Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

432

Migracja wchodzi do Polski i nikt tego nie zatrzyma. Ludzie nie wyjdą na ulice.

Migracja się rozpoczyna, nie zatrzyma jej ani prezydent ani rząd. Nie ma odwrotu.

jan-fifalski
jan-fifalski
z
youtube.com
dodany: 27.04.2026, 14:24:08
  • #
    migranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    migracja
  • #
    polska
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

'Precz z żydokomuną' G. Braun
rdlsv
z wiadomosci.gazeta.pl
  • 2

Komentarze (119)

najlepsze

Earna
Earna
28.04.2026, 05:39:25 via Android
  • 130
Ciekawe kiedy u nas podobna akcja...
Earna - Ciekawe kiedy u nas podobna akcja...

źródło: temp_file5594403230596183736

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Makarow
Makarow
28.04.2026, 10:19:01 via Wykop
  • 55
@Earna:

Albo taka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Makarow - @Earna: 

Albo taka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Pan_Misio
Pan_Misio
29.04.2026, 09:22:44 via Wykop
  • 3
„A niechaj narodowie wżdy postronni znają,
iż Polacy nie gęsi, iż swojego Senegalczyka mają”

Moustapha Stolczyński
Pan_Misio - „A niechaj narodowie wżdy postronni znają,
iż Polacy nie gęsi, iż swojego...
  • Odpowiedz
DuchZoliborza
DuchZoliborza
28.04.2026, 07:43:25 via Wykop
  • 69
Ale jak to Nawrocki nie zatrzyma? Przeciez mówil, ze jak zostanie prezydentem to wypowie pakt migracyjny?
DuchZoliborza - Ale jak to Nawrocki nie zatrzyma? Przeciez mówil, ze jak zostanie pre...

źródło: 485369566_122123169920638359_1863505845540452477_n

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
28.04.2026, 10:19:21 via Wykop
  • 50
@DuchZoliborza: I do tego mowa o nielegalnych imigrantach, gdzie większość tutaj przyjeżdża legalnie na wizy pracownicze do kołchozów i studenckie na jakieś wyższe szkoły zawodowe xd
  • Odpowiedz
Orlenc
Orlenc
Orlenc
28.04.2026, 11:41:25 via Wykop
  • 23
@DuchZoliborza: to zabawne, kiedy KOwcy oczekują dopełnienia obietnic wyborczych od PISowców, a PISowcy oczekują spełnienia obietnic wyborczych KOwców, a żadnych nie interesuje, czy partie, na które zagłosowali, spełniły te obietnice.
  • Odpowiedz
kanapka_ze_smalczykiem
kanapka_ze_smalczykiem
28.04.2026, 10:05:49 via Wykop
  • 24

Komentarz usunięty przez moderatora

lunaexoriens
lunaexoriens
28.04.2026, 10:14:24 via Wykop
  • 2
@kanapka_ze_smalczykiem: To mnie zawsze rozwala, że imigrantom - chyba z powodu wyrzutów sumienia - włącza się tryb patriotyczny. Jak wyjechałeś, to na tematy patriotyzmu się nie wypowiadaj, bo to że zaprosisz Brauna na spotkanie do Brighton to nie wystarczy i nie zrobi z ciebie patrioty. Wyjechałeś, integruj się z lokalsami, przytemperuj swoje narodowościowe zapędy.
  • Odpowiedz
kocimietka_BB
kocimietka_BB
28.04.2026, 23:51:11 via Wykop
  • 2
@orzeszkiy: @kelso123 @DennisBryson @JohnBarleycorn @lunaexoriens @kanapka_ze_smalczykiem

Ok rozumiem że według was nic się nie dzieje? Abstrahując od śmiesznego gostka ze śmiesznego filmiku na głównej. Nic sie w Europie przez ostatnie 20-30 lat nie zmieniło?

Muzułmanie według was naprawdę są ok i nie stanowią zagrożenia?

I nie ma żadnych niebezpiecznych dzielnic muzułmańskich w zachodnich miastach Europy?
  • Odpowiedz
Dbr86
Dbr86
Dbr86
28.04.2026, 08:21:20 via Wykop
  • 22
A przecież mamy to już w Polsce, ze strony Ukraińców.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DJArmani
DJArmani
28.04.2026, 10:40:10 via Wykop
  • 21
@Dbr86: Mimo wszystko są biali. W dużej mierze gardzą nami ze względów historycznych, uważają nas za frajerów dających za darmo, budują równoległe społeczeństwo agresywnie nastawione na parcie do władzy. A ci ciemniejsi imigranci mają te cechy pomnożone przez 10, mimo, że absolutnie żadna historia nas w żaden sposób nie łączy w przeszłości.
  • Odpowiedz
Dbr86
Dbr86
Dbr86
28.04.2026, 10:47:24 via Wykop
  • 8
@DJArmani: Do tego jeszcze nasi politycy wymyślili łączenie rodzin ukraińskich w Polsce po wojnie..
  • Odpowiedz
Ryptun
Ryptun
28.04.2026, 10:37:59 via Wykop
  • 20
Ryptun

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni
ostatni
ostatni
27.04.2026, 21:47:33 via Wykop
  • 11
... ale można ją modelować i być selektywnym. Tylko trzeba do tego rozsądnych i zdecydowanych patriotów, nie lewicy i eurokratów.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KochanekAdmina
KochanekAdmina
28.04.2026, 05:00:34 via Wykop
  • 62
... ale można ją modelować i być selektywnym.


@ostatni: xD

Nie ma dyskusji z europejskim reżimem, tutaj trzeba radykalnej nacjonalistycznej prawicy, a nie jakies oszołomy co chcą "rozsądnie podchodzić do masowej nielegalnej imigracji"
  • Odpowiedz
rdlsv
rdlsv
rdlsv
28.04.2026, 08:20:27 via Wykop
  • 21
może trzeba wymienić władze w UE?


@Vacheron: Mamy wpływ tylko na wybór członków parlamentu,rada Europy, komisja Europejska i rada unii europejskiej pozostają bez kontroli. Cyrk!
  • Odpowiedz
Pan_Misio
Pan_Misio
28.04.2026, 09:31:09 via Wykop
  • 10
To nie jest trollowanie, ale... pytam w odniesieniu do wpisów w innych artykułach na temat migracji zarobkowej do Polski. Dlaczego nie jesteście zadowoleni? Przecież będziecie mogli taniej kupić kebaba albo przejechać się Uberem, podobno tyle wpływów do budżetu jest w ostatnim czasie dzięki tańszym pracownikom, można też poznać odległe kultury, większy zasób mężczyzn - większy wskaźnik urodzeń! Same plusy!

Napisałem to ironicznie jak ktoś nie jest kumaty. Swoje zdanie na ten temat
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SOMEMONG
SOMEMONG
28.04.2026, 10:15:29 via Wykop
  • 5
@Pan_Misio: Kebab raz na ruski rok, i to też z wyższej półki, więc nie taki tani, a z dupera i innego gówna nigdy nie korzystałem. Tak samo jak z żarcia na dowóz. Zatapiać.
  • Odpowiedz
nairamk
nairamk
nairamk
28.04.2026, 14:25:01 via Wykop
  • 4
@mocoloco: wady znam,
podaj te zalety, bo ciężko mi choć jedną znaleźć
  • Odpowiedz
maciundo
maciundo
28.04.2026, 11:39:41 via Wykop
  • 9
Za migracje w 80% odpowiada biznes. Jeden sciaga do pracy, drugi tworzy fikcyjne uczelnie etc
Konfa wini polityków, lecz w szefa januszexu ktory u mentzena zamawia konsultacje podatkowe to juz krytyki nie bedzie.
Nie powiedza ze firma x jest zla tylko ze politycy partii pip czy po sa zli.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocimietka_BB
kocimietka_BB
28.04.2026, 23:24:24 via Wykop
  • 3
@maciundo: To tylko polskie Januszexy? A zagraniczne korporacje to co?
  • Odpowiedz
hunteriarz
hunteriarz
hunteriarz
28.04.2026, 11:23:18 via Wykop
  • 8
Śmieszy to narzekanie Polaków na konsekwencje własnych wyborów. Przecież gdyby nie chcieli u siebie migrantów, to nie odrzuciliby referendum w tej sprawie. Zostanie sługami narodu ukraińskiego, to też przecież była ich wola. Wujkowi co dawno temu chciał wyleczyć świat z raka, również stanęli okoniem… A teraz biadolą, to takie infantylne.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Honoradol
Honoradol
Honoradol
28.04.2026, 13:01:24 via Wykop
  • 6
Żydzi chcą zniszczyć białego człowieka bo tylko on im się historycznie stawi opór, cel to negroidalna hybryda z 80 IQ.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4625
Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
4326
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2821
Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok
Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok
2075
Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.
Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.
1886
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #uchodzcy
  • #polska
  • #granica
  • #migracja
  • #nachodzcy
  • #niemcy
  • #europa
  • #strazgraniczna
  • #heheszki
  • #paktmigracyjny
  • #bialorus
  • #policja
  • #ubogacaniekulturowe
  • #uniaeuropejska
  • #wydarzenia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking