Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
qoop

qoop

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8764
  • Znaleziska 223
  • Mikroblog 8541
  • Obserwujący 28
  • Obserwowane 215

402

Niemcy tną socjal. Koniec z beztroską, czas na dyscyplinę

Niemcy tną socjal. Koniec z beztroską, czas na dyscyplinę

Niemiecka koalicja uzgodniła reformy socjalne. Mniej pieniędzy, więcej kontroli, surowsze zasady.

areczek_netu
z
tygodnik.de
dodany: 10.10.2025, 08:26:43
  • 68
  • #
    niemcy
  • #
    burgergeld
  • #
    emigracja
  • #
    zasilki
  • #
    ekonomia
  • #
    socjal
qoop
qoop 10.10.2025, 23:17:12 via Android
  • -4
Teraz czas na rząd Tuska, który przygarnie biegnych imigrantów. Będą mieszkać u nas, a Niemcy zapłacą 5 lat socjalu z góry
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

234

Era SMS-ów premium - dzwonki i tapety które drenowały kieszeń nastolatków

Era SMS-ów premium - dzwonki i tapety które drenowały kieszeń nastolatków

Powrót do czasów SMS

OhioDaft
z
wlip.pl
dodany: 04.10.2025, 22:37:04
  • 127
  • #
    sms
  • #
    nokia
  • #
    premium
  • #
    java
qoop
qoop 05.10.2025, 22:11:31 via Wykop
  • 1
@Kibishi: ja od dawna mam włączone zawsze tylko wibracje. Z moich obserwacji dzwonki mają głównie stare babcie w przychodniach i tramwajach
qoop
qoop 05.10.2025, 22:14:33 via Wykop
  • 0
@kepak: u mnie pokazuje brak certyfikatu i stąd być może nie chce się Tobie wczytać

2485

InPost buduje konkurencję dla Allegro.

InPost buduje konkurencję dla Allegro.

InPost buduje konkurencję dla Allegro i planuje uruchomienie nowego projektu już 1 stycznia 2026 roku. System oparty na sztucznej inteligencji ma całkowicie zmienić polski rynek e-commerce. AI ma nie tylko skrócić ścieżkę zakupową.

WyskoczNaWakacje
z
tuinwestuje.pl
dodany: 29.09.2025, 10:42:04
  • 525
  • #
    allegro
  • #
    inpost
  • #
    ecommerce
  • #
    zakupy
  • #
    internet
  • #
    polska
qoop
qoop 29.09.2025, 22:49:21 via Android
  • 4
Amazon ani ebay w Polsce nie wygrały z Allegro, a ma wygrać łysy od paczek? Hahahahaha
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qoop
qoop 29.09.2025, 22:51:02 via Android
  • 0
@volvo_c30 kupiłem tam kilka produktów, ale darmowa dostawa jest od absurdalnej stawki, a ceny wcale nie lepsze niż Allegro
qoop
qoop 29.09.2025, 22:57:10 via Android
  • 0
@dziacha Comet to potrafi, ale może pomylić Cole z kokainą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
qoop
qoop 30.09.2025, 21:44:29 via Wykop
  • 1
@ortalionowy: to, że wisi nie jest dla mnie zaskoczeniem, bo wciąż pozycjonuje inne portale Agnieszczaka. No właśnie, ciekawy jest kontakt tutaj: https://www.swistak.pl/info/o_swistaku.html ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1083

CEO Allegro kaja się na Slacku po nazwaniu swoich pracowników egoistami

CEO Allegro kaja się na Slacku po nazwaniu swoich pracowników egoistami

Pewnie większość z Was już słyszała co się u nas w Allegro odprawia, ale cały cyrk wchodzi na kolejny poziom. Łapcie Mirki damage control w wykonaniu naszego CEO!

adam-pracus
z
wykop.pl
dodany: 30.09.2025, 05:54:20
  • 427
  • #
    pracbaza
  • #
    allegro
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    korposwiat
  • #
    praca
qoop
qoop 30.09.2025, 09:13:51 via Android
  • 17
@Dawidi i zupełnym przypadkiem najczęściej losuje kuriera od Allegro, który u mnie ma kaprysy jak Grażyna w trakcie okresu ヽ( ͠°෴ °)ノ
qoop
qoop 30.09.2025, 09:29:47 via Android
  • 0
@Polankowicz rozumiesz różnice między automatem paczkowym a kurierem? Automat możesz wybrać zawsze, kuriera wrzuca często jednego + losowo, przy czym losowo to nawet Pocztex Awizo potrafi wpaść
qoop
qoop 30.09.2025, 15:40:21 via Android
  • 1
@Dawidi pięknie wyjaśnione. U mnie DHL zawsze twierdzi, że nikogo nie zastał i wyrzuca paczkę do Żabki. DPD natomiast jest zawsze o tej samej godzinie i nigdy nie robi problemów. No i weź teraz wygraj w tej ruletce Allegro (╯°□°)╯︵ ┻━┻

527

Rząd chce, by fundusze wykupowały Polskę. "Polakom pozostanie już tylko wynajem"

Rząd chce, by fundusze wykupowały Polskę. "Polakom pozostanie już tylko wynajem"

Bezprawnik: "REIT-y zbierają kapitał od udziałowców i inwestują go w nieruchomości pod wynajem długoterminowy. Lwią część zysków z najmu regularnie wypłacają swoim akcjonariuszom w formie dywidend. Dzięki temu prywatni inwestorzy mogą czerpać zyski z nieruchomości bez potrzeby kupowania mieszkania".

Pokojowa
z
bezprawnik.pl
dodany: 08.06.2025, 10:26:28
  • 74
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
qoop
qoop 08.06.2025, 14:59:37 via Wykop
  • 1
REIT-y są tylko po to, aby potem państwo mogło z nimi podpisywać umowę na osiedlenie mokebe. Przecież Polacy jasno powiedzieli w referendum, że chcą inżynierów z Afryki
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • Strona 23 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.06.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.05.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 08.05.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking