Znany strongman oskarżony o reklamę hazardu. Mariusz P. nie stawił się w sądzie

"W poniedziałek przed Sądem Rejonowym w Opolu miał rozpocząć się proces znanego sportowca i strongmana Mariusza P., oskarżonego o nielegalną reklamę gry hazardowej. Jednak sąd zdecydował o odroczeniu rozprawy z powodu braków formalnych w dokumentacji przygotowanej przez Krajową Administrację..."
- #
- #
- #
- #
- #
- 155
- Odpowiedz





Komentarze (155)
najlepsze
źródło: ODQxMjYuYCUwGjtZdg5tMHNCbwMwV2NmJFp3SHZEfXRhAHtdbFo8InwZKQcwGyY3JQosCTMUYTMhGykEdwUjayIMIhg4Eip2fh4oCy0APSE1JyIYMBImKjAUYlxgEXxzNR1_WWEQfHZnJ3lfb017dWNOYwApEm05
Pobierzźródło: 1000011928
Pobierzźródło: 1366120221_p8kwlb
Pobierzźródło: image
Pobierz@cuceusz: no tak, niech okradają dalej mariuszy xD
@cuceusz: a zgłosił to? jak nie przestrzega polskiego prawa to niech ponosi konsekwencje