którego w sumie działania Trzeciej Rzeszy były stanowczo zbyt liberalne xD

#heheszki #humorobrazkowy #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow #warhammer40k #wychodzimyzprzegrywu #pyrkon
Famine - Poznawanie ludzi na stoiskach z Warhammerem to istny rzut monetą. Albo trafi...

źródło: temp_file8704493262024235636

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad 19.06.2026, 15:43:16 via Wykop
  • 0
@Czarny-rycerz_40k: wlasnie jakos mi to troche warhammerem podjezdza mocno:D ma swoje momenty, moze lore rozwinie sie choc do polowy tego co w mlotku
  • Odpowiedz

375

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Nadchodzące wakacje to dla wielu z nas nadchodzące spacery po lesie. A spacery po lesie to z jednej strony przyjemność, z drugiej zaś ryzyko. W zaroślach bowiem czychać na nas mogą kleszcze, a wraz z nimi choroba, której liczba diagnoz każdego roku rośnie w niepokojącym tempie.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 05:31:49
  • 197
  • #
    borelioza
  • #
    medycyna
  • #
    naukowybelkot
JohnyArkad
JohnyArkad 07.06.2026, 19:10:31 via Wykop
  • 3
To też zalezy od miejsca. W małopolsce, na południu KrK tego są poyebane ilości wszędzie. W świętokrzyskim, przy granicy z wisła, łaząc po podwórkach, sadach i ląkach w zeszłym roku dzieciak złapał jednego i to był drugi kleszcz którego widziałem (nie licząc na psach) od 20 lat w tamtym rejonie, w którym się wychowałem (no chyba ze się wybrać w rejony za wałem, to wówczas łatwo złapać).
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JohnyArkad
JohnyArkad 17.06.2026, 03:23:45 via Wykop
  • 1
Wczorajsze nowe dane z e-zdrowie. 2025 poyebało względem poprzednich
JohnyArkad - Wczorajsze nowe dane z e-zdrowie. 2025 poyebało względem poprzednich

źródło: e-zdrowie

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

270

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane o popycie na pracę na koniec I kwartału 2026 roku. Choć liczba wakatów wzrosła kdk do poziomu 100,2 tys., to ekonomiści PKO BP alarmują: ogólny popyt na pracownika pozostaje niski, a rynek mocno się kurczy. Mamy do czynienia z Polską dwóch prędkoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 17:59:50
  • 145
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
JohnyArkad
JohnyArkad 16.06.2026, 02:28:11 via Wykop
  • 58
@MadmaxPL: Walka o przetrwanie to były lata 90, do ok. 2006 r. Boga w piety całowałem, że MC donaldzie na nocki mogłem dorobić do studiów,, a wcześniej na garmażerce w sieciówce, bo wszystko inne, choć trochę lepsze, po znajomości, a bezrobcie w kosmos. Teraz gdzieś zawsze znajdzie sie robota.
freddd
freddd
14.06.2026, 18:20:23
  • 28
Uważajcie tam na tych budowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

backup https://dubz.co/c/2c1955

freddd - Uważajcie tam na tych budowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

backup https://dubz.co/c/2c1955
...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad 15.06.2026, 04:41:42 via Wykop
  • 1
@freddd: ale brechłem XDXD
  • Odpowiedz

356

NIK: Środki publiczne na systemy IT, które nie działały w UM Lublin

NIK: Środki publiczne na systemy IT, które nie działały w UM Lublin

Najnowsze wyniki kontroli NIK w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie wykazała, że Zintegrowany System Informatyczny nie został uruchomiony (po 3 latach od odboru) a aplikacja nie działała.

JohnyArkad
z
nik.gov.pl
dodany: 12.06.2026, 10:20:16
  • 23
  • #
    uczelnie
  • #
    programista15k
  • #
    najwyzszaizbakontroli
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
FiFaFoFum
FiFaFoFum
10.06.2026, 17:15:48
  • 51
ała

mirror: https://dubz.link/c/09a8a9

#trzecieoko
FiFaFoFum - ała

mirror: https://dubz.link/c/09a8a9

#trzecieoko
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad 10.06.2026, 20:07:42 via Wykop
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
09.06.2026, 18:48:06
  • 5
Pytanie dla odpowiednio starych: Czy też zaobserwowaliście, że w czasach przed erą AI ludziom chciało się jeszcze robić jakieś śmieszne stronki? Robili jakieś ciekawostki, eksperymenty, a teraz jedyne, co widzę w internecie, to post/film „Hej, zrobiłem nowe, nikomu niepotrzebne, nudne g---o podpięte pod Stripe / Buy Me a Coffee”. Może przez nadmiar treści fajne rzeczy mi umykają, czy po prostu ludzie skupili się na generowaniu slopu?

#programista15k #programowanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad 09.06.2026, 18:50:27 via Wykop
  • 1
@model_trzy_zmianowy: smieszne stronki, umarly juz dawno przed AI. Wykończyły je "fascynujace" możliwości socjal mediow.
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
08.06.2026, 15:46:58
  • 185
Dzięki za przypomnienie @mala_kropka @TakiSeLogin

Jeżeli możesz to będę BARDZO wdzięczny za pomoc w "czelendżu" młodego tiktokera z celebrytą ;)

✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA EPIC
Metodzik - Dzięki za przypomnienie @mala_kropka @TakiSeLogin

Jeżeli możesz to będę B...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad 08.06.2026, 20:33:48 via Wykop
  • 2
@Metodzik: dzieki, wreszcie nie gowno;)
  • Odpowiedz
JohnyArkad
JohnyArkad 09.06.2026, 07:45:54 via Wykop
  • 1
@Metodzik: zainstaluje, jak młodszy gówniak pójdzie wreszcie do przedszkola XD czyli 2027
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab
07.06.2026, 15:04:03
  • 2
#sztucznainteligencja #ai #programowanie

Mysle, ze AI mocno obcial rynek aplikacji konsumenckich.

Np. ja korzystalem z to-do listy, apliakcji dzienniczka i aplikacji do liczenia kalorii. Czasem mialem wersje premium, czasem zwyklą - roznie.

No
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad 07.06.2026, 15:45:06 via Wykop
  • 0
@czwartafaza: lol ale tak sie czego nauczył l, cos stworzyl, ma poczucie satysfakcji i jest dumny. Te wartosci sa niemierzalne, inne u kazdego i warte dla ciebie 10$ a dla niego 1000$ za 25h.
  • Odpowiedz

0

Zrobiłem startup: Agenta AI do zarządzania kampaniami reklamowymi - Droid.pl

Zrobiłem startup: Agenta AI do zarządzania kampaniami reklamowymi - Droid.pl

Cześć, Możecie (albo i nie :P) kojarzyć mnie z powodu kilku moich produktów/startupów, które pokazywałem na Wykopie. Teraz tworzę platformę całkowicie automatyzującą zarządzanie kampaniami reklamowymi.

dese
z
wykop.pl
dodany: 06.06.2026, 21:05:09
  • 5
  • #
    marketing
  • #
    reklama
  • #
    biznes
  • #
    ekonomia
  • #
    startup
  • #
    programowanie
JohnyArkad
JohnyArkad 07.06.2026, 03:17:00 via Wykop
  • 0
@czwartafaza: nie liczac storny glownej, to co na screenie, w czym przeszkadza ten wyglad? Czytelny, prosty, raczej dobrze kontrasowo. Użytkownik wie co gdzie. Slop slopem, ale nie przesadzajmy, jakon usera goofno mnie obchodzi slop, byle by mi wizualnie sie podobalo.
josedra52
josedra52
25.05.2026, 08:43:53
  • 22
Cud narodzin
https://x.com/TrumpsLostBalls/status/2058782638379614632?s=20
#trzecieoko #indie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad 25.05.2026, 17:53:06 via Wykop
  • 0
@Emble: xXd najlepsze co dzis przeczytalem
  • Odpowiedz

4493

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry

W sobotę walczyła o prawa zwierząt i równe traktowanie, dziś jest twarzą kampanii dla firmy robiącej rzeczy ze skory tych samych zwierząt których tak zaciekle broni. Pieniądz nie śmierdzi, prawda?

Edonik
z
facebook.com
dodany: 13.05.2026, 12:34:16
  • 309
  • #
    ostaszewska
  • #
    polska
JohnyArkad
JohnyArkad 14.05.2026, 07:34:33 via Wykop
  • 6
Pani Maja z pewnością nie jest taka:)
JohnyArkad - Pani Maja z pewnością nie jest taka:)

źródło: OIP

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

coccolino_
coccolino_
11.05.2026, 10:11:33
  • 224
Dzisiejszej nocy w wieku 74 lat zmarzł Andrzej Grabowski. Jego ciasto znalazła żona.

Pokój jego duszny.
#swiatwedlugkiepskich #film #teatr
coccolino_ - Dzisiejszej nocy w wieku 74 lat zmarzł Andrzej Grabowski. Jego ciasto zn...

źródło: grabowski-scaled

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad 12.05.2026, 08:07:31 via Wykop
  • 0
@coccolino_: ooo, nowe pokolenie wykopków, nie pamięta już afery garnkowej sprzed 13 lat. Tzn pamięta, bo w aferze z żoną pazury, było to wspominane, ale grabowskiego nie pamiętamy;)
  • Odpowiedz

1044

Były dyrektor luxmed w jednostce podległej ministerstwu zdrowia

Były dyrektor luxmed w jednostce podległej ministerstwu zdrowia

Komercjalizacji służby zdrowia ciąg dalszy...

typ53B
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 09.05.2026, 06:51:52
  • 177
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
JohnyArkad
JohnyArkad 09.05.2026, 15:19:04 via Wykop
  • 1
Wydaje mi się, że pojawią się lobbyści (i starzy i nowi) zdrowotnych ubezpieczeń komplementarnych. Czyli czegoś co nie udało się wprowadzić niektórym grupom jakieś 15-20 lat temu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

922

Ministra zdrowia: W niektórych szpitalach pensje personelu pochłaniają 106 proc.

Ministra zdrowia: W niektórych szpitalach pensje personelu pochłaniają 106 proc.

W niektórych szpitalach na wynagrodzenia przeznaczone jest nawet 106 proc. budżetu, co jest skrajnie trudną sytuacją dla

Boloo2000
z
bankier.pl
dodany: 08.05.2026, 09:10:19
  • 223
  • #
    nfz
  • #
    po
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pis
JohnyArkad
JohnyArkad 08.05.2026, 12:58:25 via Wykop
  • 8
Ogólnie chyba ministerstwo dostało zielone światło politycznie na troche zamieszania koło lekarzy, bo wczoraj opublikowali, informacje, że naczelna izba lekarska, miga sie od przesłania dokumentów do MZ odnośnie dofinansowania z budżetu na 2.2 mln i że nie maja ochoty na współprace z audytorami MZ XD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JohnyArkad
JohnyArkad 09.05.2026, 14:29:23 via Wykop
  • 0
@mare4e: z jednej strony zgadzam się, ale z drugiej za całokształ sytuacji w zdrowiu odpowiedzialni sa przedewszystkim politycy. A Ci, znaleźli ludowi doskonałego wroga - bogatego, nieempatycznego, kastowego lekarza, do obwiniania (częściowo słusznie, ale to tylko mały kawałek problemu systemu, do którego plitycy doprowadzili).
Barte_q
Barte_q
Barte_q
07.05.2026, 14:36:10
  • 10
dotyk posejdona

https://x.com/i/status/2052297385116631420

#trzecieoko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad 07.05.2026, 17:11:57 via Wykop
  • 13
@Barte_q: "Indian finally touches water, immediate consequences" XDXD
  • Odpowiedz
PochodnaFunkcji
PochodnaFunkcji
PochodnaFunkcji
05.05.2026, 13:30:24
  • 0
Jakie są wasze doświadczenia z budowaniem własnego produktu/startupu albo freelancingu trochę bardziej złożonego niż prosty landpage dla klienta? Skąd wpadły wam pomysły, jak długo je weryfikowaliście? To co zrobiliście jest skalowalne pod względem biznesowym czy i tak to ile zarobicie wynika z włożonego czasu?

#programowanie #it
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad 05.05.2026, 18:29:46 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.04.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking