Eurostat obniża prognozy populacji Polski o 4 miliony

Polska populacja w 2100 ma spaść o 32% do 25 milionów. Jest to o 4 miliony mniej mieszkańców niż zakładano 3 lata temu. Polska ma jedną z najniższych liczbę urodzeń na świecie a od 13 lat zgony przewyższają urodzenia.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 229
- Odpowiedz
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (229)
najlepsze
@bunkrowniema: wolno to co jest w ustawie. Jakoś wolno ludzi uwięzić żeby wysłać ich na front, wolno zabrać auto na potrzeby wojska. Wolno zmusić do udzielania pomocy zagrożonym.
jednak gdy jest obcy, a jeszcze lepiej kolorowy, to jednak ma spore szanse na taki prezent z nieba i dostaje lokum za friko bez kredytów, bez pracy, bez starań. I to dotyczy całej tej upadającej zony zwanej ciągle Europą.
@pwone: skoro już masz się uruchamiać uruchom mechanizmy reprodukcyjne i sprowadź na naszą błogosławioną łaską tanich
Tu akurat trudno się nie zgodzić. Wina mężczyzn bo dali przywileje babom.
Btw. To i tak wina mężczyzn ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
murzynami to można co najwyżej gwóźdź do trumny przybić, a nie cokolwiek uratować w cywilizowanym państwie.
źródło: smiechhh
Pobierzźródło: image
PobierzW 2100 zwyczajnie wymrą wyże, struktura będzie bez jakichś większych wyżów. W okolicach 2050 (nie chcę mi się teraz dokładnie sprawdzać), będzie przerąbanie, bo wyż będzie na emeryturze, a młodych mało..potem umrą i luz, że tak powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: ffe70393ed8363f94ae020c6fbd8ce71e037ebca4f566d4665159e6702efc251
PobierzŻeby to w ogóle nawet było wykonalne w naszym